Csatlakozz hozzánk Facebook-on!!!

Üdvözöllek a fórumon!
Ahhoz, hogy hozzá tudjál szólni a témákhoz, regisztrálni kell ITT, ez 1percbe telik, és nincs aktiváló e-mail.

Szerző Téma: WTCC  (Megtekintve 38272 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2011. április 16, 19:10
Válasz #75

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Még egyenlőre nem lehet tudni de ha valaki Bp-én belül lakik azt eltudnám vinni! :)

Ja, hogy kocsival mész? Így könnyű. :D

2011. április 16, 19:06
Válasz #74

DannyBug

  • F1 Bug Team
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 662
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Lotus, Sauber
  • Kedvenc pilótád: Kimi Raikkönen, Robert Kubica, Kamui Kobayashi,
Ki mivel menne ki? Nem tudjátok, hogy ingyenes buszjáratot nem terveznek, mint a Forma 1 alatt szoktak? :D
Még egyenlőre nem lehet tudni de ha valaki Bp-én belül lakik azt eltudnám vinni! :)


2011. április 16, 18:58
Válasz #73

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Ki mivel menne ki? Nem tudjátok, hogy ingyenes buszjáratot nem terveznek, mint a Forma 1 alatt szoktak? :D

2011. április 15, 22:19
Válasz #72

DannyBug

  • F1 Bug Team
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 662
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Lotus, Sauber
  • Kedvenc pilótád: Kimi Raikkönen, Robert Kubica, Kamui Kobayashi,
Aki jön azzal megbeszélhetnék egy úgymond fórum találkozott és együtt szurkolni Norbinak  :) O0 :6: :cool2: :banan:


2011. április 15, 21:38
Válasz #71

Ivancia

  • F1 Challenge Fan
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 2509
  • KC23!
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Ferrari
  • Kedvenc pilótád: Karun Chandhok
Én.  :1:
?Minden tiszteletem Chandhok-é, egy kedves srác. Látok annyit benne, ami elég egy világbajnoki címhez? Nos, ezt majd az idő eldönti. Ennek a történetnek még jó vége is lehet, de egyelőre nem tud autóhoz jutni.?
Eddie Jordan

2011. április 15, 21:28
Válasz #70

DannyBug

  • F1 Bug Team
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 662
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Lotus, Sauber
  • Kedvenc pilótád: Kimi Raikkönen, Robert Kubica, Kamui Kobayashi,
Ki fog jönni? a Wtcc futamra? :)


2011. április 15, 17:48
Válasz #69

Ivancia

  • F1 Challenge Fan
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 2509
  • KC23!
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Ferrari
  • Kedvenc pilótád: Karun Chandhok
Hajrá Norbi!

WTCC
FUTAM
MAGYARORSZÁGON!
« Utoljára szerkesztve: 2011. április 15, 21:37 írta Ivancia »
?Minden tiszteletem Chandhok-é, egy kedves srác. Látok annyit benne, ami elég egy világbajnoki címhez? Nos, ezt majd az idő eldönti. Ennek a történetnek még jó vége is lehet, de egyelőre nem tud autóhoz jutni.?
Eddie Jordan

2011. április 14, 22:31
Válasz #68

DannyBug

  • F1 Bug Team
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 662
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Lotus, Sauber
  • Kedvenc pilótád: Kimi Raikkönen, Robert Kubica, Kamui Kobayashi,
Ott leszek és SZURKOLUNK NEKED NORBI!!!!!!!! :6: :6: és végre ingyenes a rendezvény csak a vip meg a paddock helyek kerülnek pénzbe  :boxed3-h4h:


2011. április 14, 17:38
Válasz #67

levi98

  • Fernando Alonso 5
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1545
  • Fernando Alonso 5
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: Ferrari,Lotus Renault,Hispania Racing Team
  • Kedvenc pilótád: Fernando Alonso,Karun Chandhok, Robert Kubica, Heikki Kovalainen,Felipe Massa, Kamikaze Kamui Kobayashi :)
 :banan: :banan: go Norbi itthon nyerni kéne  O0
Go Fernando!

