Csatlakozz hozzánk Facebook-on!!!

Üdvözöllek a fórumon!
Ahhoz, hogy hozzá tudjál szólni a témákhoz, regisztrálni kell ITT, ez 1percbe telik, és nincs aktiváló e-mail.

Szerző Téma: Michael Schumacher rajongók, figyelem!  (Megtekintve 2276 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2010. Június 11, 16:36
Válasz #4

FFF

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Újonc
  • Hozzászólások: 4
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Ez egy szupi ötlet tuti hogy írni fogok a könyvecskébe :D

2010. Június 02, 14:35
Válasz #3

Forma1 Girl

  • Michael Schumacher
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 912
  • Kockás Zászló
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Mercedes Gp Petronas
  • Kedvenc pilótád: Michael Schumacher, Kamui Kobayashi, Robert Kubica, Felipe Massa, Vitalij Petrov, Karun Chandhok
Nagyon jó ötlet élni fogok vele igérem! Köszönöm h erre van lehetőség!

Sajonos idén nme lehetek ott a nagydijon de jövőre nagyon remélem h ott leszek (életemben először)

Mégegyszer kösz!
"Hogy jó győztes légy, még jobb vesztesnek kell lenned." Michael Schumacher
"Mindannyiunk célja legjobbnak lenni a legjobbak között." Michael Shumacher
"Vannak kellemesebb dolgok is, mint 120-szal fék nélkül egy gumifal felé száguldani." Michael Schumacher

2010. Június 02, 13:36
Válasz #2

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
Nagyon Jó ötlet :) Jó sok munka is lesz vele :) Határozottan, kedves ajándék!

Bár én nem élnék vele  :blush:, majd élőbe!

2010. Június 02, 12:41
Válasz #1

Schumi 2010

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Újonc
  • Hozzászólások: 1
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Kedves Michael Schumacher rajongók!

Sokunk kedvenc versenyzője visszatért a száguldó cirkuszba - és ezzel együtt hamarosan a Hungaroringre is újra ellátogat! A sportág legeredményesebb versenyzőjének a három éves kihagyás ellenére is rengetegen szurkolnak még, a rajongók támogatásából és biztatásából pedig csak erőt meríthet. Erre szüksége is van a nem túl fényes évadkezdet után, így arra gondoltam, hogy a visszatérése alkalmából összeállíthatnánk neki egy könyvecskét rajongói üzenetekből, amit a Magyar Nagydíj hétvégéjén, lehetőség szerint a hivatalos autogramosztáson adhatnánk át.
 
MI KERÜLHET A KÖNYVECSKÉBE?
Gyakorlatilag bármi, amit meg szeretnél osztani Schumival, persze ezalatt nem ilyen "HAJRÁ SCHUMI!!!" szintű két szavas megnyilvánulásokra gondolok.
Egy alapötlet, amit fel lehet használni, de nem kötelező:
- rövid bemutatkozás (a legfontosabb alapadatok: név, életkor, lakhely, stb.)
- mióta és miért szurkolsz neki
- melyek a kedvenc futamaid, amiken ő is részt vett
- személyes élményed vele kapcsolatban, esetleg közös fénykép mellékelése, ha van (minden üzenetet és fényképet bizalmasan kezelek, harmadik személy nem láthatja őket)
- rövid üzenet a jövőre nézve (jókívánságok, biztatás, stb.)
 
MIKRE KELL ÜGYELNI?
Az üzeneteket angolul vagy németül kellene megírni; ha valaki egyik nyelven sem tud, mégis óhatatlan vágyat érez az iránt, hogy üzenjen Schuminak, szívesen lefordítom az üzenetét, de lehetőség szerint a két idegen nyelv valamelyikét lenne célszerű használni. Minden üzenetet átolvasok és az esetleges nyelvtani hibákat korrigálom, úgyhogy emiatt nem kell túlságosan aggódni :)
Bár ez egy nagyon személyre szóló ajándék, azért ne feledkezzünk meg arról, hogy egy világsztárról beszélünk! Az üzeneteket minél udvariasabban kellene megfogalmazni, érthetetlen rövidítések és hangulatjelek nélkül (egy-egy ":)" azért belefér :)).
Egyelőre nem tudom még, hány embert fog érdekelni ez a kezdeményezés, mindenesetre kénytelen vagyok korlátozni a terjedelmet. Az üzenet nem haladhatja meg a 400-450 szót, ez Wordben Times New Roman 12-es betűkkel körülbelül fél-háromnegyed A4-es oldalnak felel meg.
Mivel nem a futam előtti utolsó napokban szeretném összeállítani a könyvecskét (a köttetés is időbe telik), ezért egy beküldési határidőt is meg kell határoznom, ez pedig július 15. Ha valaki későn értesül erről a lehetőségről, az utána következő 1-2 napban érkező üzeneteket még természetesen elfogadom, de kérlek Benneteket, lehetőleg minél korábban küldjétek el az üzeneteiteket!
 
HOVA KÜLDHETEM AZ ÜZENETET?
Az üzeneteket a mshungaroring2010@gmail.com e-mail címre küldhetitek. Az elküldéstől számított 1-2 napon belül igyekszem egy rövid visszajelzést küldeni arról, hogy megkaptam az üzenetet. Ha ez mégsem történne meg, kérlek, küldjétek el újra az üzenetet!
Ha bármi egyéb kérdésetek van a kezdeményezéssel kapcsolatban, nyugodtan írjatok akár e-mailben, akár itt a fórumon, minden levélre válaszolok!
 
MIKOR KAPJA MEG SCHUMI A KÖNYVECSKÉT?
Nos, igen... lehetőség szerint a hivatalos, csütörtök délutáni (július 29.) autogramosztáson szeretném odaadni neki pár mondat kíséretében, ha ez esetleg nem sikerülne, akkor is mindent meg fogok tenni annak érdekében, hogy más módon eljuttassam hozzá. Akár egy Mercedeses szerelőt megkérve :) Az eseményt természetesen fényképpel is igyekszem dokumentálni :)
 
Kérlek, adjátok tovább minél több embernek, hiszen ennek a kezdeményezésnek csak úgy van értelme, ha nem 10-15 üzenet érkezik, hanem legalább 60-70 (vagy akár annál is több). Biztos vagyok benne, hogy Schuminak nagyon tetszeni fog az ötlet!
 
Köszönöm mindenkinek a segítséget! :)
« Utoljára szerkesztve: 2010. Június 02, 12:54 írta Schumi 2010 »

 


Weblap Olcsón! PC Szaki Most! specitool.hu
Finom17.com
mora, sopron, biorezonancia, homeopatia, colon, akupuntura
starbug -
Tudomány, sztárok, érdekességek