Csatlakozz hozzánk Facebook-on!!!

Üdvözöllek a fórumon!
Ahhoz, hogy hozzá tudjál szólni a témákhoz, regisztrálni kell ITT, ez 1percbe telik, és nincs aktiváló e-mail.

Szerző Téma: HIVATALOS: Alonso aláírt a Ferrarihoz....  (Megtekintve 91476 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Október 24, 22:48
Válasz #394

Replica

  • Felipe Massa
  • *****
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Hozzászólások: 1526
    • Profil megtekintése
A McLaren 15 milliót adna Raikkönennek-a ferraris/santenderes pénz mellé- és ezt is keveslik. Erre mondta Haug azt, amit.

2009. Október 24, 21:57
Válasz #393

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
Aztán lehet hogy rég alá van írva  a mercis szerződés! Ez is elképzelhető.
Várjuk ki, úgy is pár nap múlva kiderül mi az igazság, na akkor már lehet beszélgetni, erről!

Ott a pont! O0
Márti, nekünk egy rugóra jár az agyunk elég gyakran! :)

2009. Október 24, 21:52
Válasz #392

Marti

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Moderátor
  • Hozzászólások: 2650
    • Profil megtekintése
Amúgy mellesleg név lett említve kiről beszél? nem akkor ennyit erről!
De én is csatlakozom Tinához!
És aztán meg ha tényleg Kimiről van szó, akkor sem tudunk mit csinálni, ez van, nem tud érdekelni, mert elmondtam, hogy nem érdekel ki mennyit kér, kap. Meg amúgy is a sajtó állandóan Kimin csámcsog, és negatívan állítják be. Szerintem már megint hülyítik a népet, és ez már annyira unalmas, ezért is felesleges erről vitázni, mert nincs min, de ha ti akartok akkor majd ketten vagy aki még csatlakozik hozzátok!
Aztán lehet hogy rég alá van írva  a mercis szerződés! Ez is elképzelhető.
Várjuk ki, úgy is pár nap múlva kiderül mi az igazság, na akkor már lehet beszélgetni, erről!


"Nem azoké a siker akik sohasem buknak el, hanem azoké,akik elbuktak,és ismét felálltak belőle" Kimi

2009. Október 24, 20:58
Válasz #391

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
Én is azt teszem .Kimi is benne van a hírek be ha feltűnt. Én is arra reagálok amit írtok.
: 2009. október 23. - 21:38:50
A McLarennek nem kell olyan versenyző, akit csak a pénz érdekel
Miután Fernando Alonso sorsa tisztázódott Kimi Räikkönen kezébe került a pilótapiac kulcsa. A finn versenyző nevét az elmúlt hetekben több csapattal is összefüggésbe hozták, de egyelőre még nem sikerült senkivel megállapodást kötnie. A hírek szerint a csapatok túl magasnak tartják Räikkönen árát és ezt látszik megerősíteni Norbert Haug legutóbbi nyilatkozata is.

A Mercedes sportigazgatója az Autosport.com-nak azt mondta: „Kimi egy lehetőség, de sok lehetőségünk van. Egy dolog azonban biztos: azok, akiket csak a pénz érdekel, nem a megfelelőek számunkra, akárkiről is legyen szó. Nem fogok nevet mondani, de teljes odaadást akarunk egy olyan valakit, aki sikerorientált, nem pedig olyat, aki azt mondja: 'Nagy nevű versenyző vagyok, fizessetek nekem sok pénzt és nálatok fogok versenyezni.' A csapatnak meg kell győződnie arról, hogy a versenyző éhes, motivált, céltudatos, és nem az az első gondolata, hogy hogyan tudna több pénzt keresni. "

Haug szerint a McLaren jövőre ismét a győzelemért fog harcolni és ez elég vonzó ajánlat kell, hogy legyen bárki számára, akinek a versenyzés a fontos: „Megmutattuk a versenyképességünket - Lewis szerzett futamgyőzelmeket, dobogós helyezéseket és megvert olyanokat, akik idén a bajnoki címért küzdöttek. Ez azt mutatja, hogy megfelelő irányba tartunk. Idén stabilizáltuk magunkat és tudunk egy helyet kínálni egy győztes autóba. Valószínűleg legfeljebb négy-öt csapat van, amely ezt fel tudja kínálni."

