Csatlakozz hozzánk Facebook-on!!!

Üdvözöllek a fórumon!
Ahhoz, hogy hozzá tudjál szólni a témákhoz, regisztrálni kell ITT, ez 1percbe telik, és nincs aktiváló e-mail.

Szerző Téma: McLaren: Saját motor 2013-ban?  (Megtekintve 1619 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. November 29, 17:09
Válasz #6

Pepee

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1325
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Mclaren-Mercedes
  • Kedvenc pilótád: Lewis Hamilton
Hát nem tudom, mit higgyek erről a cikkről!Ez is olyan találgatás féle egyenlőre!
Talán jobban is jár a Mclaren, ha nem füg senkitől!
Am meg olyan szinten messze van 2013 meg 2015 mint Makó Jeruzsálem!Addíg még 100 szor fordulhat a kocka!
Láttunk már idő előtti szerződés felbontást, úgyhogy, bármi megtörténhet!Ez nagyon sok idő még!A két csapat jövőre konkurencia lesz, elég csak annyi ha nem harmónikus valamiért a viszony!
Szal Én a McLaren helyébe a saját lábamra állnék minnél hamarabb, mert manapság már semmi sem biztos!

Kezdjük ott,hogy nem is biztos,hogy 2013-ban lesz F1. :D De reménykedek,hogy lesz. :)
Én is jobban szeretném ha a Mclaren független lenne a Mercitől.Mert egyet gondol a Merci és otthagyja őket.
De tényleg messze van még 2013.Majd kialakul valami.


2009. November 29, 11:20
Válasz #5

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
Hát nem tudom, mit higgyek erről a cikkről!Ez is olyan találgatás féle egyenlőre!
Talán jobban is jár a Mclaren, ha nem füg senkitől!
Am meg olyan szinten messze van 2013 meg 2015 mint Makó Jeruzsálem!Addíg még 100 szor fordulhat a kocka!
Láttunk már idő előtti szerződés felbontást, úgyhogy, bármi megtörténhet!Ez nagyon sok idő még!A két csapat jövőre konkurencia lesz, elég csak annyi ha nem harmónikus valamiért a viszony!
Szal Én a McLaren helyébe a saját lábamra állnék minnél hamarabb, mert manapság már semmi sem biztos!

2009. November 28, 23:22
Válasz #4

Adam Jonas

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1036
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Sztem egy McLaren-Ford (vagy Cosworth) is jót tenne a sportnak.  ::-)

2009. November 28, 22:50
Válasz #3

Pepee

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1325
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Mclaren-Mercedes
  • Kedvenc pilótád: Lewis Hamilton
Én bízom benne,hogy a Mclaren jó kis motort fog összerakni.És ismét gyári csapat lesz. :)


2009. November 28, 22:46
Válasz #2

Alexxa15

  • ♥♫♥♪
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 912
    • Profil megtekintése
Hat remelem oszejon nekik egy jo motor...bar nem tudom...2012-be vilag vege  :2funny:


2009. November 28, 22:41
Válasz #1

Pepee

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1325
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Mclaren-Mercedes
  • Kedvenc pilótád: Lewis Hamilton
Hiába a Mercedesszel meghosszabbított szerződés 2015-ig, a McLaren a 2013-as szezonra saját motort tervez.

 A McLaren és a Mercedes 1995 óta áll szoros kapcsolatban egymással. A Honda jogutódja, a Brawn GP kissé felforgatta a dolgokat a Forma-1-ben, ami igencsak nagy hatással volt a wokingi istálló és a német autógyártó kapcsolatára. A Ross Brawn által felvásárolt csapat megállíthatatlannak bizonyult, és Jenson Button vezetésével mindkét világbajnoki címet megszerezték idén. Nem sokkal Button sorozatos győzelmei után olyan hírek jelentek meg, miszerint a Mercedes felvásárolná a csapatot. Az idény végén egy hivatalos sajtótájékoztató keretében a németek bejelentették, hogy átvették a hatalmat a Brawn-nál. Az istálló neve Mercedes GP lett. A Mercedes megegyezett a McLaren-nel, hogy az elkövetkezendő 24 hónapban eladja nekik 40%-os tulajdonrészét, amit a wokingiak részletekben fognak visszavásárolni. Ezzel együtt a Mercedes megerősítette, hogy 2015 év végéig hosszabbított a McLaren-nel a motorszállítást illetően.

Nos, a portugál autosport.pt szerint ebből nem lesz semmi. A valóság az, hogy a McLaren 2013-ban saját fejlesztésű motorral fog nekivágni a szezonnak. A szerződés értelmében az eredeti megállapodás lejárta után, 2013-tól a McLaren-nek is fizetnie kellene a motorokért a Mercedesnek, ám ezt Ron Dennis, a McLaren korábbi csapatfőnöke, és résztulajdonosa nem akarja.A saját V8-as motor fejlesztése hamarosan megkezdődik a McLaren háza táján.


 


Weblap Olcsón! PC Szaki Most! specitool.hu
Finom17.com
mora, sopron, biorezonancia, homeopatia, colon, akupuntura
starbug -
Tudomány, sztárok, érdekességek