Csatlakozz hozzánk Facebook-on!!!

Üdvözöllek a fórumon!
Ahhoz, hogy hozzá tudjál szólni a témákhoz, regisztrálni kell ITT, ez 1percbe telik, és nincs aktiváló e-mail.

Szerző Téma: Hivatalos: Kimi Räikkönen aláírt a Citroenhez  (Megtekintve 202522 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Október 18, 14:48
Válasz #686

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
Így van, kérhet bármennyit, de látod, a Toyata is tudja, hogy mennyit ér!
A minőséget valóban meg kell fizetni, és pont ezért nem fizetik meg Raikkönent, mert nekik a minőség kell. ;)

Nem is vártam tőled más választ!
Ehhez csak annyit tudok mondani h fogad Minden elismerésem! :clap7:

Nem is akar a Toyotához menni! ;)Hopppppppáááááááá
: 2009. október 18. - 14:44:54
Márti ne fáradozz vele....Szerinte mi megkeseredett Kimi drukkerek vagyunk :D
Vagyis legalábis Énrám azt mondta! ;D

De semmi gáz...a minőségi Massa szurkoló má csak tudja!
Eszem......... megáll komolyan! :2funny:

2009. Október 18, 14:38
Válasz #685

Marti

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Moderátor
  • Hozzászólások: 2650
    • Profil megtekintése
Replica olvasd vissza a hsz-kat! én soha sem szerettem a  Ferrarit soha nem voltam csapat drukker, és ki Isteníti a mclarent? Nézzél már itt körül? Ne nekünk mondd hanem azoknak akik ezeket mondják! Annyi oldalra jársz, hogy össze keverd a szezont a fazonnal! És kit érdekelnek a tifosiak véleménye, úgy leszarom őket. Miért kik azok? Csak az ő véleményük számít, mert ők aztán megmondják a frankót?! Amúgy az hogy az olaszok utálják Kimit, na azért az nem úgy van. Ha utálták volna akkor Monzában nem skandálják Kimi nevét talán. De nem csak erre alapozok nyugi.
Én azt is elmondtam, hogy amikor kiderült hogy Ferraris lesz nem örültem neki, és hát meg is lett a következménye miért is éreztem így. Nem tudják a Ferrarinál Kimit elfogadni ennyi, érdekes a mercinél meg igen, és ha nem ment volna el akkor biztosra veszem hogy ott is vb lett volna. DE akkor meg Kimi második álma nem teljesült volna hogy ferkás legyen, szóval ennek így kellett alakulnia, és hogy jövőre nem ferraris lesz. Majd abuba kiderül hogy visszavonul vagy mercis lesz.
És Replica téged miért zavar ha a Ferrarit nem szertjük? Vagy te is csapat drukker vagy? Törödj inkább Massaval, és nézed ahogyan leinti a futamot. Mintha a Ferrari olyan ártatlan lenne, nehogy már Kimi tehessen mindenről. Talán a posztokon kéne körül nézni a Ferrarinál, mert ott vannak gondok, de tudom Replica erről is Kimi tehet.
Mert te meg Kimit hibáztatod mindenért, akkor miért is hánytorgatod fel nekünk, hogy a Ferrarit bántjuk? Nem veszed észre, hogy te is ugyan ezt csinálod. És azt is elismertük hogy igen Kimi nem az a pacsizgatós típus, aki ösztönzi a csapatot,hú srácok igen megcsináljuk, lesz ez még jobb is majd, bla bla bla. Kimi is tud fejleszteni akár elhiszed akár nem, és szerintem a csapat hozzá lett szokva ahhoz, hogy pátyolgatni kell őket, elég baj ha nem motiváltak, nekem ez a véleményem. Mert Kimi hozott nekik elsőséget, meg megnyerték a csapat konstruktőrit, szóval nem értem mit kell még motiválni. Akkor Massa sem tudta őket motiválni, mert ez jött le Domika és Montzi nyilatkozatából, hogy azért jön Alo mert ő motiválja majd a csapatot, ő igazi csapatember.
Amiket mondtak Kimiről a mérnőkei, meg a volt csapat emberkék, akkor azok hazudnak, és csak úgy mondják, hogy Kimi jó? Ezt most rohadt komolyan kérdezem. Mert te úgy állítód be Kimit mintha egy hülye lenne aki csak vezetni tud, de esze az nincs, mert nem tud fejleszteni?
Amúgy Kovit én is jó versenyzőnek tarom és a csapat tehet nagyban arról, hogy ő miért is megy ilyen szarul. Csak Hamike kapja az új dolgokat csak Hamike a könnyebb. Kovin nagy nyomás van, egész évben szóval nem hülye gyerek tudja, hogy menni fog, ha nem is Kimi megy a helyére akkor Rosberg. Tegnap elég jó kedve volt Kovinak ott vigyorgott, meg minden jó volt látni, szegénykém a merci szurkolóktól rohadt sok bántást kap és azt szeretnék ha elmenne, pedig ez a srác nem béna és igen is tud ő ennél jobban menni. Szeretném ha vissza menne a renaulthoz, vagy más csapathoz, mert van helye a forma1-ben!


