Csatlakozz hozzánk Facebook-on!!!

Üdvözöllek a fórumon!
Ahhoz, hogy hozzá tudjál szólni a témákhoz, regisztrálni kell ITT, ez 1percbe telik, és nincs aktiváló e-mail.

Szerző Téma: Hamilton motiváltabb, mint valaha  (Megtekintve 10637 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. November 17, 16:01
Válasz #57

nick

  • *****
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Hozzászólások: 586
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: Cuki Kimi
  • Kedvenc pilótád: Kimi Raikkonen
Megint lementél alpáriba és személyeskedsz, mert elfogytak az érveid. Jó beszélgetést magaddal!
Nézd legalább én nem ugyan azt hajtóm el százszor. Az nem érvelés hogy ugyanazt ismétled egy folytába. Te sértegeted Alonsot  én elnézem egyszer –kétszer -háromszor utána meguntam. Lementem a te szintedre .....
"Inkább minden nap 1 vodka, mint még 1 Forma-1 VB-cím!" Kimi Raikkonen
"Kimi alá inkább tank való mint F-1-es kocsi, mert azt nem tudja széthajtani." Mario Ilien
"...Kimi azonban egy kicsit lusta. Szeret bulizni és inni is." Alain Prost

2009. November 17, 00:06
Válasz #56

Replica

  • Felipe Massa
  • *****
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Hozzászólások: 1526
    • Profil megtekintése
Nézd te szerencsétlen  .Olyan buta vagy hogy nem bírod fel fogni amit írok akkor sajnálom. Az tény Schumi csalt olvassál utána. Alonsot nem zárták ki. Nem büntették meg. Nincsen bizonyíték.. Akkor ne jártasd a szádat a Szingapu eset miatt. De hol van valami ami az mutatná hogy bűnös. Egyszerűen szánalmas vagy hogy Schumival kapcsoltba nem is mered el a dolgokat. Én el is merem hogy Alonso benne volt a kémügybe. De szánalmas hogy egy kifacsart béna pilóta mint Massa itt rágalmazza Alonsot. Utána pedig egy beszari Massa drukker itt írogatja a hülyeségét .Mert nem tudja elviselni hogy Alonso jövőre elveri kicsi kedvencét. Így próbálja lejáratni Alonsot. Így nincsen értelme folytatni. Unom hogy sértegeted Alonsot. Amit megtett az megcsinálta .De több dolgot ne varrjál a nyakába. Inkább foglalkozz azzal hogy Fisichella után Alonso is szarrá veri Massat. Schmi is egy kö**ög csaló több szőrösen .Tőle nagyobb csaló nem volt mégy az F1-ben.
Megint lementél alpáriba és személyeskedsz, mert elfogytak az érveid. Jó beszélgetést magaddal!

2009. November 16, 22:21
Válasz #55

Adam Jonas

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1036
    • Profil megtekintése
    • E-mail
A Schumi kontra Villeneuve eset inkább sportszerűtlen volt, mintsem csalás. :)Bevallom, nem kedvelem Alonso-t, ami nálam 2004-be kezdődött, amikor olyan "szépen" besatuzta a féket Coulthard előtt a Nürburgringen, majd nálam tovább bomlott a reputációja, amikor 2005-be üvöltözött a rádióba Kanadába, h "mit csináljak, mert nem tudom Fisicot megelőzni". Alonso-t se kell félteni, néha ő is csinál/csinált érdekes dolgokat, mint a 2006-os hungaroringi hétvégén, amikor a szabadedzésen piros zászlónál értelmetlenül lelassult, Schumi megelőzte, és Schumi is kapott 1 büntit ugyebár. Szóval nem kell itt senkit sem félteni. Nem mondom azt, hogy csalt tavaly Alonso is, mint ahogy a Stepney-gate részleteit se tudjuk igazán, szóval ez most kicsit olyan, mint egy mese: szájról szájra terjed, mindenki tesz hozzá, illetve elvesz belőle egy kicsit. :)

Nick: nyuuuuugiiii, minél ingerültebb vagy, annál inkább beléd fognak kötni. :)