: 2009. október 24. - 12:31:12
Úgy látszik nem csak mi foglalkozzuk Kimi fizetésével .A Mclaren vezetősége enyhén oda szólt Kiminek .Azok a csapatok akik megszeretnék szerezni jobban rágódnak rajta

Engem már nem érdekel ez a téma!Baromi uncsi, mellesleg kavarják a trutyit az újságok!
Uh bocs, de Én nem vitázom ezen, tök felesleges!
De ti azé Éljétek ki magatokat Replicával! :wave:

2009. Október 24, 12:42
Válasz #390

nick

  • *****
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Hozzászólások: 586
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: Cuki Kimi
  • Kedvenc pilótád: Kimi Raikkonen
Már régen megemésztettem volna, ha hagynátok Replicával!Én belenyugodtam, nem is tehetek mást!
Amúgy csak Ti rágodtok Kimi kitől mennyit kap!Én nem is!
Csak reagálok az újságok hülyeségeire!Meg azokra amit ti írtok!
Én is azt teszem .Kimi is benne van a hírek be ha feltűnt. Én is arra reagálok amit írtok.
: 2009. október 23. - 21:38:50
A McLarennek nem kell olyan versenyző, akit csak a pénz érdekel
Miután Fernando Alonso sorsa tisztázódott Kimi Räikkönen kezébe került a pilótapiac kulcsa. A finn versenyző nevét az elmúlt hetekben több csapattal is összefüggésbe hozták, de egyelőre még nem sikerült senkivel megállapodást kötnie. A hírek szerint a csapatok túl magasnak tartják Räikkönen árát és ezt látszik megerősíteni Norbert Haug legutóbbi nyilatkozata is.

A Mercedes sportigazgatója az Autosport.com-nak azt mondta: „Kimi egy lehetőség, de sok lehetőségünk van. Egy dolog azonban biztos: azok, akiket csak a pénz érdekel, nem a megfelelőek számunkra, akárkiről is legyen szó. Nem fogok nevet mondani, de teljes odaadást akarunk egy olyan valakit, aki sikerorientált, nem pedig olyat, aki azt mondja: 'Nagy nevű versenyző vagyok, fizessetek nekem sok pénzt és nálatok fogok versenyezni.' A csapatnak meg kell győződnie arról, hogy a versenyző éhes, motivált, céltudatos, és nem az az első gondolata, hogy hogyan tudna több pénzt keresni. "

Haug szerint a McLaren jövőre ismét a győzelemért fog harcolni és ez elég vonzó ajánlat kell, hogy legyen bárki számára, akinek a versenyzés a fontos: „Megmutattuk a versenyképességünket - Lewis szerzett futamgyőzelmeket, dobogós helyezéseket és megvert olyanokat, akik idén a bajnoki címért küzdöttek. Ez azt mutatja, hogy megfelelő irányba tartunk. Idén stabilizáltuk magunkat és tudunk egy helyet kínálni egy győztes autóba. Valószínűleg legfeljebb négy-öt csapat van, amely ezt fel tudja kínálni."

