Csatlakozz hozzánk Facebook-on!!!

Üdvözöllek a fórumon!
Ahhoz, hogy hozzá tudjál szólni a témákhoz, regisztrálni kell ITT, ez 1percbe telik, és nincs aktiváló e-mail.

Szerző Téma: A Ferrari Felipe Massára építi a 2011-es autóját!  (Megtekintve 11076 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2010. április 11, 21:26
Válasz #35

Zsoltiy

  • ****
  • Információ Nem elérhető
  • GP2 versenyző
  • Hozzászólások: 421
  • Felipe Massa, Ferrari rajongó
    • Profil megtekintése
    • Felipe Massa Galéria
    • E-mail
Massa hány éve van f1-ben hány vb-címet nyert ez alatt??. Schumi,Hamilton Alonso hány év után tudtak vb-címet nyerni??
Na ezen gondolkozzál el kicsit .Vannak vb-győztesek és vannak olyanok akik álmodoznak róla .Furcsa módon a nagy tehetségnek tartót Kimi ,Button tudott vb-címet nyerni. Massat nem tartották sokra nem is vitte még semmire. De szerintem lehet hogy 1-vb cím benne van de többet nem nézzek ki belőle.

Szerintem Buttont inkább hagyjuk  ;D ő szzerencsés volt, Massa nem. Ilyen a versenyzés,ilyen az élet.
Mondjuk úgy hogy tisztelem a véleményed, de nem értek vele egyet. Ezt most nem fogom vitatni. Az én véleményem szerint Massát valóban alábecsülték anno, de azóta sokat fejlődött. Ezt állítja Schumi is és tökéletesen igaza van. Szerintem meglesz az a VB cím, előbb vagy utóbb.


2010. április 11, 21:19
Válasz #34

Replica

  • Felipe Massa
  • *****
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Hozzászólások: 1526
    • Profil megtekintése
Elgondolkodtam.

Autóverseny volt. Fernando egy autóversenyző, versenyezni akart.
Aha, tehát nem a világbajnokságra gondol, csak egy hétvégi versenyzésre? Érdekes elgondolás.

2010. április 11, 20:43
Válasz #33

nick

  • *****
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Hozzászólások: 586
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: Cuki Kimi
  • Kedvenc pilótád: Kimi Raikkonen
Hát kár hogy nem tartod "sokkra" Massát, nehogy a végén sokkot kapjál. :) Alonso, Hamilton, Schumi és Massa egy nagyon elit körbe tartoznak a Forma 1-ben. ők azok akik "tejesítenek". Hogy mit azt még nem tudni. :) Talán felvilágosít minket nick barátunk. :) Még jó hogy nem "bénásodik" egy "vérbeli profi vb-győztes", milyen is lenne az?  :shok:

A következő történet nick "úr" legújabb hozzászólása után várható. :)
Massa hány éve van f1-ben hány vb-címet nyert ez alatt??. Schumi,Hamilton Alonso hány év után tudtak vb-címet nyerni??
Na ezen gondolkozzál el kicsit .Vannak vb-győztesek és vannak olyanok akik álmodoznak róla .Furcsa módon a nagy tehetségnek tartót Kimi ,Button tudott vb-címet nyerni. Massat nem tartották sokra nem is vitte még semmire. De szerintem lehet hogy 1-vb cím benne van de többet nem nézzek ki belőle.
« Utoljára szerkesztve: 2010. április 11, 21:01 írta nick »
"Inkább minden nap 1 vodka, mint még 1 Forma-1 VB-cím!" Kimi Raikkonen
"Kimi alá inkább tank való mint F-1-es kocsi, mert azt nem tudja széthajtani." Mario Ilien
"...Kimi azonban egy kicsit lusta. Szeret bulizni és inni is." Alain Prost

2010. április 11, 18:45
Válasz #32

Zsoltiy

  • ****
  • Információ Nem elérhető
  • GP2 versenyző
  • Hozzászólások: 421
  • Felipe Massa, Ferrari rajongó
    • Profil megtekintése
    • Felipe Massa Galéria
    • E-mail
Elgondolkodtam.

Autóverseny volt. Fernando egy autóversenyző, versenyezni akart. Talán ez még nem akkora gond.

Azonban gondolkodtam tovább és eszembe jutott egy kérdés, hogy a fenébe van az, hogy Ti nem ismeritek el azt, hogy Alonso személyében mégiscsak egy kétszeres világbajnokot irtok le, majdhogynem minden szarnak.