2011. április 14, 15:18
Válasz #66

Ivancia

  • F1 Challenge Fan
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 2509
  • KC23!
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Ferrari
  • Kedvenc pilótád: Karun Chandhok
Hivatalos: A WTCC idei 4. helyszíne a Hungaroring

Ahogy arról elsőként beszámoltunk, a WTCC idén ellátogat a Hungaroringre. A hivatalos bejelentésről az EurosSport és Michelisz Norbert, a világbajnokság magyar résztvevőjének sajtóirodája is tájékoztatta a közönséget.

Immáron hivatalos: a 2011-es túraautó-világbajnokság 7. és 8. futamának a Hungaroring ad otthon június első hétvégéjén.

 A magyar helyszín azért került be a programba, mert a marokkói rendezők nem tudták biztosítani a verseny zavartalan lebonyolításához szükséges feltételeket, így a marrakech-i futamot törölték a versenynaptárból. A WTCC első alkalommal látogat el hazánkba, így a sportág hazai szerelmesei nem csak az Eurosporton, de akár élőben is nyomon követhetik futamot.

 "Örülünk, hogy kiváló lehetőségünk adódott a marrakech-i futam helyettesítésére. Budapest tökéletes megoldásnak bizonyul: a Hungaroring egy modern, fejlődő, pálya, lenyűgöző adottságokkal. Ezáltal egy új ország kerül be a WTCC-nek otthont adó nemzetek közé, ráadásul Michelisz Norbertnek köszönhetően Magyarországon nagyon sok rajongója van a versenysorozatnak. A logisztika szempontjából is nagyon előnyös ez a megoldás, hisz a következő állomás Brno lesz, amely mindössze 350 km-re fekszik Mogyoródtól" ? mondta Marcello Lotti versenyigazgató.

 "Boldog vagyok, hogy Magyarország otthont adhat a WTCC futamnak. Hazánkban a túraautó-világbajnokság a Forma 1 után második legnépszerűbb sorozat. Az, hogy a Hungaroring a Forma 1 mellett egy másik nagy presztízsű versennyel is bekerült az autó-motorsport versenynaptárába, az egész ország számára nagy elismerés, jó hatással lehet a turizmusra. Reméljük egy izgalmas és érdekes futamot láthatnak a hazai és külföldi rajongók. Külön öröm számunkra, hogy a sorozat egyetlen magyar pilótája, Michelisz Norbert a versenysorozat történetében először hazai közönség előtt csillogtathatja meg tehetségét" ? nyilatkozta Gyulay Zsolt, a Hungaroring Sport Zrt. elnöke.

 Michelisz Norbert így kommentálta a hírt: "Nagyon boldog vagyok, mert ez egy remek alkalom, hogy megmutassuk, mennyire versenyképesek vagyunk. A pályafutásom kezdetén többször versenyeztem a Hungaringen, úgyhogy nagyon jól ismerem a pályát. Megtiszteltetés, hogy a hazai közönség előtt állhatok rajthoz, igyekszem minél jobb eredményt elérni, hogy kiszolgáljam a szurkolóimat."

motorsportal.hu
We are the Champion,We are champion.  :clap1: :clap1: :clap1: :clap1: :clap1: :clap1: :clap1: :clap1: :clap1: :clap1: :1: :1: :1: :1: :1: :1:
?Minden tiszteletem Chandhok-é, egy kedves srác. Látok annyit benne, ami elég egy világbajnoki címhez? Nos, ezt majd az idő eldönti. Ennek a történetnek még jó vége is lehet, de egyelőre nem tud autóhoz jutni.?
Eddie Jordan

2011. április 13, 22:48
Válasz #65

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Hivatalos: A WTCC idei 4. helyszíne a Hungaroring

Ahogy arról elsőként beszámoltunk, a WTCC idén ellátogat a Hungaroringre. A hivatalos bejelentésről az EurosSport és Michelisz Norbert, a világbajnokság magyar résztvevőjének sajtóirodája is tájékoztatta a közönséget.

