Csatlakozz hozzánk Facebook-on!!!

Üdvözöllek a fórumon!
Ahhoz, hogy hozzá tudjál szólni a témákhoz, regisztrálni kell ITT, ez 1percbe telik, és nincs aktiváló e-mail.

Szerző Téma: Hivatalos: Kimi Räikkönen aláírt a Citroenhez  (Megtekintve 202158 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2010. Május 20, 20:48
Válasz #1061

allwheeldrive

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Újonc
  • Hozzászólások: 4
    • Profil megtekintése
    • E-mail

2009. December 15, 18:29
Válasz #1060

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
Nagy szívfájdalmam hogy nem lehet ezt élőben nézni!
Hmmmmmm Häkkinen! (L) :)

2009. December 15, 18:25
Válasz #1059

Laszmen

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 2527
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen
Kimi Räikkönen generálja a nézőket

A Ferrari finn világbajnoka, Kimi Räikkönen azzal, hogy Citroen junior rali-csapatához szerződött, hatalmas tömegeket mozgat meg.

Bajban lehetnek azok a nézők akik élőben szeretnék látni Raikkönen wrc-s bemutatkozását az Arctic Rallyn, a médiaérdeklődés miatt megteltek a szállodák Rovaniemi közelében.



A pletykák szerint Robert Kubica (Renault F1) és Heikki Kovalainen (Lotus F1) is menni szeretne.

"Soha nem volt még ekkora érdeklõdés a verseny ezen szakaszában." -nyilatkozta az Arctic Rally marketing igazgatója, Heikki Poranen. "Ha 200 riporter érkezik a világból és mindannyian lefoglalnak egy szobát, akkor oda kell adnunk az összeset."

Poranen nem kerülhette el, hogy véleményt nyilvánítson Kimi teljesítményérõl, de szépen hárított. "Elõször szeretném látni, mire megy a pénteki elsõ három szakaszon, utána én is szívesen állást foglalok. Senkit sem szabad idõ elõtt megítélni."

Poranen azt nem tudta megerõsíteni, hogy más F1-es sztárok is részt vesznek futamukon. "Korábban olvasható volt, hogy Kubica szívesen kipróbálná magát a versenyen, de vajon van a Renault-nak van havas ralira való autója?"

Ha beigazolódnak a híresztelések, akkor akár egy féltucat F1-es pilóta is rajthoz állhat január végén Rovaniemiben, Raikkönen mellett Kubica és Kovalainen is érdkelõdik, de a versenyen már korábban rajthoz álltak is feltûnhetnek, ne lepõdjünk meg. ha a nevezési listán találkozunk Mikka Hakkinen, Mika Salo, JJ Lehto vagy Keke Rosberg nevével.

2009. December 14, 17:48
Válasz #1058

F1 Girl

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Újonc
  • Hozzászólások: 12
    • Profil megtekintése
    • E-mail
A Forma-1-ről a WRC-re váltó Kimi Räikkönen távlati terveiről eddig annyit lehet tudni, hogy jövőre ralizni fog. A finn korábban kijelentette, a későbbiekben csak akkor érdekli a Forma-1, ha ütőképes autóval állhat rajthoz, de menedzsere szerint még korai a 2011-es visszatérésről beszélni. "Pillanatnyilag egyetlen csapattal sem tárgyalunk" - nyilatkozta Steve Robertson a 4mule1.net-nek. - "Kimi szeretné nyitottan hagyni a jövőjét, jövőre fog döntést hozni." 2007 világbajnoka a Red Bull közbenjárásával a Citroen junior csapatánál kapott helyet a WRC-ben, ezért elképzelhető, hogy két év múlva a Milton Keynes-i istálló színeiben tér vissza a Forma-1-be.

2009. December 12, 17:18
Válasz #1057

Monaco

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Újonc
  • Hozzászólások: 2
    • Profil megtekintése
Halihó,

Megvásárolnám a 2009. Forma 1 Magyar Nagydíj Programfüzetét.
Esetelg a 2008. évit is.
Tud valaki segíten?

