Csatlakozz hozzánk Facebook-on!!!

Üdvözöllek a fórumon!
Ahhoz, hogy hozzá tudjál szólni a témákhoz, regisztrálni kell ITT, ez 1percbe telik, és nincs aktiváló e-mail.

Szerző Téma: Robert Kubica  (Megtekintve 10191 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2011. április 22, 09:58
Válasz #15

levi98

  • Fernando Alonso 5
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1545
  • Fernando Alonso 5
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: Ferrari,Lotus Renault,Hispania Racing Team
  • Kedvenc pilótád: Fernando Alonso,Karun Chandhok, Robert Kubica, Heikki Kovalainen,Felipe Massa, Kamikaze Kamui Kobayashi :)
remek hír gyerünk épülj fel  O0
Go Fernando!

2011. április 21, 16:00
Válasz #14

DannyBug

  • F1 Bug Team
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 662
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Lotus, Sauber
  • Kedvenc pilótád: Kimi Raikkönen, Robert Kubica, Kamui Kobayashi,
Kubica: Ígérem nektek, hogy újra erős leszek!

Robert Kubica, a Lotus Renault GP Team súlyosan megsérült lengyel versenyzője először szólt a rajongóihoz.

Kubica nagyon pozitívan tekint előre.

Robert Kubica

Hello mindenki, itt vagyok! Elnézést kérek amiatt, hogy csak most írok magamról, de várni akartam, amíg megoszthatok veletek néhány pozitív hírt. Először is szeretnék köszönetet mondani a rajongóimnak, akik hatalmas támogatást jelenteken számomra. Ez egyszerűen hihetetlen. Február óta itt vagyok Olaszországban és azóta kapom ezeket a támogató szavakat. Sok szép ajándékot kaptam, és úgy tűnik, hogy ez folytatódik, nem lassul a folyamat.

Ezzel együtt köszönetet szeretnék mondani azoknak az embereknek a világon az F1-ben, akik különböző módon az aggodalmukat fejezték ki ezekben a nehéz időkben, melyekben most vagyok. Be kell vallanom, hogy elsöprő volt az, amit a rajongóktól tapasztaltam és sokat segített. Tényleg nem tudatosul bennem az, hogy milyen sok rajongó támogat engem. Ez nagyon hízelgő számomra és megígérem nekik, hogy amikor visszatérek, abszolút a legjobbamat fogom adni.

Sokkal jobban érzem most magam. A felépülésem a helyes irányba halad és az erőm, valamint a súlyom is napról napra csak növekszik. Ennek eredményeként hamarosan el fogom hagyni a Santa Corona Kórházat.

A pontos dátumot még nem tudom, de remélem, hogy az elkövetkezendő 10 napban ezt megtehetem.

A kezem mobilitása korlátozott, de ez egy ilyen jellegű helyzetben normális, hiszen a karizmaim még mindig nagyon gyengék a hosszú mozdulatlanság miatt. De a dolgok határozottabban javulnak, napról napra.

Amint elhagyom a kórházat, Monacóba utazom egy rövid pihenésre. Ezt követően elutazom Dr. Ceccarelli-hez Olaszországba, ahol kezdetét fogja venni a mély rehabilitációs és az előzetes könnyed edzésprogramom.

A csapattal folyamatosan tartom a kapcsolatot. Különösen a szezon kezdete óta tartom velük a kapcsolatot, egyeztetve a mérnökökkel, hogy mi is folyik a versenyhétvégén. A mérnökök jelentéseket küldenek nekem a versenyekről, így naprakész maradok, és teljesen informált vagyok, mintha csak ott lennék a pályán. Eric Boullier csapatfőnökkel állandó kapcsolatban vagyok, naprakész az általános állapotomat illetően.

Figyeltem a csapatot és nincs kétségem afelől, hogy erős startot vettünk a szezonban. Az autóban ott a potenciál, amit már a februárban megrendezésre került valenciai tesztet tapasztaltam és úgy tűnik, hogy ez most meg is lett erősítve. Most az a fontos, hogy a gyárban Enstone-ban folytassuk a fejlesztéseket. A fiúk nagyszerű munkát végeztek az autóval, és biztos vagyok abban, hogy folytatni fogják a fejlődést.

Nos, csak élvezni tudom a Formula-1-et, bár nem vagyok ott ebben a pillanatban. Ami engem illet, megpróbálom felhasználni a tapasztalataimat, hogy olyan erősnek térjek vissza, mint ahogyan az csak lehetséges.


2011. április 21, 13:22
Válasz #13

levi98

  • Fernando Alonso 5
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1545
  • Fernando Alonso 5
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: Ferrari,Lotus Renault,Hispania Racing Team
  • Kedvenc pilótád: Fernando Alonso,Karun Chandhok, Robert Kubica, Heikki Kovalainen,Felipe Massa, Kamikaze Kamui Kobayashi :)
végre   :mml: :mml: :mml: :mml:
Go Fernando!

2011. április 20, 20:28
Válasz #12

DannyBug

  • F1 Bug Team
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 662
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Lotus, Sauber
  • Kedvenc pilótád: Kimi Raikkönen, Robert Kubica, Kamui Kobayashi,
Kubica elhagyhatja a kórházat

A ralibalesetből felépülő Robert Kubica még húsvét előtt elhagyhatja a kórházat. A lehetséges fertőzések veszélye elmúlt, így Kubicát napokon belül hazaengedik.
A lengyel pilóta még február 6-án szenvedett ralibalesetet, melyben életveszélyes sérülésekkel szállították kórházba. Azóta számos műtéten átesett a Renault versenyzője, többek között a kézfejét, könyökét, vállát, és a jobb lábát kellett megműteni.