Immáron hivatalos: a 2011-es túraautó-világbajnokság 7. és 8. futamának a Hungaroring ad otthon június első hétvégéjén.

 A magyar helyszín azért került be a programba, mert a marokkói rendezők nem tudták biztosítani a verseny zavartalan lebonyolításához szükséges feltételeket, így a marrakech-i futamot törölték a versenynaptárból. A WTCC első alkalommal látogat el hazánkba, így a sportág hazai szerelmesei nem csak az Eurosporton, de akár élőben is nyomon követhetik futamot.

 "Örülünk, hogy kiváló lehetőségünk adódott a marrakech-i futam helyettesítésére. Budapest tökéletes megoldásnak bizonyul: a Hungaroring egy modern, fejlődő, pálya, lenyűgöző adottságokkal. Ezáltal egy új ország kerül be a WTCC-nek otthont adó nemzetek közé, ráadásul Michelisz Norbertnek köszönhetően Magyarországon nagyon sok rajongója van a versenysorozatnak. A logisztika szempontjából is nagyon előnyös ez a megoldás, hisz a következő állomás Brno lesz, amely mindössze 350 km-re fekszik Mogyoródtól" ? mondta Marcello Lotti versenyigazgató.

 "Boldog vagyok, hogy Magyarország otthont adhat a WTCC futamnak. Hazánkban a túraautó-világbajnokság a Forma 1 után második legnépszerűbb sorozat. Az, hogy a Hungaroring a Forma 1 mellett egy másik nagy presztízsű versennyel is bekerült az autó-motorsport versenynaptárába, az egész ország számára nagy elismerés, jó hatással lehet a turizmusra. Reméljük egy izgalmas és érdekes futamot láthatnak a hazai és külföldi rajongók. Külön öröm számunkra, hogy a sorozat egyetlen magyar pilótája, Michelisz Norbert a versenysorozat történetében először hazai közönség előtt csillogtathatja meg tehetségét" ? nyilatkozta Gyulay Zsolt, a Hungaroring Sport Zrt. elnöke.

 Michelisz Norbert így kommentálta a hírt: "Nagyon boldog vagyok, mert ez egy remek alkalom, hogy megmutassuk, mennyire versenyképesek vagyunk. A pályafutásom kezdetén többször versenyeztem a Hungaringen, úgyhogy nagyon jól ismerem a pályát. Megtiszteltetés, hogy a hazai közönség előtt állhatok rajthoz, igyekszem minél jobb eredményt elérni, hogy kiszolgáljam a szurkolóimat."

motorsportal.hu

2011. Március 05, 23:58
Válasz #64

Adam Jonas

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1036
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Ebben a hónapban dönt a Subaru arról, hogy 2012-től a WTCC sorozatban szerepeljen vagy sem.

A WTCC promótere, Marcello Lotti nagyon bízik abban, hogy a Subaru csatlakozik a mezőnyhöz.


Ha a Subaru megy a WTCC-be, akkor az azonos motorszabályok miatt egyet jelent azzal, hogy visszatérnek a WRC-be is, így remélem, hogy indulnak majd a WTCC-ben. :)

Norbiéknak meg nagyon örülök! :) Elméletileg menni fog Norbinak a BMW, a Lambóval is nagyon jól ment tavaly, amikor volt az LMS széria betétfutamaként a Lamborghini Trofeo Cup, pedig az a kocsi jóval erősebb, mint a WTCC-s kocsik. És további rossz hír a többiek számára, hogy Norbi eddig akárhol indult, második évében megnyerte legkésőbb az adott szériát, szóval... hajrá! :) Ünnepelni szeretnék majd a csapattal Brnoba egy futamgyőzelem és sikeres hétvége után :D

2011. Március 03, 17:53
Válasz #63

DannyBug93

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Újonc
  • Hozzászólások: 5
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Michelisz és a Zengő Dension Team BMW-vel folytatja a WTCC-ben

Budapest, 2011. március  3. (Zengő Motorsport) - A Zengő Dension Team  bejelenti, hogy a BMW Magyarországgal kötött együttműködés keretében Michelisz Norbert egy BMW 320 TC versenyautóval áll rajthoz a 2011-es túraautó-világbajnokságon (FIA WTCC). A csapat első versenye április 24-én Európában, a belgiumi Zolder pályáján lesz, ahol Michelisz már az új, turbómotoros autóval léphet színre a WTCC második fordulójában.
 