Előre köszönöm

Joelle
 tel: 20/9659189

2009. December 06, 21:17
Válasz #1056

nick

  • *****
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Hozzászólások: 586
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: Cuki Kimi
  • Kedvenc pilótád: Kimi Raikkonen
Szóval Ficico-nak igaza van, és itt elmondom amit már szerintem nem újdonság csak tudjátok ez még bennem van és aztán lezárom végleg. Szóval ezt a Ferrari nagyon jól kitalálta, hogyan kell ki iktatniuk  egy erős ellenfelet. Hát sikerült, és elmondom nem csak az ottani két idióta hanem elég sokan benne voltak Kimi f1-ből való ki iktatásában. Hát sikerült nekik, be kell vallanom eszesek és ezt nagyon profi módon csinálták. nem véletlen volt a rali engedélyezés a nyáron, mert ha nem engedték volna akkor a citroen meg a többi ralis emberkék nem tudták volna meg hogy Kiminek ehhez is van tehetsége.
Azért mert a ferrari vezetőség többet ajánlót a visszavonulásért. Nem jelenti hogy rosszat akartak .Nem fognak azért ugyan annyit fizetni Kiminek ha másnak teljesít jól .Széplett volna ha más csapatnál nyeri a futamokat és a ferrari ezt szponzorálja. A ferrari vezetői honnét tudták volna hogy Kiminek többet jelent a pénz mint az F1.(Button kevesebb pénzért hajlandó volt maradni)Vagy szerinted ennyire ki is merték Kimit? De azt se tudhatták hogy csak egy csapattal hajlandó tárgyalni. Ha tudták hogy Alonso jönni fog akkor minek akadályozták volna Kimit a ralizásba. Főképen úgy hogy tisztába voltak azzal hogy VB-nem nyerheti meg…
: 2009. december 06. - 21:08:00
Fisichella: Räikkönen távozásával egy nagy ellenfelet írhat le a Ferrari

A Ferrari harmadik számú versenyzője, Giancarlo Fisichella szerint azzal, hogy Kimi Räikkönen ralizni ment, és nem szerepel jövőre a Forma-1-ben, a Ferrari egy nagy ellenfelet húzhatott ki a listáról a 2010-es szezonra.

A Ferrari 17 millió eurót utal át Räikkönen számlájára, mivel 2010-ben nem áll rajthoz a száguldó cirkuszban.


Inkább Kimi húzta magát ki az F1-ből.A ferrari megadta a választási lehetőséget.:
1:F1-ben maradni kevesebbet fizetnek. Fizesse meg más csapat a tudását. Adjanak neki annyit amennyire értékelik.
2:Ha Kimi nem kap annyit amennyit szeretne.(amennyire értékelte a saját értékét)Akkor azért jól megfizetik kárpótlásként hogy nem szerepelhet 2011-ben az F1-ben.Ez teljesen normális dolog hiszen nem a finn tehet róla hogy nincsen helye a ferrarinál.
"Inkább minden nap 1 vodka, mint még 1 Forma-1 VB-cím!" Kimi Raikkonen
"Kimi alá inkább tank való mint F-1-es kocsi, mert azt nem tudja széthajtani." Mario Ilien
"...Kimi azonban egy kicsit lusta. Szeret bulizni és inni is." Alain Prost

