Csatlakozz hozzánk Facebook-on!!!

Üdvözöllek a fórumon!
Ahhoz, hogy hozzá tudjál szólni a témákhoz, regisztrálni kell ITT, ez 1percbe telik, és nincs aktiváló e-mail.

Szerző Téma: Palik László Monnyon Le!!!!!  (Megtekintve 20325 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Június 07, 16:17
Válasz #17

Kacsa

• *
  • Információ Nem elérhető
  • Újonc
    • Profil megtekintése
Talán inkább az a baj, hogy nem viselkedik sportemberhez méltó módon. Szerintem nem kellene kárörvendőnek lennie. Ha vele történnek, ilyen dolgok mindig tragikusan nyilatkozik, de ha mással történik, akkor viccelődik és kárörvendez. Pl ha kitörik egy kerék és ő csak röhög, hogy milyen aranyos a háromkerekű versenyautó és így legalább könnyebb kicserélni a gumikat.
Nekem nagyon nem teszik ez az anti-sportember stílus. Szerencsétlenek a stúdióban próbálnak színvonalas műsort csinálni, de a Palik "Úr" mindezt teljesen tönkre teszi.

2009. Június 04, 08:36
Válasz #16

golf05

• *
  • Újonc
    • Profil megtekintése
Tudósítónk jelenti:
A Forma1-es Ferrari csapat főnöke elzavarta a szerelőit, és magyar cigányokat fogadott fel helyettük, mert azok háromszor gyorsabban szerelik le a kerekeket. Később megbánta döntését. Igaz, hogy a szokásos 10 másodperc helyett három másodperc alatt cserélték a kerekeket, viszont a maradék hét másodperc alatt átfestették a karosszériát, átütötték a gyári számot, és eladták a kocsit a Hondának.

2009. Május 20, 20:27
Válasz #15

gery555

• *
  • Újonc
    • Profil megtekintése
    • gTutorial
Ne mondjon le...

Mikor pl egy baleset van akkor is kikiabálja magát...

Más külföldi közvetítők nem... visszahallgatva a youtube-on a balesetek közvetítői tiszta monoton hangon közli, hogy ez meg az összement...

Tehát jó Palik. OK, hogy néha túlzásba viszi a dolgokat, de kell ilyen ember is

2009. április 29, 15:19
Válasz #14

golf05

• *
  • Újonc
    • Profil megtekintése
Én nem hibákról írtam, mert hibázni lehet. Amit a Palik csinál az nem hibázás, hanem bunkóság és taplóság! A nézők szemen köpése. Ha a haverjainak közvetítene így azzal nem lenne gond, de a közvetítést több millióan nézik az országban!

2008. április 30, 10:17
Válasz #13

moniii

• *
  • GP2 versenyző
  • Törzstag
    • Profil megtekintése
ebbol annyira csordul ki rosszindulat ..... :-\ en Palik helyeben elsirnam magam az olvasottak alapjan...vannak azert oanok akiknek tetszik....es pozitivumok is vannak vele kapcsolatban, kritizalni a masikat naon konnyu am...
moniii:)

2008. április 30, 08:25
Válasz #12

golf05

• *
  • Újonc
    • Profil megtekintése

Paliknak nincs helye a F1-es közvetítésekben. Menjen vissza az MTV 1-re a lottósorsolásra! Ott szerepelhet!
Annyit lehet felhozni pozitívumként, hogy Laci megtanult köszönni az F1 közvetítések elején, mert a tavalyi évben nem nagyon sikerült neki! A Czollner féle felvezetés után, a Palik úr csak a rajtot megelőző piros lámpa kigyulladása előtt szólalt (büfögött) meg, minden köszönés nélkül!

Palik figyelmébe ajánlom az eurosporton hallható Várhegyi Ferenc (Moto GP, ....)közvetítési stílusát, hozzáállását, felkészültségét......

Palik Lacinak nagyon elszállt agya, pedig van mit tanulnia!

Az RTL KLUB / SPORTKLUB vonza az ilyen tehetségtelen kommentátorokat. Lásd: Palik, Horti Gábor ("A mester")........

Palik mentes és izgalmas F1 közvetítést mindenkinek!

