Csatlakozz hozzánk Facebook-on!!!

Üdvözöllek a fórumon!
Ahhoz, hogy hozzá tudjál szólni a témákhoz, regisztrálni kell ITT, ez 1percbe telik, és nincs aktiváló e-mail.

Szerző Téma: Hamilton motiváltabb, mint valaha  (Megtekintve 10638 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. November 09, 18:34
Válasz #12

Laszmen

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 2527
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen
Jó, tudom, ő az őszinteségről híres :)

Ez a én magán véleményem csak ;)

2009. November 09, 18:31
Válasz #11

Pepee

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1325
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Mclaren-Mercedes
  • Kedvenc pilótád: Lewis Hamilton
Sztem nincs ezzel a cikkel semmi gond!
Nem arcoskodik benne, báris én nem vettem ki ezt belőle! :4:

Szerintem se...most mért ne lehetne őszinte. :)


2009. November 09, 18:21
Válasz #10

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
Sztem nincs ezzel a cikkel semmi gond!
Nem arcoskodik benne, báris én nem vettem ki ezt belőle! :4:

2009. November 09, 18:19
Válasz #9

Laszmen

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 2527
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen
 :)
: 2009. november 09. - 18:17:18
Inkább beképzelt legyen, mint kőbunkó. ;)

Magadból indultál ki? ;)

2009. November 09, 18:15
Válasz #8

Pepee

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1325
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Mclaren-Mercedes
  • Kedvenc pilótád: Lewis Hamilton
:D :D

Még mindig ugyan az a nagyképű.. jó ez a szöveg, ha már bemagyaráztad magadnak, akkor biztos így van! ;)

Nem kekeckedés, félre ne értsd, de ez a szöveg amit levág ebben a nyilatkozatban, kicsit nagyon átlátszó,rajongóinak bemesélheti..:)

Akkor mesélje be...különösebben nem érdekel... ;) :)Attól nem lesz rosszabb pilóta. ;)


2009. November 09, 18:11
Válasz #7

Laszmen

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 2527
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen
Idézet
2007-hez képest nagyon sokat változott.Akkor még újonc volt...szerette volna magára felhívni a figyelmet...2009 megtanította,hogy néha kell alázatosnak lenni.
:D :D

Még mindig ugyan az a nagyképű.. jó ez a szöveg, ha már bemagyaráztad magadnak, akkor biztos így van! ;)

Nem kekeckedés, félre ne értsd, de ez a szöveg amit levág ebben a nyilatkozatban, kicsit nagyon átlátszó,rajongóinak bemesélheti..:)

2009. November 09, 18:03
Válasz #6

Pepee

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1325
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Mclaren-Mercedes
  • Kedvenc pilótád: Lewis Hamilton
Csak tudja kontrolálni ;)

2007-hez képest nagyon sokat változott.Akkor még újonc volt...szerette volna magára felhívni a figyelmet...2009 megtanította,hogy néha kell alázatosnak lenni. :)


2009. November 09, 17:57
Válasz #5

Laszmen

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 2527
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen
Idézet
Hát na van önbizalma...az soha nem jön rosszul... Kacsint
Csak tudja kontrolálni ;)

2009. November 09, 17:55
Válasz #4

Replica

  • Felipe Massa
  • *****
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Hozzászólások: 1526
    • Profil megtekintése
Végére odaírhatta volna, hogy "szerény is vagyok" :D heat
Inkább beképzelt legyen, mint kőbunkó. ;)

2009. November 09, 17:54
Válasz #3

Pepee

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1325
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Mclaren-Mercedes
  • Kedvenc pilótád: Lewis Hamilton
Végére odaírhatta volna, hogy "szerény is vagyok" :D heat

Hát na van önbizalma...az soha nem jön rosszul... ;)


2009. November 09, 17:50
Válasz #2

Laszmen

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 2527
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen
Végére odaírhatta volna, hogy "szerény is vagyok" :D heat

2009. November 09, 17:39
Válasz #1

Pepee

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1325
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Mclaren-Mercedes
  • Kedvenc pilótád: Lewis Hamilton
Az immáron harmadik Forma-1-es évét befejező Lewis Hamilton saját weboldalán leírt gondolatai szerint a 2009-es, nehézkes szezonja ellenére még nagyobb szenvedélyt érez a száguldó cirkusz iránt, mely miatt még az eddiginél is motiváltabban tekint a 2010-es évadra.