A versenyautó a tavaly még gyári alakulatként versenyző BMW Team RBM egyik autója volt, amelyet az előző szezon folyamán a brazil Augusto Farfus vezetett. A 2011-re vonatkozó szabálymódosítások miatt szükséges átalakításokat, és a csapat betanítását a  háromszoros világbajnok, belga RBM Team végzi. A változtatások leginkább az erőforrásokat érintették: az 1,6-os turbómotorok bevezetésével egy új korszak kezdődik a világbajnokság, így a csapat történetében is. 
 
Michelisz Norbert tavaly sporttörténelmet írt, amikor Makaóban a Túraautó- világbajnokság első magyar futamgyőztese lett. A 26 esztendős versenyző 2010-ben megnyerte az újoncok  számára  kiírt  Rookie Challenge-et, és az összesítésben a kilencedik helyen zárt.  A Zengő Dension Team köszönetet mond a SEAT Sport munkatársainak a három éves együttműködésért, amely során Michelisz Norbert (2009) és Wéber Gábor (2010) révén két alkalommal is megnyerték a SEAT Leon EuroCup-ot.

A 2011-es szezon folyamán harmadik évébe lép Michelisz Norbert és főszponzora, az autós multimédia illesztőket és alkalmazásokat gyártó  Dension Audio Systems együttműködése is. A  magyar cég támogatásával a Zengő Dension Team a gyorsasági autósport történetének első, és máig egyetlen világbajnoki szinten versenyző magyar csapata lett.


Michelisz Norbert:
?Nagyon boldog vagyok! Ha minden álmom így fog valóra válni, akkor sok örömet szerzek a magyar szurkolóknak idén is. Nagyon büszke vagyok rá, hogy a BMW Motorsport kiemelt figyelmet fordít rám és a csapatomra. Át kell állítanom az agyam a hátsókerék hajtásra, de nagyon várom. Rengeteg tanulnivalónk van még, hogy megismerjük az autót. Ha az első futam helyett tudunk egyet tesztelni, akkor lépünk nagyot igazán. Ha összeáll minden, az élmezőnyt szeretném ostromolni.?

2011. Március 03, 17:51
Válasz #62

Ivancia

  • F1 Challenge Fan
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 2509
  • KC23!
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Ferrari
  • Kedvenc pilótád: Karun Chandhok
Ebben a hónapban dönt a Subaru arról, hogy 2012-től a WTCC sorozatban szerepeljen vagy sem.

A WTCC promótere, Marcello Lotti nagyon bízik abban, hogy a Subaru csatlakozik a mezőnyhöz.
?Minden tiszteletem Chandhok-é, egy kedves srác. Látok annyit benne, ami elég egy világbajnoki címhez? Nos, ezt majd az idő eldönti. Ennek a történetnek még jó vége is lehet, de egyelőre nem tud autóhoz jutni.?
Eddie Jordan

2011. Március 03, 17:50
Válasz #61

Ivancia

  • F1 Challenge Fan
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 2509
  • KC23!
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Ferrari
  • Kedvenc pilótád: Karun Chandhok
Hivatalos: Michelisz Norbert a BMW-vel versenyez tovább
?Minden tiszteletem Chandhok-é, egy kedves srác. Látok annyit benne, ami elég egy világbajnoki címhez? Nos, ezt majd az idő eldönti. Ennek a történetnek még jó vége is lehet, de egyelőre nem tud autóhoz jutni.?
Eddie Jordan

 


Weblap Olcsón! PC Szaki Most! specitool.hu
Finom17.com
mora, sopron, biorezonancia, homeopatia, colon, akupuntura
starbug -
Tudomány, sztárok, érdekességek