Csatlakozz hozzánk Facebook-on!!!

Üdvözöllek a fórumon!
Ahhoz, hogy hozzá tudjál szólni a témákhoz, regisztrálni kell ITT, ez 1percbe telik, és nincs aktiváló e-mail.

Szerző Téma: Jegyek a 2010es Magyar Nagydíjra  (Megtekintve 18281 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2010. Július 14, 12:21
Válasz #11

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Én meg díjaznám, ha végre csörögne a telóm, h megjöttek a jegyeim, mehetek értük!   :beee:  Kezdek aggódni..... :-\
Eddig mindig felhívtak?

2010. Július 14, 09:12
Válasz #10

luuigii

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Újonc
  • Hozzászólások: 2
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Hali!

"Van 2 jegyem a 2010-es forma 1 -es futamra. Red bull szektor egymás melletti jegyek. Egész hétvégére szól. 146 euro darabja. Ennyiért vettem ennyiért adom.Ha bárkit érdekel elér a 30-6649541-es telefon számon.A sor és a széket elfelejtettem megnézni, de telefonon ha otthon vagyok , vagy utólag be tudom  mondani.Számlával igazolni tudom a jegy valódiságát, eredetét."


Módosítás:már csak 1 jegyem van eladó a red bull szektorba. Az ár 149 euro,vagy ennek megfelelő forint összeg. A jegy a 19 sor 10 székére szól.



Üdv:luuigii

2010. Július 12, 10:34
Válasz #9

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
Én meg díjaznám, ha végre csörögne a telóm, h megjöttek a jegyeim, mehetek értük!   :beee:  Kezdek aggódni..... :-\

2010. Július 12, 10:02
Válasz #8

Miss-scooter

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Újonc
  • Hozzászólások: 6
    • Profil megtekintése
sziasztok!
sok emberke kap ajándékba jegyeket, akiket nem érdekel igazából az F1, vagy csak épp nem érnek rá akkor. hozzájuk szólnék most.  :)
2 eladó ülő jegyet keresek az idei Magyar Nagydíjra. a 2 jegy természetesen egymás mellé szóljon! ha lehet egész hétvégés legyen, de az sem nagy baj, ha csak vasárnapra szól.
amik szóba jöhetnek:
- Silver 1
- Silver 2
- Gold 4
- Bronz

a V.I.P.est nem említem, mert az megfizethetetlen szerintem.  ;)
akinek van eladó 2 jegye írjon nekem itt egy pm-et.
köszi!

: 2010. július 12. - 09:46:55

Sziasztok !

Engem is jegy érdekelne. Vennék 2db egész hétvégés jegyet
SILVER 3
SIlVER 5
SILVER 7 érdekelne.

Köszi

2010. Július 09, 13:08
Válasz #7

mara23

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Újonc
  • Hozzászólások: 22
    • Profil megtekintése
Húúú. Ez Cool.

Igaz, hogy telepíteni kell egy progit, de a cég profinak tűnik, nem hiszem, hogy kockázatos. Valaki telepítette már?

Ha telepítem akkor már brókernek számítok?  :D Ha ezt a klubban elmesélem...

Szia!

Én már telepítettem...a bróker cucc annyira nem mozgat, de tökre megéri már csak  a jegyek miatt. Semmi extra para nincs vele, szerintem nagyon tutter  :1: :good: :king:

amúgy meg itt éred el: http://www.xtb.hu/strona.php?p=506 :king:
szóval hajrá!!!

2010. Július 09, 13:00
Válasz #6

kriszakaraj

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Újonc
  • Hozzászólások: 1
    • Profil megtekintése
    • E-mail
hy nekem van egy gold 1 es tribünre szoló egészhétvégés bérletem erre a tribünre már nemlehet jegyet kapni!!!360 euróért vetttem/rendeltem még tavaly csak sajnos azóta eléggé kiganéztam magam alól ezért megkell hirdetnem! :'( 300 euróért adom akit érdekel írjon 60 eurót vesztek rajta így is(aktuális euró árfolyamot figyelembe véve(ha épp nagyon brutális az euró árfolyam megeggyezünk!!!)Nagyon király hely tavaly is onnan néztem a futamot (teljes rajtprócedúra,rajt,eredményhirdetés minden szemben van  :boxed3-h4h:szerintem a legjobb hely)a jegyet a csütörtöki boxutcalátogatáson(pit walk)tudom ünnepélyesen átadni mert én is akkor veszem át!!!elér:kriszakaraj@freemail.hu