"Nem azoké a siker akik sohasem buknak el, hanem azoké,akik elbuktak,és ismét felálltak belőle" Kimi

2009. Október 18, 14:36
Válasz #684

Replica

  • Felipe Massa
  • *****
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Hozzászólások: 1526
    • Profil megtekintése
Annyit kér amennyit akar..max nem fizetik meg!Ez a boldba is így van....a minőséget meg kell fizetni, ha nincs rá pénzed, veszel olcsóbbat, vagy gagyit! ::-)
Így van, kérhet bármennyit, de látod, a Toyata is tudja, hogy mennyit ér!
A minőséget valóban meg kell fizetni, és pont ezért nem fizetik meg Raikkönent, mert nekik a minőség kell. ;)

2009. Október 18, 14:13
Válasz #683

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
El vannak szédülve. :)

Annyit kér amennyit akar..max nem fizetik meg!Ez a boldba is így van....a minőséget meg kell fizetni, ha nincs rá pénzed, veszel olcsóbbat, vagy gagyit! ::-)

2009. Október 18, 01:23
Válasz #682

Replica

  • Felipe Massa
  • *****
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Hozzászólások: 1526
    • Profil megtekintése
Räikkönen menedzsere túl sok pénzt kért, a Toyota nemet mondott

„A menedzsere több pénzt kért, azonban mi mondtuk, hogy szerintünk elég pénzt letettünk az asztalra. Szerintünk a rali múltunkkal képesek vagyunk megbírkózni egy skandinávval, aki szeret bulizni.” - mondta John Howett.

F1-live.hu
El vannak szédülve. :)

2009. Október 17, 21:58
Válasz #681

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Räikkönen menedzsere túl sok pénzt kért, a Toyota nemet mondott

„A menedzsere több pénzt kért, azonban mi mondtuk, hogy szerintünk elég pénzt letettünk az asztalra. Szerintünk a rali múltunkkal képesek vagyunk megbírkózni egy skandinávval, aki szeret bulizni.” - mondta John Howett.

F1-live.hu

2009. Október 17, 18:51
Válasz #680

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
A tifosik már tavaly kiábrándultak belőle. ők a csapatembereket kedvelik, akik mindent megtesznek értük, és Kimi nem ilyen.

Jólvan Replicám, OKÉS!
Tudod mit Én már ezt is elhiszem neked!Hidd csak ezt.... :clap7:

2009. Október 17, 18:47
Válasz #679

Replica

  • Felipe Massa
  • *****
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Hozzászólások: 1526
    • Profil megtekintése
Had vádoljam má no...attól még gondolhatom, h nem ismerem őket!
De amúgy tök mindegy!Baromira nem hat meg a Tifosik siránkozása, Kimi csesztetése, tisztánlátása, elfogultsága meg elfogulatlansága!
Amúgy meg nem tudom kik ők, de akiket én vérbeli Ferrarisnak ismerek más helyeken, ott 80% legalább szerette Kimit, és sajnálják h elmegy!
De Te biztos más Tifosikat ismersz! :)
A tifosik már tavaly kiábrándultak belőle. ők a csapatembereket kedvelik, akik mindent megtesznek értük, és Kimi nem ilyen.