A McLarenben versenyző 2008-as világbajnoknak az idény első felében komoly gondjai voltak autója tempóját illetően, ezért ezen időszak alatt pontok közelébe csak ritkán került a 24 éves brit. A szezon második szakaszában aztán kezdte magát összeszedni a wokingi gárda, melynek eredményeképpen a Hungaroringen és Szingapúrban Hamilton elsőként haladhatott át a kockás zászló alatt.

A két győzelem azonban nem tudta hozzásegíteni a britet világbajnoki címe megvédéséhez, és az év második szakaszába szerzett pontokkal is csak az összesített ötödik helyet tudta megszerezni.

„Sokat tanultam az erőfeszítésről, az elszántságról és a motivációról: ezek olyan dolgok, melyeket természetesnek érzel, amikor elöl vagy, azonban sokat jelentenek, amikor hátul küzdesz."

„Felnőttem mint ember és versenyző - idén nagyobb akadályokkal néztem szembe, mint az előző két évemben, és úgy hiszem, most már tudom, hogyan birkózzam meg jobban a dolgokkal, mint eddig - mint akár egy évvel ezelőtt."

„Azt is gondolom, hogy most már sokkal szorosabb csapat vagyunk. Még egy szezonnal több ideje ismerjük egymást, a köztünk lévő kötelék pedig sokkal szorosabb - sok mindenen mentünk együtt keresztül, és sokkal jobban ismerjük egymást. Ez olyan dolog, amit igazán értékelek, és azt hiszem, hogy így jobb küzdő csapattá válunk a következő évadra."

„Hogy őszinte legyek, arra is készen állok, hogy a következő héten újra versenyezzek. Bizton állíthatom, hogy jelenleg még inkább odavagyok a Forma-1-ért, mint valaha, és már alig várom, hogy ismét visszamehessek."

Hamilton úgy véli, a 2009-es szezon minden nehézsége ellenére végül sokat tanult.

„Az első nehézség, mellyel idén szembenéztünk, a teszt során történt: tudtuk, hogy az autó nem a leggyorsabb, azonban a barcelonai teszt 11. hetében teljesen világossá vált a számunkra, hogy küszködünk, és hogy tempónk nem ér fel a legjobbakéval."

„Emlékszem, amikor (a csapatfőnök) Ronnal (Dennis) és Martinnal (Whitmarsh) beszéltem telefonon, és azt magyaráztam, hogy sok munka áll még előttünk, ha az MP4-24-ből egy győztes autót szeretnék csinálni."

„Nehéz hívás volt, azonban Ron és Martin teljes támogatásukról biztosítottak, és valójában azonnal egy menekülési tervnek álltunk neki - nem volt mire várni. Így tehát, ami először nehéz tapasztalat volt, az később pozitívvá alakult."

„A másik kemény pillanat nem sokkal ezután történt, Melbourne-ben és Malajziában. Az nehéz időszak volt a számomra, ugyanakkor erősen hiszem, hogy az a tapasztalat segített, hogy felnőjek mint ember, és hogy erősebb legyek általa."

„Határozottan hiszek benne, hogy minden átélt tapasztalat - még a rosszak is - segítenek a személyiséged meghatározásában és kiépítésében. A múltat nem tudod megváltoztatni, azonban határozottan tanulhatsz belőle, én pedig túltettem magam a Melbourne-ben történteken. Megvolt hozzá a bátorságom és a hitem, hogy ezt legyőzzem Malajziában, és ezáltal végül erősebbé váltam."
: 2009. november 09. - 17:34:03
Szerintem ez az év megtanította Lewist,hogy hogyan kell igazán küzdeni...kicsit örülök is hogy tanult ebből az évadból...legalább még motiváltabb. :)


 


Weblap Olcsón! PC Szaki Most! specitool.hu
Finom17.com
mora, sopron, biorezonancia, homeopatia, colon, akupuntura
starbug -
Tudomány, sztárok, érdekességek