Csatlakozz hozzánk Facebook-on!!!

Üdvözöllek a fórumon!
Ahhoz, hogy hozzá tudjál szólni a témákhoz, regisztrálni kell ITT, ez 1percbe telik, és nincs aktiváló e-mail.

Szerző Téma: Button látogatást tett a McLarennél  (Megtekintve 3399 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. November 17, 18:00
Válasz #19

Replica

  • Felipe Massa
  • *****
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Hozzászólások: 1526
    • Profil megtekintése

2009. November 17, 17:53
Válasz #18

Laszmen

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 2527
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen
Ebben a helyzetben az a legjobb, hogy Kimi nem megy a Mekihez..
tényleg nevetséges már ez az egész, jó lenne már tudni valami biztosat, nem ilyen kacsa híreket, mert ezek csak össze zavarják az embert..

2009. November 17, 17:51
Válasz #17

Pepee

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1325
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Mclaren-Mercedes
  • Kedvenc pilótád: Lewis Hamilton
Én már kb 1 hónapja elveszítettem a fonalat, ne aggodj  :D :D  ;)

De ez olyan szánalmas...tényleg már nem tudom mióta mindenki azt mondja,hogy Kimi megy a Mclarenhez és minden szép és jó lesz.Már alá is írták a szerződést meg ilyenek...
Most,hogy a Merci otthagyta a Mclarent a Vodefone elkezdett hisztizni,hogy nekik Button kell...persz mimásért mint a pénz.
Így megszivatni a jónépet...nem szégyellik magukat...
Már olyan dühös vagyok képesek ezt csinálni...kit érdekel,hogy nekünk mi jó...mi csak hülye nézők vagyunk...


2009. November 17, 17:39
Válasz #16

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
Lassan már kitalálják,hogy Button a világ legtehetségesebb pilótája és adjunk neki több fizetést mint Lewisnek...Am ezt nem értem Kimi fizetésén hezitáltak,Buttont simán kifizetnék.Hogy van ez?? ??? Pedig Kimi százszor többet ér Buttonál.

Én már kb 1 hónapja elveszítettem a fonalat, ne aggodj  :D :D  ;)

2009. November 17, 17:29
Válasz #15

Pepee

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1325
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Mclaren-Mercedes
  • Kedvenc pilótád: Lewis Hamilton
Én már olvastam 6 millát is!
Kb minden cikkben más összeg van!Ebből látszik h szarul hazudnak! :2funny:
: 2009. november 17. - 14:19:27
Sőt most olvastam 9 misit is  :D

Lassan már kitalálják,hogy Button a világ legtehetségesebb pilótája és adjunk neki több fizetést mint Lewisnek...Am ezt nem értem Kimi fizetésén hezitáltak,Buttont simán kifizetnék.Hogy van ez?? ??? Pedig Kimi százszor többet ér Buttonál.


2009. November 17, 14:35
Válasz #14

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
Tekintélyes napilap... :D ha annyira tekintélyes akkor mért írták egy másik cikkbe,hogy Button már 18 milliót kapna? Itt csak 8 két óra múlva már 18...
Még Lewisnek is csak 12 millió a fizetése...
Én már nem értem ezt...


Én már olvastam 6 millát is!
Kb minden cikkben más összeg van!Ebből látszik h szarul hazudnak! :2funny:
: 2009. november 17. - 14:19:27
Sőt most olvastam 9 misit is  :D

2009. November 17, 13:59
Válasz #13

Pepee

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1325
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Mclaren-Mercedes
  • Kedvenc pilótád: Lewis Hamilton
Tekintélyes napilap... :D ha annyira tekintélyes akkor mért írták egy másik cikkbe,hogy Button már 18 milliót kapna? Itt csak 8 két óra múlva már 18...
Még Lewisnek is csak 12 millió a fizetése...
Én már nem értem ezt...


2009. November 17, 12:26
Válasz #12

Laszmen

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 2527
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen
 :D bírom az ilyen cikkeket..

