Csatlakozz hozzánk Facebook-on!!!

Üdvözöllek a fórumon!
Ahhoz, hogy hozzá tudjál szólni a témákhoz, regisztrálni kell ITT, ez 1percbe telik, és nincs aktiváló e-mail.

Szerző Téma: A Ferrari a véleményedre kíváncsi az új sorozatot illetően!  (Megtekintve 2562 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Június 24, 19:44
Válasz #9

Marti

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Moderátor
  • Hozzászólások: 2650
    • Profil megtekintése
De ez mekkora szemétség, hogy így átvertek bennünket, ez az egész nem is volt komoly, csak az egész egy jól kitalált story volt. Hát ez nem szép, persze ezzel eltávolították Mosleyt, csak akkor ne kamuztak volna hogy már megbeszélések folytak hogyan tervezik az új szériát. És így a sok rajongó nem éli bele magát! Vagy most esik le, ez az egész csak a forma 1 reklámozásáról szólt, hogy az egész világ az f1-ről beszéljen, hogy úrissen kettészakad!És Mosley nem is akarta jelöltetni magát, meg szerintem vissza is vonult volna csak jól jött ez  az egész az f1-nek, így rájuk figyelt mindenki!


"Nem azoké a siker akik sohasem buknak el, hanem azoké,akik elbuktak,és ismét felálltak belőle" Kimi

2009. Június 24, 18:31
Válasz #8

Laszmen

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 2527
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen
Nagyon úgy néz ki..nagyon jól ki volt ez találva, és elég gyorsan leszedték a szavazást,meglepő, rafinált ember ez a Montezomolo ^-^

2009. Június 24, 18:31
Válasz #7

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Én is azt gondoltam néhány napig, hogy ez egy eldöntött tény.
Csak az volt fura hogy megszervezni egy új szériát + autót tervezni,épteni, egyeztetni gumiszállítókkal, tv társaságokkal, pályákkal az elég hosszú idő lett volna sztem...
Nem lett volna az, mert elég sokan a FOTA mellett voltak, és sok pálya kihasználhatatlan, de már tökmindegy jó lépés volt, hogy blöffölnek, mert így biztos nem érték volna el azt amit akarnak..

2009. Június 24, 18:30
Válasz #6

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
Én is azt gondoltam néhány napig, hogy ez egy eldöntött tény.
Csak az volt fura hogy megszervezni egy új szériát + autót tervezni,épteni, egyeztetni gumiszállítókkal, tv társaságokkal, pályákkal az elég hosszú idő lett volna sztem...

2009. Június 24, 18:27
Válasz #5

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Nahh..én sem látom, pedig nekem még ott volt.. :-\
Akkor ez az egész sorozat csak egy blöff volt? végig csak játszották azt, hogy szervezik a bajnokságot, de amúgy nem volt mögöttük semmi? Nem értem... Azt gondoltam, hogy már nincs vissza út..

2009. Június 24, 18:25
Válasz #4

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
A Ferrari is mostantól a felmérések helyett inkább jobb lenne ha az F60 egyensúlyára koncentrálna! ::-) :yes:

2009. Június 24, 18:25
Válasz #3

Laszmen

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 2527
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen
Nahh..én sem látom, pedig nekem még ott volt.. :-\

2009. Június 24, 18:23
Válasz #2

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Érdekes, hogy már nincs ott pedig szavaztam volna. :)

2009. Június 24, 13:53
Válasz #1

Laszmen

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 2527
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen
A szabályalkotások egyre zavarosabb tengerének mélyéről, egy helyett lehetséges, hogy hamarosan két tengeralattjáró fog feljönni a felszínre. Az FIA elnökének, Max Mosley-nak tervei, melyhez eddig körömszakadtáig ragaszkodott, egy lehetséges új sorozat előkészítési terveit indította el a csapatok részéről, mely terv egyre komolyabbnak tűnik.

A Ferrari a hivatalos honlapján tett közzé egy felmérést, mely igen szűkszavúan érdeklődik a szurkoló véleményéről. Add le te is a voksodat.http://www.ferrari.com/English/Pages/Home.aspx

A Ferrari hivatalos honlapjának legalján bal oldalt a Vote now részlegben lehet szavazni!

 


Weblap Olcsón! PC Szaki Most! specitool.hu
Finom17.com
mora, sopron, biorezonancia, homeopatia, colon, akupuntura
starbug -
Tudomány, sztárok, érdekességek