Miután a lehetséges fertőzések veszélye elmúlt, így Kubicát napokon belül hazaengedik.

A jelenleg járókerettel járó Kubicáról nem tudni, hogy visszatérhet-e valaha az aktív versenyzéshez.
Hála istenek ez egy remek hír! :) remélem mi harabb fel épül! azt hogy visszaérhet még korai erről beszélni de bizom benne hogy igen! :)


2011. április 20, 20:03
Válasz #11

Sungirl

  • Kimi fanatic
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • GP2 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 445
  • Eccleston ükje
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Fernando Alonso, Sebastian Vettel
Kubica elhagyhatja a kórházat

A ralibalesetből felépülő Robert Kubica még húsvét előtt elhagyhatja a kórházat. A lehetséges fertőzések veszélye elmúlt, így Kubicát napokon belül hazaengedik.
A lengyel pilóta még február 6-án szenvedett ralibalesetet, melyben életveszélyes sérülésekkel szállították kórházba. Azóta számos műtéten átesett a Renault versenyzője, többek között a kézfejét, könyökét, vállát, és a jobb lábát kellett megműteni.

Miután a lehetséges fertőzések veszélye elmúlt, így Kubicát napokon belül hazaengedik.

A jelenleg járókerettel járó Kubicáról nem tudni, hogy visszatérhet-e valaha az aktív versenyzéshez.

2010. Június 27, 17:28
Válasz #10

DannyBug

  • F1 Bug Team
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 662
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Lotus, Sauber
  • Kedvenc pilótád: Kimi Raikkönen, Robert Kubica, Kamui Kobayashi,
Kubica szépen megy a Renault-val :1:


2009. November 17, 14:42
Válasz #9

Laszmen

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 2527
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen
Szép teljesítmény ez így is :)

2009. November 17, 14:40
Válasz #8

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
Óóóóóóóóó, ezt nem is olvastam, az szép teljesítmény!  :clap1:

2009. November 17, 13:56
Válasz #7

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
De a pénteki napot megnyerte. :)

2009. November 17, 12:24
Válasz #6

Ivancia

  • F1 Challenge Fan
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 2509
  • KC23!
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Ferrari
  • Kedvenc pilótád: Karun Chandhok
A versenyen sajnos falnak ment és kiesett.
Déja vú
?Minden tiszteletem Chandhok-é, egy kedves srác. Látok annyit benne, ami elég egy világbajnoki címhez? Nos, ezt majd az idő eldönti. Ennek a történetnek még jó vége is lehet, de egyelőre nem tud autóhoz jutni.?
Eddie Jordan

2009. November 17, 10:34
Válasz #5

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D







Kubica és a Rally  ;D

2009. Augusztus 01, 15:50
Válasz #4

fish

  • **
  • Információ Nem elérhető
  • Gokart versenyző
  • Hozzászólások: 53
    • Profil megtekintése
Én is kiváncsi leszek, hogy hova szerződik majd Kubica.A Williemshez Rosberg helyére lesz lehetősége szerződni, hogya Rosberg megy a McLarenhez.Meg még lehethogy a Renaulthoz Alonso helyére, aki a Ferrarihoz megy.Robert amugyis állitólag Renault nevelésként kezdet versenyezni alacsonyab kategóriákban, csak aztán othagyta a Renaultot, ha joltudom.A McLarenhez nemhiszem, hogy szerződni tud majd, mert ők mindenképen egy németet akarnak.

2009. Augusztus 01, 09:57
Válasz #3

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
Robert Kubica:

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=nkHl3GXYdkA" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=nkHl3GXYdkA</a>

2009. Augusztus 01, 09:55
Válasz #2

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
Kíváncsi vagyok, hogy mi lesz Kubica-val. 2008-ban még a vb címért harcolt 1 évvel később meg gyakorlatilag nincsen csapata...

Esetleg Williams, vagy Mclaren Kovi helyére, vagy valamelyik új csapathot igazol majd?

2007. Augusztus 15, 17:26
Válasz #1

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum


Név: Robert Kubica
Nemzetiség: lengyel
Születési dátum: 1984. december 7.
Rajtszáma:
Születési hely: Krakkó (Lengyelország)
Lakóhely: Krakkó (Lengyelország)
Hivatalos honlap: www.robertkubica.pl
Magasság: 1,84 m
Súly: 72 kg

F1 pályafutása:
Bemutatkozása: Hungaroring 2006
Csapata(i): BMW Sauber(2006-2009), Renault(2010), Lotus Renault Gp(2011)
versenyek: 76
Győzelmek: 1
Dobogós helyezések: 12
Pole-ok: 1
Leggyorsabb körök: 0
Pontok: 273
2010-es helyezés: 8.
« Utoljára szerkesztve: 2013. Február 26, 15:05 írta Márti »

 


Weblap Olcsón! PC Szaki Most! specitool.hu
Finom17.com
mora, sopron, biorezonancia, homeopatia, colon, akupuntura
starbug -
Tudomány, sztárok, érdekességek