Csatlakozz hozzánk Facebook-on!!!

Üdvözöllek a fórumon!
Ahhoz, hogy hozzá tudjál szólni a témákhoz, regisztrálni kell ITT, ez 1percbe telik, és nincs aktiváló e-mail.

Szerző Téma: HIVATALOS: Schumaher viszatér, a Mercedes versenyzője lesz  (Megtekintve 20024 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. December 29, 01:22
Válasz #66

Replica

  • Felipe Massa
  • *****
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Hozzászólások: 1526
    • Profil megtekintése
A néha napján bulizgatós, iszogatós.. nem egyenlő az alkoholistával.
Kimi pont arról híres, hogy csak néha napján iszogat! ;D

2009. December 28, 21:21
Válasz #65

Chidori

  • ***
  • Információ Nem elérhető
  • Forma 3000 versenyző
  • Hozzászólások: 199
    • Profil megtekintése
    • E-mail
nick, azt azért ne felejtsd el, hogy Kimi is nyert VB címet az első évében. Alonso lehet, hogy jobb pilóta mint Kimi, de egyelőre még nem VB győztes a Ferrarinál. És lehet nem is lesz... néha a képességek nem elegendőek. Schumi VB címért jött, márpedig Schumacherhez se Alonso, se Hamilton.. se Vettel...senki nem mérhető. Mondom mindezt úgy, hogy egyáltalán nem kedvelem a németet és nem örülnék ha újabb vb címet nyerne (tudom, ünneprontó vagyok...), de most hogy visszatért, 3 év kihagyás ide vagy oda.. szerintem nagyon nagy esélyessé lépett elő. Azért Schumacher sem hülye, ha tudná, hogy nincs formában vagy hogy nem verhető a mezőny, akkor nem jött volna vissza. Schumacher érezte, hogy van még keresnivalója, ráadásul egy olyan kocsit kap a feneke alá, amivel a középszerű Buttonnak is sikerült címet nyernie. Szóval Alonsonak tényleg fel kell kötnie a gatyáját, én ezerszer jobban bíznék meg Brawnék csapatában, mintsem a Ferrari teamben. A Kimi alkoholistázást meg befejezhetnéd, sajna ez olyan dolog, amivel még viccelni sem szabad. Egy alkoholista egy biciklire sem ülhetne, nem hogy Forma1es kocsiba. Csúnya betegség, amit nem ajánlok neked, hogy megtapasztalj, de ilyet egy  sportolóra akkor se mondj, akármennyire nem szimpatikusak itt neked a Kimi fanok. A néha napján bulizgatós, iszogatós.. nem egyenlő az alkoholistával.

2009. December 28, 21:04
Válasz #64

nick

  • *****
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Hozzászólások: 586
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: Cuki Kimi
  • Kedvenc pilótád: Kimi Raikkonen
:)Erre mondtam hogy a félelem beszél belőlletek.. :)
Félni ez kicsit túlzás .Inkább tartok Schumitól hiszen jó pilóta Ross pedig nagy koponya .Még pár év kihagyással is motiváltabb és győzelemre vágyóbb lehet mint Kimi vagy hozzá hasonló kiéget Vb-győztes pilóták. Schumi most meg akarja mutatni hogy feltud jutni még egyszer a csúcsra.
"Inkább minden nap 1 vodka, mint még 1 Forma-1 VB-cím!" Kimi Raikkonen
"Kimi alá inkább tank való mint F-1-es kocsi, mert azt nem tudja széthajtani." Mario Ilien
"...Kimi azonban egy kicsit lusta. Szeret bulizni és inni is." Alain Prost

2009. December 28, 20:56
Válasz #63

Laszmen

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 2527
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen
Remélem nem fog égni a ferrari. Főleg úgy hogy most már van egy jó pilótájuk. A ferrari vezetősége már leselejtezte az alkoholista lusta pilótáját. Akiért persze nem sírtak utána az olaszok hiszen nem csak a szerelők szívébe nem lopta be magát. A ferrari pont jókor szabadult meg tőle. Az olaszok meg jógal félnek hisz Schumi motivált .Ross pedig egy nagy szerű ember az F1-ben.Nagyon kemény ellen fele lesz  Alonsonak. Ráadásul Hamilton is nagy ellen fél .Az pedig hogy Schumi után panaszkodnak a német nagyságát növeli…

