Csatlakozz hozzánk Facebook-on!!!

Üdvözöllek a fórumon!
Ahhoz, hogy hozzá tudjál szólni a témákhoz, regisztrálni kell ITT, ez 1percbe telik, és nincs aktiváló e-mail.

Szerző Téma: Hivatalos: Kimi Räikkönen aláírt a Citroenhez  (Megtekintve 202498 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Szeptember 21, 07:54
Válasz #266

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
De most komolyan azért ha belegondoltok lehet hogy igaz. Ezt a mercis dolgot jobban el tudom képzelni mint hogy más csapathoz szerződne.
Sajnos vannak jelek, az hogy például Domika miket nyilatkozik. Itt volt a belga, mindenkiről beszél szépeket jókat,dicsérte Fisicot, meg még mit tudom én kiket, csak Kimit felejtette el, aki megnyerte az idei első futamát a Ferrarinak. Aki egy ilyen gyenge autóval képes volt megnyerni, aki a hatodik helyről rajtolva, és a safety car történés után egyetlen egy esélye volt akkor ő meglépte és megelőzte Fisicot. Ha akkor abban a körben nem előzi meg Fisico elhúz, és akkor ennyi a győzelemnek, de kImi megcsinálta ezzel a szarral!
Ja és amikor ott voltak a szobában és az az erőltetett ölelés amit ott csinált Domika, és ahogy Kimi hátat fordított neki, én röhögtem és ott állt az a szerencsétlen és csak nézett. És ami szerintem elég gáz számára, amit már leírtam hogy a volt csapatától több elismerést hallunk mint a mostanitól.
Szóval lehet.. de az lenne a jó ha maradna és kétszeres vb lenne ezzel a csapattal! Akkor megnézném Domika fejét, de úgy igazán!


Én is örülnék,ha meradna...nem viselném jól ha távozna...egyszer már sokkoltam mikor Mika távozott a sportból!Tudom h ha menne senki nem lenne aki pótolná őt!
Nem tartom valószínűnek h tudnék másnak szurkolni még!
Fiatal ő még h itthaggya a sportot...
Raér még Rallizni...ott van Loeb nem tom hány éves...de nem mai gyerek!
Nem tudom,én is viszolygok h pont a Mclaren...de hha a mostani erőviszonyokat nézzük,még velük járna legjobban!Természetesen én is akkor hiszem el ha hivatalos lesz!
Dominót meg haggyuk...egy nagy 0 mint csapatfőnök...az elején bíztam benne...ha na ez biztos normális arc,fiatal is stb stb!Hát nagyot csalódtam benne!Neki csak Massa a lényeg...vagyis én úgy gondolom!Állandóan őt ajnározza...
És legyen égő acsapatnak ,ha ilyen hozott eredmények után lüldik a mi Finnünket!
Borzasztó nagyot fogok csalódni!
Eggyértelmű h én is pilóta párti vok...montam már ha Kimi jövőre a Lotus-hoz megy vagy akárkihez..és örökké a mezőny végéről indulna akkor is neki szorítanék!
És elég nagy szégyen valóban h Whitmarsh több jó szóval illette őt mint a saját csapatfőnöke!Egyre jobban gondolom h jobb lenne neki lehet ha eljönne onnan, ki tudja még az is lehet h jól kijönnek Hamiltonnal! :)
Nekem mind1 csak találja akkor meh a helyét, legyen kiegyensúlyozott, motívát mint ahogy mostanában!És püföljön el mindenkit.... ;)
: 2009. szeptember 21. - 07:51:01
Még szép, hogy jobb. Az utóbbi időben nem volt olyan jó autója, mint Kiminek.

