Csatlakozz hozzánk Facebook-on!!!

Üdvözöllek a fórumon!
Ahhoz, hogy hozzá tudjál szólni a témákhoz, regisztrálni kell ITT, ez 1percbe telik, és nincs aktiváló e-mail.

Szerző Téma: Palik László alpári stílusa  (Megtekintve 7509 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Október 29, 16:24
Válasz #9

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
Ma az überokos Palikot cseszik át a kész átverésben!
Lekváren Mercédesz! :2funny:
Sztem jó lesz.....
Hogy lehet ilyen sok hülyeséget kitalálni? :) :D

2009. április 23, 22:18
Válasz #8

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Dávid Sanyinak hiába volt kicsit monoton, dörmögő hangja még anno az mtv-n én élveztem azokat a követítseket, Palik kiegészítette a kiabálásával ;D
Igen az is jó volt, de Dávid Sándort se hívják már túl sűrün vendégként meg.. Eléggé spórolnak az RTL-nél... Pedig azt mondták kiemelkedően bánnak a Forma1-el. WRC-t is megszüntették...

2009. április 23, 22:14
Válasz #7

Hill

  • **
  • Információ Nem elérhető
  • Gokart versenyző
  • Hozzászólások: 124
    • Profil megtekintése
Dávid Sanyinak hiába volt kicsit monoton, dörmögő hangja még anno az mtv-n én élveztem azokat a követítseket, Palik kiegészítette a kiabálásával ;D
Damon Hill 1992-1999 F1 pilóta | 1. Verseny: 1992 Silverstone (Brabham-Judd) | 1. Gy?zelem: 1993 Hungaroring (Williams-Renault) | Utolsó Gy?zelem: 1998 Spa Francorchamps (Jordan Mugen Honda) | Utolsó Verseny: 1999 Suzuka (Jordan Mugen Honda) | Világbajnok: 1996 Williams - Renault

2009. április 23, 22:08
Válasz #6

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Az emberek nagyrésze már nem foglalkozik a kommentátorokkal, mert tudja, hogy az RTL Klub nem fogja őket onnan elmozdítani, Palik régebben tényleg jobban vezette a Forma1-et, és talán jobb lenne, ha nem lenne ott Gyula mellette, de már lehet rajta érezni, hogy picit valahol unja, mert semmi izgalom nincsen a sok szabályváltoztatás miatt. Amikor van akció, akkor jól közvetíti, de nagyon figyelmetlen lett, de nem akarom kritízálni, mert még mindíg jobb mikor Gyula és Wéber van, mert ők a részletekbe mennek bele, igaz néha Gyula azért van amikor közvetít, de Wéber a kellemes harsány hangján folyamatosan, csak logikázik...

Faragó András és Szujó Zoltán szerintem ők csinálják legjobban a feladatukat. Ebből is persze Szujó, mert őt már elismerték a Forma1-ben.

2009. április 23, 21:57
Válasz #5

Hill

  • **
  • Információ Nem elérhető
  • Gokart versenyző
  • Hozzászólások: 124
    • Profil megtekintése
Kár hogy nem a két nagy Dávid Sándor és Frankl András a kommentátor.ők a futamról beszéltek nem a Shell mérnökeiről.Palik is sokkal jobb volt a 90-es években meg még a 2000-es évek elején.
Damon Hill 1992-1999 F1 pilóta | 1. Verseny: 1992 Silverstone (Brabham-Judd) | 1. Gy?zelem: 1993 Hungaroring (Williams-Renault) | Utolsó Gy?zelem: 1998 Spa Francorchamps (Jordan Mugen Honda) | Utolsó Verseny: 1999 Suzuka (Jordan Mugen Honda) | Világbajnok: 1996 Williams - Renault