 :)Erre mondtam hogy a félelem beszél belőlletek.. :)

2009. December 28, 20:35
Válasz #62

nick

  • *****
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Hozzászólások: 586
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: Cuki Kimi
  • Kedvenc pilótád: Kimi Raikkonen
Ezek hülyék, csak a félelem beszél belőlük, mert a kis csapatuk Shumi nélkül égni fog.. :)
Nem áruló,hanem eszes, hogy Rosshoz csatlakozott  ^-^

Remélem nem fog égni a ferrari. Főleg úgy hogy most már van egy jó pilótájuk. A ferrari vezetősége már leselejtezte az alkoholista lusta pilótáját. Akiért persze nem sírtak utána az olaszok hiszen nem csak a szerelők szívébe nem lopta be magát. A ferrari pont jókor szabadult meg tőle. Az olaszok meg jógal félnek hisz Schumi motivált .Ross pedig egy nagy szerű ember az F1-ben.Nagyon kemény ellen fele lesz  Alonsonak. Ráadásul Hamilton is nagy ellen fél .Az pedig hogy Schumi után panaszkodnak a német nagyságát növeli…
"Inkább minden nap 1 vodka, mint még 1 Forma-1 VB-cím!" Kimi Raikkonen
"Kimi alá inkább tank való mint F-1-es kocsi, mert azt nem tudja széthajtani." Mario Ilien
"...Kimi azonban egy kicsit lusta. Szeret bulizni és inni is." Alain Prost

2009. December 28, 19:00
Válasz #61

Laszmen

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 2527
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen
Ezek hülyék, csak a félelem beszél belőlük, mert a kis csapatuk Shumi nélkül égni fog.. :)
Nem áruló,hanem eszes, hogy Rosshoz csatlakozott  ^-^



2009. December 28, 17:23
Válasz #60

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
Az olaszok szerint Schumacher elárulta őket

A hétszeres világbajnok legenda azzal, hogy aláírt a Mercedes GP-hez úgy tűnik csökkentett népszerűségi indexén Olaszországban.

A januárban 41 éves versenyző három év kihagyás után tér vissza a száguldó cirkuszba. Korábbi istállója, a Ferrari érthetően nem állt a legenda terveinek útjába.

Azonban az olasz drukkerek, szakértők nem ilyen megértőek. Árulásról beszélnek.

Jelenleg Schumacher egy ugyan olyan ellenfél, mint a többiek és az a célunk, hogy legyőzzük.” – mondta a maranelloiak elnöke, Luca di Montezemolo.

Az olasz lapok azonban nem állnak meg itt. A talján média szerint ugyanis a hétszeres világbajnok német versenyző a visszatéréssel méltán kiérdemelte az áruló címet.

„Miért ez a visszatérés?” – teszi föl a kérdést a T’on.

Az Il Giorneale szerint pedig Schumacher elárulta a múltját.

„41 évesen nagyon nehéz lesz újra nyernie. A Ferrari és Schumacher mostantól ellenfelek lesznek. Soha nem gondoltuk volna, hogy nevéhez az áruló szót fogják csatolni.” – állt a Tuttosport hasábjain.

„Sok rajongó beszél most árulásról, mások izgatottak, hogy újra a pályán láthatják, emellett pedig sokan tesznek fel kérdéseket.” – mondta egy neves olasz Forma-1-es szakértő.

Tehát megállapíthatjuk, hogy ameddig Németországban mindenki hozsannázik Olaszországban teljes az értetlenség Michael Schumacher visszatérést illetően.
________________________________________________________________________
De bírom az ilyet!
Komolyan, mit kell ezt ennyire túllihegni!
Ha ennyire gáz, miért nem csináltak neki házon belül ülést? Kivitelezhető lett volna!
Nyilván oka van, h miért!

Nem is tudom miért csodálkozom!
Kész röhely! Nem először fordul elő, h csapatot vált egy sprtember!Túlélik az olaszok is!
Bezzeg ilyenkor sokan elfelejtik mit hozott nekik!
Jó biztosan a média is túllihegi, de nagyon is el tudom képzelni, ahogy az olaszok gyujtogatják a Schumis zászlót!(Amilyen csökkentagyú némelyik)

2009. December 28, 17:12
Válasz #59

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Az offolásnak itt van vége.