Gondolod? :DHát tőlem...
: 2009. szeptember 21. - 07:53:11
Laszmentől kaptam ezt a mozgós feliratot! Mert mondtam neki, hogy szeretnék én is ilyen gif-es képeket, ami neki is volt, csak én nem találtam jókat. ő meg igen és szólt nekem hogy talált ilyet. Ugye milyen jó fej


Nagyon tetszik! O0

2009. Szeptember 20, 21:35
Válasz #265

Marti

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Moderátor
  • Hozzászólások: 2650
    • Profil megtekintése
De most komolyan azért ha belegondoltok lehet hogy igaz. Ezt a mercis dolgot jobban el tudom képzelni mint hogy más csapathoz szerződne.
Sajnos vannak jelek, az hogy például Domika miket nyilatkozik. Itt volt a belga, mindenkiről beszél szépeket jókat,dicsérte Fisicot, meg még mit tudom én kiket, csak Kimit felejtette el, aki megnyerte az idei első futamát a Ferrarinak. Aki egy ilyen gyenge autóval képes volt megnyerni, aki a hatodik helyről rajtolva, és a safety car történés után egyetlen egy esélye volt akkor ő meglépte és megelőzte Fisicot. Ha akkor abban a körben nem előzi meg Fisico elhúz, és akkor ennyi a győzelemnek, de kImi megcsinálta ezzel a szarral!
Ja és amikor ott voltak a szobában és az az erőltetett ölelés amit ott csinált Domika, és ahogy Kimi hátat fordított neki, én röhögtem és ott állt az a szerencsétlen és csak nézett. És ami szerintem elég gáz számára, amit már leírtam hogy a volt csapatától több elismerést hallunk mint a mostanitól.
Szóval lehet.. de az lenne a jó ha maradna és kétszeres vb lenne ezzel a csapattal! Akkor megnézném Domika fejét, de úgy igazán!
« Utoljára szerkesztve: 2009. Szeptember 20, 21:42 írta Márti »


"Nem azoké a siker akik sohasem buknak el, hanem azoké,akik elbuktak,és ismét felálltak belőle" Kimi

2009. Szeptember 20, 21:17
Válasz #264

Ivancia

  • F1 Challenge Fan
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 2509
  • KC23!
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Ferrari
  • Kedvenc pilótád: Karun Chandhok
Idézet
KIMI irány a WRC!!!!......
Vagy a WTCC vagy a Finland Turing Car Champions{Vagy valami hasonló!}
?Minden tiszteletem Chandhok-é, egy kedves srác. Látok annyit benne, ami elég egy világbajnoki címhez? Nos, ezt majd az idő eldönti. Ennek a történetnek még jó vége is lehet, de egyelőre nem tud autóhoz jutni.?
Eddie Jordan

2009. Szeptember 20, 21:16
Válasz #263

Replica

  • Felipe Massa
  • *****
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Hozzászólások: 1526
    • Profil megtekintése
Alo jobb versenyző?Kac kac kac hát ezen most nevettem!Mutatja is a szintet mostanában!Úgy az elmúlt pár évben!
 :D
Még szép, hogy jobb. Az utóbbi időben nem volt olyan jó autója, mint Kiminek.

2009. Szeptember 20, 21:13
Válasz #262

Laszmen

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 2527
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen
Nem Márti, én ettől az egésztől vagyok rosszul.. heat
Tiszta nevetség az egész, amikor olvastam, rám jött a nevetőgörcs, és egyben a síró is..ekkora baromságot.. :-\

KIMI irány a WRC!!!!

2009. Szeptember 20, 21:06
Válasz #261

Marti

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Moderátor
  • Hozzászólások: 2650
    • Profil megtekintése
Amúgy honnan van ez a Kimis izgő mozgó feliratod!Annnyira jó..
Hogy csináltad? :)

Laszmentől kaptam ezt a mozgós feliratot! Mert mondtam neki, hogy szeretnék én is ilyen gif-es képeket, ami neki is volt, csak én nem találtam jókat. ő meg igen és szólt nekem hogy talált ilyet. Ugye milyen jó fej!  O0


Ez a Kimi meg mclarenes szerződés, hát nem hiszem el! Ha majd oda lesz írva, hogy hivatalos akkor elhiszem.
De én úgy vagyok vele, ha igaz, akkor jó is meg rossz is, de legalább marad. Tudom laszmen most biztos rosszul vagy amit írok, de én nem vagyok Feraris, se mercis, én Kimi drukker vagyok, nekem nem volt más pilóta akinek drukkoltam, csak Kiminek. És az a tudat hogy marad az jó, persze ott van Hamike, ha nem Hami lenne akkor simán örülnék, és boldogság lenne. Tényleg nem tudom, most ehhez mit szóljak ha igaz!! :-\


"Nem azoké a siker akik sohasem buknak el, hanem azoké,akik elbuktak,és ismét felálltak belőle" Kimi

2009. Szeptember 20, 20:41
Válasz #260

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
Persze mivel nem Massaval jött ezért nem reagáltam rá!Nem is akarok piszkálni senkit!
Hát nem tudom..én utóljára csodát 2007 ben láttam tőle!
Tavalyi singapurt így utólag csak nem mondanám csodának...max Japánt..és a Brazil 2 helyet!Előtte egy évig meg utánna egy évvel így nem nagyon emlékszem h olyan egetrengetően szerepelne!Most bocs..én nem ellene vagyok...csak replicát akartam megcáfolni, h nem sok igaza van abban amit írt!

