Csatlakozz hozzánk Facebook-on!!!

Üdvözöllek a fórumon!
Ahhoz, hogy hozzá tudjál szólni a témákhoz, regisztrálni kell ITT, ez 1percbe telik, és nincs aktiváló e-mail.

Szerző Téma: Szingapúr 2008-09-28  (Megtekintve 32607 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Augusztus 08, 15:00
Válasz #111

adi11

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Újonc
  • Hozzászólások: 43
    • Profil megtekintése
    • E-mail
hello
ez nem a Ferrari fütama volt Massa hijában lett a pole egy hiba és végé :4: :'(
Raikkonen meg a falban :cray_: :4:
Alonso nyert hitetlen :shok:

2008. Október 03, 18:12
Válasz #110

Annamari

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1222
    • Profil megtekintése
    • Autó
    • E-mail
 :8:  Tényleg jó videó!!  :rofl:
Főleg a vége! 
*~!Hajrá Hamilton!~*      (/ http://annamariauto.eoldal.hu/)

2008. Október 03, 18:10
Válasz #109

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Nem rossz, az eleje kifejezetten jó.  O0

2008. Október 02, 19:01
Válasz #108

speci

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1032
    • Profil megtekintése
isten király video, Szingapúr!  :17:
http://www.formula1.com/services/play_video.html
(agree...Singapure)

2008. Szeptember 30, 21:04
Válasz #107

Annamari

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1222
    • Profil megtekintése
    • Autó
    • E-mail
Ez a pálya nem a legjobban volt megoldva.
Az úthibáktól a lassú roncstakarításig semmit sem oldottak meg jól!
A következő itt megrendezendő futamig még javíthatnak a pályán!  :yes:
*~!Hajrá Hamilton!~*      (/ http://annamariauto.eoldal.hu/)

2008. Szeptember 30, 20:11
Válasz #106

Marti

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Moderátor
  • Hozzászólások: 2650
    • Profil megtekintése
Ezt én se értem, miért a versenyzőt büntetik a csapat hibáért? Sajnáltam Massat, hogy nem elég, ami vele történt, még meg is büntetik! Meg emlékezzünk a Monacói büntire is Kiminek, akkor azon a futamon Sutil pontot szerez ha.. Meg az a safety caros szabály, hogy nem modósítják, hát ez hiheteteln, mi folyik a háttérben. Egyszerűen a pilótákat semmibe veszik. A rázóköveket is úgy módosították, hogy kicsit lejebb vették a puklikat, hát jól megcsinálták, bele is ment valaki emiatt a falba ( nagy részben a pilóta hiba volt, de ha nincs pukli, akkor meg tudja fogni). Miért nem lehetett valami más megoldás szóval nagyon látszik, hogy itt a pénz beszél, a pilóták véleménye meg kit érdekel. Nagyon nem fairek a pilótákkal itt a FIAsok, mert ők tehetnek, arról, hogy zöldet kap és elindul? Ez nagyon nagy szemétség.


"Nem azoké a siker akik sohasem buknak el, hanem azoké,akik elbuktak,és ismét felálltak belőle" Kimi

2008. Szeptember 30, 18:12
Válasz #105

Annamari

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1222
    • Profil megtekintése
    • Autó
    • E-mail
Elbeszélgetek én magamban szívesen, csak szólj legközelebb :2funny:

Oké akkor beszélgess magadban vagy Mártival vitassátok meg a ferrari hibáit!
*~!Hajrá Hamilton!~*      (/ http://annamariauto.eoldal.hu/)

2008. Szeptember 30, 08:57
Válasz #104

speci

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1032
    • Profil megtekintése
szívemből szóltál! miért nem a csapatot büntetik? a pont levonás, a pénz bünti jogos lenne, de Massát megbüntetni? ez tényleg nem normális dolog. :no_1:

2008. Szeptember 30, 08:04
Válasz #103

bagoly701

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 544
    • Profil megtekintése
Hát szerintem akkor is marad részemről a lúzer jelző, ha a Ferrari egy két ponttal megelőzi a Mclarent, hisz ez nem változtat azokon a hibákon amiket elkövettek. A csapatok akkor is kapnak pontot ha a pilótájuuk ügyes, nem csak akkor ha azért nyert mert a csapat jól csinált valamit. Természetesen általában a jó háttérmunka segítí a pilótákat győzelemhez, de mint mondtam előfordul, hogy nem. Ha Massa megszerzi a címet mert leküzdi azokat a hátrányokat amit a csapat teremt neki ( mert ki tudja mi lesz még), akkor ugyanúgy jár a pont. Eszembe is jutott, hogy az lenne az igazságos, ha ilyen esetekben mint ez a tankolócsöves is volt, nem az ártatlan versenyzőt kellett volna bűntetni, csak a csapatot, a konstruktőri pontból kellett volna csak elvenni. De itt, ha tökéletes a csapatmunka, ha csapnivaló, a csapat automatikusan lapja a pontot ha a pilótája nyer. Azzal senki nem foglalkozik, hogy egyes estekben a versenyzőnek vért kell izzadnia ugyanazért az eredményért mint mondjuk a másiknak, mert a másik csapat jobban figyel, jobban tolja az övé alá a lovat.
Tudjuk viszont, hogy a Ferrari nem akármilyen banda, nem akarjuk elvenni a dicsőségét, csak felháborító, hogy manapság mit művel. Engem konkrétan szegény Massa miatt háborít fel, nem érzem, hogy fontos lenne nekik ennek a srácnak a győzelme.

2008. Szeptember 30, 00:15
Válasz #102

Freedom

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • GP2 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 320
    • Profil megtekintése
Csak most végre leírtad, "beismerted, hogy mennyit hibáztak". Ennyi!!!

Ezt nekem írtad?
Ebben a topikban 6 hozzászólásom van, abból 5-ben azt ecsetelem, hogy mennyit hibáztak.
Végre beismertem?!!??
 :2funny: :2funny: :2funny:
 :2funny: :2funny: :2funny:
 :2funny: :2funny: :2funny:

De ha ilyen látványosan nem figyelsz, akkor minek válaszolsz?  :lol2:

Elbeszélgetek én magamban szívesen, csak szólj legközelebb :2funny:

A valaha élt legjobb Forma 1-es pilóta!

2008. Szeptember 29, 21:43
Válasz #101

Marti

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Moderátor
  • Hozzászólások: 2650
    • Profil megtekintése
Én is szídtam a ferrari csapatot rendesen, mert eldurrant az agyam, ez érthető, nekem szabad! Na jó csak hülyülök! ;D( soha nem hittem volna, hogy a Ferarinál izgulnom kell a tankolás, kerék cserénél, meg az ilyen safety caros boxutcai látogatás terén, mert Schuminál nem ezt szoktuk meg) de már lehigadtam de még mindig dühös vagyok rájuk, mert akkora hibát vétettek, mint még soha. Meg az a dühítő, hogy két éve folyamatosan hibáznak, és nem értem miért. Persze sokan mondják, hogy nincs Schumi, Todt, Brawn. Hát lehet hogy ez a baj, de szerintem nem. Itt egyszerűen csak "új" emberek vannak, és még bele kell tanulniuk. Meg szerintem nagyon akarnak, és ez jó, csak emiatt sok hibát ejtenek. Már néha túlkomplikálják magukat, és emiatt káoszt teremtenek maguk körül. Meg sajnos az is hozzájárul most, hogy Kimi nincs toppon, talán emiatt is a Ferrari kicsit bizonytalan. Tényleg ha elmondanák, mi a probléma, vagy Kimi is valamit elmormogna esküszöm elmegyek és segítek nekik, mert mi egy csapat vagyunk a szurkolókkal. :) Csak mondjanak már valamit, mert jövőre szétizgulom az agyamat, hogy Kimi célba érjen, meg a tankolásoknál infarktust kapjak, hogy most minden rendben lezajlott, vagy azon izguljak, mikor füstől el a motor. Tényleg mondják mi baj, és repülök segíteni, még ha nem is tudok, akkor is ott leszek és lelkiekben sugárzom a pozítív energiát. :D Persze most mondjátok, hogy akkor mi lesz ha tudom! Semmi, de legalább tudják mi a probléma, mert még mindig nem és csak kamuznak, meg nyomják a rizsa pr szöveget. És így tudom, hogy akkor ezerrel dolgoznak rajta, de így szerintem sötétben tapogatóznak.  De most komolyan annyira jó lenne, ha jövőre nulla hiba, nulla elfüstőlés, nulla kiesés, nulla boxutca baleset.
Freedom, azért nem értik, mert a nagy mclaren csapat élén Hamilton van, aki kicsoda?, MR. Tökély.
Meg most ez a tankolás dolog, hát ha ott áll bent a másik ferkás,a kkor, neki is csesszék el a futamát? De az tény hogy a másik fele, aki ott álldogált, és nézett nagyokat, miért nem rohant már akkor? Szerintem ezt ők sem tudják megmondani, gondolom sokkolta őket és ledermedtek.
Meg az hogy Kimi nem segíti, na azért ha kell segíteni fog, de Massa nyilatkozta Monza után, hogy neki nem kell segíteni, még előtte, pedig elvárta, szóval akkor most Kimi mit csináljon? Kimi tudja jól mi a feladata, és nem olyan szenyó, hogy keresztbe tegyen a csapattársának, mert eddig soha nem láttatok ilyet tőle, és még nem is hallótatok.
Remélem a téli szünetben megjavulnak, és a Ferrarisok csak a visszapillantó tükörben látják az ezüst nyílakat!


