Csatlakozz hozzánk Facebook-on!!!

Üdvözöllek a fórumon!
Ahhoz, hogy hozzá tudjál szólni a témákhoz, regisztrálni kell ITT, ez 1percbe telik, és nincs aktiváló e-mail.

Szerző Téma: Massa újabb győzelemmel hangolt a visszatérésre  (Megtekintve 24350 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. December 18, 18:17
Válasz #107

nick

  • *****
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Hozzászólások: 586
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: Cuki Kimi
  • Kedvenc pilótád: Kimi Raikkonen
A másik titok, amit én árulok el neked, hogy a kimisek veled sem értenek egyet ;D
Massa 12 pontja fél távnál igen nagy előny, ugyanis a pontokért küzdöttek, az első néhány futamon pontot sem szereztek. Alonso egész évben 26 ponto szerzett, csak néggyel többet, mint Massa a fél év alatt!
;D ;D ;D ;D ;D
"Inkább minden nap 1 vodka, mint még 1 Forma-1 VB-cím!" Kimi Raikkonen
"Kimi alá inkább tank való mint F-1-es kocsi, mert azt nem tudja széthajtani." Mario Ilien
"...Kimi azonban egy kicsit lusta. Szeret bulizni és inni is." Alain Prost

2009. December 16, 20:28
Válasz #106

Replica

  • Felipe Massa
  • *****
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Hozzászólások: 1526
    • Profil megtekintése
Replica elárulok egy titkot itt a legtöbb ember a fórumon nem érti hogy mire feszítenek a Massasok .Akár ki feljön csak néz nagyokat hogy milyen marhaságot írsz. Egyszer számold össze hogy hányan értenek veled egyet .Én Alonsos vagyok de úgy gondolom ebbe az esetbe a Kimisek joggal nem értenek egyet veletek. Tudom a Massa szurkolók kis dolgoknak örülnek: Igen Massa 3-dik lett Shumi mögött stb. De ezek az eredmények inkább számomra nevetségesé teszik a Massasokat.
A másik titok, amit én árulok el neked, hogy a kimisek veled sem értenek egyet ;D
Massa 12 pontja fél távnál igen nagy előny, ugyanis a pontokért küzdöttek, az első néhány futamon pontot sem szereztek. Alonso egész évben 26 ponto szerzett, csak néggyel többet, mint Massa a fél év alatt!

2009. December 16, 19:37
Válasz #105

Szlavo

  • Gengszter Dzsigoló
  • ***
  • Információ Nem elérhető
  • Forma 3000 versenyző
  • Hozzászólások: 181
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Nem értem miért esel neki. Az F1-ben volt már rá példa hogy valaki 12 pontos előnyel rendelkezet és kikapott .Egy  F1-es év nem csak a Magyarnagydíjig tart .Ezt 12 pontot úgy állítjátok be mint ha be hoz hatatlan hátrány lenne és ezért teljesen nevetségesek vagytok.2006-ban Alonsonak 11-pont előnye volt én még is végig izgultam hogy Schumi legyőzi vagy nem. Nem szálltam el a 11-pont miatt ha 12 pont lett volna az előny akkor se mondtam volna biztosra Alonso győzelmét.
: 2009. december 16. - 16:44:34
Replica elárulok egy titkot itt a legtöbb ember a fórumon nem érti hogy mire feszítenek a Massasok .Akár ki feljön csak néz nagyokat hogy milyen marhaságot írsz. Egyszer számold össze hogy hányan értenek veled egyet .Én Alonsos vagyok de úgy gondolom ebbe az esetbe a Kimisek joggal nem értenek egyet veletek. Tudom a Massa szurkolók kis dolgoknak örülnek: Igen Massa 3-dik lett Shumi mögött stb. De ezek az eredmények inkább számomra nevetségesé teszik a Massasokat.
Nem a 12 pontról van szó.Hanem arról hogy valószínűleg Massa végig tartotta volna a formáját és ha néha Kimi jobb is lett volna akkor is egymás környékén végeznek legfeljebb.Ez a Kimis mosdató szóveg hopgy fordulhatott is volna a helyzet akár.Fél táv után Massa volt előrébb és Kiminek 3 futam kellett mire egyáltalán beérte az nem versenyző Massát egyáltalán.12 pont meg igenis sok mikor közép mezőnybeli autóról beszélünk.Persze lehet hogy Kimi fordított volna akár,de a valószínűbb az hogy nem.Gondolom ha meg fordítva álltak volna a baleset idején akkor elképzelhetetlen lett volna hogy Massa fordít a kimisek szemében.Ezt hívják kettős mércének.Ez ugyanaz mint hogy Kubica mekkora tehetség,Heidfeld meg egy senki, aztán mégis 2-1-re Heidfeld veri csapat társként.Ez ilyen média általi agymosottak véleménye általában akik nem látják a fától az erdőt.
No nitro,no turbo,simple Bmw power...

