Csatlakozz hozzánk Facebook-on!!!

Üdvözöllek a fórumon!
Ahhoz, hogy hozzá tudjál szólni a témákhoz, regisztrálni kell ITT, ez 1percbe telik, és nincs aktiváló e-mail.

Szerző Téma: Hivatalos: Kimi Räikkönen aláírt a Citroenhez  (Megtekintve 202499 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Szeptember 20, 13:41
Válasz #251

Replica

  • Felipe Massa
  • *****
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Hozzászólások: 1526
    • Profil megtekintése
Hamiltonnal rosszabbul járhat, mint Massával.

2009. Szeptember 20, 12:29
Válasz #250

Laszmen

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 2527
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen
Ne legyen igaz, inkább vonuljon vissza!!!!!! Semmikép ne a Mekihez..IRÁNY A WRC KIMI!!!!!!!!!

2009. Szeptember 20, 12:17
Válasz #249

Moilanen

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma 3000 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 163
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: Team Lotus (az igazi :P)
  • Kedvenc pilótád: Heikki Kovalainen
Räikkönen aláírt a McLaren-Mercedes-hez



Legyen igaz... És verje szét a Ferrarit jövőre.  ::-)

2009. Szeptember 20, 12:13
Válasz #248

Laszmen

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 2527
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen
Räikkönen aláírt a McLaren-Mercedes-hez

Brit lapértesülések szerint Kimi Räikkönen aláírt egy "keretszerződést" korábbi csapatával, a McLaren-Mercedesszel, mely a következő szezontól lépne érvénybe.

Brit lapértesülések szerint a Kimi Räikkönen aláírt egy előszerződést korábbi csapatával, a McLaren-Mercedesszel, mely a következő szezontól lépne érvénybe.

Még mindig csak célegyenesben vagyunk az idei szezont illetően, de már most hatalmas mozgás tapasztalható a háttérben a versenyzői piacon. Összeírni is nehéz, hogy kit, kivel hoztak szóba az elmúlt pár hónapban.

A legnagyobb szenzációt természetesen Fernando Alonso Ferrariba való szerződése jelentené. Ahogy korábban a Scuderia elnöke, Luca di Montezemolo mondta, a kétszeres spanyol világbajnok egyszer biztosan náluk fog versenyezni, így minden csak idő kérdése.

Kimi Räikkönen és Felipe Massa is érvényes kontraktussal rendelkezik a következő szezonra a maranelloikkal. Massa minden valószínűség szerint maradhat, míg a Forma-1 legjobban kereső pilótájának, a finn „Jégembernek” mennie kellene Alonso érkezése esetén.

Räikkönen szokásához híven nem esett kétségbe, és megkezdte a tárgyalásokat más csapatokkal. A legfrissebb hírek szerint pár napja „aláfirkantott” egy igencsak jól jövedelmező "keretszerződést" a McLaren-nel, korábbi munkaadójával.

A szintén brit „Mirror” is hasonlóról számolt be.

Azonban Kimi csak akkor hajlandó elhagyni az olaszokat, ha azok kifizetik a 2010-es járandóságának teljes összegét. Ez becslések szerint 49 millió dollár.

Ha 2007 világbajnoka érkezik, Heikki Kovalainen távozik, akinek így is, úgy is mennie kellett volna. Ez csupán azt jelentené, hogy Nico Rosberg nem lesz a McLaren pilótája, hanem a Brawn GP-hez szerződik, mely hamarosan a Mercedes-Benz gyári csapata lehet.

Rosberg megerősítette, hogy a lehetőségei között szerepel a Brawn.



 :rofl:  :rofl:  :8:

2009. Szeptember 19, 20:59
Válasz #247

Replica

  • Felipe Massa
  • *****
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Hozzászólások: 1526
    • Profil megtekintése


Replica, hát ha a Ferrari tudja, akkor jól van, biztos statisztikát vezetnek minden évben ki hoz több pénzt a csapatnak. Akkor szarnak a teljesítményre e szerint? Akkor most nem értem? Akkor miért is akarják kirúgni??
Egyértelmű, hogy miért fizetnek olyan nagy lelépési pénzt. Az egyik Alonso, amiért jobb versenyző, a másik meg a spanyol piac. Hosszú távon Alonso a jobb befektetés.