2009. November 17, 11:44
Válasz #11

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
The Guardian: Jenson Button csatlakozik a McLarenhez

A tekintélyes brit napilap, a 'The Guardian' információi szerint Jenson Button a mai nap folyamán megállapodott a Vodafone McLaren Mercedes csapattal. Az uralkodó világbajnok 3 évre kötelezi el magát a wokingi gárdával, évi 6 millió fontos fizetés fejében. Ez valamivel kevesebb ugyan, mint leendő csapattársa, a 2008-as világbajnok Lewis Hamilton éves juttatása, de a két brit pilóta azonos autóban, azonos feltételekkel csatázhat majd az egyéni címért, s a csapat reményei szerint a konstruktőri győzelemért is. A szerződés hivatalos aláírása az elkövetkező néhány napban történik majd meg.

A 'The Guardian' úgy tudja, Button azután fordított hátat idei csapatának, hogy a Brawnnal megrekedtek a tárgyalások. A 29 éves brit versenyző a McLarennél majdnem megduplázza azt a fizetést, amit a Brawn ígért neki. Button pénteken járt Wokingban, ahol betekintést kapott a McLaren gyár életébe. Egyelőre sem a csapat, sem Button menedzsmentje nem kívánta megerősíteni a megállapodást, ám egy a McLarenhez közeli forrás úgy nyilatkozott: "Szerintem Jensonnak tetszett amit látott, és ő is tetszett a csapatnak".

A váltással Button olyan nagy nevek tanácsai ellenében cselekszik, mint Sir Stirling Moss, Sir Jackie Stewart, Niki Lauda, vagy éppen Martin Brundle. ők mind azt javasolták neki, hogy maradjon a Brawnnál, mert a McLarennel nagyobbat markolhat, mint amennyit elbír. A szakértők szerint ugyanis annak ellenére hátrányban lesz a hazai csapatában, megszokott helyen, megszokott emberek segítségével dolgozó Hamiltonnal szemben, hogy azonos felszerelést és feltételeket kapnak majd.

Ám úgy tűnik, Button ezzel szemben úgy gondolja, hogy a kihívás része az, hogy jóbarátja ellen azonos csapatban versenyezhet, és így próbálhatja megvédeni a címét. Nagyon valószínűtlen, hogy Hamiltont, aki körülbelül 12 millió fontot keres egy évben, vagy éppen édesapját (és egyben menedzserét), Anthony Hamiltont megkérdezte volna a McLaren Button szerződtetéséről.

A friss világbajnok döntését valószínűleg az is segítette, hogy Ross Brawn  ma jelentette be, hogy a Honda hamvain felépített Brawn GP csapatot eladta a Mercedesnek, és a 2010-es évtől már Mercedes GP néven, a németek gyári csapataként vesznek részt a világbajnokságban.

Mindenki úgy gondolta, hogy Button marad a Brawnnal, és Nico Rosberggel kiegészülve folytatja a munkát a jövő évben, miután Rubens Barrichello a Williamshez távozott. Ám olyan hírek keltek szárnyra, hogy a Mercedes kívánságlistáján Button sosem állt az első helyen. Sőt, Norbert Haug, a Mercedes motorsport igazgatója vasárnap egy olyan megjegyzést ejtett el, miszerint a cég komoly tárgyalásokat folytat Nick Heidfelddel, hogy egy tisztán német csapattal vágjon neki a 2010-es évadnak.

Nick Fry, a Brawn vezérigazgatója a pletykákat próbálta csitítani, amikor úgy nyilatkozott: "Magabiztosan kijelenthetem, hogy a spekulációk hibásak. A Mercedes egy nemzetközi cég. Nyilván szívesen vennének egy német versenyzőt, de nincs szükségünk két német pilótára, nem ez a cél."

"Remélem, hogy Jenson jövőre is velünk lesz," folytatta Fry. "Jó néhány éve együtt vagyunk már, és együtt megnyertük a világbajnokságot. De azt is észre kell vennünk, hogy a Forma-1 nem független a minket körülvevő világtól. Van egy költségvetésünk, és ha egy dologra költünk, akkor egy másikra már nem jut pénz."

