Csatlakozz hozzánk Facebook-on!!!

Üdvözöllek a fórumon!
Ahhoz, hogy hozzá tudjál szólni a témákhoz, regisztrálni kell ITT, ez 1percbe telik, és nincs aktiváló e-mail.

Szerző Téma: Superbike társalgó  (Megtekintve 10056 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Október 31, 13:44
Válasz #14

Replica

  • Felipe Massa
  • *****
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Hozzászólások: 1526
    • Profil megtekintése
Edwards alatt ott volt a gyári Yamaha, csak pechjére Rossi volt a csapattársa. Rossit meg ugyamolyan technikával nem lehet megverni, leglábbis egy évadban, mert egy-egy futamon el lehet kapni, ahogy ezt Lorenzo is bizonyította.

2009. Október 31, 09:06
Válasz #13

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
Igen, Edwards karrierje nem úgy alakult, ahogy eltervezte a Motogp-ben. A GP ilyen szempontból olyan összetett játék mint a Forma-1, túl sok a politika és az érdek ebben a sportban is. Ha nincsen top motorod akkor nem tudsz érvényesülni... Nézzük meg csak Talmát. Ügyes, és gyors versenyző, technikai érzékkel és sehol nincsen...

Spies mögött nagyon sok a pénz, és valószínűleg már debütáló évében is megad neki mindent a Yamaha!

2009. Október 29, 12:34
Válasz #12

Adam Jonas

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1036
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Nagyon bírom Spies-t, és valószínűleg a MotoGP-ben is nagy jövő előtt áll, de majdnem a szívem szakadt meg amikor szegény Haga elveszítette a bajnoki címet. Nagyon megérdemelete volna ő is. Kívánom neki hogy jövőre teljesüljön az álma! O0

Várjuk ki a végét, annak idején ha jól tudom, Edwards-ra is ugyanezt mondták, ehhez képest...hát igen. :)

2009. Október 28, 20:09
Válasz #11

Replica

  • Felipe Massa
  • *****
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Hozzászólások: 1526
    • Profil megtekintése
Én Hagának szurkoltam, mert eddig mindig 1-2 ponttal maradt le a címről. Eddig a superbikeos versenyzők nem jutottak sokra a moto gp-ben. Spies is gondban lehet főleg, hogy nem gyári motorra ül.

2009. Október 28, 17:48
Válasz #10

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
Nagyon bírom Spies-t, és valószínűleg a MotoGP-ben is nagy jövő előtt áll, de majdnem a szívem szakadt meg amikor szegény Haga elveszítette a bajnoki címet. Nagyon megérdemelete volna ő is. Kívánom neki hogy jövőre teljesüljön az álma! O0

2009. Október 28, 17:29
Válasz #9

Replica

  • Felipe Massa
  • *****
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Hozzászólások: 1526
    • Profil megtekintése
Ráadásul Edwards is óriási hátrányt dolgozott le 2002-ben. Bayliss 14 győzelemnél tartott, míg Edwardsnak csak 3 volt, mégis fordított!

2009. Október 28, 15:51
Válasz #8

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
Egy újonc Ben Spies nyerte a 2009-es Superbike világbajnokságot. A 2002-es Colin Edwards diadal óta ő az első amerikai akinek sikerült elhódítania ezt a címet, ráadásul első szezonjában, újonc versenyzőként.


2009. Augusztus 17, 16:39
Válasz #7

Laszmen

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 2527
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen
 :o Csoda hogy megúszta ennyivel..

2009. Augusztus 17, 16:19
Válasz #6

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
Hát ekkora bukást én még életemben nem láttam! :o

2009. Augusztus 17, 11:01
Válasz #5

Laszmen

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 2527
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=PFOleuENf70" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=PFOleuENf70</a>
Külön kommentár nem fér az esethez. Brands Hatch egy hullámvasút, viszonylag szűk bukóterekkel. Az elménk ilyenkor mindig vissza-visszakalandozik a tavalyi Supersport vb-futamhoz, amelyen Craig Jones az utolsó kanyarban vesztette életét. Ám hála az égnek ezen a videón a vég nem tragédia, persze a bokáját törő Martinnak erről biztosan más a véleménye.

2009. Július 28, 19:45
Válasz #4

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
Én régebben nagy SBK rajongó voltam. Akkor néztem a versenyeket amikor még két nagy kedvencem Aaron Slight és Colin Edwards a texasi tornádó versenyzett a Superbike-ban!

SLIGHT





EDWARDS






2009. Július 28, 11:32
Válasz #3

Laszmen

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 2527
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen
Örülök hogy nyílt ilyen téma is! O0

Szériabajnokságot akarnak? Jobb, ha elfelejtik!

Kikelt a Superbike jogtulajdonosa a többhelyütt megszellőztetett Dorna-terv, a jövendő "Moto1" kategória ellen.
Világos és sziklaszilárd álláspontot fogalmazott meg az Infront Motor Sport, a Superbike világbajnokság promotere azzal a Dorna-tervvel szemben, amelyről hivatalosan ugyan semmi nem hangzott el, de amellyel több mérvadó, motorsporttal foglalkozó szaklap foglalkozott "Dorna-közeli" forrásokat idézve.

A folyosói pletykák egy új géposztályról, jövendőbeli királykategóriáról regélnek, amelyet a hiedelem Moto1-nek nevez, és 1.000 köbcentis, széria-származék blokkok hajtotta motorok indulnak benne. Az Infront mottója egyértelműen: "el a kezekkel a Superbike-tól!"

Hivatalos közleményében az Infront azokra az élő szerződésekre hívja fel a figyelmet, amely a Nemzetközi Motorsport Szövetség (FIM) és köztük fennáll. Eszerint a MotoGP és a Superbike más-más specifikációjú bajnoki sorozat.

Ha kell, érdekeiket minden eszközzel védelmezni fogják, és mindazok szereplők érdekeit - legyenek csapatok, gyártók, versenyzők, szponzorok, mériaorgánumok - , akik áldozatot hoztak szériáért és fektettek bele. Szükség esetén akciójukat minden fronton, azonnal megindítják.

2009. Július 28, 06:32
Válasz #2

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
A hétvégén Brno-ban volt SBK futam, és az egyik versenyt a korábbi Motogp menő, Rossi egykori nagy ellenfele Max Biaggi nyerte!


2009. Július 28, 06:19
Válasz #1

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu

 


Weblap Olcsón! PC Szaki Most! specitool.hu
Finom17.com
mora, sopron, biorezonancia, homeopatia, colon, akupuntura
starbug -
Tudomány, sztárok, érdekességek