Ellenben, aki Massa tehetségét, vagy épp rátermettségét a legkisebb mértékben is kritizálni meri, annak rögtön leharapjátok a fejét.

Te/Ti meg ezen gondolkozzatok el.

Azonban gondolkodtam tovább és eszembe jutott egy kérdés, hogy a fenébe van az, hogy Ti nem ismeritek el azt, hogy Massa személyében mégiscsak egy profi autóversenyzőt irtok le, majdhogynem minden szarnak.

Ellenben, aki Alonso tehetségét, vagy épp rátermettségét a legkisebb mértékben is kritizálni meri, annak rögtön leharapjátok a fejét.

Te/Ti meg ezen gondolkozzatok el. ;)

2010. április 11, 17:55
Válasz #31

Paterson

  • #8 Fernando Alonso
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Újonc
  • Hozzászólások: 36
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Nem az elfüstölésen van a hangsúly, hanem azon, hogy hogyan fütölt el. Ezen gndolkozz el.
Elgondolkodtam.

Autóverseny volt. Fernando egy autóversenyző, versenyezni akart. Talán ez még nem akkora gond.

Azonban gondolkodtam tovább és eszembe jutott egy kérdés, hogy a fenébe van az, hogy Ti nem ismeritek el azt, hogy Alonso személyében mégiscsak egy kétszeres világbajnokot irtok le, majdhogynem minden szarnak.

Ellenben, aki Massa tehetségét, vagy épp rátermettségét a legkisebb mértékben is kritizálni meri, annak rögtön leharapjátok a fejét.

Te/Ti meg ezen gondolkozzatok el.

2010. április 11, 15:13
Válasz #30

Zsoltiy

  • ****
  • Információ Nem elérhető
  • GP2 versenyző
  • Hozzászólások: 421
  • Felipe Massa, Ferrari rajongó
    • Profil megtekintése
    • Felipe Massa Galéria
    • E-mail
Dettó. Bár Te már azt sem érdemled meg, hogy hozzád szóljanak, szóval nem is tudom, hogy megint minek írok Neked, Mr. Tökéletes Helyesírás 0 Gépelési Hibával.

Oh, köszönöm. Megtisztelő  :)

2010. április 11, 15:12
Válasz #29

Adam Jonas

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1036
    • Profil megtekintése
    • E-mail
No komment  ;)

Dettó. Bár Te már azt sem érdemled meg, hogy hozzád szóljanak, szóval nem is tudom, hogy megint minek írok Neked, Mr. Tökéletes Helyesírás 0 Gépelési Hibával.

2010. április 11, 15:10
Válasz #28

Zsoltiy

  • ****
  • Információ Nem elérhető
  • GP2 versenyző
  • Hozzászólások: 421
  • Felipe Massa, Ferrari rajongó
    • Profil megtekintése
    • Felipe Massa Galéria
    • E-mail
És akkor Te nem vagy provokatív egyáltalán, csak mi.

Gratulálok Neked ismételten.

No komment  ;)

2010. április 11, 15:03
Válasz #27

Adam Jonas

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1036
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Hát kár hogy nem tartod "sokkra" Massát, nehogy a végén sokkot kapjál. :) Alonso, Hamilton, Schumi és Massa egy nagyon elit körbe tartoznak a Forma 1-ben. ők azok akik "tejesítenek". Hogy mit azt még nem tudni. :) Talán felvilágosít minket nick barátunk. :) Még jó hogy nem "bénásodik" egy "vérbeli profi vb-győztes", milyen is lenne az?  :shok:

A következő történet nick "úr" legújabb hozzászólása után várható. :)

És akkor Te nem vagy provokatív egyáltalán, csak mi.

Gratulálok Neked ismételten.

