Csatlakozz hozzánk Facebook-on!!!

Üdvözöllek a fórumon!
Ahhoz, hogy hozzá tudjál szólni a témákhoz, regisztrálni kell ITT, ez 1percbe telik, és nincs aktiváló e-mail.

Szerző Téma: Hivatalos: A BMW kiszáll a Forma-1-ből az év végén  (Megtekintve 5144 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Augusztus 05, 13:12
Válasz #26

monsterF1

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Újonc
  • Hozzászólások: 32
    • Profil megtekintése
Sajnálom, de megértem őket. Túl sokat áldoztak az F1-re és ez egyszerűen nem térült meg. Az idén meg jóformán semmit nem tudtak felmutatni.

Ecclestone nyilatkozatához meg no comment, ez a fickó nem idevaló, most egyre inkább beigazolódik. Ez egy üzenet a "nem nyerő" (kisebb) csapatoknak: "srácok gyertek hozzánk, hozzátok a lóvétokat, lenyúljuk. Ha netalántán később anyagi gondjaitok lennének, érdekel is minket szálljatok ki, mert nem vagytok Top csapatok." A Minardiért mennyit harcolt Ecclestone csakhogy egy kicsit még maradjon az F1-ben és ne vesszen el a süllyesztőbe, pedig az aztán egy "menő gárda" volt, ugye.

2009. Augusztus 05, 08:49
Válasz #25

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
A BMW nekem a Montoya és Ralf Schumacher időszakában 2001 környékén tetszett nagyon amikor még a Williams-el álltak együttműködésben. Szerintem nagy kár hogy teljesen kivonulnak az F1-ből...

Legalább motorszállítónak maradhatna..

2009. Augusztus 04, 23:10
Válasz #24

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Nekünk se lenne nagy veszteség, ha Bernie már lemondana, de komolyan év elején az volt a terve, hogy megakadályozza a gyári csapatok kivonulását és erre meg ezt mondja... Szerintem mindegyik csapatra ezt mondaná, kivéve Ferrari, Mclaren, Williams.

2009. Augusztus 04, 23:08
Válasz #23

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Ecclestone: A BMW nem nagy veszteség

 Formula-1 kereskedelmi jogait birtokló Bernie Ecclestone az FIA jelenlegi elnökéhez hasonlóan azon a véleményen van, hogy a BMW nem túl nagy veszteség a királykategória számára.

A német autógyártó még a múlthéten jelentette be, hogy jövőre semmilyen formában nem hajlandó szerepet vállalni a Forma-1-ben, így motorszállítóként sem láthatjuk majd a bajorokat.

Nem sokkal a bejelentés után a Nemzetközi Automobil Szövetség (FIA) jelenlegi elnöke, Max Mosley úgy nyilatkozott, hogy egyáltalán nem nagy veszteség a száguldó cirkusz számára a BMW elvesztése.

A Formula-1 „mindenható ura”, Bernie Ecclestone is hasonló véleményen van.

„Hány futamot nyertek? Az elmúlt öt esztendőben egyet (2008 - Kanada - Robert Kubica)… Így nem túl nagy veszteség a Forma-1 számára a BMW elvesztése.” – nyilatkozta Bernie Ecclestone.

F1-live.hu

2009. Augusztus 04, 20:37
Válasz #22

tapaty

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 554
  • f?szakács
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Szerintem is mindkét pilóta fog helyet kapni. És én abban is reménykedem, hogy a Honda formájára valahogy ők is megmenekülnek. Lesznek privát csapat, de remélem maradnak valahogy.
Hungarian Rubens Barrichello Fansite
http://www.barrichello.eu

2009. Augusztus 04, 16:43
Válasz #21

adi11

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Újonc
  • Hozzászólások: 43
    • Profil megtekintése
    • E-mail
hello
majd a Piqe meg veszi a fiának lesz helye a  F1ben!

