Csatlakozz hozzánk Facebook-on!!!

Üdvözöllek a fórumon!
Ahhoz, hogy hozzá tudjál szólni a témákhoz, regisztrálni kell ITT, ez 1percbe telik, és nincs aktiváló e-mail.

Szerző Téma: Räikkönen szívesen váltana a WRC-re az F-1-ről  (Megtekintve 9300 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Október 08, 12:10
Válasz #34

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
Loeb idősebb, de ugye ő nem 30 évesen tanulja a rallit, hanem magasan a legjobb versenyző. Meg fogod emeelni a kalapd előttem, mert Kimi nem lesz a legjobbak közt. Egyszerűen ennyi idősen nem lehet olyan szintre képes, mint a fiatalok, vagy a tapasztaltabb versenyzők.

Ez hülyeség...a tapasztalat nem azon múlik h hány éves valaki...hanem azon h hány évig űzi azt a valamit!(Sport, munka..akármi)
Teszem azt 30 évesen egy másik autósortból átül Rallyzni, pár év és beleszokik, megtanulja, itt is meg ott is autót kell vezetnie!(tudom nem egy kategória azért, de akkorse mit tom én pl:hírtelen repülődépet kell vezetnie!)
Kimi könnyen tud alkalazkodni...és ott is helyt tudna állni!
Biztos nem lenne vb rögtön(mint ahogy a f-1 ben sem), de pár év mulva akár....

2009. Október 08, 11:07
Válasz #33

Replica

  • Felipe Massa
  • *****
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Hozzászólások: 1526
    • Profil megtekintése
Tudom jól h teljesen más!Az h nem fiatal..annak semmi köze, h megállná-e a helyét a Rallyban vagy sem!Meg amúgyis 30 éves...ugyanmár...hol mondható öregnek!?
Nem tudom Loeb hány éves...de az sem mai gyerek ahogy elnézem!
Ezt előre nem tudhatod h szenvedne-e vagy sem!
Vagy ha igen..és megmondod a jövőt számokban, megemelem a kalapom előtted Replica! ;)
Loeb idősebb, de ugye ő nem 30 évesen tanulja a rallit, hanem magasan a legjobb versenyző. Meg fogod emeelni a kalapd előttem, mert Kimi nem lesz a legjobbak közt. Egyszerűen ennyi idősen nem lehet olyan szintre képes, mint a fiatalok, vagy a tapasztaltabb versenyzők.

2009. Október 08, 09:03
Válasz #32

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
Az F1 és a ralli telejsen más. Kimi már nem fiatal, és nála jóval tapsztaltabb ralisok is szenvednek a mezőnyben.
: 2009. október 07. - 17:06:34
Onnan, hogy Latvala top ralis, és azt a szintet ugyanúgy nehéz elérni, mint ahogy Latavalának is nehéz lenne Kimi szintjét hozni a Forma 1-ben. Kimi egyelőre be sem tudta fejezni a ralit, mert összetörte magát. A 14. hely rendben van, de az 5.-6. helyezettek is 2 perc hátrányban vannak az élmenőktől.

Tudom jól h teljesen más!Az h nem fiatal..annak semmi köze, h megállná-e a helyét a Rallyban vagy sem!Meg amúgyis 30 éves...ugyanmár...hol mondható öregnek!?
Nem tudom Loeb hány éves...de az sem mai gyerek ahogy elnézem!
Ezt előre nem tudhatod h szenvedne-e vagy sem!
Vagy ha igen..és megmondod a jövőt számokban, megemelem a kalapom előtted Replica! ;)

2009. Október 08, 00:29
Válasz #31

Replica

  • Felipe Massa
  • *****
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Hozzászólások: 1526
    • Profil megtekintése
Latvala se annyira top ralis azért. Jó, de egyáltalán nem top ralis. Top ralis Loeb, Hirvonen, Dani Sordo, meg esetleg Petter Solberg. Latvala még távol áll a top ralis szinttől.
Dehogynem top ralis, a 2. legjobb autóban ül és győzelmet is szerzett. Gyorsabb Hirvonenneél, és egy kis idő kell neki, hogy megbízható legyen. Sordo mivel jobb? Nem nyert még futamot és gyakorlatilag csak aszfalton versenyképes.
: 2009. október 08. - 00:22:10
Miért ne? Szerintem egy év alatt hozni tudná azt a szintet, Latvala szinjét biztos.
És amúgy hol látod, hogy én azt mondtam hogy top ralis már most?



