Csatlakozz hozzánk Facebook-on!!!

Üdvözöllek a fórumon!
Ahhoz, hogy hozzá tudjál szólni a témákhoz, regisztrálni kell ITT, ez 1percbe telik, és nincs aktiváló e-mail.

Szerző Téma: Válságban a Forma-1?  (Megtekintve 1682 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Június 20, 19:10
Válasz #2

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
Én sok véleményt olvastam és szinte mindenki új sorozatot akar, mert akkor majd nagyobb lesz a verseny stb... Én ebben nem hiszek sőt lehet hogy egy hatalmas csődtömeg szériát fognak létrhozni, és akkor sem F1 sem egy normális bajnokság nem lesz, úgyhogy inkább jobb lenne az F1-ben megoldást találni a gondokra... Ki tudja mi lesz az új szériában? Itt sokan csak Ecclestonet és Mosley-t hibáztatják mert hatalmat és pénzt akarnak, ezt én is így gondolom. De a gyártók sem különbbek és ennek az egész ügynek a középpontjában csak a pénz áll.

Nekem személy szerint nem hiányzik egy noname pályákon futó noname bajnokság régi F1-es csapatokkal, teljesen illúziórómboló az egész ötlet....

Nézzétek meg az új szériákat egyik sem működik igazán..
Volt régen egy nagy presztizsű F3000 sok jó versenyzővel, csináltak GP2-t ami nagyjából 1-2 évig ment úgy ahogy, ma már nem is közvetítik...
Aztán most itt van a híres neves Formula 2, hallott valaki valamit is mostanában ezekről a bajnokságokról, vagy látott versenyeket?  :no_1:
Ja Formula Masters régi F1 versenyzőkkel, vagy A1GP, mind mind új de nem igazából működik úgy ahogy eltervezték... :no_1:


Sztem ha meglépik a csapatok ezt az új bajnokság dolgot akkor nagyon nagy hibát követnek el, és tönkre fogják tenni a mi szórakozásunkat, és hobbinkat...


Nekem ezt jelenti a Forma-1, egy utánozhatatlan történelem:
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=wJ4HdqomaDc" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=wJ4HdqomaDc</a>
« Utoljára szerkesztve: 2009. Június 20, 19:26 írta F1Andris »

2009. Június 18, 20:08
Válasz #1

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
Kiváncsi lennék mindenki véleményére az utóbbi években kialakult helyzettel kapcsolatban. Kinek mi nem tetszik a jelenlegi Forma 1-ben, mit kellene változtatani, hogy minden a régi legyen? Vajon egy több mint fél évszázados múlttal rendelkező sporttág is veszíthet jelentőségéből, és elveszítheti egyeduralmát?

Kell új széria, vagy maradjon minden a régi?




« Utoljára szerkesztve: 2009. Június 18, 20:16 írta F1Andris »

 


Weblap Olcsón! PC Szaki Most! specitool.hu
Finom17.com
mora, sopron, biorezonancia, homeopatia, colon, akupuntura
starbug -
Tudomány, sztárok, érdekességek