Csatlakozz hozzánk Facebook-on!!!

Üdvözöllek a fórumon!
Ahhoz, hogy hozzá tudjál szólni a témákhoz, regisztrálni kell ITT, ez 1percbe telik, és nincs aktiváló e-mail.

Szerző Téma: Montezemolo lemond a csapatok vezetéséről  (Megtekintve 992 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. November 17, 18:40
Válasz #4

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
Engem most akkora veszteség ért h lemond....hogy nem tudok majd este aludni! :D

2009. November 17, 18:13
Válasz #3

Pepee

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1325
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Mclaren-Mercedes
  • Kedvenc pilótád: Lewis Hamilton
Bocsi nem vettem észre  :blush: ...olyan ideges vok már nem is figyeltem.


2009. November 17, 17:39
Válasz #2

Laszmen

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 2527
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen
Izé..ez a cikk már bent van.. :)

Mondjon..majd megy a helyére Ross :)

2009. November 17, 17:34
Válasz #1

Pepee

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1325
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Mclaren-Mercedes
  • Kedvenc pilótád: Lewis Hamilton
Luca di Montezemolo hamarosan lemond a Forma-1-es csapatok szervezete, a FOTA elnöki posztjáról, hogy a Ferrarira és a FIAT-ra koncentráljon.

A Forma-1-es csapatok 2008 júliusában alapították meg érdekegyeztető és -védő szervezetüket, a FOTA-t. Az elnöki posztot a legtekintélyesebb csapat, a Ferrari elnöke, Luca di Montezemolo kapta, azonban az olasz most bejelentette, hogy hamarosan távozik a szervezet éléről.

"Azért vállaltam az elnöki megbízatást, mert úgy gondoltam, hogy jó, ha a pályán egymás ellen küzdő csapatok a pályán kívül szakmai alapon tudnak tárgyalni. Így is teszünk, azonban nekem más munkám is van, és nem tudok egyszerre ennyi mindent csinálni. Azt hiszem, az év végén lemondok" - nyilatkozta a Ferrari és a FIAT-konszern elnöki posztját is betöltő 62 éves olasz az Autosprintnek.

Érdekes kérdés, hogy kik fogják átvenni a FOTA vezetését, hiszen az elmúlt időben több kulcsfigura, az FIA-val és Bernie Ecclestone-nal szemben is megálló erős ember távozott. Az év elején vonult háttérbe a mclarenes Ron Dennis, a gazdasági szakbizottság vezetője, a volt Renault-főnök Flavio Briatore a bundabotrány után pottyant ki, a Toyota kiszállásával pedig az alelnöki posztot betöltő John Howett is kikerült a képből. Közben a tagság 2010-re négy, az FIA kegyéből bekerült új csapattal bővül, amelyek ráadásul Ecclestone-ék cégétől is milliós előleget kaptak a részvételért.


 


Weblap Olcsón! PC Szaki Most! specitool.hu
Finom17.com
mora, sopron, biorezonancia, homeopatia, colon, akupuntura
starbug -
Tudomány, sztárok, érdekességek