Csatlakozz hozzánk Facebook-on!!!

Üdvözöllek a fórumon!
Ahhoz, hogy hozzá tudjál szólni a témákhoz, regisztrálni kell ITT, ez 1percbe telik, és nincs aktiváló e-mail.

Szerző Téma: Hivatalos: Kimi Räikkönen aláírt a Citroenhez  (Megtekintve 202169 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. December 04, 22:28
Válasz #1046

Alexxa15

  • ♥♫♥♪
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 912
    • Profil megtekintése
Realítás.
: 2009. december 04. - 22:24:12
Realítás. Annyira ismerhetnéd a ralit.
Enye benye mar te mindenttudoo :D


2009. December 04, 22:25
Válasz #1045

Replica

  • Felipe Massa
  • *****
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Hozzászólások: 1526
    • Profil megtekintése
Jóindulat.  :victory:
Realítás.
: 2009. december 04. - 22:24:12
Akkor ha nem roszindulat akkor micsoda?....bezzek ha mi mondjuk hogy massa nem lesz Vb akkor roszindulatbol mondjuk....elegem van maaaa
Realítás. Annyira ismerhetnéd a ralit.

2009. December 04, 21:56
Válasz #1044

Adam Jonas

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1036
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Replica, ezzel a Eurosportos dologgal kapcsolatban meg tudnál dobni 1 linkkel? Én már vagy fél órája keresem, de nem találtam ilyen cikket. :)

2009. December 04, 21:48
Válasz #1043

Chidori

  • ***
  • Információ Nem elérhető
  • Forma 3000 versenyző
  • Hozzászólások: 199
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Idézet
Akkor ha nem roszindulat akkor micsoda?

Jóindulat.  :victory:

2009. December 04, 21:24
Válasz #1042

Alexxa15

  • ♥♫♥♪
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 912
    • Profil megtekintése

: 2009. december 04. - 21:17:10
Sosem fog vb-t nyerni, és ezt nem rosszindulatból mondom. :)
Akkor ha nem roszindulat akkor micsoda?....bezzek ha mi mondjuk hogy massa nem lesz Vb akkor roszindulatbol mondjuk....elegem van maaaa


2009. December 04, 21:21
Válasz #1041

Laszmen

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 2527
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen
Olvasom az eurosportot.
: 2009. december 04. - 21:17:10
Sosem fog vb-t nyerni, és ezt nem rosszindulatból mondom. :)
:victory:

2009. December 04, 21:20
Válasz #1040

Replica

  • Felipe Massa
  • *****
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Hozzászólások: 1526
    • Profil megtekintése
Honnan tudod?
Olvasom az eurosportot.
: 2009. december 04. - 21:17:10


 Kimi 2007-ben F1-ben nyert Vb-t, most jön a rali, ha itt is elnyeri a Vb címet, azt hiszem nem kell panaszkodnunk... :)



Sosem fog vb-t nyerni, és ezt nem rosszindulatból mondom. :)

2009. December 04, 21:02
Válasz #1039

Pepee

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1325
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Mclaren-Mercedes
  • Kedvenc pilótád: Lewis Hamilton
Én elhiszem,hogy nagyon szomorúak vagytok.Én is sajnálom,hogy Kimi nem lesz ott jövőre a mezőnyben.
Én nem is tudom kit hibáztassak mert mi igazán nem látjuk a dolgokat csak ők.
Nagyon optimista ember vagyok és bízok benne,hogy 2011-ben visszatér.Nem hagyhatják,hogy így érjen véget az f1-es pályafutása.
2011-ig rengeteg minden változhat.Ebben az évben is annyi minden történt nem tudhatjuk,hogy mi lesz akkor.
Persze teljesen nem tudom átérezni a helyzetet de biztos nagyon szomorú lennék,ha Lewissal történt volna.
Fel a fejjel Kimisek. :) A remény hal meg utoljára. :)