2009. December 16, 17:02
Válasz #104

nick

  • *****
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Hozzászólások: 586
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: Cuki Kimi
  • Kedvenc pilótád: Kimi Raikkonen
Ne fárasszál már b@zmeg!Tovább megy utolsó lesz persze.A balesetig kitűnő formában autózott,egyetlen hibát sem vétett és lépegetett el Kimitől,de ha nem szenved balesetet biztos visszaesik meg hibázgatni kezd,sőt be is lassul..Sőt az is lehet hogy feladta volna okoska..
Nem értem miért esel neki. Az F1-ben volt már rá példa hogy valaki 12 pontos előnyel rendelkezet és kikapott .Egy  F1-es év nem csak a Magyarnagydíjig tart .Ezt 12 pontot úgy állítjátok be mint ha be hoz hatatlan hátrány lenne és ezért teljesen nevetségesek vagytok.2006-ban Alonsonak 11-pont előnye volt én még is végig izgultam hogy Schumi legyőzi vagy nem. Nem szálltam el a 11-pont miatt ha 12 pont lett volna az előny akkor se mondtam volna biztosra Alonso győzelmét.
: 2009. december 16. - 16:44:34
Nagyon megértem, hogy miért mondjátok ezt ;)
A valóság azonban az, hogy Massa megverte Kimit 22-10-re. Ez egy tény, ami megmásíthatatlan még akkr is, ha ezt a kimisek-érthető módon- nem ismerik el.
Replica elárulok egy titkot itt a legtöbb ember a fórumon nem érti hogy mire feszítenek a Massasok .Akár ki feljön csak néz nagyokat hogy milyen marhaságot írsz. Egyszer számold össze hogy hányan értenek veled egyet .Én Alonsos vagyok de úgy gondolom ebbe az esetbe a Kimisek joggal nem értenek egyet veletek. Tudom a Massa szurkolók kis dolgoknak örülnek: Igen Massa 3-dik lett Shumi mögött stb. De ezek az eredmények inkább számomra nevetségesé teszik a Massasokat.
"Inkább minden nap 1 vodka, mint még 1 Forma-1 VB-cím!" Kimi Raikkonen
"Kimi alá inkább tank való mint F-1-es kocsi, mert azt nem tudja széthajtani." Mario Ilien
"...Kimi azonban egy kicsit lusta. Szeret bulizni és inni is." Alain Prost

2009. December 16, 13:32
Válasz #103

Replica

  • Felipe Massa
  • *****
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Hozzászólások: 1526
    • Profil megtekintése
Látom nem vágod a lényeget!Egyszerűen nincs mire összehasonlítani a teljesítményüket ebben az évben!Sehol nincs ilyen Replika, csak a te agyacskádban!
De nem is erősködöm, meg fárasztom magam, hiszen ugy sem fogod fel!
Na pá :)
Nagyon megértem, hogy miért mondjátok ezt ;)
A valóság azonban az, hogy Massa megverte Kimit 22-10-re. Ez egy tény, ami megmásíthatatlan még akkr is, ha ezt a kimisek-érthető módon- nem ismerik el.

2009. December 16, 10:21
Válasz #102

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
Én meg százszor elmagyaráztam, hogy az addigi teljesítményüket kell nézni, addig, amíg Massa versenyben volt. Hungarorignig 22-10 Massa javára. Nem apró különbség, amit Kimi csak futamokkal később tudott ledolgozni úgy, hogy közben Massa nem versenyzett!
Ez az, amit tudunk, láttunk.

Látom nem vágod a lényeget!Egyszerűen nincs mire összehasonlítani a teljesítményüket ebben az évben!Sehol nincs ilyen Replika, csak a te agyacskádban!
De nem is erősködöm, meg fárasztom magam, hiszen ugy sem fogod fel!
Na pá :)

2009. December 16, 10:16
Válasz #101

Replica

  • Felipe Massa
  • *****
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Hozzászólások: 1526
    • Profil megtekintése
Na ez az amit sosem fogsz bemagyarázni Replicának!
Hidd el én már próbálkoztam párszor! Nincs értelme! :)
Én meg százszor elmagyaráztam, hogy az addigi teljesítményüket kell nézni, addig, amíg Massa versenyben volt. Hungarorignig 22-10 Massa javára. Nem apró különbség, amit Kimi csak futamokkal később tudott ledolgozni úgy, hogy közben Massa nem versenyzett!
Ez az, amit tudunk, láttunk.

2009. December 16, 08:46
Válasz #100

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
De a két versenyző ezen évét nem lehet hasonlítgatni.

