Csatlakozz hozzánk Facebook-on!!!

Üdvözöllek a fórumon!
Ahhoz, hogy hozzá tudjál szólni a témákhoz, regisztrálni kell ITT, ez 1percbe telik, és nincs aktiváló e-mail.

Szerző Téma: Malajzia, Kuala Lumpur 2010-04-04  (Megtekintve 29426 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2011. Szeptember 29, 17:55
Válasz #86

BagiRa88

  • Forma 1 Világbajnok
  • **
  • Információ Nem elérhető
  • Gokart versenyző
  • Hozzászólások: 71
  • Jenson Button Menedzsere
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Vodafone McLaren Mercedes
  • Kedvenc pilótád: Jenson Button , Lewis Hamilton
Jó Futam volt igy visszatekintve :d a McLarenek és a Ferrarik Szépen jöttek előre az utolsó helyről. Vettel hatalmasat rajtolt. Hamilton elég látványosan cikázott :d
"Azért vagyok itt, hogy győzzek. Semmi örömet nem okoz az ötödik vagy a hatodik helyért való csatározás."
Lewis Hamilton

2010. április 07, 00:35
Válasz #85

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Nem törlöm, mert igazad van, de innentől kezdve törölni fogom, szóval Replica és Szlavo most már ne reagáljatok ezekre a hszk-re. Köszi.


2010. április 06, 23:53
Válasz #84

Adam Jonas

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1036
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Az az egy önhibája volt 2008-ban, amikor Malajziában hibázott. Silverstoneban újjá kellett építeni az autót, mert az edzésen összetört, nem sikerült igazán jóvá tenni, nem volt tapadás. Hamilton is összevissza forgott tavaly a Kínában a zuhogő esőben, pedig ő igazán jó  vizes körülmények között. Találd ki, mégis miért csúszkáltak.
Hockenheimben fékproblémája volt Massának, nem tudott rövid féktávokat veni, ezért előzték meg. Fuji meg versenybaleset volt, nem tudom, mit akarsz vele. Monacoban elvétett egy kanyart, de a csapat is hibázott a bokszban, ezért ugrott a máosik hely, és vele együtt a bajnoki cím.

De nem ezen múlott, hanem a csapat és műszaki hibákon.

Műszaki hibák

Ausztrália - kiesés
Hungaroring - kiesés, az első helyről!
Hickenheim - fékprobléma

Csapat hibák

Szingapur - az első helyről!
Monaco - cspat hiba a bokszban
Kanada - csapat hba a bokszban

: 2010. április 06. - 23:16:31
Ez LoL. Massa alszik az időmérőn, ezt arra a versenyzőre mondod, akik 15 pole pozíciót szerzett három év alatt? Aki 2007-ben és 2008-ban a legtöbb polet szerezte?
Vettel azért előz keveset, merrt még nem elég tökös hozzá, és ezért nem találsz egy igazán jó előzést tőle, helyette inkább elsunnyogod.


: 2010. április 06. - 23:18:11
Sokszor, bár te még a saját kedvenced eredményeivel sem vagy tisztában, így hogyan is ismerhettnéd Massát, akiről butaságokat beszélsz.
Segítek.

2007 Ausztrália, a mezőny végéről 6. lett
2007 Silverstone, a bokszutcából rajtolva!! átgázolt a mezőnyön, és 5. helyezett lett!
Meg betettem már a Massa előzésekkel teli videokat, látod, én bizonyítani is tudom az állításomat, míg tőled eddig semmit nem kaptam, csak dumát.



: 2010. április 06. - 23:21:12
Tavaly sokkal rosszabb autó volt Massa alatt, mint a 2008 Toro Rosso, ami egyébként esőben igen jó volt. Tavaly Massa 22 ponto szerzett az ocskavassal fél év alatt.
Aztán, hogy tnulj is valamit, mutatok neked egy régi Massa előzést a Sauberrel.
http://videa.hu/videok/sport/massa-vs-villeneuve-alonso-elozes-f1-AhRy9uUV76pnVZvD
Massa itt egy Sauberrel kívülről előzi a Renaultos Villeneuve-öt úgy, ahogy raikkönen tette Fischichellával 2005-ben, ugyanott! Apró különbség, hogy Massa sokkal gyengébb autóval tette meg!

