Csatlakozz hozzánk Facebook-on!!!

Üdvözöllek a fórumon!
Ahhoz, hogy hozzá tudjál szólni a témákhoz, regisztrálni kell ITT, ez 1percbe telik, és nincs aktiváló e-mail.

Szerző Téma: Magyarország Hungaroring 2008-08-03  (Megtekintve 26216 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Augusztus 01, 19:45
Válasz #28

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Jaja szoros lesz, de a Renault csak 1körön gyors, sajnos ez a versenyen elfog majd fogyni, de remélem nem lesz igazam.  :)

2008. Augusztus 01, 17:49
Válasz #27

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
Úgy tűnik a Ferrarik versenyképesek lesznek a hétvégén, igaz a második edzést Ham nyerte, de sztem a Ferrarik még nem mutatták meg mit tudnak egy körön, versenytempójuk jó...

A Renault is odapakolta magát rendesen, lehet hogy ez nem erőpálya hanem inkább felfüggesztés + aero, és ezért nem szenvednek, vagy csak csináltak egy időmérő szimulációt!? Ki tudja holnap kiderül, mindenesetre jó őket az élmezőnyben látni.

A lényeg hogy Hamilton kapjon gazdagon. Kiminek és Massának is el kell vernie a srácot, máskülönben mérges leszek!!!!! :knuppel2:

Aki esetleg ott volt a ringen, néhány ott készült képet megoszthatna velünk!!! ;)

2008. Augusztus 01, 12:03
Válasz #26

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Magyar Nagydíj, első szabadedzés:

 1.  Massa         Ferrari             1:20.981            19
 2.  Raikkonen     Ferrari             1:21.345  + 0.364   21
 3.  Kovalainen    McLaren-Mercedes    1:21.410  + 0.429   17
 4.  Hamilton      McLaren-Mercedes    1:21.535  + 0.554   18
 5.  Alonso        Renault             1:21.802  + 0.821   18
 6.  Glock         Toyota              1:21.931  + 0.950   22
 7.  Kubica        BMW Sauber          1:22.267  + 1.286   18
 8.  Piquet        Renault             1:22.326  + 1.345   19
 9.  Heidfeld      BMW Sauber          1:22.370  + 1.389   22
10.  Trulli        Toyota              1:22.457  + 1.476   25
11.  Webber        Red Bull-Renault    1:22.654  + 1.673   23
12.  Coulthard     Red Bull-Renault    1:22.700  + 1.719   16
13.  Bourdais      Toro Rosso-Ferrari  1:22.900  + 1.919   26
14.  Button        Honda               1:22.917  + 1.936   27
15.  Barrichello   Honda               1:23.093  + 2.112   26
16.  Rosberg       Williams-Toyota     1:23.147  + 2.166   21
17.  Nakajima      Williams-Toyota     1:23.274  + 2.293   22
18.  Sutil         Force India-Ferrari 1:23.353  + 2.372   25
19.  Fisichella    Force India-Ferrari 1:23.459  + 2.478   28
20.  Vettel        Toro Rosso-Ferrari  1:23.923  + 2.942    4



Nem lehet megmondani szerintem, hogy ki lesz a befutó.

2008. Július 31, 23:13
Válasz #25

amosluigi

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Újonc
  • Hozzászólások: 2
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Sziasztok!

Sajnálatos okok miatt el kell adnom a hétvégi futamra vett jegyeimet.

2 db Silver3 tribün K szektor, 31 sor, 12, 13 szék - nagyon zsírkirály hely!!!
Egész hétvégés, már holnaptól kint lehet vele lenni.

Eredeti ára: 270€/db, de 220€/db-ért odaadom.

Ha valakit érdekel, hívjatok a 06-20/959-1494 telszámon.