Na ez az amit sosem fogsz bemagyarázni Replicának!
Hidd el én már próbálkoztam párszor! Nincs értelme! :)

2009. December 15, 23:03
Válasz #99

Replica

  • Felipe Massa
  • *****
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Hozzászólások: 1526
    • Profil megtekintése
Jó tudom. Tavaly Masssa sokkal jobb volt mint Kimi. De ebben az évben nem lehet összehasonlítani. Lehet ha tovább megy az utolsó helyen lesz. Kimi meg nyert futamot is. De a két versenyző ezen évét nem lehet hasonlítgatni.
Mese habbal. Idén féidőben 12 pontot vert Raikkönenre, és hiba nélkül versenyzett! Hogy lett volna az utolsó helyen, amikor még így is jó helyen végzett az összetettben?

2009. December 15, 20:29
Válasz #98

Szlavo

  • Gengszter Dzsigoló
  • ***
  • Információ Nem elérhető
  • Forma 3000 versenyző
  • Hozzászólások: 181
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Jó tudom. Tavaly Masssa sokkal jobb volt mint Kimi. De ebben az évben nem lehet összehasonlítani. Lehet ha tovább megy az utolsó helyen lesz. Kimi meg nyert futamot is. De a két versenyző ezen évét nem lehet hasonlítgatni.
Ne fárasszál már b@zmeg!Tovább megy utolsó lesz persze.A balesetig kitűnő formában autózott,egyetlen hibát sem vétett és lépegetett el Kimitől,de ha nem szenved balesetet biztos visszaesik meg hibázgatni kezd,sőt be is lassul..Sőt az is lehet hogy feladta volna okoska..
No nitro,no turbo,simple Bmw power...

2009. December 15, 19:41
Válasz #97

Daniinad2

  • **
  • Információ Nem elérhető
  • Gokart versenyző
  • Hozzászólások: 75
    • Profil megtekintése
Jó tudom. Tavaly Masssa sokkal jobb volt mint Kimi. De ebben az évben nem lehet összehasonlítani. Lehet ha tovább megy az utolsó helyen lesz. Kimi meg nyert futamot is. De a két versenyző ezen évét nem lehet hasonlítgatni.

2009. December 13, 13:13
Válasz #96

Szlavo

  • Gengszter Dzsigoló
  • ***
  • Információ Nem elérhető
  • Forma 3000 versenyző
  • Hozzászólások: 181
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Ezt Te honnan veszed, hogy mind a kettőt legyőzte? Schumi 1 évig volt csapattársa, egyáltalán nem győzte le, hanem kikapott, Kiivel szemben meg döntetlen lett a meccs.
Ki mondta hogy Sumit győzte le?Ezt honnan szedted?Villit győzte le teljes szezonban,és Raikkönent teljes szezonban,utóbbit regnáló világbajnokként.Nem értem honnan szedted Sumit? happy
No nitro,no turbo,simple Bmw power...

2009. December 13, 10:30
Válasz #95

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
Pöttyet kezd ez már ovodás szint lenni megint!
Nem hiszem el, hogy ekkora sérelmet okoz az valakinek, h kikap a kedvenc pilótája! Ez ekkora traumát jelent, hogy évekig azt kell szajkózni?

Meg mi az hogy a Kimisek tulzásba viszik! Ember!Ne általánosítsunk már!Ha nem tünt volna fel, a Kimisek újabban fel sem veszik a kesztyűt, mert minek? Hát ez most eléggé odavágott, ezen csak röhögni tudok!

2009. December 12, 21:26
Válasz #94

Chidori

  • ***
  • Információ Nem elérhető
  • Forma 3000 versenyző
  • Hozzászólások: 199
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Idézet
Ezt Te honnan veszed, hogy mind a kettőt legyőzte? Schumi 1 évig volt csapattársa, egyáltalán nem győzte le, hanem kikapott, Kiivel szemben meg döntetlen lett a meccs.

Pontosan.  O0

2009. December 12, 21:19
Válasz #93

nick

  • *****
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Hozzászólások: 586
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: Cuki Kimi
  • Kedvenc pilótád: Kimi Raikkonen
Ezt Te honnan veszed, hogy mind a kettőt legyőzte? Schumi 1 évig volt csapattársa, egyáltalán nem győzte le, hanem kikapott, Kiivel szemben meg döntetlen lett a meccs.
:good: :good: O0 O0
"Inkább minden nap 1 vodka, mint még 1 Forma-1 VB-cím!" Kimi Raikkonen
"Kimi alá inkább tank való mint F-1-es kocsi, mert azt nem tudja széthajtani." Mario Ilien
"...Kimi azonban egy kicsit lusta. Szeret bulizni és inni is." Alain Prost

 


Weblap Olcsón! PC Szaki Most! specitool.hu
Finom17.com
mora, sopron, biorezonancia, homeopatia, colon, akupuntura
starbug -
Tudomány, sztárok, érdekességek