2009. December 06, 19:41
Válasz #1055

Marti

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Moderátor
  • Hozzászólások: 2650
    • Profil megtekintése
Még utoljára ide írok aztán hagyom már ezt az egész visszavonulás dolgot, már értelem semmi többet beszélni róla. Szóval Ficico-nak igaza van, és itt elmondom amit már szerintem nem újdonság csak tudjátok ez még bennem van és aztán lezárom végleg. Szóval ezt a Ferrari nagyon jól kitalálta, hogyan kell ki iktatniuk  egy erős ellenfelet. Hát sikerült, és elmondom nem csak az ottani két idióta hanem elég sokan benne voltak Kimi f1-ből való ki iktatásában. Hát sikerült nekik, be kell vallanom eszesek és ezt nagyon profi módon csinálták. nem véletlen volt a rali engedélyezés a nyáron, mert ha nem engedték volna akkor a citroen meg a többi ralis emberkék nem tudták volna meg hogy Kiminek ehhez is van tehetsége. És akkor most jön Kimi, hogy mit is gondolok még, hát azt hogy át lettem verve, elég rendesen és ez azért nem volt szép tőle, ha gondoljátok előkeresem azt a nyilatkozatát, amiről én azt hittem 100%-osan hogy neki még mindig fontos a f1, és még boldog, és hogy maradni akar, hát ez nem így történt, igaz aláírom mondtam is nektek, hogy amikor ralizott nyáron akkor sokkal boldogabb volt mint amikor f1-ben van, meg ugye voltak hogy barátok , meg közeli ismerősök szerint Kimi már nem beszél az f1-ről, inkább a raliról. Hát igen voltak előjelek, vagyis kinyomta a szememet a tény, hogy igen a rali már fontosabb, csak ő tett egy olyan nyilatkozatot, ami nekem reményt adott és a többi rajongónak, és most kiderült csütörtökön az igazság, ami fájt mert becsapva éreztem magam, és azt is elmondom hogy mi Kimisek kétszer búcsúztattuk el, vagy is én igen és a Schumisok ezt tudják milyen érzés mikor azt hisszük hogy még visszatér, de mégsem, és ők is kétszer búcsúztatták el. Ja és én azt hittem hoyg ezta  menedzsere találta ki hogy visszatérne 2011-be, de hát nem ő is mondta na ez is fáj, hogy miért miért kell még hülyíteni minket, ő is tudja mi is nem fog visszatérni soha többet, főleg ha annyira beleveti magát a raliba, szóval mondjátok meg nekem miért nyilatkozik ilyeneket? szerintem menedzsere pr fogás címmel, hogy beszéljenek Kimiről. Öcsém mondta hogy a red bullba menne Webber helyére mert neki lejár a szerződése, na mondom hagyjuk ezt az elméletet, nem fog visszatérni, persze várja majd a hívásokat mert most azt hiszi hogy ő mondta visszatérne, igen ám csak nem várni kell a hívásokat hanem tenni érte és csesztetni a csapatfőnököket hogy itt vagyok és 130%ot teljesítek, nem a menedzsere nyilatkozgasson helyette mert abból láttuk mi lett semmi, csak csapó 2156!!. Ilyen a sajtó, meg a  média, és erre is kitérek hogy ez miatt is ment el Kimi, mert rühellte őket, az egész szponzori kötelezettséget a sok riportot, a rengeteg fotózkodást, a rengeteg idióta kérdéseket. És még annyit Kimi nem akart f1-ben maradni mert nem tett érte semmit, ha nagyon akarta volna akkor talált volna helyet, de nem ráhagyta a nagyszerű menedzserére hogy csináljon amit akar aztán hely nélkül maradt, ennyi tudomásul kell venni Kimi már nem akart f1-ben maradni, az tény hogy ebben még segítettek is neki, és ezt találom undorítónak hogy úgy elég keményen célozgattak hogy menjél innen mert már nem tudsz 120%-ot kihozni magadból, ezért menj csak ralizni. Hát üzenem tudjuk kiknek azt, hogy nevessenek csak de tudjuk ki nevet utoljára, hát nem ők!

Szóval most már ralit fogom nézni mert az f1-ből kiábrándultam, imádatom elszállt, azt elmondom két év csalódása miatt. nem azt mondom nem nézem majd de tudjátok mit én is kiveszek egy év szünetet és csak lightosan leszek f1-es mert ugye nyaralok. Addig tanulmányozom a  ralit, csinálom a ralis topikot, szerintem jó lesz legalább itt elismerik őt és jó tudni, hogy boldogan csinálja és élvezi, így jó lesz őt látni, már várom a  februárt, remélem valahol csak fogjuk tudni követni, vagy majd ismétlést valahol.
Nem fogok eltűnni, mert majd januárba ugyan úgy csinálni fogom a pilótákat, frissíteni áthelyezni őket mert ezt idáig én csinálgattam, basszus de nehéz lesz Kimit a régi pilóták közé berakni, hát nem lesz könnyű, de hát ez van, tudom jobb neki így!
Szóval csinálni fogom az f1 dolgokat is, csak már nem úgy.

Muszáj volt ezt elmondanom kiadnom magamból, ezzel akkor lezártam a dolgot!!! Többet nem írok ehhez a témához. Sziasztok!!


"Nem azoké a siker akik sohasem buknak el, hanem azoké,akik elbuktak,és ismét felálltak belőle" Kimi

2009. December 06, 14:37
Válasz #1054

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Fisichella: Räikkönen távozásával egy nagy ellenfelet írhat le a Ferrari

A Ferrari harmadik számú versenyzője, Giancarlo Fisichella szerint azzal, hogy Kimi Räikkönen ralizni ment, és nem szerepel jövőre a Forma-1-ben, a Ferrari egy nagy ellenfelet húzhatott ki a listáról a 2010-es szezonra.

A Ferrari 17 millió eurót utal át Räikkönen számlájára, mivel 2010-ben nem áll rajthoz a száguldó cirkuszban.

Kimi legutóbbi csapattársa, Giancarlo Fisichella szerint egy nagy ellenfelet veszített el azzal, hogy 2007 világbajnoka a ralit választotta.

„Azzal, hogy Kimi (Räikkönen) ralizni ment, a Ferrari jövőre egy nagy ellenfelet húzhat ki a listáról.” – nyilatkozta Giancarlo Fisichella.
 