A Brawn megvásárlását a Mercedes anyacége, a Daimler AG finanszírozta, ami a csapat részvényeinek 45,1%-át fogja birtokolni. Ross Brawn és a menedzsment további senior tagjai a részvények 24,9%-ának tulajdonosai, míg a fennmaradó 30% az Abu-Dhabiban székelő Aarbar befektetőcsoport kezében összpontosul. A csapat továbbra is Oxfordshire-ben, Brackley-ben székel majd.

A Mercedes ma a McLarennel is szerződést kötött, amelynek értelmében a német cég 2015-ig folyamatosan szállít motorokat a McLarennek is, amennyiben a brit csapat erre igényt tart. "Ezen az üzleten a McLaren és a Daimler is csak nyerhet," mondta Ron Dennis, a McLaren Group elnöke. ő az, aki még 1995-ben megkötötte a McLaren és a Mercedes közötti szerződést, ami ma is alapja a brit csapat és a német cég együttműködésének. "Mindig azt mondtam," folytatta Dennis, "hogy a 21. században egy Forma-1-es csapatnak, ha életben akar maradni, többé kell válnia, mint csak egy csapat. Annak érdekében, hogy fejlődhessünk, és megfelelő szinten versenyezhessünk, nagydíjakat és világbajnokságokat nyerhessünk, egy Forma-1-es csapatot működtető cégnek ki kell szélesítenie a saját tevékenységi spektrumát. Ettől függetlenül a partnereink természetesen nagyon fontos részét képezik a Forma-1-es programunknak. Éppen ezért, és mert az általuk gyártott motorok nagyon versenyképesek, örömmel jelenthetem, hogy a Mercedes-Benz nem csak motorszállítóként, de partnerként is tovább dolgozik velünk 2015-ig, és talán még azután is."

A McLaren számára nem fog hátrányt jelenteni, hogy már nem a Mercedes zászlóhajójaként tekintenek majd rájuk. A csapat és a Mercedes tulajdonképpen azért döntött a mélyebb üzleti kapcsolat megszüntetése mellett, mert a McLaren utcai sportautó programjának köszönhetően egymás üzleti konkurenciájává váltak. Ám a versenypályán a McLaren minden bizonnyal továbbra is győztes autó marad. Ezzel Jenson Button is tisztában van, és éppen ezért fogja jövőre a wokingi gárda egyik autóját vezetni - állítja a 'The Guardian' hasábjain az ismert, és elismert szakújságíró, Alan Henry.

formula.hu

2009. November 17, 10:29
Válasz #10

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
Button nem írt alá a McLaren-hez!

A sajtóban megjelent hírekkel ellentétben Jenson Button továbbra is a Mercedes GP felé hajlik.

Rengeteg cikket olvasni mostanában Jenson Button és a McLaren kapcsolatáról. Mivel 2009 világbajnoka továbbra sem kötelezte el magát egy csapathoz sem a következő szezonra, a média rendre összeboronálja a wokingi istállóval.

Így volt ez legutóbb is, amikor a britek azt állították, hogy Jenson biztosan a McLaren pilótája lesz.

Jenson mindenféleképpen többet szeretne keresni, mint négy millió font, és ezt a hat-hét millió font körüli összeget a fent említett istálló biztosítaná is, ám a spanyol lapok tudni vélik, Button nem írt alá, és az immáron Mercedes GP néven futó csapathoz áll közel.

Mint azt tegnap már megírtuk Önöknek, Nick Fry, a Brawn GP-ből lett Mercedes GP ügyvezető igazgatója elmondta, nem hajlandóak nagyobb fizetést kínálni a britnek.

Ha Button valóban maradni szeretne, akkor körülbelül évi négy millió fonttal kellene beérnie.


Információnk szerint legkésőbb jövő hét hétfőig a McLaren nyilvánosságra hozza jövő évi versenyzőpárosát.
: 2009. november 17. - 10:22:34
Na ez a nem mindegy....nincs 10 perce, h betettem az előző "hírt"  :D

Forrás: 99%, hogy Button a McLaren-nél folytatja

Egy a Ross Brawn-hoz közel álló forrás szerint 99%, hogy Jenson Button a McLaren-Mercedes pilótája lesz, kiütve a nyeregből Kimi Räikkönen-t.