: 2009. október 24. - 12:31:12
Már régen megemésztettem volna, ha hagynátok Replicával!Én belenyugodtam, nem is tehetek mást!
Amúgy csak Ti rágodtok Kimi kitől mennyit kap!Én nem is!
Csak reagálok az újságok hülyeségeire!Meg azokra amit ti írtok!
Úgy látszik nem csak mi foglalkozzuk Kimi fizetésével .A Mclaren vezetősége enyhén oda szólt Kiminek .Azok a csapatok akik megszeretnék szerezni jobban rágódnak rajta
"Inkább minden nap 1 vodka, mint még 1 Forma-1 VB-cím!" Kimi Raikkonen
"Kimi alá inkább tank való mint F-1-es kocsi, mert azt nem tudja széthajtani." Mario Ilien
"...Kimi azonban egy kicsit lusta. Szeret bulizni és inni is." Alain Prost

2009. Október 23, 18:18
Válasz #389

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
Szerintem nem rágódik senki a fizetésen .Csak ha szegény Kimi negatívan szerepel egy dologba felháborodtok. Most is ezt tettétek .Szerintem  hogy lecserélnek egy jó pilótát ez előfordul és megkell emészteni

Már régen megemésztettem volna, ha hagynátok Replicával!Én belenyugodtam, nem is tehetek mást!
Amúgy csak Ti rágodtok Kimi kitől mennyit kap!Én nem is!
Csak reagálok az újságok hülyeségeire!Meg azokra amit ti írtok!

2009. Október 23, 17:32
Válasz #388

nick

  • *****
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Hozzászólások: 586
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: Cuki Kimi
  • Kedvenc pilótád: Kimi Raikkonen
Pedig jó példa volt,Én azon igen is ki vok akadva!
Jobban ki lehetna azt a témát vesézni!
Mint azon rágódni, h kinek mennyi a fizuja, mert ugysem mi határozzuk meg!
Én egyiktől sem sajnálom, az az igazság!
Nem folytom tovább...ezzel csak azt akartam érzékaltatni h egyet értek veled!
Szerintem nem rágódik senki a fizetésen .Csak ha szegény Kimi negatívan szerepel egy dologba felháborodtok. Most is ezt tettétek .Szerintem  hogy lecserélnek egy jó pilótát ez előfordul és megkell emészteni
"Inkább minden nap 1 vodka, mint még 1 Forma-1 VB-cím!" Kimi Raikkonen
"Kimi alá inkább tank való mint F-1-es kocsi, mert azt nem tudja széthajtani." Mario Ilien
"...Kimi azonban egy kicsit lusta. Szeret bulizni és inni is." Alain Prost

2009. Október 23, 17:25
Válasz #387

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
Tök jó hogy megint elbeszélünk egymás mellett. Nem tudom leírni magyarabbul, sajnálom. Oké értelek, de mondom senki nem bántotta Alonsot, persze jó fej srác, és örülök hogy megint sokat nőtt a szemedben, oké, rendben, elfogadom igen. De megint elmondom én nem mondtam Alonsoról semmit, hogy ő nem érdemli meg vagy miért fizetnek neki ennyit.
Ti azon voltatok felháborodva mennyit kér Kimi, és én erre mondtam miért, kit érdekel ki mennyit kap főleg, hogy versenyzőkről van szó, és csak példának írtam le, hogy a bkv végkielégítésein legyetek felháborodva mert azon fel lehet mert aztán ők nem csináltak semmit.
Tudod mit többet nem hozok fel példát, jó. Remélem tisztáztuk, és le is zárhatjuk ezt a témát végleg! 


Pedig jó példa volt,Én azon igen is ki vok akadva!
Jobban ki lehetna azt a témát vesézni!
Mint azon rágódni, h kinek mennyi a fizuja, mert ugysem mi határozzuk meg!
Én egyiktől sem sajnálom, az az igazság!
Nem folytom tovább...ezzel csak azt akartam érzékaltatni h egyet értek veled!

