Csatlakozz hozzánk Facebook-on!!!

Üdvözöllek a fórumon!
Ahhoz, hogy hozzá tudjál szólni a témákhoz, regisztrálni kell ITT, ez 1percbe telik, és nincs aktiváló e-mail.

Szerző Téma: Jenson Button  (Megtekintve 25177 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. április 20, 18:00
Válasz #18

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
Barrichello nem sokat mutatott idén de ha megnézitek a pontverseny állását akkor lehet látni hogy szorosan Button mögött van és ha Jens valami miatt kiesik máris Rubens az első...

Egyébként szerintem Alonso a Ferrarihoz fog menni, hosszú távra kell nézni a dolgokat. Most Brawn-nak bejött az új diffúzor, de ilyen radikális húzásokat többé már nem engendek a szabályok, és a gyorsan fejlesztő csapatok mint a Ferrari hamarosan jók lesznek!

2009. április 20, 17:56
Válasz #17

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Rubens gyors, de az is tény, hogy nem lesz sajna vb, mert mintha már most Button-ra építenének, és én attól tartok, hogy Brawn csak a tapasztalata miatt tartotta meg, mert ugye Alonsot akarta 1évre leszerződtettni, és ha Renault nem válik be, de a Brawn idén továbbra is top autó lesz, akkor jövőre még Alonso is oda kerülhet, ami durva lenne, de kár ilyen korán az elméleteket gyártani, mert még Rubens is nyerhet.

2009. április 20, 07:35
Válasz #16

bagoly701

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 544
    • Profil megtekintése
Ettől a megérdemelné szövegtől rosszul vagyok. Nem sorsolással dől el ki kapja a címet. Szerencsére nem is a mi szimpátiánk alapján. Azon sem múlik, hogy a közvélemény meg a "szakértő" Palikék kit gyaláznak, meg kit avatnak szentté. 

2009. április 19, 23:58
Válasz #15

Freedom

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • GP2 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 320
    • Profil megtekintése
jobban megérdemelné a VB címet mint Button... :-\
Már miért érdemelné meg jobban?

Az érdemli meg, aki a jobb pilóta. Márpedig Button a jobb.
Ezt lehet csűrni, csavarni, de ez tény.

Schumachert is fikázhatja Barrichello, de ott is ő volt a gyengébb. Nem azért, mert Schumit kedvezményezték, hanem mert egyszerűen rosszabb géneket örökölt.
« Utoljára szerkesztve: 2009. április 20, 00:07 írta Freedom »

A valaha élt legjobb Forma 1-es pilóta!

2009. április 05, 20:23
Válasz #14

moniii

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • GP2 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 484
    • Profil megtekintése
...en nem csodalkozom azok utan hogy hogyan kampanyolt Barichello...az en szememben akkor asta el magat
moniii:)

2009. április 05, 17:21
Válasz #13

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
Érdekes amikor szuper kart-ban csücsül vagy valamilyen szériakategóriában megy, akkor Rubens mindig első, akkor most mi van? :dry:

2009. április 05, 17:17
Válasz #12

Laszmen

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 2527
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen
Barichello egy vesztes típus!! jobban megérdemelné a VB címet mint Button... :-\

2009. április 05, 17:13
Válasz #11

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
Nekem is kezd egyértelmű lenni ki az első számú kedvezményezett!
Úgy néz ki Barrichello soha nem lesz F1-es világbajnok!

2009. április 05, 14:43
Válasz #10

Szabi

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 793
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Button-nak hihetetlenül jókor jött ez a szuperautó, és ha így folytatja 2009 világbajnoka lesz. Nagyon kiegyensúlyozott, és szinte nem is hibázik. Barrichello egyenlőre nem az igazi... Lehet hogy Jenson a No. 1 a csapaton belül?

Szerintem nem lehet,hanem biztos.

