Csatlakozz hozzánk Facebook-on!!!

Üdvözöllek a fórumon!
Ahhoz, hogy hozzá tudjál szólni a témákhoz, regisztrálni kell ITT, ez 1percbe telik, és nincs aktiváló e-mail.

Szerző Téma: Szenzáció: Kubica indulhat Massa helyett jövőre az első három versenyen!  (Megtekintve 5944 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. December 29, 18:18
Válasz #12

Pepee

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1325
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Mclaren-Mercedes
  • Kedvenc pilótád: Lewis Hamilton
Nem tudom mit higgyek. :-\ Én már azt sem hiszem el az újságíróknak amit kérdeznek.  :idiot2:


2009. December 29, 18:15
Válasz #11

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
Az újságírók inkább menjenek el Fantasy könyveket írni...

A tárgyszerű túdósítás műfaj nagyon nem megy nekik! :)

2009. December 29, 18:10
Válasz #10

moniii

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • GP2 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 484
    • Profil megtekintése
semmit sem tudhatunk előre..ami meg az újságírókat illeti nekik a hír kell és, hogy minél érdekesebb legyen... az nem számít hány embert vernek át...minél több annál jobb:)
moniii:)

2009. December 29, 17:49
Válasz #9

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum

2009. December 29, 16:36
Válasz #8

Replica

  • Felipe Massa
  • *****
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Hozzászólások: 1526
    • Profil megtekintése
Majd meglátjuk 2011-ben. :)
Így van, akkor még Alonso is mehet. Jó szokásához híven! :)

2009. December 29, 14:42
Válasz #7

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Ilyen nem lesz, ez mese. :) Massa fényévekkel jobb versenyző, és ezt a Ferrari is tudja!
Majd meglátjuk 2011-ben. :)

2009. December 29, 14:34
Válasz #6

Replica

  • Felipe Massa
  • *****
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Hozzászólások: 1526
    • Profil megtekintése
Szerintem egyszerűbb lesz, ha már 2010-től Kubica lenne ott. Massa menjen a Renault-ba. :)
Ilyen nem lesz, ez mese. :) Massa fényévekkel jobb versenyző, és ezt a Ferrari is tudja!

2009. December 29, 13:04
Válasz #5

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Szerintem egyszerűbb lesz, ha már 2010-től Kubica lenne ott. Massa menjen a Renault-ba. :)

2009. December 29, 12:44
Válasz #4

Szlavo

  • Gengszter Dzsigoló
  • ***
  • Információ Nem elérhető
  • Forma 3000 versenyző
  • Hozzászólások: 181
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Nem tudom akkor minek írnak le ilyen idiótaságokat....  :mad:

Én is evvel fogok foglalkozni. Kreálok híreket aztán etetem a jónépet! Szégyen! :no_1:


Mert Spanyol bolondok napja volt azért.Mondjuk tréfának is elég izléstelen..
No nitro,no turbo,simple Bmw power...

2009. December 29, 11:21
Válasz #3

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
Nem tudom akkor minek írnak le ilyen idiótaságokat....  :mad:

Én is evvel fogok foglalkozni. Kreálok híreket aztán etetem a jónépet! Szégyen! :no_1:


2009. December 29, 11:10
Válasz #2

Replica

  • Felipe Massa
  • *****
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Hozzászólások: 1526
    • Profil megtekintése
Kamu. Massa nem adott fel gokartversenyt. Éppen ellenkezőleg, egy nagyon komoly gokartversenyt nyert meg!

2009. December 29, 10:15
Válasz #1

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
A neves spanyol motor.es egy igencsak meglepő cikkel állt elő. A lap értesülései szerint Robert Kubica megállapodott a Ferrarival, és az első három futamon 2010-ben Fernando Alonso csapattársa lesz.

Felipe Massa továbbra is komoly nyakfájdalmakkal küzd. Az elmúlt hétvégén egy jótékonysági gokartversenyt félbe kellett hagynia a nyaka miatt.


A Ferrari brazil pilótája az idei Magyar Nagydíj időmérő edzésén szenvedett súlyos fejsérülést egy a Rubens Barrichello autójáról leszakadt közel egy kilogrammos rugótól.

Massa a csodával határos módon nem szenvedett maradandó sérülést, és pár héttel a balesete után már azon törte a fejét, hogy vajon mikor is térhet vissza.

Felipe idén már többször nem ülhetett autóba éles körülmények között. A brazilt első ízben a maranelloiak olasz tesztpilótája, a 10 év után reaktivált Luca Badoer próbálta meg helyettesíteni, majd az Olasz Nagydíjon már Giancarlo Fisichella volt Kimi Räikkönen csapattársa.

Massa a balesete óta többször is pályára gurult az F1 Clienti által biztosított F2007-essel Olaszországban. A tapasztalt brazil versenyképesnek bizonyult, ám nyakfájdalmakra panaszkodott.

Ekkor vetődött fel annak a lehetősége, hogy Robert Kubica, a Renault lengyel pilótája lesz Fernando Alonso csapattársa a Scuderia-nál.

Massa az elmúlt hétvégén Sao Paulo-ban egy gokartversenyen vett részt, amit idő előtt fel kellett adnia. A pilóta 15 körrel a futam vége előtt erős nyakfájdalmak miatt kiállni kényszerült.

A motor.es megtudta, Luca di Montezemolo, a Ferrari elnöke megállapodást kötött Kubica-val, mely eredetileg az első három futamra szól. Ha Felipe nem épülne fel, akkor értelemszerűen Robert továbbra is a Ferrari pilótája lesz Alonso mellett.

Kubica jövője továbbra is erősen kérdéses a Forma-1-ben. A Renault-hoz új partner érkezett. A luxemburgi befektető cég, a Genii Capital meg nem erősített információk szerint 75%-os tulajdonrészt vásárolt a Renault F1 Team-nél.

Robert menedzsmentje nem sokkal a bejelentés után a BBC-nek elmondta, hezitálnak, nem tudják, hogy maradnak, vagy sem.

Kubica szavait ennek ellenére illik a hivatalos megerősítésig (ha lesz) fenntartásokkal kezelni.

„Nagyon boldog vagyok, ugyanis erre nem számítottam. Nem mintha örülnék Felipe állapotának, ez csak egy kisebb visszaesés. Ennek ellenére szívesen versenyzek majd Fernando (Alonso) mellett a Scuderia-nál. Számomra ez egy álom megvalósulása. Főleg azok után, ami a Renault-nál történt” – idézi a lap a lengyelt.
 


 


Weblap Olcsón! PC Szaki Most! specitool.hu
Finom17.com
mora, sopron, biorezonancia, homeopatia, colon, akupuntura
starbug -
Tudomány, sztárok, érdekességek