2009. április 23, 16:05
Válasz #4

Marti

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Moderátor
  • Hozzászólások: 2650
    • Profil megtekintése
Itt nem csak Palik tehet arról, hogy ilyen a közvetítés. Itt az rtl klub a hunyó, hogy ezt megengedik maguknak, ezt a színvonalat, Egyszerűen nem tudnak színvonalasan közvetíteni, főleg a f1 magazin is, hát semmit mondó, nem tudom hogy Héder meg Balázska mit keres ott, gőzük nincs a dolgokról, főleg Hédernek. Én még mindig kitartok Szujó Zoli közvetítse a futamokat, persze ezzel bebukjúk a kinti közvetítéseit, amiket kíválóan csinál, mert talpraeset és szeretik ott is a pilóták! Sajnos nem szakadhat ketté, és még neki ott van a reggeli című műsor amiben szintén nagyon jól helytáll. Komolyan Szujó nagyon szimpi és érti a dolgát, és jó látni az ilyen embert aki élvezi is amit csinál, teljesen ott van a sportban nem úgy mint egyesek.
Én meg inkább a czollner és Wéber pároson vagyok jobban kiakadva, ott aztán Gyula elemében van, Hát a szakmai tapasztalatukkal sem vagyok megelégedve, főleg Gyuláéval, néha olyanokat mondd hogy verema fejem a falba!
Szóval itt egy a hibás az rtl klub, és biztos vagyok benne hogy rendesen mennek a panaszlevelek az rtl klubhoz, de láthatjuk ennyit érnek.
Palik mostanában azért lett mégjobban alpári, mert nem tudja feldolgozni a dakaron történteket és ezért oltógat mindenkit, mert így ő lehet a Jani!


"Nem azoké a siker akik sohasem buknak el, hanem azoké,akik elbuktak,és ismét felálltak belőle" Kimi

2009. április 23, 12:59
Válasz #3

Szabi

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 793
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Nekem sincs bajom palikkal, szerintem Gyulával elég jól elvannak.Másrészről pedig nem azt mondja Gyulának hogy te  :censored2: !

2009. április 23, 12:18
Válasz #2

Laszmen

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 2527
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen
Erre csak azt tudom mondani hogy embere válogatja, nekem különös képen nincs bajom Palikkal,sőt, azt is mondhatnám hogy bírom,lehet hogy hülyeségeket magyaráz, de legalább vicces,és nem az a komoly, semmi nevetés,csak ülünk azt bámuljuk a futamot, ő beleéli magát, őrjöng ha valami akció van,az megint más hogy ez valakinek nem tettszik,engem amúgy sem érdekel hogy ki a közvetítő,az meg hogy Palik leoltja Czollnert, az az ő baja hogy tunya :-\!
Ja, és ez a mindenki kicsit túlzás szerintem,maradjunk abban hogy vannak akik nem kedvelik Palikot!!

Másik hogy írtam hogy bírom, az nem azt jelenti hogy én is bunkó, alpári, lekezelő lennék,én Paliknak a humorát, és a szakmai hozzáértését bírom!!!! ;)

2009. április 23, 12:00
Válasz #1

golf05

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Újonc
  • Hozzászólások: 9
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Tisztelt F1 rajongók!

Amit a Palik művel az Rtl Klub Forma-1 közvetítés alatt, az már több mint vérlázító! Nem értem, hogy az RTL klub vezetősége, hogy tűri el ezt a stílust. A Palik úr alpári, bunkó, lekezelő, viccesnek egyáltalán nem mondható! El van ájulva magától, azt képzeli, hogy a NÉZő kíváncsi a gyerekes és hülye megjegyzéseire, "poénjaira"! Attól, hogy a Hungaroring vezérigazgatója (ezzel gondolom erősen befolyásos személy az RTL Klubnál) nem szabadna engedni azokat a megnyilvánulásokat, amiket megenged magának a közvetítések alatt. Több ismerősömmel beszéltem ezzel kapcsolatban és mindenki fel van háborodva a Palik László stílusa miatt.
Van olyan ismerősöm, aki inkább a német csatornán nézi a közvetítést.
Sajnos, az a véleményem, hogy ha az RTL Klub vezetősége engedi, hogy ez a stílus érvényesüljön, azt kell hogy mondjam, hogy ugyanolyan szinten vannak, mint amit a Palik úr képvisel!
A Czollner-Wéber párost sokkal jobban eltudnám képzelni, akik alázattal és szakmai hozzáértésükkel emelnék az RTL Klub F1 közvetítések színvonalát!

Palik mentes F1 közvetítéseket kívánok!

 


Weblap Olcsón! PC Szaki Most! specitool.hu
Finom17.com
mora, sopron, biorezonancia, homeopatia, colon, akupuntura
starbug -
Tudomány, sztárok, érdekességek