Kérdés, óhaj, sóhaj panasz?

Megkérdezném csak úgy mellékesen tőled, honnan veszed, hogy a tavalyi Ferrari rosszabb volt, mint a 2008-as Toro Rosso? Talán vezetted mindkettőt?

Részemről befejezne a téma, már csak azért is, mert
a) Hülye vagy szimplán és tömören.
b) Szarsz mások véleményére.
c) Ideje lenne megtanulnod végre, hogy másnak is van saját véleménye, amit nem kell állandóan se megcáfolni, se lázadozni ellene, el kell fogadni, ennyi. ku**a unalmas lenne az élet, ha mindenki ugyanazon a véleményen lenne.
d) Moszat meg jó, hogy 3 év alatt 15 pole-t ért el egy nyerő autóban, de tényleg...
e) Mielőtt megint jönnétek itt azzal, hogy ez Massa-ellenes fórum, elmondanám Nektek, hogy nem vagyok én speckó Massa ellenes, és a többiek sem, ha nem állandóan a többi versenyzőt szidtátok volna orrba-szájba, meg másba kerestétek volna a hibát, ahelyett, hogy mindegyikőtök először magába szállt volna, s felmérné, hogy a saját kedvence se tökéletes. Én tisztába vagyok vele, hogy Vettel nem tökéletes, nem is a mezőny legeslegjobbja, viszont Ti nagyon el vagytok szállva magatoktól és Massától...
f) Mindent meg lehet magyarázni azzal, hogy "jaj, rossz volt a technika", más kérdés, hogy utóbbi időben ez a divatdrukkerek és a versenyzők 98%-nál divat lett, ahelyett, hogy beismernék azt, hogy "bocs, hibáztam".

Részemről téma lezárva, már csak a fenti okok miatt is.

Cole: ha gondolod, akkor törölheted ezt a hsz-emet, csak nem bírtam ezt most már megállni.

2010. április 06, 23:28
Válasz #83

Replica

  • Felipe Massa
  • *****
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Hozzászólások: 1526
    • Profil megtekintése
Jah, az szted pech, hogy Massa megy Kimi mögött 3 mp-re, s csak úgy eldobja egyszer Massa? 2008, Brit GP? (Jaj bocs, itt megint az jön majd, hogy alacsony volt az autó hasmagassága) 2008, Monaco GP? Biztos vezetést hogy dobta el? 2008, Hockenheim? 2008, Fuji? Mert szerintem ez mind marhára nem pech... Tény, hogy a csapat is rengeteget hibázott, de Massa se szűkölködött hiba terén.


Az az egy önhibája volt 2008-ban, amikor Malajziában hibázott. Silverstoneban újjá kellett építeni az autót, mert az edzésen összetört, nem sikerült igazán jóvá tenni, nem volt tapadás. Hamilton is összevissza forgott tavaly a Kínában a zuhogő esőben, pedig ő igazán jó  vizes körülmények között. Találd ki, mégis miért csúszkáltak.
Hockenheimben fékproblémája volt Massának, nem tudott rövid féktávokat veni, ezért előzték meg. Fuji meg versenybaleset volt, nem tudom, mit akarsz vele. Monacoban elvétett egy kanyart, de a csapat is hibázott a bokszban, ezért ugrott a máosik hely, és vele együtt a bajnoki cím.

De nem ezen múlott, hanem a csapat és műszaki hibákon.

