Csatlakozz hozzánk Facebook-on!!!

Üdvözöllek a fórumon!
Ahhoz, hogy hozzá tudjál szólni a témákhoz, regisztrálni kell ITT, ez 1percbe telik, és nincs aktiváló e-mail.

Szerző Téma: Spanyolország Barcelona 2008-04-27  (Megtekintve 11733 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2008. április 29, 18:21
Válasz #33

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
Jah..Ham fodrásza kezelésbe vette Raikönnen-t! :D ;D

2008. április 28, 20:02
Válasz #32

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Én azt olvastam, hogy valami kő szorult be a felni és a gumi közé és az vágta ki Kova kerekét. Nagyon meg voltam rémülve, szörnyű volt látni, hogy benne áll a gumifalban és nem bírják kihúzni. Remélem rendbe jön 2 hét alatt és fog indulni a következő futammon.
Különben a futam izgalmas volt, bár az én szempontomból elég peches. Rubens pontokat szerezhetett volna ha nincs az a szerencsétlen ütközése Fisicoval a boxban. Na ez igazán pech. De olyan sokszor történik vele mostanában a boxban valami galiba, hogy ez már feltűnő. Szóval én most mérges vagyok, meg csalódott, de a futam az jó volt.

Igen Rubensnek nagyon szerecsétlenűl jönnek ki a futamok, de remélem ő is fog tudni pontot szerezni. :)

Mondjuk olyan szerencsétlen a futamokon, mint DC..


Márti!

Itt a Kimi, majdnem összekevertem Hamiltonnal ezzel a hajjal..  ;D

« Utoljára szerkesztve: 2008. április 28, 20:10 írta Cole »

2008. április 28, 17:07
Válasz #31

Adam Jonas

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1036
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Én azt olvastam, hogy valami kő szorult be a felni és a gumi közé és az vágta ki Kova kerekét. Nagyon meg voltam rémülve, szörnyű volt látni, hogy benne áll a gumifalban és nem bírják kihúzni. Remélem rendbe jön 2 hét alatt és fog indulni a következő futammon.
Különben a futam izgalmas volt, bár az én szempontomból elég peches. Rubens pontokat szerezhetett volna ha nincs az a szerencsétlen ütközése Fisicoval a boxban. Na ez igazán pech. De olyan sokszor történik vele mostanában a boxban valami galiba, hogy ez már feltűnő. Szóval én most mérges vagyok, meg csalódott, de a futam az jó volt.

Hát nem tom, de elég érdekes akkor, hogy ott valami szétrobbant a keréknél. Mert ha jól láttam, akkor előszöe valami szétrobbant s utána kezdett engedni a kerék. Na mind1, a lényeg, h Kovinak semmi baja nincs szerencsére. :)

2008. április 28, 14:04
Válasz #30

Marti

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Moderátor
  • Hozzászólások: 2650
    • Profil megtekintése
Jó kis futam volt! Szegény Kovi nagyon brutálisan belecsapodott a gumifalba! Nem szeretek ilyet látni, sajnos mindig az első gondolatom, hogy úristen, lehet hogy meghalt! Én is az hittem hogy a lábát törte de szerencsére semmi baja nincs, csak egy kis eszmélet vesztés volt. És az volt a kórházban az első kérdése, hogy a csapattársa hányadik lett! Jó fej srác! Visszavárunk Török nagydíjra!!!
Kimi fantasztikusa ment, és nagyon örültem, hogy megnyerte a futamot, ezzel is növelte pontjait, már 9 ponkülönbséggel vezeti a vb! Massa is behozta a Ferrarit a második helyen, csak Haminek nem kellett volna a dobogón állnia, én Alonak jobban örültem volna! Úristen nem hittem hogy mondok ilyet, hogy Alonak jobban örültem volna! Még mindig nem tartozik a kedvenceim közé, lehet hogy nem is fog soha, de ki tudja! Amúgy sajnáltam hogy a motorja nem bírta a kiképzést, és az nagyon szimpi volt tőle, hogy odament a rajongókhoz! Ezt Kimi sohasem csinálná, sajnos!
Fisico is szépen ment, és sajnálhatja Brios, hogy kirúgta, és inkább ezt a kis gyereket választotta! A másik újonc,  Nakajima is szépen ment, behozta a verdát pontszerző helyre, bár nem láttunk tőle semmi lenyűgőző dolgot, de már halad a többiekkel, nem úgy mint a kis Piquet! A Honda már megint elcseszte Rubensnek a futamot! A nyalókás emberke megint nem figyelt, bár lehet, hogy Fisico nyalókás embere hibázott, ezt sajnos nem tudom! Azért örülök hogy Button szerzett pontot végre! Jaj én úgy drukkoltam Satonak, hogy pontszerző helyen végezzen,( hogy egy kis lóvéhoz jussanak) de hát nem jött össze nekik, nem estek ki annyian előlük! Én sajnálnám, ha felszámolnák a Super agurit, mert egyfelől a pilótákat is és  az ott dolgozó embereket is kirugnák! Nem tudom, hogy Bernieke miért nem ad nekik egy kis kölcsönt! persze sokan mondják, hogy minek 11 csapat, főleg, hogy az aguri egyszerűen szuper sz*r! És csak feltartják a mezőnyt! Én akkor sem szertném!
Úgye-úgye az a hülye safty car szabály! Komolyan mondom nem értem miért nem lépnek már ez ügyben! Ez a sok elmebeteg hülye kö**ög! Most is egy versenyző versenyét cseszték el! Sajnáltam Heidfeldet, mert most nulla pontot szerzett! Kubika is szépen ment, sajnálom, hogy nem tudta megelőzni Hamikét!
Vettelnek már elsem kéne indulni a versenyeken mert úgysem fejezi be. Hát én még ilyet sem láttam, hogy négy futamból egyetlen egyetsem fejezett be. Ez az év nagyon sz*rul kezdődik neki! Én sík ideg lennék, mert felkészül rá meg minden és ment mondjuk 300 métert és ennyi a versenyének.
Ja még annyit, hogy Kiminek ez a rövid haj egy vicc, szerintem Hamivel együtt voltak fodrásznál, és ezt mondhatta Hami ott a szobában, hogy öregem jó lett a hajunk! :D
Már alig várom a Török nagydíjat! Szerintem az is izgis futam lesz, főleg, hogy az Ferraris pálya!!  :king: :zizi:
« Utoljára szerkesztve: 2008. április 28, 14:08 írta Márti »