Innentől kezdve a téma még mindig: HIVATALOS: Schumaher viszatér, a Mercedes versenyzője lesz, ehhez várjuk a hozzászólásokat.

Köszönöm.

2009. December 28, 17:07
Válasz #58

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
Atya ég!De jó hogy nem voltam...
Már megint nem értem mi köze van Schumi Mercis szerződésének, Kimi motivációjához, meg a Massa VS Kimi támogatottsághoz!

Basszus Replica, ezeket még hány százszor fogod leírni?
Hót unalmas, elárulom, és ugysem tudsz meghatni senkit ezekkel az "érvekkel"! Hát vedd már észre!Nem igaz, hogy te nem unod még!

Ráadásul zsinórban offolod az összes topikot!
Mert még haggyán ha néha néha eltér az ember a tárgytól...de ez...

Ááá, inkább nem is koptatom, mert felesleges!

2009. December 28, 15:56
Válasz #57

Replica

  • Felipe Massa
  • *****
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Hozzászólások: 1526
    • Profil megtekintése
Mondjuk 2001-től 2004-ig Schumacher folyamatosan nyerte meg a VB címeket, mivel a legjobb kocsiban ült és a legjobb pilóta volt a mezőnyben. Fura, hogy ezek után is úgy beszélsz az öt év Mclarenes idejéről, mintha Massa szintű pilótákkal kellett volna felvennie a harcot és semmit nem tudott volna tenni. Szerintem nem szégyen kikapni Schhumachertől, akár több ízben is. 2005-ben és 2006-ban Alonso lett a Világbajnok, de azért azt a Renault se írjuk már le, akkoriban baromi jó kocsinak számított. És ha még ehhez hozzárakjuk, hogy én Alonsot jobb pilótának gondolom, mint Raikkonent akkor teljes a kép. Én csupán ezzel azt akarom mondani, hogy Raikkonenek egyáltalán nem volt könnyű dolga VB címet nyernie, még akkor sem, ha egy Mclaren volt a feneke alatt. 2005-ben is így megelőzte Schumachert a legnagyobb bajknokot a VB tabellán, Massa ezt soha nem fogja elérni. És azt sem, hogy az adott évben Schumacher mellett őt tartsák az egyik legnagyobb Vb esélyesnek. Ez jövőre sem fog összejönni, mert most is mindenki Alonsorol és Hamiltonrol beszél, nem pedig Massarol. Nem veszik számításba. Mindezt úgy, hogy egy Ferrari van a feneke alatt. Ejha. 2007-ben nem volt Schumacher, Alonsot lefoglalta Hamilton, de Massanak még így sem sikerült kiemelkednie, hiszen csak egy semmit nem érő VB negyedik helyet tudott felmutatni, lemaradva ezzel nem csak Raikkonentől, hanem Alonsotol, és az újonc Hamiltontol is. Kár.. pedig az a Ferrari tényleg jó volt. 2008 volt Massa egyetlen kiugró éve, egy motiválatlan Kimivel szemben (aki még így is felfért a dobogó harmadik fokára. :) ) egy Schumacher nélküli mezőnyben, egy gyenge Alonso Renault páros ellen. Grat a második helyért. 2009-et meg ismerjük. Szóval akárhogy is nézzük.. 2008-at leszámítva semmit nem alkotott még Massa, majdnem 300 pontot kell még összegyűjtenie, hogy Kimivel egyenlő VB pontjai legyenek. Addi jó, amíg ilyen nagyszerű kocsi melegíti a fenekét, habár reálisan nézve, ennyi sikertelen év után már rég ki kellett volna őt rúgni. És talán jövőre meg is teszik.
Megint mellébeszélsz és a ferdítesz de nem baj, azért vagyok itt, hogy kijavítsalak! :)
Kimi 5 évet húzott le a Mclarennél, amivel Mika bajnok tudott lenni és Coulthard is versenyben volt a bajnoki címért 2001-ben. Kimi alatt 2005-ben magasan a legjobb autó volt, a mezőnytől 2 seccel gyorsabb gép! Ezzel sem tudott bajnok lenni, azaz a leggyorsabb autóval vallot kudarcot. 2005-ben Schumi legyőzése nem volt nagy kunszt, ugyanis a Bridgestone gumik nem tették lehetővé, hogy versenyképes legyen. Massa azonos autóban több futamon is le tudta győzni Schumachert 2006-ban úgy, hogy ő volt a 2. számú versenyző. Pl Törökben Schumit és Alonsot is agyonverte, a lépést sem tudták tartani vele!
Kimi az egyetlen első számú versenyző a Mclarennél, aki nem tudott vb címet szerezni! Ez negatív rekord a Mclaren történelmében!
Vcces, hogy felhozod Massa 2007-es évét, amikor csak a műszaki hiba miatt került Kimi mögé. Monzáig verte Kmit, akkor egy műszaki hiba döntött a finn javára. Ez olyan nagy dolog? ;D
A 2008-as motiválatlanágra még mindig nem adtál választ, így azt kell mondjam, igazat adsz nekem. Még egyszer megkérdezem, Kimi miért pont 2 győzelem megszerzése után vált motiválatlanná? :)