Műszaki hibák

Ausztrália - kiesés
Hungaroring - kiesés, az első helyről!
Hickenheim - fékprobléma

Csapat hibák

Szingapur - az első helyről!
Monaco - cspat hiba a bokszban
Kanada - csapat hba a bokszban

: 2010. április 06. - 23:16:31

Én beismerem, hogy Vettel nem előz sokat. De miért is? Mert ő mint mondtam, szombaton, a Q1, Q2 és Q3 alatt nem alszik, mint Felipe, no meg nincs is olyan balfasz csapata, mint Massanak ez Stefano "Taktikaizsenivagyok" Domenciali vezette, Ferrarinak nevezett valami.


Ez LoL. Massa alszik az időmérőn, ezt arra a versenyzőre mondod, akik 15 pole pozíciót szerzett három év alatt? Aki 2007-ben és 2008-ban a legtöbb polet szerezte?
Vettel azért előz keveset, merrt még nem elég tökös hozzá, és ezért nem találsz egy igazán jó előzést tőle, helyette inkább elsunnyogod.


: 2010. április 06. - 23:18:11


Nézd meg a a 2009-es Brazil GP-t, végigelőzte a futamot. Massától mikor láttunk csak egy futamon ilyet? :)


Sokszor, bár te még a saját kedvenced eredményeivel sem vagy tisztában, így hogyan is ismerhettnéd Massát, akiről butaságokat beszélsz.
Segítek.

2007 Ausztrália, a mezőny végéről 6. lett
2007 Silverstone, a bokszutcából rajtolva!! átgázolt a mezőnyön, és 5. helyezett lett!
Meg betettem már a Massa előzésekkel teli videokat, látod, én bizonyítani is tudom az állításomat, míg tőled eddig semmit nem kaptam, csak dumát.



: 2010. április 06. - 23:21:12


sz*r kocsival meg továbbra sem lehet mit művelni. Megnéztem volna a Te kedvencedet a 2008-as Toro Rossoba, sztem fele ilyen pozíciót nem tudott volna elérni, mint Vettel.
Tavaly sokkal rosszabb autó volt Massa alatt, mint a 2008 Toro Rosso, ami egyébként esőben igen jó volt. Tavaly Massa 22 ponto szerzett az ocskavassal fél év alatt.
Aztán, hogy tnulj is valamit, mutatok neked egy régi Massa előzést a Sauberrel.
http://videa.hu/videok/sport/massa-vs-villeneuve-alonso-elozes-f1-AhRy9uUV76pnVZvD
Massa itt egy Sauberrel kívülről előzi a Renaultos Villeneuve-öt úgy, ahogy raikkönen tette Fischichellával 2005-ben, ugyanott! Apró különbség, hogy Massa sokkal gyengébb autóval tette meg!

Kérdés, óhaj, sóhaj panasz?

2010. április 06, 20:44
Válasz #82

Szlavo

  • Gengszter Dzsigoló
  • ***
  • Információ Nem elérhető
  • Forma 3000 versenyző
  • Hozzászólások: 181
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Anti Massa fórum ahogy mondja Zsolti.Én ezt már régebben leírtam ide,talán nem véletlen ha már többen is mondják.Én eleve csak akkor írok ide mikor meglátom hogy már megint megy a fröcsögés Massára.Nem állom meg hogy ne írjak.Zsolti szép csokorral összegyűjtötte alább a provokálásokat,amiből több is admintól származik.Ez egy szép bizonyítványa a fórumnak.Én is így viszem a hírét tovább mint Anti Massás fórum.Ami a legdurvább hogy április elsején egy szimpla áprilisi tréfát benyomott Replica Kimiről én meg egy Hozzászólást szintén poénból hozzáfűztem ÁPRILIS ELSEJÉN!!!és le lettünk szánalmasozva.Ilyen csak itt van nálatok ezen a fórumon.Na mindegy öregbíteni fogom a hírneveteket ha kérdezik az biztos.Szép estét.
No nitro,no turbo,simple Bmw power...