2009. November 16, 21:19
Válasz #54

nick

  • *****
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Hozzászólások: 586
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: Cuki Kimi
  • Kedvenc pilótád: Kimi Raikkonen
A Schumis eset nem csalás, hanem versenybleset, ami a pályán történt. Amit Alonso csinált a lopott adatokkal és tavaly Szingapurban, az kőkemény csalás. Ráadásul a győzelmével a nézőket is átverte.
Nézd te szerencsétlen  .Olyan buta vagy hogy nem bírod fel fogni amit írok akkor sajnálom. Az tény Schumi csalt olvassál utána. Alonsot nem zárták ki. Nem büntették meg. Nincsen bizonyíték.. Akkor ne jártasd a szádat a Szingapu eset miatt. De hol van valami ami az mutatná hogy bűnös. Egyszerűen szánalmas vagy hogy Schumival kapcsoltba nem is mered el a dolgokat. Én el is merem hogy Alonso benne volt a kémügybe. De szánalmas hogy egy kifacsart béna pilóta mint Massa itt rágalmazza Alonsot. Utána pedig egy beszari Massa drukker itt írogatja a hülyeségét .Mert nem tudja elviselni hogy Alonso jövőre elveri kicsi kedvencét. Így próbálja lejáratni Alonsot. Így nincsen értelme folytatni. Unom hogy sértegeted Alonsot. Amit megtett az megcsinálta .De több dolgot ne varrjál a nyakába. Inkább foglalkozz azzal hogy Fisichella után Alonso is szarrá veri Massat. Schmi is egy kö**ög csaló több szőrösen .Tőle nagyobb csaló nem volt mégy az F1-ben.
"Inkább minden nap 1 vodka, mint még 1 Forma-1 VB-cím!" Kimi Raikkonen
"Kimi alá inkább tank való mint F-1-es kocsi, mert azt nem tudja széthajtani." Mario Ilien
"...Kimi azonban egy kicsit lusta. Szeret bulizni és inni is." Alain Prost

2009. November 16, 20:51
Válasz #53

Replica

  • Felipe Massa
  • *****
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Hozzászólások: 1526
    • Profil megtekintése
A verseny bizottság nem így látta. Ne szépítsd a dolgot Schimi kiakarta ütni Villeneuvet. Azért meg nézném az arcodat amikor kiütik Massat szándékosan .Hát igen ez a csaló banda megkapta a büntetését.....Meg is érdemelte a Mclaren....Szerintem nincsen értelme ragozni a dolgokat. Neked másabb a mércéd mint az enyém. De ha tovább folytatod akkor én is elkezdek keményebben fogalmazni a véleményemet a többi csaló pilótáról…
A Schumis eset nem csalás, hanem versenybleset, ami a pályán történt. Amit Alonso csinált a lopott adatokkal és tavaly Szingapurban, az kőkemény csalás. Ráadásul a győzelmével a nézőket is átverte.

2009. November 16, 19:26
Válasz #52

nick

  • *****
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Hozzászólások: 586
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: Cuki Kimi
  • Kedvenc pilótád: Kimi Raikkonen
A pályán történt összecsapás és az abból történt balesetek, versenybalesetnek minősülnek.
Az, hogy egy csaló banda szándékosan csal, hogy így nyerjen futamot, az elfogathatatlan tett. A lopott adatok felhasználása szintén.
A verseny bizottság nem így látta. Ne szépítsd a dolgot Schimi kiakarta ütni Villeneuvet. Azért meg nézném az arcodat amikor kiütik Massat szándékosan .Hát igen ez a csaló banda megkapta a büntetését.....Meg is érdemelte a Mclaren....Szerintem nincsen értelme ragozni a dolgokat. Neked másabb a mércéd mint az enyém. De ha tovább folytatod akkor én is elkezdek keményebben fogalmazni a véleményemet a többi csaló pilótáról…
"Inkább minden nap 1 vodka, mint még 1 Forma-1 VB-cím!" Kimi Raikkonen
"Kimi alá inkább tank való mint F-1-es kocsi, mert azt nem tudja széthajtani." Mario Ilien
"...Kimi azonban egy kicsit lusta. Szeret bulizni és inni is." Alain Prost

2009. November 16, 17:46
Válasz #51

Replica

  • Felipe Massa
  • *****
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Hozzászólások: 1526
    • Profil megtekintése
Szerinted az bűn. Szerintem pedig ugyan úgy vannak érdekes dolgok más háza táján .őszintén nem érdekel hogy te mit tartasz bűnek. Szerintem ezen fölösleges vitatkozni. Mert különbözőek a mércék .Példa: Nekem nem volt szimpatikus hogy Schumi szándékosan ráhúzta már többször a kormányt ellenfelére. Szerintem ez ugyan olyan bűn ha nem nagyobb mint a lopott adatokkal vissza élni .Szerinted normális dolog.(de furcsa módon a verseny bizottság is bűnösnek találta Schumit 1997-ben.)Ezen fölösleges vitatkozni…..
A pályán történt összecsapás és az abból történt balesetek, versenybalesetnek minősülnek.
Az, hogy egy csaló banda szándékosan csal, hogy így nyerjen futamot, az elfogathatatlan tett. A lopott adatok felhasználása szintén.