2009. Szeptember 19, 20:19
Válasz #246

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
Szint úgy! És ez annyira, de annyira jó! :1:

Amúgy honnan van ez a Kimis izgő mozgó feliratod!Annnyira jó..
Hogy csináltad? :)

2009. Szeptember 19, 20:07
Válasz #245

Marti

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Moderátor
  • Hozzászólások: 2650
    • Profil megtekintése
Hát élmény az van nekem is sok...mindíg a torkomban dobog a szívem ha visszagondolok rájuk!

Szint úgy! És ez annyira, de annyira jó! :1:


"Nem azoké a siker akik sohasem buknak el, hanem azoké,akik elbuktak,és ismét felálltak belőle" Kimi

2009. Szeptember 19, 19:21
Válasz #244

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
Én 2006-tól járok ki, és már akkor feltűnt nekem, hogy mennyi Kimi drukker van és pedig Schumi még volt. A lengyelek jó fejek, annyit röhögök rajtuk, ,tavaly lengyelek ültek mellettem, aztán valamelyik angolul elkezdett velem beszélgetni, hát amit tudtam angolul, na de a lényeg, hogy ezt mondta Kubica and Kimi best, én meg Kimi and Kubica, aztán ő megint Kubica, aztán ráhagytam, de mondom Kimi szimpi nekik, mert tavaly előtt is tapasztaltam hasonlót. Még fényképezgettünk is mert úgy alakult hogy én ottan egyedül szurkolok Kiminek a sok lengyel között, biztos kinevettek, de nem baj, én szurkoltam! Szóval a lengyelek jó fejek. Azt észere lehetett venni ebben az évben, hogy nem volt annyi lengyel.
Ja igen és Button drukkerek, hát én nem akartam hinni a szememnek, meg a sok Brawn polós rajongó emberek. Hát mondom ilyen nincs. Bezzeg tavaly hol voltak ezek az emberek?!

Amúgy mindenkinek vannak tini szurkolói, akik csak divatból, meg hogy milyen helyes, meg stb. Szóval én a ringen több felnőtett láttam, akik Kiminek drukkoltak. De azért a tiniket sem kel bántani, mert vannak akik érdeklődnek a sport iránt és tudják a dolgokat. Biztos pont olyannal találkoztál aki divatból szurkol.

Replica, hát ha a Ferrari tudja, akkor jól van, biztos statisztikát vezetnek minden évben ki hoz több pénzt a csapatnak. Akkor szarnak a teljesítményre e szerint? Akkor most nem értem? Akkor miért is akarják kirúgni??


Hát valóban így van..azért nagyon nagy százaléka aki kilátogat, normális szurkoló!
A lengyeleket én is csípem...jó arcok!Én most is sokat láttam...vagy csak körülöttem voltak sokan!Bírom amikor harsogják h Robert Kubica, mi meg vissza h Kimi Raikkönen!Akkora jó hangzása van!:D
Hát élmény az van nekem is sok...mindíg a torkomban dobog a szívem ha visszagondolok rájuk!

2009. Szeptember 19, 19:06
Válasz #243

Marti

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Moderátor
  • Hozzászólások: 2650
    • Profil megtekintése
Hát így őszintén szólva...nem igazán tudok olyan évet mondani amikor nem a Kimi drukkerek lettek volna fölényben a Ringen!
Egyik évben valami felmérést is csináltak asszem, de h mikor azt nem tudom!De igen magasan Kimi vezetett!
Jó persze at is hozzá kell tenni...hogy nagyon sok a divatmajom!De az mindíg is volt...meg lesz is!Főleg a 15 évesek lányok körében nagy sztár Kimi...de magáról a sportról lövésük nincs!Volt már egy két élményem,sőt tavaly a Ringen is belebotlottam egy nagy "Kimi fanba":DÉlmény volt,de télleg, főleg mikor abbahagyta a mondatot!
Am meg még nálunk aki a toppon van a Kubika!Lengyel tömegeket vonzza hozzánk...és majd csak azután tenném Alot, Massat, Hamiltont!Nameg Buttont...el voltam ájulva hirtelen mennyi szurkolója lett!

