Csatlakozz hozzánk Facebook-on!!!

Üdvözöllek a fórumon!
Ahhoz, hogy hozzá tudjál szólni a témákhoz, regisztrálni kell ITT, ez 1percbe telik, és nincs aktiváló e-mail.

Szerző Téma: Räikkönen: "Mégis mit ért el Coulthard?"  (Megtekintve 2038 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. április 28, 11:28
Válasz #8

bagoly701

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 544
    • Profil megtekintése
Kössz, hogy felhoztad Hamiltont, én nem akartam az orrotok alá dörgölni, hogy ő sosem beszélne így egy pilótatársáról. Még akkor sem, ha valamelyik támadná jogosan, vagy anélkül. Magát védi sokszor, de nem támadással.

2009. április 26, 20:23
Válasz #7

Laszmen

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 2527
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen
Bagoly!Szerinted Hami bírja a kritikát?Nem?Akkor meg miről beszélünk?Coulthard tényleg semmit sem ért el, tehát szája alapállásba... :knuppel2:

Ja ja valahogy így kellene neki, alapállásba... :-\

2009. április 26, 20:20
Válasz #6

Szabi

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 793
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Bagoly!Szerinted Hami bírja a kritikát?Nem?Akkor meg miről beszélünk?Coulthard tényleg semmit sem ért el, tehát szája alapállásba... :knuppel2:

2009. április 25, 21:28
Válasz #5

Marti

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Moderátor
  • Hozzászólások: 2650
    • Profil megtekintése
Érdekes hogy Martin Whitmarsh kiáll Kimi mellett, Domika meg nem, ő csak Massat dícsőíti! Ezek számomra annyira furák, a mostani fönőke nem áll ki mellette, nem mondott róla ilyeneket! Hát amit idáig is gondoltam a ferrariról, az sajnos igaznak tűnnek, és ez elszomorít! Hát Alonso lehet hogy jön! :-\


"Nem azoké a siker akik sohasem buknak el, hanem azoké,akik elbuktak,és ismét felálltak belőle" Kimi

2009. április 25, 17:26
Válasz #4

Laszmen

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 2527
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen
A Ferrari pilótája, Kimi Räikkönen nem az a versenyző, aki túlságosan sokat foglalkozna a kritikákkal, Bahreinben azonban nem hagyta szó nélkül egykori mclarenes csapattársa, David Coulthard minap tett megjegyzéseit.

Coulthard, aki tavaly fejezte be versenyzői pályafutását a Forma-1-ben a Red Bull Racingnél, néhány nappal ezelőtt azt írta az egyik brit lapnál vezetett rovatában, hogy szerinte a Ferrarinak Fernando Alonsóra lenne szüksége, mivel a spanyol sokkal többet tud hozzátenni a versenygép fejlesztéséhez, mint Räikkönen.

A finn, aki márkatársával, Felipe Massával egyetemben még nem szerzett pontot idén, eddig nem reagált a kritikára, hiszen nem is nagyon szokták érdekelni a bírálatok, ám pénteken Bahreinben visszavágott a skót versenyzőnek.

"Szerintem elég vicces ilyen megjegyzést hallani olyan emberektől, akik valójában soha semmit sem ért el"- mondta Räikkönen a finn MTV3-nak egykori csapattársa megjegyzésével kapcsolatban.

A 2007-es világbajnok mellett a McLaren-Mercedes jelenlegi csapatfőnöke, Martin Whitmarsh is kiállt, aki jól ismeri a Jégembert, hiszen Räikkönen öt évig versenyzett a wokingiaknál, mielőtt a Ferrarihoz szerződött. A brit elmondta, bár a finn nem sokat beszél, ennek ellenére mindig hasznos tanácsokat adott a mérnököknek, írja az f1-live.com.