: 2009. október 07. - 21:27:41
Egyetértek, én is így gondolom!  O0
Így megy ez? Kimi átjön és 1 év alatt Latvala szintje, aztán jön Loeb és ő lesz a rali királya? :)
: 2009. október 08. - 00:23:45
3. legjobb. Mondd már el neked, hogy miért gyorsabb, mint Hirvonen? A Spanyol Rally-n miért csak a 6. legjobb időt autózta, ha ő a leggyorsabb? Nem azt mondom, hogy nincs helye a Rally-ban, mert tud, csak nem értem, hogy Kimi ezt miért ne tudná hozni? 4. helyen áll Latvala. A 3 legjobb: Loeb, Hirvonen, Sordo idén. ;)

Az esélyt meg kell adni Kimi-nek is, és meg is fogják, csak nem idén, hanem esetleg 2011-től vagy 2012-től
Idén is Latvala a gyorsabb versenyző, csak többet is ront. Malcom Wilson is megmondta, hogy Latvala gyorsabb Hirvonennél, de egylőre nem olyan megbízható. Több szakaszgyőzelmet szerzett, mint Hirvonen. Sordo egyáltalán nem jobb Latvalánál, hiszen még egyszer sem nyert, és legfőképp aszfalton kiugró. 2011-2012-ben  Kimi akkor már 32 éves lesz, és az a raliban is kor.

2009. Október 07, 23:24
Válasz #30

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
3. legjobb. Mondd már el neked, hogy miért gyorsabb, mint Hirvonen? A Spanyol Rally-n miért csak a 6. legjobb időt autózta, ha ő a leggyorsabb? Nem azt mondom, hogy nincs helye a Rally-ban, mert tud, csak nem értem, hogy Kimi ezt miért ne tudná hozni? 4. helyen áll Latvala. A 3 legjobb: Loeb, Hirvonen, Sordo idén. ;)

Az esélyt meg kell adni Kimi-nek is, és meg is fogják, csak nem idén, hanem esetleg 2011-től vagy 2012-től

2009. Október 07, 22:26
Válasz #29

Replica

  • Felipe Massa
  • *****
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Hozzászólások: 1526
    • Profil megtekintése
Miért ne? Szerintem egy év alatt hozni tudná azt a szintet, Latvala szinjét biztos.
És amúgy hol látod, hogy én azt mondtam hogy top ralis már most?



: 2009. október 07. - 21:27:41
Egyetértek, én is így gondolom!  O0
Te azt írtad, hogy Latvala szintjét simán tudná hozni, sőt jobbat is. Ezt úgy mondod, mintha Latvala egy hétköznapi rallis lenne. Jelenleg Latvala a 3. legjobb ralis a mezőnyben. Gyorsabb, mint Hirvonen, csak még nem olyan megbízható. Kizártnak tartom, hogy 1 év alatt ilyen szintre kerüljön, talán még azt is, hogy Hening Solberg szintjét elérje.

2009. Október 07, 21:28
Válasz #28

Marti

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Moderátor
  • Hozzászólások: 2650
    • Profil megtekintése
Latvala top ralis. Azt mondod, hogy Kimi a top ralisok szintjén van? :)

Miért ne? Szerintem egy év alatt hozni tudná azt a szintet, Latvala szinjét biztos.
És amúgy hol látod, hogy én azt mondtam hogy top ralis már most?



: 2009. október 07. - 21:27:41
Latvala se annyira top ralis azért. Jó, de egyáltalán nem top ralis. Top ralis Loeb, Hirvonen, Dani Sordo, meg esetleg Petter Solberg. Latvala még távol áll a top ralis szinttől.

Egyetértek, én is így gondolom!  O0


"Nem azoké a siker akik sohasem buknak el, hanem azoké,akik elbuktak,és ismét felálltak belőle" Kimi

2009. Október 07, 21:03
Válasz #27

Adam Jonas

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1036
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Latvala top ralis. Azt mondod, hogy Kimi a top ralisok szintjén van? :)

Latvala se annyira top ralis azért. Jó, de egyáltalán nem top ralis. Top ralis Loeb, Hirvonen, Dani Sordo, meg esetleg Petter Solberg. Latvala még távol áll a top ralis szinttől.

