Csatlakozz hozzánk Facebook-on!!!

Üdvözöllek a fórumon!
Ahhoz, hogy hozzá tudjál szólni a témákhoz, regisztrálni kell ITT, ez 1percbe telik, és nincs aktiváló e-mail.

Szerző Téma: Brazília Sao Paulo 2008-11-02  (Megtekintve 25206 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. November 06, 14:07
Válasz #59

Szabi

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 793
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Tényleg!Csak Gyula meg Wéber volt.

2008. November 06, 07:22
Válasz #58

bagoly701

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 544
    • Profil megtekintése

2008. November 05, 08:07
Válasz #57

Annamari

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1222
    • Profil megtekintése
    • Autó
    • E-mail
Persze,persze. :beee: :beee:
MAJD MEGLÁTJUK!!
*~!Hajrá Hamilton!~*      (/ http://annamariauto.eoldal.hu/)

2008. November 04, 23:05
Válasz #56

Marti

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Moderátor
  • Hozzászólások: 2650
    • Profil megtekintése
Ja ezt, csak tavaly a renaultnál sem villantott, oké, hogy sz*r volt akkor, de Alo is kihozta ebből a szarból a maxot, és dobogóra állt. És úgye a szarból hozott teljesítmény az beszél, mert akkor felfigyelnek, hogy hoppá, mit művel ezzel a szarral!
Jöhet Alo, szeretettel várjuk, majd jókat csatáznak együtt, de Kimi jön ki győztesen!  :blum:


"Nem azoké a siker akik sohasem buknak el, hanem azoké,akik elbuktak,és ismét felálltak belőle" Kimi

2008. November 04, 22:38
Válasz #55

speci

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1032
    • Profil megtekintése
de hogy villantson, ha visszafogják...ezt nyilatkozta, nem?! amúgy most a Brazil GP-n ő volt a jobb rajtoló. el is kellett engednie gyorsan Hamit, de ez logikus lépés volt. no de hogy 2009-ben a Ferrarié lesz mindkét VB cím...hm-hm...jön Alo és Renault. ;)

2008. November 04, 22:29
Válasz #54

Marti

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Moderátor
  • Hozzászólások: 2650
    • Profil megtekintése
Jövőre már mind két cím a ferkánál lesz, szóval akkor is lecsúsztok! Főleg az egyéniről, mert kimi nyeri!  :cheerful_h4h:
Igaz két pilótán múlik, de ott a csapat is tehet róla mert inkább Hami egyéniét támogatták, mint a konstruktőrit. Kovinak a téli szünetben a rajtot kell gyakorolnia, mert nagyon gyengus benne. Hát nem tudom, hogy Kovit látjuk majd olyan lehengerlő teljesítményt nyyújtani? Mert már kellett volna villantania!


"Nem azoké a siker akik sohasem buknak el, hanem azoké,akik elbuktak,és ismét felálltak belőle" Kimi

2008. November 04, 18:49
Válasz #53

Annamari

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1222
    • Profil megtekintése
    • Autó
    • E-mail
Igen, kár, hogy a konstruktőri idén nem sikerült, de majd jövőre, az is meglesz!!
Hajrá McLaren!
Kovi is jól megy majd remélem jövőre!!!!!!
*~!Hajrá Hamilton!~*      (/ http://annamariauto.eoldal.hu/)

2008. November 04, 16:57
Válasz #52

Stella16

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Újonc
  • Hozzászólások: 29
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Imádom ezt a fiút/HAMILTON/!!!
Megérdemelte azt a vb címet..nincs is más véleményem..Jó volt Lewis!!! :clap1: :6: O0 :victory: :clap7:
Várom a következő évet is..:)

2008. November 04, 09:24
Válasz #51

bagoly701

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 544
    • Profil megtekintése
A konstruktőribe mindkét pilótája tesz egy csapatnak, a Mclarennél Kova nem volt túl erős. Hamilton nem szedhet össze egyedül annyi pontot a mekinek mint Kimi és Massa a Ferrarinak.