2009. Július 29, 21:45
Válasz #20

Freedom

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • GP2 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 320
    • Profil megtekintése
Az FIA szerint a BMW-nél nem döntöttek volna úgy,... ha a csapatok beleegyeztek volna a drasztikusabb költségcsökkentésbe

a BMW is a költségvetési plafon ellen kardoskodott

Tökéletes ellentmondás.
Tényleg ennyire ostoba emberek ülnek a FIA-ban vagy ennyire hülyének nézik az embert?

Komolyan mondom ez már olyan, mint a dedóban.  :idiot2:
Ja nem is. A politika ilyen. Hazudsz, fúrod az ellenfeled, hazudsz, csalsz, hazudsz, hülyére veszed az embereket. Ja és még egy kicsit hazudsz.

Szerintem mindkét pilóta fog helyet kapni jövőre is (ha akarnak maradni). Pár pilótát alapból kirúgtak, plusz jönnek az új csapatok. Azokat is fel kell tölteni.

A valaha élt legjobb Forma 1-es pilóta!

2009. Július 29, 21:07
Válasz #19

Laszmen

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 2527
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen
Hát inkább Rosberg mint sem Heindfeld, Kubicának biztos lesz helye valahol az F1-ben, még az is lehet hogy Alo csapattársa lesz..

2009. Július 29, 21:04
Válasz #18

Hill

  • **
  • Információ Nem elérhető
  • Gokart versenyző
  • Hozzászólások: 124
    • Profil megtekintése
én se Kubica és se Heidefeld miatt sem aggódom, ki tudja lehet hogy Heidfeld megy a Williamshez se Nakajima se Rosberg maradása se biztos
Damon Hill 1992-1999 F1 pilóta | 1. Verseny: 1992 Silverstone (Brabham-Judd) | 1. Gy?zelem: 1993 Hungaroring (Williams-Renault) | Utolsó Gy?zelem: 1998 Spa Francorchamps (Jordan Mugen Honda) | Utolsó Verseny: 1999 Suzuka (Jordan Mugen Honda) | Világbajnok: 1996 Williams - Renault

2009. Július 29, 20:54
Válasz #17

Pepee

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1325
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Mclaren-Mercedes
  • Kedvenc pilótád: Lewis Hamilton
Nem tudom elhinni,hogy megint egy gyártó nélkül fog az f1 folytatódni 2010-ben. :'(
Szegény Kubica,neki a legrosszabb.Tavaly még a VB címért küzdött...most meg egyáltalán nem biztos,hogy a forma1-ben marad.Pedig nagyon tehetséges pilóta...
Heidfeld helyzete se könnyű,mert ő is gyors pilóta...de már nem fiatal.
Nem tudom felfogni,hogy a világ egyik legnagyobb autógyára ott hagyja a forma1-et.  :'(


2009. Július 29, 20:28
Válasz #16

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Én is őt sajnálom jobban, mert Kubica még fiatal és ő biztosan fog helyet kapni( remélem), de Nick alatt már rezeg a léc. De lássuk be, hogy a mai "öregek" még tudnak.

2009. Július 29, 20:11
Válasz #15

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
Szegény Heidfeld-et sajnálom aki még soha nem nyert futamot, pedig már 2000-ben a Prost színeiben versenyzett, ő az aki jó autót érdemelt volna! Ehelyett megszűnik a csapata...

2009. Július 29, 20:09
Válasz #14

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu

2009. Július 29, 16:13
Válasz #13

Marti

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Moderátor
  • Hozzászólások: 2650
    • Profil megtekintése
Jó ez a kis összeállítás, nem akarom hogy kiszálljanak!!


"Nem azoké a siker akik sohasem buknak el, hanem azoké,akik elbuktak,és ismét felálltak belőle" Kimi

2009. Július 29, 15:57
Válasz #12

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
BMW SAUBER F1 TEAM

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=azeRZEONXxg" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=azeRZEONXxg</a>


 


Weblap Olcsón! PC Szaki Most! specitool.hu
Finom17.com
mora, sopron, biorezonancia, homeopatia, colon, akupuntura
starbug -
Tudomány, sztárok, érdekességek