2009. Október 23, 17:05
Válasz #386

Marti

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Moderátor
  • Hozzászólások: 2650
    • Profil megtekintése
Miért keverném össze nem én beszéltem a bkv dolgairól. A ferrari esete és Kimi este az F1-ben van. Én megértem a ferrari kapott egy jobb pilótát (szerintem)és egy jó pénzügyi lehetőséget. Téged ez zavar engem pedig nem. Ráadásul Alonso megint sokat nőt a szemembe. Vannak győztes mentalitású versenyzők. Elsőnek eredmény utána fizetés és én tisztelem ezt a dolgot. Kimi az ellen példa nem tud meg egyezni senkivel mert nagy összeget akar. Nem hozhatok olyan példát ami nincs a terítéken .Nekem ez a véleményem ha...sajnálom...Ha kimi nagy fizetést akar kapjon nem érdekel .De Alonso dolgai annál inkább és fizetés szempontjából sokkal szimpatikusabb a felfogása. Én ezt akartam hang súlyozni.

Tök jó hogy megint elbeszélünk egymás mellett. Nem tudom leírni magyarabbul, sajnálom. Oké értelek, de mondom senki nem bántotta Alonsot, persze jó fej srác, és örülök hogy megint sokat nőtt a szemedben, oké, rendben, elfogadom igen. De megint elmondom én nem mondtam Alonsoról semmit, hogy ő nem érdemli meg vagy miért fizetnek neki ennyit.
Ti azon voltatok felháborodva mennyit kér Kimi, és én erre mondtam miért, kit érdekel ki mennyit kap főleg, hogy versenyzőkről van szó, és csak példának írtam le, hogy a bkv végkielégítésein legyetek felháborodva mert azon fel lehet mert aztán ők nem csináltak semmit.
Tudod mit többet nem hozok fel példát, jó. Remélem tisztáztuk, és le is zárhatjuk ezt a témát végleg! 


"Nem azoké a siker akik sohasem buknak el, hanem azoké,akik elbuktak,és ismét felálltak belőle" Kimi

2009. Október 23, 16:18
Válasz #385

nick

  • *****
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Hozzászólások: 586
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: Cuki Kimi
  • Kedvenc pilótád: Kimi Raikkonen
Nick! Te összekevered a dolgokat, mert amiről mi beszéltünk az két külünböző dolog.  -
Miért keverném össze nem én beszéltem a bkv dolgairól. A ferrari esete és Kimi este az F1-ben van. Én megértem a ferrari kapott egy jobb pilótát (szerintem)és egy jó pénzügyi lehetőséget. Téged ez zavar engem pedig nem. Ráadásul Alonso megint sokat nőt a szemembe. Vannak győztes mentalitású versenyzők. Elsőnek eredmény utána fizetés és én tisztelem ezt a dolgot. Kimi az ellen példa nem tud meg egyezni senkivel mert nagy összeget akar. Nem hozhatok olyan példát ami nincs a terítéken .Nekem ez a véleményem ha...sajnálom...Ha kimi nagy fizetést akar kapjon nem érdekel .De Alonso dolgai annál inkább és fizetés szempontjából sokkal szimpatikusabb a felfogása. Én ezt akartam hang súlyozni.
"Inkább minden nap 1 vodka, mint még 1 Forma-1 VB-cím!" Kimi Raikkonen
"Kimi alá inkább tank való mint F-1-es kocsi, mert azt nem tudja széthajtani." Mario Ilien
"...Kimi azonban egy kicsit lusta. Szeret bulizni és inni is." Alain Prost