2009. December 04, 20:56
Válasz #1038

Marti

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Moderátor
  • Hozzászólások: 2650
    • Profil megtekintése
Én akkor is haragszok rá így könnyebb, próbálom leszarni az egészet mert tudom ő aztán leszarja hogy mi rajongót mit érezhetünk. Igen dühös vagyok rá, mondom ralizzon, csak az a gond  hogy azt nem nagyon közvetítik élőben meg az más. De itt félre értés ne essék, hogy most dühös vagyok rá nem azt jelenti, hogy akkor már nem drukkolok neki többet és elfelejtem( majd a divatdrukkerek azok már váltottak is még nevet is tudok mondani ezentúl kinek drukkolnak), hát nem amit már ezerszer leírtam Kimi mind örökké, és amint látod én ezt komolyan is gondolom mert én nem tudok másnak szurkolni és nem tudok kimenni a ringre ott ücsörögve, vagy állva és nézni a srácokat, hogy ott körözgetnek és nincsen ott a  kedvencem, akit minden egyes körben várok hogy láthassam és drukkoljak neki. mert értelme semmi így hogy nincs kinek drukkolni. Én pilóta drukker vagyok és már az f1 sem érdekel mert annyira el szarodott, hogy ezért sincs értelme az egésznek. Persze az élményt soha senki nem fogja elvenni, meg amit Kimi adott, amikor győzött, amikor vb lett akkor én is azzá váltam, világbajnokká.
Sajnálom én ilyen vagyok ezt is utálom, haragszok én magamra is, szarnak vagyok én ilyen, francba miért miért miért. Szerettem ezt az egészet és elvették tőlem.
: 2009. december 04. - 20:50:13
És még annyit hogy én sem szeretem már annyira mint anno az f1-et, mert túl sok undorító dolog történt és fog is és már ez a sport nagyon elment rossz irányba, nézni fogom de már nem kell felvenni és már nem fog érdekelni ha lemaradok róla. Még szeretem de az semmi, sajnos az imádat változott meg és ez nagy baj, és ez hiányozni is fog!
Most már megyek nem panaszkodok már többet, gondolom fárasztalak titeket a  hülyeségeimmel, szóval sziasztok.


"Nem azoké a siker akik sohasem buknak el, hanem azoké,akik elbuktak,és ismét felálltak belőle" Kimi

2009. December 04, 20:42
Válasz #1037

Laszmen

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 2527
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen
http://www.wrc.com/index.jsp
Én ezen az oldalon néztem régebben ralit, nem tudom jelenleg miként közvetít, de írok az illetékeseknek ez ügyben, és megkérdezem hogy mi a kilátás 2010-re nézve.. :)

Én nem lepődtem meg ezen a híren, hiszen tisztába voltam a dolgokkal, de addig még hivatalos szócska nem volt a cikk előtt, addig a remény persze mindenkibe benne volt, mármint ami a Kimiseket illeti..

Nekem csak egy bajom van ezzel a ralival, hogy szinte sehol se lehet élő közvetítéseket látni(hozzátenném, legalább is még)
A Finn szurkolók nem ülnek a babérjaikon, Finn oldalakon olvasni lehet hogy készülnek a 2010-es rali eseményekre, tehát elképzelhető, hogy ha nem is F1-es kivitelű, de élő közvetítést kapunk az eseményekről.. :)

Én úgy gondolom hogy külön dicséretet érdemel az, aki több sportágban is kipróbálja magát, bizonyítani tud, Kimi 2007-ben F1-ben nyert Vb-t, most jön a rali, ha itt is elnyeri a Vb címet, azt hiszem nem kell panaszkodnunk... :)

2011..Abban biztos vagyok, hogy Kimi nem tér egyhamar vissza az F1-be,tehát ezt el lehet könyvelni!

Ezek után is nézem a Forma 1-et, mert attól még a sport iránti szeretetem nem múlt el, csak már nem olyan szenvedéllyel, meg izgalommal várom a futamokat, mint régen..



2009. December 04, 20:33
Válasz #1036

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
Márti tudom hogy nem vigasztal ez, de többen Kimi drukkerek elhatároztuk(nem itt) hogy mi továbbra is Kimisek maradunk!
Én nem haragszom rá, anno Häkkinenre haragudtam, de csak azért mert 15 éves voltam...és naív!
Kimire nem haragszom, számomra akkor is ő marad az elsőszámú kedvenc, ha az ég a földel összeszakad!
Én amennyire csak tudom követem az ő pályafutását tovább, nem akarok mégegyszer abba a hibába esni, mint Mikanal!
Örüljünk annak h Kimi él és virul, azt foglya csinálni amit szeretne, és reméljük (minden rosszakaró ellenére) h megálja majd a helyét más kategóriában is!