üdv,
Amos

2008. Július 31, 22:40
Válasz #24

Marti

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Moderátor
  • Hozzászólások: 2650
    • Profil megtekintése
A foci meccs szupi vol, csak csalódtam, hogy Massa, Trulli, Liuzzi nem voltak, pedig írták, és Massa is nyílatkozta, hogy már alig várja a meccset! Anyukám mondta, hogy látszodtunk ma a fókuszban, hogy ott ülünk, legalábbis engem vett csak észre, hogy ott fotózok! A magyarok nagyon jól játszottak, komolyan mondom élvezetes volt nézni. Jó kis hangulat volt kin, egy csomót hullámoztunk, szóval az aki nem volt kint az sajnálhatja, mert nagyon állat volt!
Nem rég jöttem haza a boxutcalátogatásról. Sík ideg vagyok, mert elszomorító, hogy két pilótát lehetett látni, a többiek sehol! szerencsére Buttont láttam, csak sajna nem tudtam autogrammot szerezni tőle, Nicot is láttam, aztán ennyi! Annyira felhúzták az agyamat, hogy hihetetlen. Hazafelé szídtam a pilótákat, főleg Kimit! Már három éve megyek ki, hogy hátha kijön Kimi, vagy mások, de még most sem, és ráadásul rohadt melegben mindenki ájulás határán nyomorogtunk, hogy esetleg láthatjuk őket. Mikor tuti, hogy ott voltak, láttam Massa tesóját, de őt nem! Button is az overáljában jött ki! Bezzeg máshol kimennek, mert csomó fotó van, hogy osztogatnak autógrammokat. Még Kubica sem jött ki, pedig aztán rohadt sok legyel volt kint! Az ember mindig reménykedik, hogy hátha,de most egy nagy rakás sz*r volt! szerintem utálnak minket, vagy gondolják, hohy a kis nyomi magyar örüljön hogy fényképezheti a kocsikat! Biztos nem tudjuk nekik megadni azt a színvonalat, amit mások, meg ráadásul mindenki rossz véleménnyel van a pályáról,m hogy nem lehet előzni, meg uncsi. Tényleg most telt be a pohár, hogy mi szurkolók, rajongók, szívünket lelkünket beleadjuk, izgulunk a kedvencünkért, és ők meg lesz*rnak minket. 2 és fél órát utaztam ebből 50 percet hegyet másztam, a semmiért! Azt hiszem hogy jövőre nem megyek ki! Majd akkor végigjárom az összes szállodákat, hogy melyikben szálltak meg aztán ott fogok dekkolni! Tudjátok mit már el is ment a kedvem az egésztől, mit rohangáljak olyan ember után ,aki lezsarja az embert! Mi a sz*rért mentem ki! Ja és a merci boxnál képzeljétek kevesen voltak, ez elgondolkodtató, mert idáig ott is csomóan voltak, alig lehetett elmenni! Most meg, meg is lepődtem!

Tapaty!Holnap szerintem 9 vagy 12kor, vagy szombaton ugyan akkor a toyota buszánál. Én is egyedi polóban leszek, Kimi felirat van elől, ami flitteres! Ja és addig lehet, hogy veszek Kimis sapkát. Szerintem lesz nálam kicsi finn zászló, szürke hátizsák.
Speci! Sajnos oda építették az új club tribünt, ahol az állójegyesek zöme szokott a doboldalon ülni, én is ott voltam tavaly. Álítólg ez volt az egyetlen országszerte, ahol az állójegyesek a célegyenessel szemben ülhettek( Akkor ott egy bácsi mondta nekem) Ez elég gáz szegény állójegyeseknek, mert nagyon sokan voltunk ott! Hát most nem tudom, hogy még oda lehet-e menni, mert még maradt egy kis domb rész ott?  Mindenkinek jó szurkolást!
« Utoljára szerkesztve: 2008. Július 31, 23:20 írta Márti »


"Nem azoké a siker akik sohasem buknak el, hanem azoké,akik elbuktak,és ismét felálltak belőle" Kimi

2008. Július 31, 18:52
Válasz #23

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Pilótafoci csoport kép:


2008. Július 31, 12:52
Válasz #22

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
sZIASZTOK!A segítségeteket kérném.Ki nyerte idén a legtöbb futamot:Massa vagy Trulli???Fontos lenne egy fogadás miatt :1: :banan: :zizi:
Szia. Üdv a fórumon!  O0

Ki nyerte a legtöbb futamot?  Szegény Trulli eddig csak egy 3. helyezetje van. Massának már van idén futamgyőzelme.  :)