2009. December 28, 15:45
Válasz #56

Chidori

  • ***
  • Információ Nem elérhető
  • Forma 3000 versenyző
  • Hozzászólások: 199
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Mondjuk 2001-től 2004-ig Schumacher folyamatosan nyerte meg a VB címeket, mivel a legjobb kocsiban ült és a legjobb pilóta volt a mezőnyben. Fura, hogy ezek után is úgy beszélsz az öt év Mclarenes idejéről, mintha Massa szintű pilótákkal kellett volna felvennie a harcot és semmit nem tudott volna tenni. Szerintem nem szégyen kikapni Schhumachertől, akár több ízben is. 2005-ben és 2006-ban Alonso lett a Világbajnok, de azért azt a Renault se írjuk már le, akkoriban baromi jó kocsinak számított. És ha még ehhez hozzárakjuk, hogy én Alonsot jobb pilótának gondolom, mint Raikkonent akkor teljes a kép. Én csupán ezzel azt akarom mondani, hogy Raikkonenek egyáltalán nem volt könnyű dolga VB címet nyernie, még akkor sem, ha egy Mclaren volt a feneke alatt. 2005-ben is így megelőzte Schumachert a legnagyobb bajknokot a VB tabellán, Massa ezt soha nem fogja elérni. És azt sem, hogy az adott évben Schumacher mellett őt tartsák az egyik legnagyobb Vb esélyesnek. Ez jövőre sem fog összejönni, mert most is mindenki Alonsorol és Hamiltonrol beszél, nem pedig Massarol. Nem veszik számításba. Mindezt úgy, hogy egy Ferrari van a feneke alatt. Ejha. 2007-ben nem volt Schumacher, Alonsot lefoglalta Hamilton, de Massanak még így sem sikerült kiemelkednie, hiszen csak egy semmit nem érő VB negyedik helyet tudott felmutatni, lemaradva ezzel nem csak Raikkonentől, hanem Alonsotol, és az újonc Hamiltontol is. Kár.. pedig az a Ferrari tényleg jó volt. 2008 volt Massa egyetlen kiugró éve, egy motiválatlan Kimivel szemben (aki még így is felfért a dobogó harmadik fokára. :) ) egy Schumacher nélküli mezőnyben, egy gyenge Alonso Renault páros ellen. Grat a második helyért. 2009-et meg ismerjük. Szóval akárhogy is nézzük.. 2008-at leszámítva semmit nem alkotott még Massa, majdnem 300 pontot kell még összegyűjtenie, hogy Kimivel egyenlő VB pontjai legyenek. Addi jó, amíg ilyen nagyszerű kocsi melegíti a fenekét, habár reálisan nézve, ennyi sikertelen év után már rég ki kellett volna őt rúgni. És talán jövőre meg is teszik.