2010. április 11, 14:35
Válasz #26

Zsoltiy

  • ****
  • Információ Nem elérhető
  • GP2 versenyző
  • Hozzászólások: 421
  • Felipe Massa, Ferrari rajongó
    • Profil megtekintése
    • Felipe Massa Galéria
    • E-mail
Persze amatőr mert 4-évbe amikor harcol vb-címért akkor széthajtotta kocsiját. Alonso nem egy autó gyilkos  pilóta amikor 2-szeres vb-győztes lett akkor is kevés műszaki hibája volt mert vigyázott a kocsijára. A csapat társának sokkal több műszaki hibája volt .Szerintem is hülyeséget csinált amikor nem vigyázott az autójára de ez van sajnos. De baromság egy futam miatt lefikázni.
: 2010. április 09. - 17:00:27
Pont ezért nem tartom sokkra Massat. Egy Alonso,Hamilton Schumi nem pálya függő pilóta minden pályán jó tejesítenek. Massa sokk pályán képes rosszul tejesíteni. Miden évbe 4-5 óriási bakit képes ejteni. Nem képes kiegyen súlyozott teljesítményre nem egy igazi vb-győztes pilóta.. Egy vérbeli profi vb-győztes pilóta nem bénásodik 3-évet egy vb esélyes autóval..

Hát kár hogy nem tartod "sokkra" Massát, nehogy a végén sokkot kapjál. :) Alonso, Hamilton, Schumi és Massa egy nagyon elit körbe tartoznak a Forma 1-ben. ők azok akik "tejesítenek". Hogy mit azt még nem tudni. :) Talán felvilágosít minket nick barátunk. :) Még jó hogy nem "bénásodik" egy "vérbeli profi vb-győztes", milyen is lenne az?  :shok:

A következő történet nick "úr" legújabb hozzászólása után várható. :)

2010. április 10, 13:33
Válasz #25

nick

  • *****
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Hozzászólások: 586
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: Cuki Kimi
  • Kedvenc pilótád: Kimi Raikkonen
1 dolog, hogy utálja, az meg másik kérdés, hogy ennek ellenére se úgy mennek, mint ahogy Massa szokta előadni az általa kevésbé kedvelt pályákon. De mind1, ebbe ne menjünk bele, .
O0 O0 O0 O0 O0 O0 O0 O0 O0 O0 O0 O0 O0 O0 O0 O0 O0 O0 O0 O0 O0 O0 O0 O0 O0 O0
"Inkább minden nap 1 vodka, mint még 1 Forma-1 VB-cím!" Kimi Raikkonen
"Kimi alá inkább tank való mint F-1-es kocsi, mert azt nem tudja széthajtani." Mario Ilien
"...Kimi azonban egy kicsit lusta. Szeret bulizni és inni is." Alain Prost

2010. április 10, 12:58
Válasz #24

Replica

  • Felipe Massa
  • *****
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Hozzászólások: 1526
    • Profil megtekintése
Ezt miből vetted le, hogy egy versenyen elfüstölt alatta a Ferka?
Ha igen, akkor Te egy zseni vagy, vagy ha nem is, akkor is legalább Nostradamus.


Nem az elfüstölésen van a hangsúly, hanem azon, hogy hogyan fütölt el. Ezen gndolkozz el.

2010. április 10, 10:29
Válasz #23

Paterson

  • #8 Fernando Alonso
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Újonc
  • Hozzászólások: 36
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Anonymus?LOL.. ;D
Akarom mondani Nostradamus. :)
Reggel volt még, és különben is úgy fel tudnak idegesíteni a folyamatos fikázással, hogy...

Bocsi. :)

2010. április 10, 10:25
Válasz #22

Szlavo

  • Gengszter Dzsigoló
  • ***
  • Információ Nem elérhető
  • Forma 3000 versenyző
  • Hozzászólások: 181
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Ezt miből vetted le, hogy egy versenyen elfüstölt alatta a Ferka?
Ha igen, akkor Te egy zseni vagy, vagy ha nem is, akkor is legalább Anonymus.

Amúgy meg tanulhatnád már leírni maszatka csapattársának a nevét.
Anonymus?LOL.. ;D
No nitro,no turbo,simple Bmw power...

2010. április 10, 09:52
Válasz #21

Paterson

  • #8 Fernando Alonso
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Újonc
  • Hozzászólások: 36
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Most már az.

Ezt miből vetted le, hogy egy versenyen elfüstölt alatta a Ferka?
Ha igen, akkor Te egy zseni vagy, vagy ha nem is, akkor is legalább Nostradamus.

Amúgy meg tanulhatnád már leírni maszatka csapattársának a nevét.
« Utoljára szerkesztve: 2010. április 10, 10:28 írta Paterson »

 


Weblap Olcsón! PC Szaki Most! specitool.hu
Finom17.com
mora, sopron, biorezonancia, homeopatia, colon, akupuntura
starbug -
Tudomány, sztárok, érdekességek