2008. Július 31, 12:34
Válasz #21

pidgymano18

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Újonc
  • Hozzászólások: 1
    • Profil megtekintése
sZIASZTOK!A segítségeteket kérném.Ki nyerte idén a legtöbb futamot:Massa vagy Trulli???Fontos lenne egy fogadás miatt :1: :banan: :zizi:

2008. Július 31, 09:02
Válasz #20

tapaty

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 554
  • f?szakács
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Én is voltam a meccsen, de nagy bánatomra sem Massa sem Trulli nem voltak  :'( pedig azt írták minden oldalon, hogy ők is itt lesznek.
Meg Liuzzi sem volt, de ezért nem bánkódom annyira  ::)
Boxutcalátogatásra pedig juszt is megyek, nagyon korán, már 2-kor ott leszek  :blum:
és én is beállok a Hondabox elé és  7-ig el sem mozdulok onnan :2funny:

Márti !
Jó-jó toyota buszt még csak-csak megtalálom, de mikor? meg hogy ismerjük meg egymást?
Rajtam Barrichellos póló lesz meg fehér Hoda sapi (saját készítésü egyedi)
« Utoljára szerkesztve: 2008. Július 31, 09:05 írta tapaty »
Hungarian Rubens Barrichello Fansite
http://www.barrichello.eu

2008. Július 31, 00:05
Válasz #19

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Háhá...lecsaptam rá! :) Most már én is ott leszek! :1: Tényleg, az állójeggyel hol lehet állni? Bárhol?
Igen bárhol  :)



Voltam kint a meccsen, és nagyon jó volt. Annyi Schumi rajongó volt, hogy hihetetlen. De jó volt látni őket ilyen közelről. :) A hangulat jó volt, kommentátorok is viccesek voltak, szóval nekem tetszett, és nem olyan volt, mint 2éve, amikor végig hülyülték a meccset, most rendesen fociztak. :)
« Utoljára szerkesztve: 2008. Július 31, 00:16 írta Cole »

2008. Július 30, 17:08
Válasz #18

speci

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1032
    • Profil megtekintése
Sziasztok!

Eladnám két darab hétvégi állójegyem. Eredeti ár 129euro, féláron eladó. Van hozzá 1db parkoló bigyó is.

üdv.
Norby
cury@freemail.hu

Háhá...lecsaptam rá! :) Most már én is ott leszek! :1: Tényleg, az állójeggyel hol lehet állni? Bárhol?

2008. Július 29, 23:37
Válasz #17

speci

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1032
    • Profil megtekintése
tapaty! Én a helyedben a boxutca látogatást kihagynám...tavaly voltam, de a sok barom (elnézést, de még mindig dühít  :knuppel2:)beállt és tőlük nem lehetett semmit látni. Persze szóltak nekik többször is, hogy 'hé, told arrébb a segged', de semmi. 2 órát vártam rá, hogy bejussak...ááá, nudli. Több ismerős is így járt már korábban.

2008. Július 29, 22:39
Válasz #16

Marti

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Moderátor
  • Hozzászólások: 2650
    • Profil megtekintése
Persze, a ringen, szerintem ott a toyota buszánál, ahol lehet venni toyotás dolgokat, meg plakátokat osztogatnak, toyota lányzók vannak előtte. Gondolom úgyan ott lesznek, ahol tavaly és tavalyelőtt! Már csak egy nap és kezdődik! Ezt vártam tavaly óta, és el sem hiszem, hogy már itt van.  :zizi:


"Nem azoké a siker akik sohasem buknak el, hanem azoké,akik elbuktak,és ismét felálltak belőle" Kimi

2008. Július 29, 14:12
Válasz #15

tapaty

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 554
  • f?szakács
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Egy találkozóhoz mit szólnátok?
Hungarian Rubens Barrichello Fansite
http://www.barrichello.eu

2008. Július 29, 13:03
Válasz #14

cury

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Újonc
  • Hozzászólások: 1
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Sziasztok!

Eladnám két darab hétvégi állójegyem. Eredeti ár 129euro, féláron eladó. Van hozzá 1db parkoló bigyó is.

üdv.
Norby
cury@freemail.hu

 


Weblap Olcsón! PC Szaki Most! specitool.hu
Finom17.com
mora, sopron, biorezonancia, homeopatia, colon, akupuntura
starbug -
Tudomány, sztárok, érdekességek