"Nem azoké a siker akik sohasem buknak el, hanem azoké,akik elbuktak,és ismét felálltak belőle" Kimi

2008. Szeptember 29, 21:05
Válasz #100

Freedom

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • GP2 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 320
    • Profil megtekintése
Ez csak egy vélemény a sok közül...
Tényleg nincs most összetartás a csapatban.
És arra mit mondasz, hogy tegnap otthagyták Massát? előbb megtankolták Kimit és csak aztán mentek oda hozzá! Pedig járt a motorja akár fel is robban hatott volna!
De ők csigalasúsággal mentek oda hozzá, hogy segítsenek rajta! Erről már csak ők tehetnek!
Nagyobb baj is lehetett volna!

Ennek meg mégis mi köze van az összetartáshoz?!?!

Ha otthagyják Kimit és rohannak segíteni Massának, akkor meg az lett volna a baj, nem?

De nem veszitek észre, hogy ugyanazon az egy dolgon lovagoltok?

Hányszor írjam még le: HIBÁZTAK!!
Mi olyan bonyolult ennek a megértésén?

Szótagoljam? HI-BÁZ-TAK!!
Nem egyszer, nem kétszer. Nem kicsit, nagyot. Olyan szitukban, ahol hirtelen kell dönteni kifejezetten fejetlen mostanság a Ferrari. Ezt senki nem tagadja. Engem csak az zavar, hogy egyből úgy hivatkoztok rájuk mint egy gagyi sz*r csapatra.

És ez a gagyi sz*r csapat egy lépésre van attól, hogy világbajnok legyen.

Tényleg nem értitek hol hibáztok?  :no_1:

A valaha élt legjobb Forma 1-es pilóta!

2008. Szeptember 29, 19:17
Válasz #99

Stella16

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Újonc
  • Hozzászólások: 29
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Köszönöm Annamari,ezt akartam még kihozni egy példának...:)

2008. Szeptember 29, 18:07
Válasz #98

Annamari

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1222
    • Profil megtekintése
    • Autó
    • E-mail
Ez csak egy vélemény a sok közül...
Tényleg nincs most összetartás a csapatban.
És arra mit mondasz, hogy tegnap otthagyták Massát? előbb megtankolták Kimit és csak aztán mentek oda hozzá! Pedig járt a motorja akár fel is robban hatott volna!
De ők csigalasúsággal mentek oda hozzá, hogy segítsenek rajta! Erről már csak ők tehetnek!
Nagyobb baj is lehetett volna!
« Utoljára szerkesztve: 2008. Szeptember 29, 19:20 írta Annamari »
*~!Hajrá Hamilton!~*      (/ http://annamariauto.eoldal.hu/)

2008. Szeptember 29, 17:53
Válasz #97

Freedom

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • GP2 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 320
    • Profil megtekintése
Igenis nagy az összetartás a csapatnál. Tény, hogy nem a két pilóta közt, de Kimi nem az a típus, aki beáll valaki mögé. Éppen ettől nagy pilóta. Addig küzd amíg csak tud. Ha tavaly nem ez lett volna a mentalitása, akkor nem farag le 17 pontot 2 futam alatt.

De egy halott helyzetből mégis nyerni tudott.

Hibáztak, nagyon nagyot. És? Mi ebben a meglepő?
Ott is emberek dolgoznak.

És nem egy lebújt működtetnek, hanem egy fantasztikus csapatot, akik időnként hibáznak. Az utóbbi időben sajnos elég sokat és nagyokat, de ennyi miatt leírni őket?

A valaha élt legjobb Forma 1-es pilóta!

 


Weblap Olcsón! PC Szaki Most! specitool.hu
Finom17.com
mora, sopron, biorezonancia, homeopatia, colon, akupuntura
starbug -
Tudomány, sztárok, érdekességek