2009. December 28, 14:57
Válasz #55

Replica

  • Felipe Massa
  • *****
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Hozzászólások: 1526
    • Profil megtekintése
Egy totál motiválatlan Kimit. Lehet, hogy ez csak egyfajta kifogás, de Kimi is megmondta, hogy nem volt benne kellő motiváltság és erő. Az első Ferraris évében volt nagyon motivált (gondolom mert új csapat stb stb stb..) és akkor láttuk, hogy mi lett ennek az eredménye. Ha valaki azt mondja, hogy 2008-ban Kimi 100%-ig odatette magát, az nem ért hozzá. Ha ő odateszi magát, akkor Massanak nincs esélye, mivel Kimi TOP3-as pilóta (Alonso -Hamilton - Raikkonen), Massa pedig nem. Hozhatod ide a statisztikákat, ha bármelyik nevesebb embert megkérdezünk, hogy egy Kimi - Alonso - Hamilton - Massa.. meg mondjuk Button ötösből ki milyen 3-as listát állítana össze, akkor Massa nem lenne ott a 3-ban. Amúgy te magad mondtad, hogy nem foglalkozol többet a finnel, mert már nem is a Forma1 tagja, de ehhez képest megint itt regélsz róla. Ráadásul nem is mások, hanem te magad hoztad fel ismét témának Kimit. Magadat járatod csak le. Freedommal teljes mértékben egyetértek. Ferdítések és butaságok halmazát hordod itt össze és próbálod egy eddig világbajnoki cím nélkül maradt pilóta teljesítményét felnagyítani. Mintha ugrálnál és azt kiabálnád: "Hé, hé uraim.. itt a statisztika, miért csak Kimivel, Alonsoval foglalkoztok? Oké..tudom, ők a világbajnokok.. de hé, hé.. itt a statisztika! Naaa... figyeljetek már rám..." Nem ismered el mások VB címét, csak Felipe problémáinak és semmit nem érő sikereinek felnagyításával foglalkozol. Lehet Massaé a jutalomdíj.. másoké meg valami más. Gondolom Felipe azonnal cserélne.  ;)
Igen, ismerjük a "motiválatlan volt" meg "ha akarna alázna" stb magyarázkodó okosságokat, de ezeknek értelmes, hozzáértő ember nem dől be.
Érdekes, 2008 első 4-5 futamán még motivált volt, amikor nyert 2 futamot? :) A győzelmek után vált motiválatlanná? :D Nem fura ez? valami hibádzik!
Az igazság az, hogy nem bírt el Massával és ez frusztrálta és elkedvtelenítette, ami érthető is valahol, bár nem éppen bajnoki erény. Az, hogy egyes szakértők mit mondanak róla, az a mútjának köszönhető, hogy évekig top csapatnál versenyezhetett, 5 év Mclaren vb cím nélkül! Kimi mindig is túlértékelt volt! Ez az utóbbi 2 évben bizonyossá vált, amikor nem tudott Massa fölé kerekedni.
Sosem volt jobb egy középszerű versenyőnél, csak jókor volt jó helyen.

: 2009. december 28. - 14:55:16
Ferdítések és butaságok halmazát hordod itt össze
Tényket írtam le, hogy mikor, mennyi problémája volt. Lehet utánanézni és cáfolni, de előre szólok, nehéz dolgod lesz. Az nem cáfolat, hogy ferdítéssel jössz, miközben semmire ne mutatsz rá, semmit nem cáfolsz. :)

2009. December 28, 13:47
Válasz #54

Chidori

  • ***
  • Információ Nem elérhető
  • Forma 3000 versenyző
  • Hozzászólások: 199
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Idézet
2008-ban meg esélye sem volt Kiminek

Egy totál motiválatlan Kimit. Lehet, hogy ez csak egyfajta kifogás, de Kimi is megmondta, hogy nem volt benne kellő motiváltság és erő. Az első Ferraris évében volt nagyon motivált (gondolom mert új csapat stb stb stb..) és akkor láttuk, hogy mi lett ennek az eredménye. Ha valaki azt mondja, hogy 2008-ban Kimi 100%-ig odatette magát, az nem ért hozzá. Ha ő odateszi magát, akkor Massanak nincs esélye, mivel Kimi TOP3-as pilóta (Alonso -Hamilton - Raikkonen), Massa pedig nem. Hozhatod ide a statisztikákat, ha bármelyik nevesebb embert megkérdezünk, hogy egy Kimi - Alonso - Hamilton - Massa.. meg mondjuk Button ötösből ki milyen 3-as listát állítana össze, akkor Massa nem lenne ott a 3-ban. Amúgy te magad mondtad, hogy nem foglalkozol többet a finnel, mert már nem is a Forma1 tagja, de ehhez képest megint itt regélsz róla. Ráadásul nem is mások, hanem te magad hoztad fel ismét témának Kimit. Magadat járatod csak le. Freedommal teljes mértékben egyetértek. Ferdítések és butaságok halmazát hordod itt össze és próbálod egy eddig világbajnoki cím nélkül maradt pilóta teljesítményét felnagyítani. Mintha ugrálnál és azt kiabálnád: "Hé, hé uraim.. itt a statisztika, miért csak Kimivel, Alonsoval foglalkoztok? Oké..tudom, ők a világbajnokok.. de hé, hé.. itt a statisztika! Naaa... figyeljetek már rám..." Nem ismered el mások VB címét, csak Felipe problémáinak és semmit nem érő sikereinek felnagyításával foglalkozol. Lehet Massaé a jutalomdíj.. másoké meg valami más. Gondolom Felipe azonnal cserélne.  ;)