Megértem h szomi vagy, én is az vagyok!Nagyon nagyon...
Másodjára török össze...de a mi életünk megy tovább és Kimié is :)
És én sztem nem fogom kibírni azt h ne menjek a Ringre jövőre, meg enne a fene itthon, h tudom azt hogy kintlehetnék, és mégsem!
Nekem sem jött össze a tali Kimivel, sajnos nem voltam olyan szerencsés, de viszont rengeteg sok szép emlékem van tőle, fotók róla amiet én csináltam...
Élmények minden mennyiségben!
És ezt soha senki nem veheti el tőlünk Márti   :friends:

2009. December 04, 20:21
Válasz #1035

Marti

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Moderátor
  • Hozzászólások: 2650
    • Profil megtekintése
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!

Nagyon csalódott vagyok, már megint pofára estem és ez a rohadt sajtó, média és a gyökér menedzser. Hát sajnos bebizonyította azt a dolgot amit nehéz kimondani, hát nem értem és én ezt nem tudom elfogadni, engem nem érdekel a rali, főleg hogy élőben sem fogom tudni követni meg még összefoglalók sem lesznek már az eurosporton szóval ennyit erről. Hát akkor nem megyek a ringre és az álmom sem fog valóra válni. Elvették tőlem amit nagyon imádtam, és most vérzik a szívem.
És aki abban reménykedik vagy azt hiszi Kimi visszatér hát annak gratulálok, meg aki ezt kitalálta, ha Kimi akkor nagyon okos. Persze visszatér ja majd akkor ha piros hó esik. Azt úgy megkérdezném tőle hogyan született meg ez a fantasztikus döntése meg ez a fantasztikus visszatérés dolog. és amúgy hova menne 2011-be??? Ezt nem fogom megérteni soha és így fogok meghalni, hogy nem értem miért kellett így befejeznie az f1-et!
Most haragszok Kimire de nagyon és azokra akik ezt generálták akik elvettek tőlem egy évet a forma1-ből, és az álmomat is, szóval köszönet a sok gyökérnek.
Ja és azt amire mondtam hogy bebizonyosodott, akkor legalább elmondta volna, és ez is fáj, hogy akkor mégsem volt neki fontos, és mint rajongója meg védtem ez ügyben, hogy ááá, ja hát igen!
Értem én azt csinál amit akar hát csinálja, persze most mondjam azt örülök neki, hát nem. nekem sokat jelentett az f1, az hogy minden egyes éveben alig vártam hogy kimehessek és láthassam, és ez ennyi volt, és nem is beszélve a vasárnapokról. Augusztusban a ringen már, éreztem, hogy utoljára leszek itt, és azért is voltam ki nagyon hogy a boxutcai látogatáson lemaradtam Kimiről, mert akkor nem működött az információ dolog mert nem tudta senki hol osztanak autogramot, és én ott voltam időben aszalódtam a napon, szétnyomattam magam, és hát akkor is ez volt bennem hogy a francba az utolsó esélyem most szállt el ilyen buta hiba miatt.

Hát nagyon szomorú vagyok, nagyon fáj és nehéz kimondani hogy vége, és ráadásul úgy van vége ahoygan nem kellett volna és így még nehezebb számomra így még jobban fáj.
Hát ennyi volt, vége... örökre! :cray_


"Nem azoké a siker akik sohasem buknak el, hanem azoké,akik elbuktak,és ismét felálltak belőle" Kimi

2009. December 04, 19:43
Válasz #1034

Alexxa15

  • ♥♫♥♪
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 912
    • Profil megtekintése
Aszt en is nagyon remelem...
Azert nem ugyan ojan hogy neten olvasod hogy ki er be es ki nem meg ijenek....jobb szeretnem tv-be latni...


2009. December 04, 19:42
Válasz #1033

Adam Jonas

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1036
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Ne maaar  :zizi:
 :-\ Es sehol se kozvetitik ,csak az eurosporton szoktak?

Neten szokott lenni minden egyes beérkező után asszem frissítés, de ennyi. Bár remélem, hogy amit Replica írt, h a Eurosport nem közvetíti, nem igaz...

2009. December 04, 19:25
Válasz #1032

Alexxa15

  • ♥♫♥♪
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 912
    • Profil megtekintése
Ne maaar  :zizi:
 :-\ Es sehol se kozvetitik ,csak az eurosporton szoktak?


 


Weblap Olcsón! PC Szaki Most! specitool.hu
Finom17.com
mora, sopron, biorezonancia, homeopatia, colon, akupuntura
starbug -
Tudomány, sztárok, érdekességek