Csatlakozz hozzánk Facebook-on!!!

Üdvözöllek a fórumon!
Ahhoz, hogy hozzá tudjál szólni a témákhoz, regisztrálni kell ITT, ez 1percbe telik, és nincs aktiváló e-mail.

Szerző Téma: Vettel: Nincs problémám Alonso-val  (Megtekintve 1465 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2010. November 17, 01:01
Válasz #4

speci

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1032
    • Profil megtekintése
az én Focusomhoz gyors is az a csomag.  :mml:
de jövőre remélem a Mercedes lesz a favorit.  :)

2010. November 17, 00:09
Válasz #3

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Nem tudom, hogy mennyiben lesz igazad a gyors csomaggal, de idén is azt ígérték, hogy gyors csomaggal állnak elő. :) Az első futamon még gyors is volt. :D

2010. November 16, 23:41
Válasz #2

Adam Jonas

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1036
    • Profil megtekintése
    • E-mail
2007-2008 szindróma a Ferrarinál. :) Ha idén Todt-Brawn páros lett volna a Ferka vezetője, behúzták volna a címet. Jövőre meg az lesz, mint 2008-ban; előállnak egy gyors csomaggal, s nem fogják behúzni a VB-t.

2010. November 16, 20:46
Válasz #1

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Az idei esztendőben hatalmas csatát vívott egymással a Red Bull és a Ferrari csapata. A nyertes végül az osztrák istálló lett, így az olasz gárdának szomorkodnia kellett.

Annak ellenére, hogy Vettel és Alonso az utolsó pillanatokig nagy harcot vívott egymással, nincs semmiféle ellenségeskedés közöttük.

„Nincs ok, amiért problémám lenne vele. Amikor megérkeztem a Formula-1-be, Fernando (Alonso) már az egyik nagy volt, és felnéztek rá. Még mindig az egyik legjobb versenyző a világon. ő egy komplett pilóta nagy tapasztalattal.” – mondta Sebastian Vettel.

Az idény közben számtalanszor leírták a Ferrarit és a spanyolt, azonban Seb mindvégig tudta, hogy ez hiba az emberek részéről.

„Már sokszor mondtam, hogy az emberek idén túl korán leírták, két alkalommal is. Fernando azonban bebizonyította, hogy ismét képes visszatérni. Azt feltételezhetjük, hogy a Ferrari a következő évben egy erős csomaggal fog rendelkezni, és vissza fog vágni.” – tette hozzá.

Vettel egyelőre csak élvezi a pillanatot, de kész munkába állni, amikor eljön az idő.

„Most élvezzük a pillanatot, hogy megnyertük az egyéni és a gyártók címét is. De, ha eljön az idő, akkor készen kell állni a következő évre.”

http://f1-live.hu/hirek/legfrissebb_hirek/25231/32/vettel_nincs_problemam_alonsoval/

 


Weblap Olcsón! PC Szaki Most! specitool.hu
Finom17.com
mora, sopron, biorezonancia, homeopatia, colon, akupuntura
starbug -
Tudomány, sztárok, érdekességek