2009. Október 17, 18:40
Válasz #678

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
Akkor meg nem vádold őket elfogultsággal! :)

Had vádoljam má no...attól még gondolhatom, h nem ismerem őket!
De amúgy tök mindegy!Baromira nem hat meg a Tifosik siránkozása, Kimi csesztetése, tisztánlátása, elfogultsága meg elfogulatlansága!
Amúgy meg nem tudom kik ők, de akiket én vérbeli Ferrarisnak ismerek más helyeken, ott 80% legalább szerette Kimit, és sajnálják h elmegy!
De Te biztos más Tifosikat ismersz! :)

2009. Október 17, 18:37
Válasz #677

Replica

  • Felipe Massa
  • *****
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Hozzászólások: 1526
    • Profil megtekintése
Nem is akarom tudni!
Nem voltam és nem is leszek tifosi soha! :)
Akkor meg nem vádold őket elfogultsággal! :)

2009. Október 17, 18:35
Válasz #676

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
Ha tunád, hogy ki, mik a tifosok, akkor nem mondanál ilyet! :)

Nem is akarom tudni!
Nem voltam és nem is leszek tifosi soha! :)

2009. Október 17, 18:33
Válasz #675

Replica

  • Felipe Massa
  • *****
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Hozzászólások: 1526
    • Profil megtekintése
Na bagoly mondja verébnek..... :)
Gondolom mennyire elgogulatlanok! ;)

Ha tunád, hogy ki, mik a tifosok, akkor nem mondanál ilyet! :)

2009. Október 17, 18:30
Válasz #674

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
A Ferrari szurkolók nem Massának vagy Raikkönennek szurkolnak, csak a csapatnak. :)
ők meg tudják ítélni elfogulatlanul!

Na bagoly mondja verébnek..... :)
Gondolom mennyire elgogulatlanok! ;)

2009. Október 17, 18:25
Válasz #673

Replica

  • Felipe Massa
  • *****
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Hozzászólások: 1526
    • Profil megtekintése
Tudod mit, mondhatsz amit akarsz!
Én tisztában vagyok azzal h mit írok le meg mit nem!Nyoma marad...úgyhogy kár a gőzért olyat állítani ami nem igazán úgy volt!
Majd pont a Ferraris fórumokat olvasgatom....képzelem hány minőségi Massa szurkoló látja így ahogyan Te!
Akkor ezek szerint ott heccelitek egymást Kimi ellen? :D
Mert kétlem h vérbeli Kimis, Kimit szapulná, bármilyen fórumon! ;)
A Ferrari szurkolók nem Massának vagy Raikkönennek szurkolnak, csak a csapatnak. :)
ők meg tudják ítélni elfogulatlanul!

2009. Október 17, 18:22
Válasz #672

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
de bizony, ez ugyanaz, amiért a Ferrarit lehordtátok, de most, hogy a McLaren ugyanazt teszi és ez jó Raikkönennek, már semmi probléma.
Olvasgass egy kicsit a külföldi ferraris fórumokon, majd meglátod, hogy a vérbeli szukolók, miket mondanak Raikkönenre! :)

Tudod mit, mondhatsz amit akarsz!
Én tisztában vagyok azzal h mit írok le meg mit nem!Nyoma marad...úgyhogy kár a gőzért olyat állítani ami nem igazán úgy volt!
Majd pont a Ferraris fórumokat olvasgatom....képzelem hány minőségi Massa szurkoló látja így ahogyan Te!
Akkor ezek szerint ott heccelitek egymást Kimi ellen? :D
Mert kétlem h vérbeli Kimis, Kimit szapulná, bármilyen fórumon! ;)

 


Weblap Olcsón! PC Szaki Most! specitool.hu
Finom17.com
mora, sopron, biorezonancia, homeopatia, colon, akupuntura
starbug -
Tudomány, sztárok, érdekességek