2009. December 06, 13:28
Válasz #1053

nick

  • *****
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Hozzászólások: 586
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: Cuki Kimi
  • Kedvenc pilótád: Kimi Raikkonen
Hát ha Kimi a ralit választotta . Akkor sok siker neki. Ebből is látszik hogy maga biztosan azt hitte hogy kell mclaerenek .De koppant egy nagyot. Már nem bízott magába utána hogy kell mercedesnek Ezért hagyta itt az F1-et…
"Inkább minden nap 1 vodka, mint még 1 Forma-1 VB-cím!" Kimi Raikkonen
"Kimi alá inkább tank való mint F-1-es kocsi, mert azt nem tudja széthajtani." Mario Ilien
"...Kimi azonban egy kicsit lusta. Szeret bulizni és inni is." Alain Prost

2009. December 06, 10:29
Válasz #1052

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
Hagyjuk már ezt a túl későn érdeklődött dolgot...Ha nagyon akart volna valamit a Merci akkor hamarabb intézkedett volna.

Ja birom amikor egymásra kennek dolgokat!
Minek? Mostmár ugyis tökre felesleges azon agyalni, hogy mi lett volna "HA" !

2009. December 05, 19:08
Válasz #1051

Pepee

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1325
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Mclaren-Mercedes
  • Kedvenc pilótád: Lewis Hamilton
Hagyjuk már ezt a túl későn érdeklődött dolgot...Ha nagyon akart volna valamit a Merci akkor hamarabb intézkedett volna.


2009. December 05, 15:50
Válasz #1050

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
Räikkönen menedzsere: A Mercedes túl későn érdeklődött!

A finn világbajnok menedzsere, Steve Robertson elmondta, a Mercedes túlságosan is későn vette fel velük a kapcsolatot.

Kimi Räikkönen jövője idén nyáron vált bizonytalanná, amikor is biztossá vált, hogy 2010-ben Fernando Alonso fog versenyezni a helyén a Ferrarinál.

Mivel Alonso előbb csatlakozik az olasz istállóhoz a tervezettnél, a finnek mennie kellett. A felek közös megegyezéssel, de szerződést bontottak egymással.

A sajtó rögtön összeboronálta a finnt korábbi munkaadójával, a McLaren-nel, amit épp a Ferrari kedvéért hagyott el még 2006-ban.

A hosszas tárgyalások, és a wokingi látogatások ellenére nem sikerült egyezségre jutniuk. A McLaren 2009 világbajnokát, Jenson Button-t szerződtette a regnáló bajnok Lewis Hamilton mellé.

Közben a Brawn GP-nél a Mercedes vette át az irányítást, miután „bevásárolta” magát a csapatba. Nico Rosberg szerződtetése hivatalos, ám az, hogy ki lesz a német csapattársa, továbbra is kérdéses.

Az esélyesek között szerepelt Kimi is, de a Mercedes túlságosan is későn kapott észbe.

„A Mercedes érdeklődött volna Kimi iránt, de akkor ő már eldöntötte, hogy a raliban folytatja.” – nyilatkozta Steve Robertson a finn Turun Sanomat-nak. 

Räikkönen a Citroen-nel írt alá egy egyéves kontraktust. A „Jégember” a Red Bull által támogatott Citroen Junior csapatánál fog versenyezni a WRC-ben.
_______________________________________________________________________________

Ez a Robertson fickó, is egy értelmes fazon lehet!
2 óra mulva meg nyilatkozik a Merci, h nem érdeklődtek  :D

 

2009. December 04, 22:53
Válasz #1049

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Ez még közel sem biztos, de madj meglátjuk jövőre, hogy hol látható.

Off vége.

2009. December 04, 22:46
Válasz #1048

Replica

  • Felipe Massa
  • *****
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Hozzászólások: 1526
    • Profil megtekintése
Replica, ezzel a Eurosportos dologgal kapcsolatban meg tudnál dobni 1 linkkel? Én már vagy fél órája keresem, de nem találtam ilyen cikket. :)
http://itiner.hu/index.php?link=hirek&h=vb&id=1422

2009. December 04, 22:31
Válasz #1047

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Replica, ezzel a Eurosportos dologgal kapcsolatban meg tudnál dobni 1 linkkel? Én már vagy fél órája keresem, de nem találtam ilyen cikket. :)

Mondjuk erre én is kíváncsi vagyok, mert ő mindenhol jelen van. :)

 


Weblap Olcsón! PC Szaki Most! specitool.hu
Finom17.com
mora, sopron, biorezonancia, homeopatia, colon, akupuntura
starbug -
Tudomány, sztárok, érdekességek