Én 2006-tól járok ki, és már akkor feltűnt nekem, hogy mennyi Kimi drukker van és pedig Schumi még volt. A lengyelek jó fejek, annyit röhögök rajtuk, ,tavaly lengyelek ültek mellettem, aztán valamelyik angolul elkezdett velem beszélgetni, hát amit tudtam angolul, na de a lényeg, hogy ezt mondta Kubica and Kimi best, én meg Kimi and Kubica, aztán ő megint Kubica, aztán ráhagytam, de mondom Kimi szimpi nekik, mert tavaly előtt is tapasztaltam hasonlót. Még fényképezgettünk is mert úgy alakult hogy én ottan egyedül szurkolok Kiminek a sok lengyel között, biztos kinevettek, de nem baj, én szurkoltam! Szóval a lengyelek jó fejek. Azt észere lehetett venni ebben az évben, hogy nem volt annyi lengyel.
Ja igen és Button drukkerek, hát én nem akartam hinni a szememnek, meg a sok Brawn polós rajongó emberek. Hát mondom ilyen nincs. Bezzeg tavaly hol voltak ezek az emberek?!

Amúgy mindenkinek vannak tini szurkolói, akik csak divatból, meg hogy milyen helyes, meg stb. Szóval én a ringen több felnőtett láttam, akik Kiminek drukkoltak. De azért a tiniket sem kel bántani, mert vannak akik érdeklődnek a sport iránt és tudják a dolgokat. Biztos pont olyannal találkoztál aki divatból szurkol.

Replica, hát ha a Ferrari tudja, akkor jól van, biztos statisztikát vezetnek minden évben ki hoz több pénzt a csapatnak. Akkor szarnak a teljesítményre e szerint? Akkor most nem értem? Akkor miért is akarják kirúgni??


"Nem azoké a siker akik sohasem buknak el, hanem azoké,akik elbuktak,és ismét felálltak belőle" Kimi

2009. Szeptember 19, 15:07
Válasz #242

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
Én olyan Raikkönenes tinikkel találkoztam a ringen, akik semmit nem tudtak a Forma 1-ről, csak annyit, hogy a Kimi ott versenyzik. Miattuk ilyen nagy a rajongótábora. Ez kb olyan, mint anno a fiuzenekarok iránti rajongás.

Nehogy azthidd h csak "Kimifanok",mikor éppen ki!
Mondjuk Én nem fizetnék a helyükbe ennyi pénzt...főleg ha lövésem sincs!
Hidd el, h nem miattuk van sok Kimi fan...igencsak a kisebbség még mindíg!Azért a nagy töbség utánna olvas a dolgoknak!Legalábbis akit érdekel a sport!
Divatszurkolók mindíg voltak és lesznek is..nemcsak Kiminél...Massanak is vannak, meg Buttonnak manapság, had ne soroljam!

2009. Szeptember 19, 15:00
Válasz #241

Replica

  • Felipe Massa
  • *****
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Hozzászólások: 1526
    • Profil megtekintése
Hát így őszintén szólva...nem igazán tudok olyan évet mondani amikor nem a Kimi drukkerek lettek volna fölényben a Ringen!
Egyik évben valami felmérést is csináltak asszem, de h mikor azt nem tudom!De igen magasan Kimi vezetett!
Jó persze at is hozzá kell tenni...hogy nagyon sok a divatmajom!De az mindíg is volt...meg lesz is!Főleg a 15 évesek lányok körében nagy sztár Kimi...de magáról a sportról lövésük nincs!Volt már egy két élményem,sőt tavaly a Ringen is belebotlottam egy nagy "Kimi fanba":DÉlmény volt,de télleg, főleg mikor abbahagyta a mondatot!
Am meg még nálunk aki a toppon van a Kubika!Lengyel tömegeket vonzza hozzánk...és majd csak azután tenném Alot, Massat, Hamiltont!Nameg Buttont...el voltam ájulva hirtelen mennyi szurkolója lett!
Én olyan Raikkönenes tinikkel találkoztam a ringen, akik semmit nem tudtak a Forma 1-ről, csak annyit, hogy a Kimi ott versenyzik. Miattuk ilyen nagy a rajongótábora. Ez kb olyan, mint anno a fiuzenekarok iránti rajongás.