2009. November 16, 16:57
Válasz #50

nick

  • *****
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Hozzászólások: 586
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: Cuki Kimi
  • Kedvenc pilótád: Kimi Raikkonen
Ne keverd azt,, hogy valaki a pályán ütközik, vagy a pályán csalva nyer, vagy a pályán kívül lopott adatokkal emilezget. Utóbbi kettő bűn, az ütközés versenybaleset.
Szerinted az bűn. Szerintem pedig ugyan úgy vannak érdekes dolgok más háza táján .őszintén nem érdekel hogy te mit tartasz bűnek. Szerintem ezen fölösleges vitatkozni. Mert különbözőek a mércék .Példa: Nekem nem volt szimpatikus hogy Schumi szándékosan ráhúzta már többször a kormányt ellenfelére. Szerintem ez ugyan olyan bűn ha nem nagyobb mint a lopott adatokkal vissza élni .Szerinted normális dolog.(de furcsa módon a verseny bizottság is bűnösnek találta Schumit 1997-ben.)Ezen fölösleges vitatkozni…..
"Inkább minden nap 1 vodka, mint még 1 Forma-1 VB-cím!" Kimi Raikkonen
"Kimi alá inkább tank való mint F-1-es kocsi, mert azt nem tudja széthajtani." Mario Ilien
"...Kimi azonban egy kicsit lusta. Szeret bulizni és inni is." Alain Prost

2009. November 16, 13:19
Válasz #49

Replica

  • Felipe Massa
  • *****
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Hozzászólások: 1526
    • Profil megtekintése
Nézd szerinted egyenlő a két dolog szerintem nem ennyi. Lehet hogy te elnézted Schuminak hogy 1997 balesetet okozott valaki nem. Mindenkinek más az erkölcsi normája. Én elfogadom hogy a kémügy miatt nem kedveled Alonsot te dolgod...Ezen fölösleges vitatkozni.....
Ne keverd azt,, hogy valaki a pályán ütközik, vagy a pályán csalva nyer, vagy a pályán kívül lopott adatokkal emilezget. Utóbbi kettő bűn, az ütközés versenybaleset.

2009. November 15, 22:59
Válasz #48

nick

  • *****
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Hozzászólások: 586
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: Cuki Kimi
  • Kedvenc pilótád: Kimi Raikkonen
Emlékeztetlek, hogy Piquet jr azért úszta meg, mert vádalkut kötött, ahogy Alonso is a kémügyben! Kettős mérce?

Nézd szerinted egyenlő a két dolog szerintem nem ennyi. Lehet hogy te elnézted Schuminak hogy 1997 balesetet okozott valaki nem. Mindenkinek más az erkölcsi normája. Én elfogadom hogy a kémügy miatt nem kedveled Alonsot te dolgod...Ezen fölösleges vitatkozni.....
"Inkább minden nap 1 vodka, mint még 1 Forma-1 VB-cím!" Kimi Raikkonen
"Kimi alá inkább tank való mint F-1-es kocsi, mert azt nem tudja széthajtani." Mario Ilien
"...Kimi azonban egy kicsit lusta. Szeret bulizni és inni is." Alain Prost

2009. November 15, 22:31
Válasz #47

Replica

  • Felipe Massa
  • *****
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Hozzászólások: 1526
    • Profil megtekintése
Igen tény hogy a csapat egyes tagjai miatt tudott nyerni .Meg is kapták méltó büntetésüket .Kivéve Piauqet jr aki megúszta sajnos. ő érdemelte volna a legnagyobb büntetést.
Emlékeztetlek, hogy Piquet jr azért úszta meg, mert vádalkut kötött, ahogy Alonso is a kémügyben! Kettős mérce?

2009. November 15, 20:15
Válasz #46

nick

  • *****
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Hozzászólások: 586
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: Cuki Kimi
  • Kedvenc pilótád: Kimi Raikkonen
Így van. Tény, hogy tavaly csalással nyert futamot!
Igen tény hogy a csapat egyes tagjai miatt tudott nyerni .Meg is kapták méltó büntetésüket .Kivéve Piauqet jr aki megúszta sajnos. ő érdemelte volna a legnagyobb büntetést.
"Inkább minden nap 1 vodka, mint még 1 Forma-1 VB-cím!" Kimi Raikkonen
"Kimi alá inkább tank való mint F-1-es kocsi, mert azt nem tudja széthajtani." Mario Ilien
"...Kimi azonban egy kicsit lusta. Szeret bulizni és inni is." Alain Prost

2009. November 15, 20:08
Válasz #45

Replica

  • Felipe Massa
  • *****
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Hozzászólások: 1526
    • Profil megtekintése
Nézd vannak tények ezt elkell fogadni…..
Így van. Tény, hogy tavaly csalással nyert futamot!

2009. November 15, 14:27
Válasz #44

nick

  • *****
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Hozzászólások: 586
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: Cuki Kimi
  • Kedvenc pilótád: Kimi Raikkonen
Mint a ma született bárány! :D ;D :D ;D
Nézd vannak tények ezt elkell fogadni…..
"Inkább minden nap 1 vodka, mint még 1 Forma-1 VB-cím!" Kimi Raikkonen
"Kimi alá inkább tank való mint F-1-es kocsi, mert azt nem tudja széthajtani." Mario Ilien
"...Kimi azonban egy kicsit lusta. Szeret bulizni és inni is." Alain Prost

2009. November 15, 14:23
Válasz #43

Replica

  • Felipe Massa
  • *****
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Hozzászólások: 1526
    • Profil megtekintése

 


Weblap Olcsón! PC Szaki Most! specitool.hu
Finom17.com
mora, sopron, biorezonancia, homeopatia, colon, akupuntura
starbug -
Tudomány, sztárok, érdekességek