UI.: Palik Laci ha már maradsz, akkor legalább gondolkodj el a leírtakon, nézz magadba és ha lehet minél kevesebbet szólalj meg a közvetítések alatt! Köszi

("Hoppácska", a hümmögést "üüüühhhhhhhüüüüümmm, üüüüüühhhhhhüüüüümmm......" és a hasonlókat mellőzd, mert nagyon rossz hallgatni!)

2009. április 28, 20:34
Válasz #11

moniii

• *
  • GP2 versenyző
  • Törzstag
    • Profil megtekintése
nagykepu vagy nem en ugy is jobban birom mint a Gyulust  happy

2009. április 28, 19:26
Válasz #10

Cole

• *
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
A sok szabályváltoztatás meg stb. után már nem oylan a forma1, mint amikor ő még ordibált, akkor teljesen más volt. Azt mondja jót tett ez a Forma1-nek, de látjuk, hogy nem, mert nincs annyi előzés, mint ahogy bepromózták az "okos" emberek. Idén eddig 0% izgalom volt, szerintem. Persze, hogy unatkozik és másról beszél.

2009. április 28, 19:11
Válasz #9

Pepee

• *
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: Mclaren-Mercedes
  • Kedvenc pilótád: Lewis Hamilton
Amikor Gyulát alázza azt én sem szeretem.De vannak vicces beszólásai.Ha visszafogná magát akkor tök normális lenne.Persze nem beszélhet egész futam alatt monoton hangon,de adhatna helyet Gyulának is.
A Brazil futamot szerintem Wéber Gabi és Gyula nagyon jól leközvetítették.
Paliknak csak annyi baja van, hogy nagyképű és szereti magát előtérbe helyezni.

2009. április 28, 12:02
Válasz #8

moniii

• *
  • GP2 versenyző
  • Törzstag
    • Profil megtekintése
hat de...a penzel is ugyanugy viccelodik...pl mikor a Brawnrol van szo... :) :)

2009. április 28, 06:29
Válasz #7

F1Andris

• *
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
Igen, nagyon jó hangulatot tudott csinálni néhány éve, de mostanság nincsen a top-on.

Lehet hogy csak nekem tűnt fel, de állandóan a pénzről beszél, és hogy mit mennyiért kellene mgvenni... :)

Pl meglátja a Toyota-t, és nem Trulli jut eszébe hanem a 400 millió dolláros költségvetésük...

2009. április 27, 20:51
Válasz #6

moniii

• *
  • GP2 versenyző
  • Törzstag
    • Profil megtekintése
en speciel naon is birom mikor elkapja a fonalat es ordit  :D tevedni meg mindenki teved.... :)

2009. április 27, 19:59
Válasz #5

Cole

• *
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Nem tudom, hogy mi ez a felhajtás, de nagyon sok kommentátor nem tud rendes közvetítést lebonyólítani pl. Sport Klub-on van álladóan sz*r közvetítés.

Szóval azt, hogy a Gyulát "alázza" szerintem vicces, és van amikor teljesen jogosan, de a mostani futamon elég normálisak voltak, bár soha nem lesz olyan futam, ahol mindenkinek megfelelne a 2 kommentátor. :) AMúgy azt is hozzá teszem, hogy a Wéber-Gyula párósítás egyáltalán nem jó, és most már jönnek a tereprallys időszakok, szóval egydaraig megint nem lesz. :) Régen volt már, hogy egyhúzamban 4 versenyn volt. :) Szóval a lényegre térve az RTL nem fogja leváltani.

2009. április 27, 18:53
Válasz #4

F1Andris

• *
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
Mondjuk mostanában Palik egy kicsit talán túl sokat hibázik. Nem igaz hogy nem tudja megjegyezni azokat a dúrván egyedi sisakokat.
Gyula is hibázgat gazdagon!

Gyula GP rulez! :D

2009. április 27, 18:31
Válasz #3

Laszmen

• *
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen
Elég figyelmesen hallgathatod Palikékat, ha ennyi mindent leszűrtél, én speciel a futamot nézem, valahogy nem nagyon izgat hogy mit mondanak, ha látom hogy Button körözi le Massát, és Palik mégis mást mond, legfeljebb jót nevetek!
Szóval szerintem kicsit gyerekes ez a "Palik mondj le" ;)

Weblap Olcsón! PC Szaki Most! specitool.hu
Finom17.com
mora, sopron, biorezonancia, homeopatia, colon, akupuntura
starbug -
Tudomány, sztárok, érdekességek