2008. November 04, 00:21
Válasz #50

Freedom

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • GP2 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 320
    • Profil megtekintése
Sajnos Freedom, nem lesznek 1 és 2 rajtszám, mert Hami a világbajnok, és ők lesznek az 1,2, és a ferka pedig 3,4. itt nem a konstruktőri dőnti el az 1-es rajtszámot, hanem az egyéni vb cím! De ilyen év után is megnyerték a konstruktőrit, az tényleg jelent valamit.  O0

Tényleg? Hopsz, akkor ezt rosszul tudtam. Biztos azért nem tűnt fel, mert általában azonos a csapat és az egyéni nyertes.

Mindegy, a mondandómon nem változtat. Csak egy kicsivel több erőfeszítés + szerencse és nem lesz semmi gond jövőre  ;)

A valaha élt legjobb Forma 1-es pilóta!

2008. November 04, 00:14
Válasz #49

Marti

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Moderátor
  • Hozzászólások: 2650
    • Profil megtekintése
Sajnos Freedom, nem lesznek 1 és 2 rajtszám, mert Hami a világbajnok, és ők lesznek az 1,2, és a ferka pedig 3,4. itt nem a konstruktőri dőnti el az 1-es rajtszámot, hanem az egyéni vb cím! De ilyen év után is megnyerték a konstruktőrit, az tényleg jelent valamit.  O0


"Nem azoké a siker akik sohasem buknak el, hanem azoké,akik elbuktak,és ismét felálltak belőle" Kimi

2008. November 04, 00:05
Válasz #48

Freedom

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • GP2 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 320
    • Profil megtekintése
Igazad van Freedom, hogy még ennyi hibával is majdnem megnyerték mind a kettőt! Látod erre valahogy nem is gondoltam, hogy basszus tényleg, a merci hibátlanul ment, és mégis a konstruktőri a Ferrarié, és majdnem az egyéni is!
Remélem csont nélkül nyeri Kimi, de az is bizti, hogy Aloval számolni kell már!

Érdekes, hogy ebbe csak akkor gondoltam én is bele, hogy olvastam az "összefoglalódat".

De nem fura? Valahogy elsiklunk efelett, pedig jövőre IS a Ferrarié lesz az 1-es és a 2-es rajtszám. Egy ilyen év után!!!

Massa jó pilóta, meg tényleg nőtt a szememben, de azért nem kétséges, hogy ki a jobb a Ferrarinál...  ;)
Alonso profizmusa ordít, egyszerűen nem lehet nem észrevenni, de a Meki egy 99%-os teljesítménnyel is nézd meg meddig jut. Elég gyenguska, ha jobban belegondol az ember.

És ezért mondom, hogy szerintem jövőre kétesélyes lesz a VB cím. Kimi vagy Alonso!  :yes:

A valaha élt legjobb Forma 1-es pilóta!

2008. November 03, 22:53
Válasz #47

Marti

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Moderátor
  • Hozzászólások: 2650
    • Profil megtekintése
Igazad van Freedom, hogy még ennyi hibával is majdnem megnyerték mind a kettőt! Látod erre valahogy nem is gondoltam, hogy basszus tényleg, a merci hibátlanul ment, és mégis a konstruktőri a Ferrarié, és majdnem az egyéni is!
Remélem csont nélkül nyeri Kimi, de az is bizti, hogy Aloval számolni kell már!


"Nem azoké a siker akik sohasem buknak el, hanem azoké,akik elbuktak,és ismét felálltak belőle" Kimi

2008. November 03, 22:32
Válasz #46

Freedom

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • GP2 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 320
    • Profil megtekintése
Egyébként egy lényeget kellene kiemelni az idei évből.

A Ferrari szédületes, hogy milyeneket hibázott idén. Még a legócskább csapat sem engedhetne meg akkora hibákat, amiket néha elkövettek.

Ehhez képest egy hajszálnál is kevesebb kellett ahhoz, hogy Massa VB legyen, a konstruktőri meg lazán megvolt nekik.

Akkor meg miről beszél itt mindenki aki szidja őket?!?  ???

A Ferrari még most is URALJA a Forma1-et!!!

Gondoljatok bele: egy rengeteget bakizó Ferrari csapat megveri a majdnem tökéletes teljesítményt nyújtó McLarent?