2009. Szeptember 19, 13:00
Válasz #240

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D


Amúgy Tina én is ezt akartam mondani csak nem írtam le, hogy itt a  ringen mennyi Kimi drukker volt, hát én csak néztem. Még hogy Kimi nem vetekedhet Aloval. ;D

Hát így őszintén szólva...nem igazán tudok olyan évet mondani amikor nem a Kimi drukkerek lettek volna fölényben a Ringen!
Egyik évben valami felmérést is csináltak asszem, de h mikor azt nem tudom!De igen magasan Kimi vezetett!
Jó persze at is hozzá kell tenni...hogy nagyon sok a divatmajom!De az mindíg is volt...meg lesz is!Főleg a 15 évesek lányok körében nagy sztár Kimi...de magáról a sportról lövésük nincs!Volt már egy két élményem,sőt tavaly a Ringen is belebotlottam egy nagy "Kimi fanba":DÉlmény volt,de télleg, főleg mikor abbahagyta a mondatot!
Am meg még nálunk aki a toppon van a Kubika!Lengyel tömegeket vonzza hozzánk...és majd csak azután tenném Alot, Massat, Hamiltont!Nameg Buttont...el voltam ájulva hirtelen mennyi szurkolója lett!

2009. Szeptember 19, 00:02
Válasz #239

Replica

  • Felipe Massa
  • *****
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Hozzászólások: 1526
    • Profil megtekintése
Nem értem Replica, hogy mit akartál ezzel,oké most akkor nem számít a rajongók, de ha pénzről beszélsz akkor is Kimit mondanám, hogy ő többet hoz, mint Alo, vagy inkább egyenlőek. Kiminek is vannak elég jó nagy tejelő szponzorai. Ezért nem is értem. Kimi is elmegy a szponzori kötelezőkre, Szóval a Ferrari nem járna jobban Aloval!
: 2009. szeptember 18. - 21:03:05

Szerintem a Ferrari nagyon is tudja, hogy melyikükkel járna jobban, és e szerint cselekszik. :)

2009. Szeptember 18, 21:03
Válasz #238

Marti

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Moderátor
  • Hozzászólások: 2650
    • Profil megtekintése
Gondolod, ha a Ferrarinak a népes szurkolótábor számítana jobban, akkor úgyanúgy meg akarna szabadulni tőle, mint most? :)

Nem értem Replica, hogy mit akartál ezzel,oké most akkor nem számít a rajongók, de ha pénzről beszélsz akkor is Kimit mondanám, hogy ő többet hoz, mint Alo, vagy inkább egyenlőek. Kiminek is vannak elég jó nagy tejelő szponzorai. Ezért nem is értem. Kimi is elmegy a szponzori kötelezőkre, Szóval a Ferrari nem járna jobban Aloval!
: 2009. szeptember 18. - 21:03:05
Ez szerintem szurkolótábortól független...de ha abból a szempontból nézzük/Kiminek több lenne mint Alonak!
Már csak ha a Hungaroringet nézem...szinte minden 2-3 ember Kimiért jön ki!Azért eléggé észrevehető..ahogy neki nyomják a dudát...örjöngés és üdvrivalgás! :1:


Amúgy Tina én is ezt akartam mondani csak nem írtam le, hogy itt a  ringen mennyi Kimi drukker volt, hát én csak néztem. Még hogy Kimi nem vetekedhet Aloval. ;D


"Nem azoké a siker akik sohasem buknak el, hanem azoké,akik elbuktak,és ismét felálltak belőle" Kimi

2009. Szeptember 18, 12:31
Válasz #237

Replica

  • Felipe Massa
  • *****
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Hozzászólások: 1526
    • Profil megtekintése
Állítólag a Ferrari még mindig Raikkönen lelépési díján egyezkedik, ezért nem jelentteék be.

 


Weblap Olcsón! PC Szaki Most! specitool.hu
Finom17.com
mora, sopron, biorezonancia, homeopatia, colon, akupuntura
starbug -
Tudomány, sztárok, érdekességek