"Nem azoké a siker akik sohasem buknak el, hanem azoké,akik elbuktak,és ismét felálltak belőle" Kimi

2008. április 28, 13:43
Válasz #29

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
Akármi is történt, csoda hogy sértetlenül megúszta! :o

2008. április 27, 21:47
Válasz #28

tapaty

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 554
  • f?szakács
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Én azt olvastam, hogy valami kő szorult be a felni és a gumi közé és az vágta ki Kova kerekét. Nagyon meg voltam rémülve, szörnyű volt látni, hogy benne áll a gumifalban és nem bírják kihúzni. Remélem rendbe jön 2 hét alatt és fog indulni a következő futammon.
Különben a futam izgalmas volt, bár az én szempontomból elég peches. Rubens pontokat szerezhetett volna ha nincs az a szerencsétlen ütközése Fisicoval a boxban. Na ez igazán pech. De olyan sokszor történik vele mostanában a boxban valami galiba, hogy ez már feltűnő. Szóval én most mérges vagyok, meg csalódott, de a futam az jó volt.
Hungarian Rubens Barrichello Fansite
http://www.barrichello.eu

2008. április 27, 20:44
Válasz #27

Adam Jonas

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1036
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Kovalainen balesetéről szólnék pár szót:

Igazából semmi "új" nem történt. Megismétlődött a tavalyi Nürburgring-i baleset: fék szétrobbant, és a kirepülő darabok szétdarálták a kereket. Azonban érdekes, hogy csak a CI fékekkel történik ilyesmi dolog...Alonsoa-nak is CI fék volt az első pár futamán tavaly, majd USA-ra kapott más márkájú féket (asszem Brembo-t, de nem biztos). Hamiltonnak pedig akkor is CI fékjei voltak, s ez robbant szét tavaly. Szóval a McLarennek érdemes lenne gondolkodni a fék gyártójának a változtatásán...

2008. április 27, 17:36
Válasz #26

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
Nem volt rossz futam, Kovalainen balesete egy kicsit durva volt, először azt hittem minimum kettős lábtörés vagy ilyesmi, de szerencsére megúszta Kova. Raikönnent ma nem lehetett megfogni, Massa nem bírta Kimi tempóját. Hamilton csak a harmadik, de nem írnám még le mert elég erős volt kemény gumin a Mclaren, simán vb esélyesek még. A Renault a kiesés ellenére kellemes meglepetés, nagyon jó kis versenytempója volt Alonsonak, és nem volt sokkal könnyeb mint a Ferrarik, ha így haladnak a fejlesztésekkel akkor a szezon második felében már a futamgyőzelemért is mehetnek akár. Eddig ez egyértelműen Kimi éve, de nem nyugodhat meg mert ha kiesik és Massa, vagy Ham nyer akkor máris bajban van..persze ez bármelyikükkel előfordulhat, mindenesetre izgi lesz ez a vb. Jah és gratula a Hondásoknak az első pontokért!  :zizi: O0 :1:

2008. április 27, 16:22
Válasz #25

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Spanyol Nagydíj
A VÉGEREDMÉNY
1. Räikkönen   Ferrari   
2. Massa   Ferrari   + 3.2
3. Hamilton   McLaren   + 4.1
4. Kubica   BMW   + 5.6
5. Webber   Red Bull   + 35.9
6. Button   Honda   + 53.0
7. Nakajima   Williams   + 58.2
8. Trulli   Toyota   + 59.4
9. Heidfeld   BMW   + 63.0
10. Fisichella   Force India   + 1 kör
11. Glock   Toyota   + 1 kör
12. Colulthard   Red Bull   + 1 kör
13. Szato   Super Aguri   + 1 kör


NEM FEJEZTÉK BE A FUTAMOT
Rosberg   Willams   41. körben esett ki
Alonso   Renault   34.
Barrichello   Honda   34.
Kovalainen   McLaren   22.
Davidson   Super Aguri   9.
Bourdais   STR-Ferrari   8.
Piquet   Renault   7.
Sutil   Force India   1.
Vettel   STR-Ferrari   1.

2008. április 27, 16:21
Válasz #24

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
tapaty

Ne mondja nekem senki, hogy nincsenek annyira jóba Alonsoval. Ezen a képen nem úgy gondolom.  :)

2008. április 27, 11:50
Válasz #23

tapaty

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 554
  • f?szakács
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Márti ! Van még a sajtótájékoztatóról kép. Nagyon jópofák:




Arra lennék kíváncsi mi hagnzott el ezen mozdulatok közben, vagy elötte? :2funny:
Hungarian Rubens Barrichello Fansite
http://www.barrichello.eu

2008. április 26, 16:30
Válasz #22

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
A végén még Alonso fan leszek...akármennyi üzemanyaggal ment ez azért nagy bravúr, hihetetlen ez az ember. :o

2008. április 26, 15:53
Válasz #21

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Időmérő végeredmény:

 1.  Raikkonen    Ferrari     1:20.701  1:20.784  1:21.813 
 2.  Alonso       Renault     1:21.347  1:20.804  1:21.904
 3.  Massa        Ferrari     1:21.528  1:20.584  1:22.058 
 4.  Kubica       BMW Sauber  1:21.423  1:20.597  1:22.065 
 5.  Hamilton     McLaren     1:21.366  1:20.825  1:22.096 
 6.  Kovalainen   McLaren     1:21.430  1:20.817  1:22.231 
 7.  Webber       Red Bull    1:21.494  1:20.984  1:22.429 
 8.  Trulli       Toyota      1:21.158  1:20.907  1:22.529 
 9.  Heidfeld     BMW Sauber  1:21.466  1:20.815  1:22.542 
10.  Piquet       Renault     1:21.409  1:20.894  1:22.699 
11.  Barrichello  Honda       1:21.548  1:21.049           
12.  Nakajima     Williams    1:21.690  1:21.117           
13.  Button       Honda       1:21.757  1:21.211           
14.  Glock        Toyota      1:21.427  1:21.230           
15.  Rosberg      Williams    1:21.472  1:21.349           
16.  Bourdais     Toro Rosso  1:21.540  1:21.724           
17.  Coulthard    Red Bull    1:21.810                       
18.  Vettel       Toro Rosso  1:22.108                     
19.  Fisichella   Force India 1:22.516                     
20.  Sutil        Force India 1:23.224                       
21.  Davidson     Super Aguri 1:23.318                       
22.  Sato         Super Aguri 1:23.496       

Nagy meglepetés Alonso, de Massa megint hibázott...

2008. április 25, 18:52
Válasz #20

Marti

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Moderátor
  • Hozzászólások: 2650
    • Profil megtekintése
Na itt van a sajtótájékoztatóról kép! Kár hogy nem csináltak többet, mert amint látom elég jól elvoltak a fiúk!  :cheerful_h4h:
Kimi jól ment a szabadedzéseken, és a renault is! Akkor úgy látszik ha rossz lesz az idő a renault szárnyalni fog, de viszont a merci nem!
Sajnos nem fogom látni élőben az időmérőt, és a futamot, de felvételről persze megnézem, csak az már nem olyan, mert már hiába szurkolók! :cray_: :crybaby:






"Nem azoké a siker akik sohasem buknak el, hanem azoké,akik elbuktak,és ismét felálltak belőle" Kimi

2008. április 25, 17:50
Válasz #19

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Igen többen is mondták, hogy a 2.edzésre meváltoztak a pályaviszonyok.. Ez a renaultnak kedvezett.

 


Weblap Olcsón! PC Szaki Most! specitool.hu
Finom17.com
mora, sopron, biorezonancia, homeopatia, colon, akupuntura
starbug -
Tudomány, sztárok, érdekességek