Ha ilyen feltételek mellett képesek voltak nyerni, akkor ha csak egy kicsit is jobban összeszednék magukat, akkor Hamikácska 2 gázpedált is nyomhatna tövig, akkor sem lenne esélye.
Ha jövőre nem Kimi nyer csont nélkül, akkor valami nagyon fura dolog történik a háttérben (vagy Alonso visszatér  :D ).
« Utoljára szerkesztve: 2008. November 03, 22:41 írta Freedom »

A valaha élt legjobb Forma 1-es pilóta!

2008. November 03, 22:09
Válasz #45

Marti

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Moderátor
  • Hozzászólások: 2650
    • Profil megtekintése
Én is majdnem infarktust kaptam mint az a hülye Czollner, a végén. Nem hiszem el, hogy 38,9 másodpercen múlott a vb cím! Timo, istenem miért nem tudta azt a szart behozni, Hami előtt?! Ez volt számomra, és szerintem idáig  a legizgalmasabb, eseménydús futam, volt már ilyen hogy másodperceken dőlt el a vb cím sorsa? Épp most néztem, meg a fókuszt és timo röhögve mondja, hogy  a csapatért és saját magáért ment, és nem volt róla szó, hogy segítsen haminek. Én idáig nem kételkedtem, de ez hogy röhögve tök boldogan mondja, nem tudom de ez így nem szimpi! Toyota ezt nagyon elcseszte! Szegény Massa hiába ment tökéletesen, tényleg egy hiba nem volt, mindent megtett, és semmi. És milyen durva volt, hogy a családja örült, hogy vb, aztán mondja az egyik ferka szerelő, hogy nem! Azt a csalódottságot nem kívánom senkinek, nagyon sajnálom Massat, hát pedig majdnem megvolt a vb, ennyi munka, és tényleg ebben az évben nagyon jól ment, én szerintem Massa többet villantott, mint hami. De úgye ez nem lényeg. Sajnos a Ferka sokat hibáztak ebben az évben, és mondhatjuk nyugodtan, hogy együtt bukták el a vb! A merci csapat nem hibázott, így haminek nem voltak olyan próblémái. Hamilton szerencsésebb volt, ez van. Amúgy gratulálok Hamiltonnak, neki is teljesült az álma 23 évesen 10 hónaposan és 27 naposan. És még rekordot is döntött ezzel!
Nagyon rossz érzés nekem, hogy ez így alakult, egyszerűen kicsit idegesít, még jó hogy ez nem Kimivel történt, mert akkor szétrobbannák, akkor én is sírtam volna, mint Massa, meg az tuti hónapok kellenek hogy feldolgozzam. Ezért teljesen átérzem mit éreznek a Massa drukkerek, meg persze Massa! Massanak a legszarabb, a brazíloktól nagyon szép volt, hogy még a futam után Massat ünnepelték. Megérdemli, mert ebben az évben nagyon jól teljesített!
Azt hogy Hamit kifügyülték, az érthető, ott nagyon nagy indulatok voltak, és azt hozzá kell tenni, hogy Hami nagyon sok embernek unszimpatikus. A brazílokból ezt hozta ki, lehet hogy én is fütyültem volna, mert ilyenkor a csalódottság, a méreg kerít hatalmában, és ilyenkor olyat csinálunk, ami nem helyes. De szerintem nem volt vészes, és inkább utána Massat dícsőítették!
Tényleg nagyon sajnálom Massat, ilyen közel a vb címhez. Majd jövőre, de ott már KImivel is fog küzdeni, mert visszatér jövőre az igazi Kimi Raikkonen, hát A Ferrarinak nagyon össze kell szednie magát, hogy jövőre ne forduljon elő ilyen ostoba hibák.
És az is mennyire gáz, megnyersz egy futamot, és nem örülsz neki úgy ahogyan kéne. Hát ahogy ott álltak hárman a dobogón, olyan szomorúan, nagyon sz*r volt ezt látni! Talán jövő hétre már megemésztem ezt a dolgot!
Már várom a jövő évet!


"Nem azoké a siker akik sohasem buknak el, hanem azoké,akik elbuktak,és ismét felálltak belőle" Kimi

 


Weblap Olcsón! PC Szaki Most! specitool.hu
Finom17.com
mora, sopron, biorezonancia, homeopatia, colon, akupuntura
starbug -
Tudomány, sztárok, érdekességek