2009. április 04, 19:20
Válasz #9

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
Button-nak hihetetlenül jókor jött ez a szuperautó, és ha így folytatja 2009 világbajnoka lesz. Nagyon kiegyensúlyozott, és szinte nem is hibázik. Barrichello egyenlőre nem az igazi... Lehet hogy Jenson a No. 1 a csapaton belül?


2007. Október 29, 15:22
Válasz #8

takosattila

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Újonc
  • Hozzászólások: 7
    • Profil megtekintése
    • Honda F1 Magyar Fansite
    • E-mail
Villeneuve más tészta! ;) Button azt mondta ha nem kap ütőképes kocsit a hondátül ő viszzavonul.

Weboldalam: www.hondaf1.cwi.hu

2007. Október 29, 14:01
Válasz #7

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
Én nem vagyok túl optimista a Hondával kapcsolatban, de azért remélem jobbak lesznek jövőre. De az tény hogy Button-nak egy ütőképes autó kell és akkor a vb címért harcolna, mert semmivel nem lassabb mint Raikönnen vagy Hamilton. Csak az a baj hogy a Honda általában fokozatosan leépíti a pilótáit, valahogy belefásulnak az egészbe. A szezon második felében ezt láttam Barrichello-n is, és sajna szegény Villeneuve-el is ők "végeztek". És nem a pilótákkal van a gond, mert már mindeketten bizonyítottak, nekik már enm kell bizonyítani, és elhiszem hogy közben elveszítik a motivációt ha csak a 15. helyért harcolhatnak.Futamgyőztes versenyzőkről van szó akiket már nem lelkesít az hogy beleülhetnek az autóba, nekiik a győzelemért kell harcolniuk. Ha jó lesz a Honda akkor még Barrichello helyzete sem reménytelen, és talán...talán felérhet a csúcsra. Csak van itt egy bökkenő, a többi csapat is kőkeményem fejleszt, és nem fogják hagyni hogy a Honda csakúgy lelépje őket, szóval a Hondának egy csodaautót kellene összedobni a télen, mert ha csak a szárnyakat cserélgetik azért az 0,1 sec-ért, és nem valamilyen radikálisan újat alkotnak akkor sajna Button is úgy vonul vissza hogy nem nyer vb-t, és ezt nagyon nem szeretném, mert ő is legalább annyira megérdemelne egy vb címet mint Raikönnen. (Ha az idei év nem jön össze a Hondának akkor Button-nak el kell hagynia a csapatot, szerintem) Mindent bele HONDA!

2007. Október 29, 11:17
Válasz #6

takosattila

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Újonc
  • Hozzászólások: 7
    • Profil megtekintése
    • Honda F1 Magyar Fansite
    • E-mail
Nem kell a Hondát leírni, az új szakemberek kíválóak! TC nélkül meg Jenson Kimi szintjén lesz. Nagyon úgy érzem, hogy eljött a mi időnk!

Weboldalam: www.hondaf1.cwi.hu

2007. Augusztus 18, 11:17
Válasz #5

maximas

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Újonc
  • Hozzászólások: 4
    • Profil megtekintése
    • Jetiland-Humor minden mennyiségben!
    • E-mail
Sajnos nem! Jövőre is marad  a Hondánál.

jaja. én is ma este olvastam. Szerintük jővőre a világbaknoki címért fognak versenyezni.

Szerintem jövőre jó lehet a Honda, mert már most a jövő évi autón dolgoznak. Button-al meg semmi gond, top pilóta, Raikönnen, Alonso szinten van simán. ;)

 :thumbsup:

2007. Augusztus 17, 19:30
Válasz #4

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
Szerintem jövőre jó lehet a Honda, mert már most a jövő évi autón dolgoznak. Button-al meg semmi gond, top pilóta, Raikönnen, Alonso szinten van simán. ;)

 


Weblap Olcsón! PC Szaki Most! specitool.hu
Finom17.com
mora, sopron, biorezonancia, homeopatia, colon, akupuntura
starbug -
Tudomány, sztárok, érdekességek