Ez már kezd nagyon szinvonalon aluli lenni!  ::-)

2009. November 15, 10:03
Válasz #9

Replica

  • Felipe Massa
  • *****
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Hozzászólások: 1526
    • Profil megtekintése
Látjátok erről beszéltem (Nem csak Kimi nem tud döntni pénz kérdés miatt, hanem más sem), És ez így van rendjén!
Mindenki oda megy ahol több pénzt kap, ez a való életben is így van!
Mégis bírálják érte!Legalábbis Kimit!
És az már lényegtelen h mennyiért, minenki üzletel!Nincs ezzel baj!
Csak bírom mikor az egyiket kritizáljuk, a másik, az nem baj....had csinálja!Nem, mindenki csinálja nyugodtan a maga üzletét!
Azért van egy kis, apró különbés. Button címvédő bajnokként, a jelenlegi 3 millió helyett 6 milliót kér, ami reális követelés. Kimi, aki 2 évvel ezelőtti bajnok, 15 milliót kér...

2009. November 15, 08:36
Válasz #8

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
Látjátok erről beszéltem (Nem csak Kimi nem tud döntni pénz kérdés miatt, hanem más sem), És ez így van rendjén!
Mindenki oda megy ahol több pénzt kap, ez a való életben is így van!
Mégis bírálják érte!Legalábbis Kimit!
És az már lényegtelen h mennyiért, minenki üzletel!Nincs ezzel baj!
Csak bírom mikor az egyiket kritizáljuk, a másik, az nem baj....had csinálja!Nem, mindenki csinálja nyugodtan a maga üzletét!

2009. November 14, 23:03
Válasz #7

shedi

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Újonc
  • Hozzászólások: 20
    • Profil megtekintése
Hát ennek a történetnek még koránt sincs vége. Én még azt is el tudom képzelni, hogyha a McLaren tényleg bevásárol a Brawn-ba, akkor a szerződések feltételei megváltozhatnak. Még egy esetleges Button-McLaren, Kimi-Brawn párosítás sem lehetetlen. Azok után, hogy milyen kavarodás volt/lesz idén a pilótapiacon, bármi elképzelhető. Persze annak, hogy ez fordítva lesz sokkal nagyobb az esélye.   ;)

2009. November 14, 22:19
Válasz #6

Pepee

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1325
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Mclaren-Mercedes
  • Kedvenc pilótád: Lewis Hamilton
az a baj, hogy manapság nem a versenyzés számít sok pilótának, hanem a pénz.
menjen csak a Mekihez, majd jól megszívják vele :)
még most is állítom, hogy nem a nagy tudása miatt lett VB, hanem az év eleji Brawn vas nagy előnye miatt (attól még ő VB, tudom, és a múltban is volt ilyen... :)).
ha így lesz, akkor Kobayashit a Brawnba!  :)

Én is erről beszélek...nem arról van szó,hogy nincs tehetsége mert akkor nem lenne az f1-be.De ha nem lett volna olyan jó a Brawn amilyen volt akkor nem hiszem,hogy VB lett volna. :)
Csak nem kell nézni Lewist,Kimit,Alonsot mit ki nem hoztak az idei autójukból...pedig egy se volt egy nyerő autó...Button egyetlen VB-hez méltó futama Brazíliában volt.(ez csak az én véleményem)Az előtte lévő futamokon nem nagyon volt ki ellen versenyeznie.
Arra leszek kíváncsi ha a Mclaren és a Ferrari is a régi lesz mi fog csinálni Button. :)


2009. November 14, 22:06
Válasz #5

speci

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1032
    • Profil megtekintése
az a baj, hogy manapság nem a versenyzés számít sok pilótának, hanem a pénz.
menjen csak a Mekihez, majd jól megszívják vele :)
még most is állítom, hogy nem a nagy tudása miatt lett VB, hanem az év eleji Brawn vas nagy előnye miatt (attól még ő VB, tudom, és a múltban is volt ilyen... :)).
ha így lesz, akkor Kobayashit a Brawnba!  :)

 


Weblap Olcsón! PC Szaki Most! specitool.hu
Finom17.com
mora, sopron, biorezonancia, homeopatia, colon, akupuntura
starbug -
Tudomány, sztárok, érdekességek