2009. Október 23, 15:20
Válasz #384

Marti

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Moderátor
  • Hozzászólások: 2650
    • Profil megtekintése
Nick! Te összekevered a dolgokat, mert amiről mi beszéltünk az két külünböző dolog. Pilóta fizetés és a pilóta szponzor dolog! Számomra ez különböző. Senki nem mondta azt, hogy Alonak mennyit fizettet a Ferrari, hanem az hogy a spanyol szponzor szépen perkált a Ferrarinak. Alo így is úgy is jött volna a ferkához ha van santander ha nincs! Csak mivel volt szerződése Kiminek jövőre meg Massanak, így  Santander adott lóvét bőségesen, hogy Kimitől megváljanak, hogy Alonso minnél hamarabb Ferraris legyen. 2011-ben Alonso 100% hogy ferraris lett volna, csak hogy a Renault ilyen botrányba keveredett, így ő bejelentkezett a ferkához, és a santander kapva ezen a Ferrarinak szép kis summát adott, ha leszerződtetik 2010-re. És az hogy, Aloka mennyit kap az senkit nem érdekel, mert itt nem Alonsoról volt szó. Ez a egész eljárás ami undorító volt, és ezen háborodtunk fel, és nem azon mennyit kap Alonso, vagy bárki más pilóta. Számomra a pilóta fizetés és ez két különböző dolog, persze pénz az pénz, az egyezik, de ti azon vagytok felháborodva mennyit kér Kimi. Mi a pilóta fizetésekről mondtuk el a véleményünket. Miért ne kérhetne annyit és azt is elmondtuk hogy bizony itt a menedzsere kér ennyit, mert hogy Kimi nem a kispályások fizetését érdemli. Bármelyik sportágban is ez van,, például a foci, hát ott rendesen perkálnak. Ezért is mondtam felesleges ezen vitatkozni. Nem hinném, hogy a pénz miatt fog Kimi elmenni, mert senkivel nem tudtak megegyezni, mert túl sokat kértek.
: 2009. október 23. - 14:56:15
Ja és az, hogy a Ferrari csapatvezetősége miket nyilatkozgatott, meg Montzika, hát ahhoz csak gratulálni lehet. A Ferrari nem jól oldotta meg ezt a Kimi elbocsátás dolgot, elég undorítóan, és ha ezt ti nem tudjátok megérteni sajnálom.
Nem azt mondom hogy mi Kimi drukkerek nem szoktunk hibázni, meg benézni dolgokat, de úgy vagyunk feltüntetve mint akik idióták, és nem is tudom, de ez már kezd idegesíteni. Igen vannak Kimi drukkerek akik tényleg gázosak, de könyörgöm minden pilótának vannak ilyen drukkerjei, vagy szerintetek csak a Kimiseknek? Mert ez jön le főleg Replica részéről!


"Nem azoké a siker akik sohasem buknak el, hanem azoké,akik elbuktak,és ismét felálltak belőle" Kimi

2009. Október 23, 13:21
Válasz #383

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
Most miért kevered bele Alonsot?? Ha figyelmesen elolvasod amit írok: Nektek miért is fájt hogy a ferrari pénzt nyert Alonsoval. Szerintem ebbe a mondatba nem Alonson van a hangsúly. Ha nem ferrarin akiről írták a pénzes dolgokat A vádakat: Mártinak válaszoltam(szándékosan oda írtam hogy tisztelet a kivételnek ne hogy valakit megbántsak)Miért veszel mindet magadra??

Nem vettem magamra,mert tudom,h nem én írtam!
Csak őket pártoltam, mert ez ugy jött le mintha Alo miatt szidták volna a ferrarit!
Pedig nem, maga a csapatot szidták és a körülményeket!
Na de jó, én ebbe nem szívesen folynék bele a továbbiakban!Beszéljétek meg...nincs kedvem több félreértéshez!

2009. Október 23, 13:14
Válasz #382

nick

  • *****
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Hozzászólások: 586
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: Cuki Kimi
  • Kedvenc pilótád: Kimi Raikkonen
Jó akkor ezt megbeszéltük!Én nem írtam!Mégis nekem írtad ezeket a "vádakat"!
De ott a lányok se Alonsora írták amit írtak, hanem a Ferrari vezetőségét bírálták ezzel!Én ugy vettem ki abból amit írtak!
Most miért kevered bele Alonsot?? Ha figyelmesen elolvasod amit írok: Nektek miért is fájt hogy a ferrari pénzt nyert Alonsoval. Szerintem ebbe a mondatba nem Alonson van a hangsúly. Ha nem ferrarin akiről írták a pénzes dolgokat A vádakat: Mártinak válaszoltam(szándékosan oda írtam hogy tisztelet a kivételnek ne hogy valakit megbántsak)Miért veszel mindet magadra??
"Inkább minden nap 1 vodka, mint még 1 Forma-1 VB-cím!" Kimi Raikkonen
"Kimi alá inkább tank való mint F-1-es kocsi, mert azt nem tudja széthajtani." Mario Ilien
"...Kimi azonban egy kicsit lusta. Szeret bulizni és inni is." Alain Prost