2009. December 28, 12:04
Válasz #53

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Replica butaságokat beszélsz, mint mindig. :)

Úgy gondolom, hogy most már nagyon eltérünk a témától, hála Replica-nak.

2009. December 28, 09:29
Válasz #52

Replica

  • Felipe Massa
  • *****
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Hozzászólások: 1526
    • Profil megtekintése
Már több fórumozóval végigsakkoztad ezt a Kimi-Massa párharcot, úgyhogy én nem mennék bele, de szerintem Kimi egyértelműen jobb volt Massánál.
Tudomásom szerint Kimi VB címet nyert Massa pedig nem.
Ami utána jött Kimi és a Ferrari között azt pedig mindenki jól ismeri, szóval felesleges itt számokkal dobálózni.

Kimi Massánál jobb pilóta, ez tök nyílvánvaló. A lehetősége lényegesen rosszabb volt, hogy ezt megmutassa.

Alonso és Hami esete pedig kb. hasonlít az előző páros helyzetére annyi különbséggel, hogy ott NYÍLTAN Hamit támogatta a csapat, Kimi esetében ez nem látszott ennyire (bár úgy volt). Hami kíváló pilóta, de annak ellenére nem tudta úgy verni Alonso-t, hogy brutális támogatást kapott vele szemben.
Trullit én személy szerint nagyon szeretem, de nem rémlik, hogy bármikor is megközelítette volna Alonsot.

Amúgy meg tök jó, hogy ennyire bízol Massában, ebből látszik, hogy milyen hű rajongó vagy.
Csak arra kérlek, hogy ne dobj egy hátast, ha netán mégis tévednél.

Én Schumitól egyértelműen egy 8. VB címre számítok a következő 3 szezonban, de hazudnék ha azt mondanám, hogy ez simán fog menni. Csak a mérhetetlen fanatizmusom mondja, hogy ő a legjobb és nincs ellenfele. Az igazság az, hogy kihagyott 3 évet és elmúlt 40. A józan ész azt diktálja, hogy labdába se fog rúgni, de mégis milyen rajongó lennék, ha így állnék hozzá? Szurkolok, mert hiszek benne és tudom, hogy mire képes. Megvan benne a győzelem, de azért a nyakamat nem tenném rá.