"A tény az, hogy ő nagyon érzékeny arra, mitől lesz gyorsabb az autó, és nagyon intelligens is. Csak nem mindig ad ki magából mindent. Nekem az a tapasztalatom, hogy amikor itt volt, akkor nagyon is elkötelezetten fejlesztette a versenygépet. Amikor elmondta azt a néhány szót, azok mindig rendkívül értékesek voltak"- szögezte le Whitmarsh.

(Forrás: f1hirek.hu)

2009. április 24, 10:12
Válasz #3

Marti

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Moderátor
  • Hozzászólások: 2650
    • Profil megtekintése
Coulthardnak lehet kritizálnia, főleg hogy orba szájba nyomatja a hülyeségeit, nem egyszer kritizálta, szóval most miért ne szóljon be neki? És hagyjuk már ki nem bírja a kritikát! Most Dc is beállt a sorba hogy végre takarodjon Kimi az f1-ből! Én nem értem miért lett hirtelen ennyi ellensége, de ami a legdurvább Domika is ellene van elég rendesen! Pedig mikor visszavonult Dc akkor Kimi tisztelettel beszélt róla, és nem értem dc miért foglakozik ennyit vele! Nincs min csámcsogni, vegyük elő Kimit, mert fagyizott!


"Nem azoké a siker akik sohasem buknak el, hanem azoké,akik elbuktak,és ismét felálltak belőle" Kimi

2009. április 24, 09:39
Válasz #2

Laszmen

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 2527
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen
Ezt hogy "Mit ért el"ezt lehet kétféle képen is értelmezni,lehet úgy is hogy ezzel mit ért el hogy állandóan kritizálja, vagy azt is hogy Forma 1-es pályafutása alatt mit ért el!!
Már nem azért, de ha jobban belegondoltok akkor olyan nagyon sok mindent nem ért el Coulthard,szinte semmit, jó Kimi sem 4x VB, de azért 1 VB címet már elnyert,és ég sok mást is, de Coultard?
Szóval ha Shumi kritizálná Kimit, megérteném, és szerintem Kimi sem mondott volna ilyet ha Shumi mondja neki!!

2009. április 24, 08:48
Válasz #1

bagoly701

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 544
    • Profil megtekintése
Számos kritikát kapott az elmúlt időszakban Kimi Räikkönen. Sokan úgy vélik, hogy nem képes motiválni a Ferrarit, mivel a saját motiváltsága is megkérdőjelezhető. A héten David Coulthard is beállt a bírálók sorába:
„Felipe Massát nem ismerem túl jól, úgyhogy róla nem tudok sok mindent mondani, de Räikkönen korábban a csapattársam volt és soha nem mutatta jelét, hogy képes lenne a csapatot vezetni az autó fejlesztése terén.” – mondta és azt is hozzátette, hogy a csapat véleménye szerint jobban járna Fernando Alonsóval.
A skót egy korábbi interjúban – amit ő készített a Ferrari csapatfőnökével, Stefano Domenicalival - is kritizálta Räikkönent. Akkor azt a kérdést szegezte az olasznak: „Kimi a leglustább csapattárs, aki valaha mellettem volt. Önök ezt hogy bírják?” Domenicali diplomatikusan kikerülte a választ.
Räikkönen a finn médiában válaszolt Coulthard támadásaira. A MTV3 csatorna honlapja így idézi a 2007-es világbajnokot: „Coulthard nyilatkozatait könnyű figyelmen kívül hagyni. Mégis mit ért el? Egyáltalán semmit!”
Formula.hu
Elküldve: 2009. április 24. - 08:27:18
Nem bírja a srác a kritikát. Amúgy attól, hogy Coulthard nem futott be olyan "fényes" karriert még láthat dolgokat, ami alapján véleményt alkot. A kettő nem függ össze.

 


Weblap Olcsón! PC Szaki Most! specitool.hu
Finom17.com
mora, sopron, biorezonancia, homeopatia, colon, akupuntura
starbug -
Tudomány, sztárok, érdekességek