2009. Október 23, 13:02
Válasz #381

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
Köszönöm a segítségedet .Én találtam ilyet a fórumon (remélem te is találsz).Amikor írták meg is jegyeztem  magamba. Te veszel mindent támadásnak. Én nem kezdtem elmondani hogy ne írjátok a véleményeteket. De amit leírtok azért vállaljátok a felelőséget. Vagy hasonló esetbe ne az legyen a válasz: Elég nevetséges! Szóval hagyjuk már könyörgöm a pilóták fizetését.
Amikor olyat írnak ami nem szimpatikus nektek. Én valótlan dolgokat nem állítok. ! !Téged idézzelek: Nem Én találtam ki, hanem olvasd vissza, mielőtt itt ítélkezel felettünk légy szíves.(felettem)El is merem te nem írtál rosszat a pénz miatt tisztelet a kivételnek.


Jó akkor ezt megbeszéltük!Én nem írtam!Mégis nekem írtad ezeket a "vádakat"!
De ott a lányok se Alonsora írták amit írtak, hanem a Ferrari vezetőségét bírálták ezzel!Én ugy vettem ki abból amit írtak!

2009. Október 23, 12:57
Válasz #380

nick

  • *****
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Hozzászólások: 586
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: Cuki Kimi
  • Kedvenc pilótád: Kimi Raikkonen
Te azt mondtad, hogy nekünk fáj az, h Alonsoval pénzt nyert a Ferrari!
Kérlek 1 olyan hsz-t mutass nekem amit Én vagy a többiek írtak!Erről!
Segítek, ilyet nem találsz, de ha van időd, tőlem átböngészheted a fórumot!
Mi Domenikálit és Montezemolót szidtuk(joggal), egyetlen egy rosz szótval nem illettük Alonsot, h miért megy a Ferrarihoz!Senki egy szót nem említett a pénzről, max annyiban, h Kimi mennyit kap!Ezt te kezted el felhántorgatni!
Köszönöm a segítségedet .Én találtam ilyet a fórumon (remélem te is találsz).Amikor írták meg is jegyeztem  magamba. Te veszel mindent támadásnak. Én nem kezdtem elmondani hogy ne írjátok a véleményeteket. De amit leírtok azért vállaljátok a felelőséget. Vagy hasonló esetbe ne az legyen a válasz: Elég nevetséges! Szóval hagyjuk már könyörgöm a pilóták fizetését.
Amikor olyat írnak ami nem szimpatikus nektek. Én valótlan dolgokat nem állítok. ! !Téged idézzelek: Nem Én találtam ki, hanem olvasd vissza, mielőtt itt ítélkezel felettünk légy szíves.(felettem)El is merem te nem írtál rosszat a pénz miatt tisztelet a kivételnek.
"Inkább minden nap 1 vodka, mint még 1 Forma-1 VB-cím!" Kimi Raikkonen
"Kimi alá inkább tank való mint F-1-es kocsi, mert azt nem tudja széthajtani." Mario Ilien
"...Kimi azonban egy kicsit lusta. Szeret bulizni és inni is." Alain Prost

 


Weblap Olcsón! PC Szaki Most! specitool.hu
Finom17.com
mora, sopron, biorezonancia, homeopatia, colon, akupuntura
starbug -
Tudomány, sztárok, érdekességek