És igen valóban nem az ő hibája h gyenge autóban ül!
De azért ez nem egy 2005 2006 os Renault amitöl el kellene ájulni!
Idén szerintem abszolút sehol sincsenek..még annyira sem mint tavaly!
Sajnálom...ezek szerint nem értünk eggyet..most ez van!az is lehet h én voltam kicsit félreérthető!De akkor sem hinném h jobb Kiminél...meg azt se nagyon értem h minek kell két klasszist őszehasonlítani...dehát nem is én kezdtem!
: 2009. szeptember 20. - 20:36:18
Jó, én nem azért írtam, mert vitatkozni szeretnék, mert olyan nincs, hogy valaki jobb a másiknál, mert aki bejutott a FOrma1-be az már jó versenyzőnek számít, csak az a kérdés, hogy feltudja venni azt a ritmust! Persze vannak kivételek, akik nagyon gyorsan eljutottak az F1-be, mert olyan jól teljesítettek a kisebb kategóriában,ilyenkor valaki felfedezi, hogy majd az F1-be jó lesz blabla.. Ez volt a hibája Briósnak is, mert sajnos Piquet kudarcot vallott, ezért mennie kellet, és kitalált valami baromságot, hogy úgy nyert Alonso, és én így mentem a falba... Mindegy, ez most lényegtelen. A lényeg az, hogy mindenki letett valamit az asztalra, ha bejutott a királykategóriába.

Az egy más kérdés, hogy Te milyen csodát látsz Alonsonál, mert Alonso egyedül van a  csapatban, és ha kb olyan lenne az autója, mint tavaly, akkor kb annyit tudna vele,
mint Kimi, vagy Hami.

Ja és tavaly Alonso gyűjtötte a legtöbb pontot... :) Azért ez nem kis teljesítmény egy olyan autóval, ami év elején nem volt versenyképes.

Kimi is egyedül gyüjtögeti már egy ideje a pontokat!Én nem vontam kérdőre a tehetségét..és szereplését gyenge autóval!
De nem tudom...nekem nem hoz olyan hű de nem tudom mit!
Persze lehet nézni ugy is h mihez képest...hát én 2005 2006 max 2007 hez képest mondtm!
Hát ez van...nem lehet mindíg egyetérteni... :)

2009. Szeptember 20, 20:33
Válasz #259

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Jó, én nem azért írtam, mert vitatkozni szeretnék, mert olyan nincs, hogy valaki jobb a másiknál, mert aki bejutott a FOrma1-be az már jó versenyzőnek számít, csak az a kérdés, hogy feltudja venni azt a ritmust! Persze vannak kivételek, akik nagyon gyorsan eljutottak az F1-be, mert olyan jól teljesítettek a kisebb kategóriában,ilyenkor valaki felfedezi, hogy majd az F1-be jó lesz blabla.. Ez volt a hibája Briósnak is, mert sajnos Piquet kudarcot vallott, ezért mennie kellet, és kitalált valami baromságot, hogy úgy nyert Alonso, és én így mentem a falba... Mindegy, ez most lényegtelen. A lényeg az, hogy mindenki letett valamit az asztalra, ha bejutott a királykategóriába.

Az egy más kérdés, hogy Te milyen csodát látsz Alonsonál, mert Alonso egyedül van a  csapatban, és ha kb olyan lenne az autója, mint tavaly, akkor kb annyit tudna vele, mint Kimi, vagy Hami.

Ja és tavaly Alonso gyűjtötte a legtöbb pontot... :) Azért ez nem kis teljesítmény egy olyan autóval, ami év elején nem volt versenyképes.