2010. április 06, 13:41
Válasz #81

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Szerintem lassan teljesen elmegyünk offba, ezért kérném, hogy a továbbiakban ezt ne itt vitassuk meg.

Köszönöm.

2010. április 06, 12:37
Válasz #80

Adam Jonas

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1036
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Nem volt semmi elsunnyogás, egyszerűen ezzel tereled ela figyelmet arról, hogy nem találsz arra érdemes előzést Vetteltől. Megértelek, elég nehéz dolog két szép előzést keresni tőle sőt, lehetetlen feladat.
: 2010. április 06. - 10:45:08
Tévedés. A ferrari és Mcalren pálya és időjárás függő volt. A McLarenek hűvös vagy esős időben sokkal jobbak voltak a Frrarinál és mint tudjuk, elég sok ilyen futam volt abban az évben. 2008-ban Massát a legtöbb pech érte a csapattól és műszaki hibkból is sok votl, kimi a palánkot nyomta el, nem Massát. Ennyire nem vagy képben?!
: 2010. április 06. - 10:47:17
Azért azt látni, hogy az időmérőkön a két Red Bull eddig verhetetlen. A szabályok miatt az időmőrős elyezés kulcsfontosságú lett.

Jah, az szted pech, hogy Massa megy Kimi mögött 3 mp-re, s csak úgy eldobja egyszer Massa? 2008, Brit GP? (Jaj bocs, itt megint az jön majd, hogy alacsony volt az autó hasmagassága) 2008, Monaco GP? Biztos vezetést hogy dobta el? 2008, Hockenheim? 2008, Fuji? Mert szerintem ez mind marhára nem pech... Tény, hogy a csapat is rengeteget hibázott, de Massa se szűkölködött hiba terén.

Én beismerem, hogy Vettel nem előz sokat. De miért is? Mert ő mint mondtam, szombaton, a Q1, Q2 és Q3 alatt nem alszik, mint Felipe, no meg nincs is olyan balfasz csapata, mint Massanak ez Stefano "Taktikaizsenivagyok" Domenciali vezette, Ferrarinak nevezett valami.

Nézd meg a a 2009-es Brazil GP-t, végigelőzte a futamot. Massától mikor láttunk csak egy futamon ilyet? :)

sz*r kocsival meg továbbra sem lehet mit művelni. Megnéztem volna a Te kedvencedet a 2008-as Toro Rossoba, sztem fele ilyen pozíciót nem tudott volna elérni, mint Vettel.

2010. április 06, 10:48
Válasz #79

Replica

  • Felipe Massa
  • *****
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Hozzászólások: 1526
    • Profil megtekintése
Marhára nem erre gondoltam okostojáskám, még jó néhány topiccal ezelőtt volt 1-2 kérdésem, amit Te szépen elsunnyogtál. Úgyhogy most Te is ezt kapod cserébe.


Nem volt semmi elsunnyogás, egyszerűen ezzel tereled ela figyelmet arról, hogy nem találsz arra érdemes előzést Vetteltől. Megértelek, elég nehéz dolog két szép előzést keresni tőle sőt, lehetetlen feladat.
: 2010. április 06. - 10:45:08

2008? Hmmm? Rémlik valami? Akkor a F2008 volt a leggyorsabb, mégse Massa nyert. Jaj, bocs, Massáról beszélünk, akkor mégse volt jó a kocsi, meg Kimi elnyomta már akkor is.
Tévedés. A ferrari és Mcalren pálya és időjárás függő volt. A McLarenek hűvös vagy esős időben sokkal jobbak voltak a Frrarinál és mint tudjuk, elég sok ilyen futam volt abban az évben. 2008-ban Massát a legtöbb pech érte a csapattól és műszaki hibkból is sok votl, kimi a palánkot nyomta el, nem Massát. Ennyire nem vagy képben?!
: 2010. április 06. - 10:47:17
Szerintem meg még nem nagyon lehetett látni, hogy valójában melyik is a leggyorsabb autó, köszönhetően, hogy tényleges verseny az első helyért még nem nagyon volt...
Azért azt látni, hogy az időmérőkön a két Red Bull eddig verhetetlen. A szabályok miatt az időmőrős elyezés kulcsfontosságú lett.