2010. Július 08, 16:21
Válasz #5

gefurto

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Újonc
  • Hozzászólások: 1
    • Profil megtekintése
Nekem meg van egy tuti tippem hogy lehet Gold belépőket nyerni  :king:
Részleteket itt találjátok http://www.xtb.hu/strona.php?p=506
Szerintem nagyon megéri  :clap1:

Húúú. Ez Cool.

Igaz, hogy telepíteni kell egy progit, de a cég profinak tűnik, nem hiszem, hogy kockázatos. Valaki telepítette már?

Ha telepítem akkor már brókernek számítok?  :D Ha ezt a klubban elmesélem...

2010. Július 08, 14:26
Válasz #4

mara23

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Újonc
  • Hozzászólások: 22
    • Profil megtekintése
Nekem meg van egy tuti tippem hogy lehet Gold belépőket nyerni  :king:
Részleteket itt találjátok http://www.xtb.hu/strona.php?p=506
Szerintem nagyon megéri  :clap1:

2010. Július 05, 16:38
Válasz #3

luuigii

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Újonc
  • Hozzászólások: 2
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Hali!

Van 2 jegyem a 2010-es forma 1 -es futamra. Red bull szektor egymás melletti jegyek. Egész hétvégére szól. 146 euro darabja. Ennyiért vettem ennyiért adom.Ha bárkit érdekel elér a 30-6649541-es telefon számon.A sor és a széket elfelejtettem megnézni, de telefonon ha otthon vagyok , vagy utólag be tudom  mondani.Számlával igazolni tudom a jegy valódiságát, eredetét.

Üdv:luuigii

2010. Június 28, 23:52
Válasz #2

amigoviki

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Újonc
  • Hozzászólások: 3
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Sziasztok!
Tavaly is volt 2db eladó jegyem a vasárnapi futamra és idén is lesz.A tavalyi 2db ülő jegy volt a silver7 tribünre a célegyeneshez.Elvileg idén is hasonló jó helyre fogjuk kapni.A tavalyi vevő teljesen megvolt elégedve,a futam után telefonon beszéltünk,hogy minden rendben volt-e.(beengedés stb.)1-et fizet 2-őt kap-ban adtam el,darabja 270euros jegy volt.Ha valakit esetleg érdekelhet a 2db jegy idén is,hasonló feltételekkel,kérem jelezze felém emil-ben vagy pm-ben.Amint bővebbet tudok a jegyekről,felírom és jelzem,a jegyeket 2 héttel a futam előtt fogom megkapni.Akkor már csak olyanokkal szeretnék beszélni az eladásról,akik jelzik felém az érdeklődést.Szépen megkérek mindenkit,hogy csak olyanok keressenek,akiknek tényleg komoly a szándékuk,és nem 20ezer forintot szeretnének adni a 2db jegyért.Bocsánat,de tavaly volt pár ilyen jelentkező.Ja és a legfontosabbat elfelejtettem átvenni majd Budapesten lehet a jegyeket.

2010. Június 28, 19:03
Válasz #1

speci

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1032
    • Profil megtekintése
sziasztok!
sok emberke kap ajándékba jegyeket, akiket nem érdekel igazából az F1, vagy csak épp nem érnek rá akkor. hozzájuk szólnék most.  :)
2 eladó ülő jegyet keresek az idei Magyar Nagydíjra. a 2 jegy természetesen egymás mellé szóljon! ha lehet egész hétvégés legyen, de az sem nagy baj, ha csak vasárnapra szól.
amik szóba jöhetnek:
- Silver 1
- Silver 2
- Gold 4
- Bronz

a V.I.P.est nem említem, mert az megfizethetetlen szerintem.  ;)
akinek van eladó 2 jegye írjon nekem itt egy pm-et.
köszi!

 


Weblap Olcsón! PC Szaki Most! specitool.hu
Finom17.com
mora, sopron, biorezonancia, homeopatia, colon, akupuntura
starbug -
Tudomány, sztárok, érdekességek