2009. Szeptember 20, 20:23
Válasz #258

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
Igen, de Te nem Massát piszkálod ezzel, hanem Alonso, aki egy gyenge autóval csodákat tudott elérni tavaly, és idén is, mert ha ő nem lenne, akkor a Renault nem lenne sehol most. :) Az, hogy sz*r autóban ül, arról szerintem egyik pilóta se tehet, ezért nem az ők hibásak.

Persze mivel nem Massaval jött ezért nem reagáltam rá!Nem is akarok piszkálni senkit!
Hát nem tudom..én utóljára csodát 2007 ben láttam tőle!
Tavalyi singapurt így utólag csak nem mondanám csodának...max Japánt..és a Brazil 2 helyet!Előtte egy évig meg utánna egy évvel így nem nagyon emlékszem h olyan egetrengetően szerepelne!Most bocs..én nem ellene vagyok...csak replicát akartam megcáfolni, h nem sok igaza van abban amit írt!

2009. Szeptember 20, 20:16
Válasz #257

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Azt arra értettem h szerinte Kiminél jobb versenyző Alo!Hát azért uz utóbbi évben nem nagyon szerepel...nem gurul a szekér kivéve 2007 ez mikor a mekinél volt!
Tom h Massa drukker..és mindíg oltja a Kimiseket, hát akkor Én is!
Sztem nem montam semmi újdonságot...csak h ő így...akkor én is reagálhatok!

Igen, de Te nem Massát piszkálod ezzel, hanem Alonso, aki egy gyenge autóval csodákat tudott elérni tavaly, és idén is, mert ha ő nem lenne, akkor a Renault nem lenne sehol most. :) Az, hogy sz*r autóban ül, arról szerintem egyik pilóta se tehet, ezért nem az ők hibásak.

2009. Szeptember 20, 20:14
Válasz #256

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
Mi volt az elmúlt pár évben? Azért azt ne felejtsd el, hogy Replica Massa drukker.

Azt arra értettem h szerinte Kiminél jobb versenyző Alo!Hát azért uz utóbbi évben nem nagyon szerepel...nem gurul a szekér kivéve 2007 ez mikor a mekinél volt!
Tom h Massa drukker..és mindíg oltja a Kimiseket, hát akkor Én is!
Sztem nem montam semmi újdonságot...csak h ő így...akkor én is reagálhatok!

2009. Szeptember 20, 20:08
Válasz #255

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Alo jobb versenyző?Kac kac kac hát ezen most nevettem!Mutatja is a szintet mostanában!Úgy az elmúlt pár évben!
 :D

Mi volt az elmúlt pár évben? Azért azt ne felejtsd el, hogy Replica Massa drukker.

2009. Szeptember 20, 18:35
Válasz #254

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
Egyértelmű, hogy miért fizetnek olyan nagy lelépési pénzt. Az egyik Alonso, amiért jobb versenyző, a másik meg a spanyol piac. Hosszú távon Alonso a jobb befektetés.

Alo jobb versenyző?Kac kac kac hát ezen most nevettem!Mutatja is a szintet mostanában!Úgy az elmúlt pár évben!
 :D

2009. Szeptember 20, 17:49
Válasz #253

Pepee

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1325
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Mclaren-Mercedes
  • Kedvenc pilótád: Lewis Hamilton
Elhiszem,hogy a Kimi rajongók számára nem lenne jó ha a Mclarenhez szerződne.
Nincs az elő írva,hogy Kimi másod számú pilóta lenne.Kimi egy határozott személyiség szerintem nem hagyná,hogy  csak 2.legyen.
Viszont,ha a Mercedes a Brawn gyári csapta lesz nem tudom mit csinál a Mclaren. :no_1:


2009. Szeptember 20, 14:55
Válasz #252

Moilanen

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma 3000 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 163
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: Team Lotus (az igazi :P)
  • Kedvenc pilótád: Heikki Kovalainen
Hamiltonnal rosszabbul járhat, mint Massával.
Aligha. A Mekitől már repült Hamilton fő támasza, a Ferrarinál viszont továbbra is azok vannak túlsúlyban, akik Massát nyalják-falják.

 


Weblap Olcsón! PC Szaki Most! specitool.hu
Finom17.com
mora, sopron, biorezonancia, homeopatia, colon, akupuntura
starbug -
Tudomány, sztárok, érdekességek