Csak arra kérlek, hogy te se tedd ezt Massával, mert nem kizárt, hogy pofára fogsz esni...
Butaságokat beszélsz. Persze, Massát és Hamit támogatta a csapat, mert legyőzték a nagynevű csapattársaikat. Most ezen nevessek vagy sírjak? Biztos Trullit is jobban támogatták 2004-ben mert megverte Alonsot, ugye? Biztos nem véletlenül menesztette Briatore, akinek nem tetszett, hogy verték a kedvencét?
Massát egyszer támogatta a csapat, amikor hátrányból fordítva(2008) megverte Kimit, akkor a finnt besorolták mögé, de addig ő volt a támogatott! Nem képzeled, hogy azért fizettek annyi pént Raikkönennek, hogy aztán Massát támogassák? ;D Ez nonszensz!
2007-ben is jobb volt Massa, Monzáig verte Kimit az öszetettben, akkor egy műszaki hiba döntött a csapatsorrend sorsáról, és így Kimi elé kerülhetett az összetettben.
2008-ban meg esélye sem volt Kiminek, 6-2 Massának a győzelmek terén, 6-2 a poleok terén, 97-75 a pontok táblázatán. Vitatkozhatsz, hogy ki a jobb, de a tények ellened beszélnek. Idén is megverte Kimit, amíg versenyben volt 22-10-re, azaz 12 pontot vert rá fél év alatt! Beleszámoljuk 2008-as 22 pontot is, akkor elmondhatjuk, hogy Massa másfél év alatt 34 ponttal szerzett többet, mint Kimi! Ami ugye már nem akrámi! Ennyit anno Schumi adott Barrichellonak! Ami a bajnoki címet illeti, ahhoz Raikkönennek nagyon jól jött a kémügyes év, amikor büntették a Mclaeneket és a végén nem is nyerhettek. Kiminek még így is csak 1 ponttal sikerült nyernie, ráadásul Massa átadta a hazai győzelmét.
Massa 1 pottal maradt le a vb címről úgy, hogy a csapat hibát hibára halmozott, ami szingapurban 10 pontkába kerüt. A hungaroringi műszaki hiba szintén 10 pont és még több kisebb hiba befigyelt. Kiszámolhatod, hán ypontot vesztett, alsó hangon vagy 30-at. kiminek 2007-ban két kiesése volt, mindkettő 3. helyes, egyszer sem esett ki az első helyről és a csapat sem bakizott és így is csak 1 ponttal nyert. El kell ezen gondolkzni, mielőtt csapatámogatásra fogjuk a vereséget! :)
A Hamilton vs Alonso sztori is ott hibádzik, hogy év elején Alonso kapta a jobb taktikát, ő volt a kedvezényezett. Dennis még Monacoban sem engedte Haminak, hogy támadja a spanyolt! Ennyit arról, hogy végig Hami volt a kedvezményezett! Későg perzse Hamilton is megkapta a jobb taktikát, mivel bizonyította, hogy versenyben van alonsoval sőt, meg is veri, hiszen elég korán az élre került az összetettben. Év vége felé 12 ponttal vezetett Alonso előtt! Nagyon gyenge magyarázkodás, hogy Hami volt a támogatott, csak éppen nem igaz!
: 2009. december 28. - 09:24:50
Szerintem ez már megvolt neki.
Tényleg, mikor? ;D Legyőzte Kimit, tehát, akkor kik estek pofára? Bizony, bizony! :)
: 2009. december 28. - 09:26:05
Szia Freedom!
Jó újra látni!
Mi is ezt mondjuk neki, de hát mintha falnak beszélnénk. És amit írtál Schumis rajongásodról, hát én is így vagyok Kimivel, hiszek benne és számomra ő a legjobb, de Replica ezt sem fogja fel, és belénk köt, hogy mert Kimisek vagyunk. Azt elmondom neked hogy lenézi a Kimiseket.
Fura lesz amúgy Schumit merciben látni, és hasonló festése lesz mint 2005-ben a Mclaren, olyan fura lesz őt fekete autóban látni piros helyet. És az hogy miért nem a Ferrari, hát mert sok ott a gerinctelen ember, ráadásul az egyik az elnök másik meg a csapatfőnök. Sokan úgy kalkulálnak hogy majd visszatér 2011-ben a Ferrarihoz Massa helyére, végül is lehetséges, de szerintem amit Freedom is írt, ott van Brawn bácsi a mercinél, nem hinném hogy visszamenne a Ferrariba, mert ott nincs Brawn, hanem egy gerinctelen féreg, aki nagyon szarul is vezeti a csapatot! Schumi sem hülye látta most  is meg tavaly is a dolgokat a Ferarinál, és csóválta a fejét, hát igen mert szánalmasak azért!
Schumi nem a vezetőség miatt ment el, hanem Alonso leszerződtetése miatt! A másik oldalról meg ott volt Brawn, akivel 7 bajnoki címet nyert. Az, hogy milyen gonoszok a Ferrari főnökei a kimisek már elmondták, de ugye nem meglepő, hogy csak ők/ti gondoljátok így?! Tudjuk, Kimi maga volt a szent, akivel csak kibabrált a Ferari csapat. :)

 


Weblap Olcsón! PC Szaki Most! specitool.hu
Finom17.com
mora, sopron, biorezonancia, homeopatia, colon, akupuntura
starbug -
Tudomány, sztárok, érdekességek