2010. április 06, 10:31
Válasz #78

Paterson

  • #8 Fernando Alonso
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Újonc
  • Hozzászólások: 36
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Ez könnyen meglehet, főleg idén, amikor a Red Bull magasan a leggyorsabb autó.
Szerintem meg még nem nagyon lehetett látni, hogy valójában melyik is a leggyorsabb autó, köszönhetően, hogy tényleges verseny az első helyért még nem nagyon volt...

2010. április 06, 00:01
Válasz #77

Adam Jonas

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1036
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Mindent megindokoltam, lent áthatod a videokat. Szóval, lesz legalább két szép előzés?

Marhára nem erre gondoltam okostojáskám, még jó néhány topiccal ezelőtt volt 1-2 kérdésem, amit Te szépen elsunnyogtál. Úgyhogy most Te is ezt kapod cserébe.

Bla!

Ui.: egyébként meg Vettel azért előz keveset, mert mint már írtam, ő szombaton nem alszik időmérő alatt, egyesekkel ellentétben. ;)
: 2010. április 05. - 23:59:20
Ez könnyen meglehet, főleg idén, amikor a Red Bull magasan a leggyorsabb autó.

2008? Hmmm? Rémlik valami? Akkor a F2008 volt a leggyorsabb, mégse Massa nyert. Jaj, bocs, Massáról beszélünk, akkor mégse volt jó a kocsi, meg Kimi elnyomta már akkor is.

2010. április 05, 23:45
Válasz #76

Replica

  • Felipe Massa
  • *****
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Hozzászólások: 1526
    • Profil megtekintése
Csak nehogy a végén még Vettel is előbb legyen VB, mint massa. Ha esetleg ez bekövetkezik, akkor sorold majd a nagy MIÉRTEKET.
Ez könnyen meglehet, főleg idén, amikor a Red Bull magasan a leggyorsabb autó.

2010. április 05, 22:38
Válasz #75

Chidori

  • ***
  • Információ Nem elérhető
  • Forma 3000 versenyző
  • Hozzászólások: 199
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Idézet
Sauberban is többet előzött mint Vettel az erős közép mezőnybeli Toro Rossóval az meg a másik.

Csak nehogy a végén még Vettel is előbb legyen VB, mint massa. Ha esetleg ez bekövetkezik, akkor sorold majd a nagy MIÉRTEKET.

2010. április 05, 21:00
Válasz #74

Replica

  • Felipe Massa
  • *****
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Hozzászólások: 1526
    • Profil megtekintése
Tehát múltkor én is túl sokat kértem, amikor kértelek, hogy indokolj meg Massával kapcsolatosan 1-2 dolgot? :)
Mindent megindokoltam, lent áthatod a videokat. Szóval, lesz legalább két szép előzés?

2010. április 05, 20:42
Válasz #73

Adam Jonas

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1036
    • Profil megtekintése
    • E-mail
tehát túl sokat kérte azzal az egy-két előzéssel?

Tehát múltkor én is túl sokat kértem, amikor kértelek, hogy indokolj meg Massával kapcsolatosan 1-2 dolgot? :)

2010. április 05, 20:35
Válasz #72

Replica

  • Felipe Massa
  • *****
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Hozzászólások: 1526
    • Profil megtekintése

Neked meg aztán végképp nem tartozok ilyen dolgokkal.
tehát túl sokat kérte azzal az egy-két előzéssel?

 


Weblap Olcsón! PC Szaki Most! specitool.hu
Finom17.com
mora, sopron, biorezonancia, homeopatia, colon, akupuntura
starbug -
Tudomány, sztárok, érdekességek