2009. Október 07, 20:47
Válasz #26

Replica

  • Felipe Massa
  • *****
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Hozzászólások: 1526
    • Profil megtekintése
Szerintem Latvala szinjét simán tudná hozni, sőt jobbat is!
Latvala top ralis. Azt mondod, hogy Kimi a top ralisok szintjén van? :)

2009. Október 07, 20:38
Válasz #25

Marti

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Moderátor
  • Hozzászólások: 2650
    • Profil megtekintése
Te aztán tudod Replica hogy Kimi Lataval nyomába sem érhet. Szerintem meg nagyot néznél már az első ralis évében. Azért a  finn ralin brutálisan ment, és az hogy bukott egyet az benne van a pakliban, és amúgy is feladták volna a versenyt  a motor miatt, szóval vasárnap egyáltalán nem állt volna rajthoz. Szerintem Latvala szinjét simán tudná hozni, sőt jobbat is! Szerintem Kimi bizonyította, hogy a raliban is nagyon gyors és hogy ott is megállja a helyét.
Az meg más tészta, hogy te mit gondolsz erről, mert te alapból leminősíted.
Persze IRC-be, esetleg Massa-nak ajánljad ne Kiminek! ;)


"Nem azoké a siker akik sohasem buknak el, hanem azoké,akik elbuktak,és ismét felálltak belőle" Kimi

2009. Október 07, 19:57
Válasz #24

Replica

  • Felipe Massa
  • *****
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Hozzászólások: 1526
    • Profil megtekintése
Az esélyt megérdemli ez nem késéges, de Latavala szintjéhez 1 év nem lehet elég. Az IRC-ben több sikere lehetne.

2009. Október 07, 17:44
Válasz #23

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
 

Nem azt mondom, de mivel itt is van teszt lehetőség még évad kezdés előtt, ezért Kimi hamar beletanulna, és nem azt mondom, hogy a vb címért harcolhat az első évében, de 1év alatt simán kiderül, hogy jól tud teljesíteni, vagy nem.

1 esélyt biztos megérdemel. :)

2009. Október 07, 17:38
Válasz #22

Replica

  • Felipe Massa
  • *****
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Hozzászólások: 1526
    • Profil megtekintése
Latavala nagyon sokat hibázott idén, de szerintem belőled csak a rosszindulat szól, nem tudom, hogy tudod eldönteni, hogy ki jó, és ki nem.... Általában azok döntenek így, akik nem kedvelnek egy adott pilótát.
Nem, belőlem a relítás beszél. Komolyan azt gondolod, hogy ezzel a ralis tapsztalattal Kimi hozni fogja Latvala szintjét? Igen, hibázott Latvala, amelett győzelmet is aratott és jó helyzeésket ért el.

2009. Október 07, 17:15
Válasz #21

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum


Latavala nagyon sokat hibázott idén, de szerintem belőled csak a rosszindulat szól, nem tudom, hogy tudod eldönteni, hogy ki jó, és ki nem.... Általában azok döntenek így, akik nem kedvelnek egy adott pilótát.

2009. Október 07, 17:08
Válasz #20

Replica

  • Felipe Massa
  • *****
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Hozzászólások: 1526
    • Profil megtekintése
Te jó h nem hiszed, Egyáltalán arra sem emlékszem h hittél volna valaha is Kimiről jót!
Amúgy Én tudom h Kimi a WRC-ben is megállná a helyét!Lehet h rögtön nem lenne ellenfele Hirvonen-nek, de idővel....
Minden kezdet neház!
Az F1 és a ralli telejsen más. Kimi már nem fiatal, és nála jóval tapsztaltabb ralisok is szenvednek a mezőnyben.
: 2009. október 07. - 17:06:34
Honnan veszed? Nyáron a kategóriájában a 2. helyről esett ki. Összetettben pedig a 14. helyről. 
Onnan, hogy Latvala top ralis, és azt a szintet ugyanúgy nehéz elérni, mint ahogy Latavalának is nehéz lenne Kimi szintjét hozni a Forma 1-ben. Kimi egyelőre be sem tudta fejezni a ralit, mert összetörte magát. A 14. hely rendben van, de az 5.-6. helyezettek is 2 perc hátrányban vannak az élmenőktől.

 


Weblap Olcsón! PC Szaki Most! specitool.hu
Finom17.com
mora, sopron, biorezonancia, homeopatia, colon, akupuntura
starbug -
Tudomány, sztárok, érdekességek