Csatlakozz hozzánk Facebook-on!!!

Üdvözöllek a fórumon!
Ahhoz, hogy hozzá tudjál szólni a témákhoz, regisztrálni kell ITT, ez 1percbe telik, és nincs aktiváló e-mail.

Szerző Téma: Társalgó  (Megtekintve 705340 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2012. December 23, 20:39
Válasz #3386

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Kellemes Karácsonyi Ünnepet kívánok minden kedves fórumozónak! :)

2012. Szeptember 03, 19:00
Válasz #3385

speci

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1032
    • Profil megtekintése
Boldog Szülinapot tapaty!  :6:

2012. Augusztus 28, 22:01
Válasz #3384

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Nagyon szépen köszönöm nektek, hogy írtatok. :)

 :6: :6: :6:  :friends: :friends:

2012. Augusztus 28, 20:06
Válasz #3383

speci

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1032
    • Profil megtekintése
Boldog Szülinapot "Vezérünk"!  :clap1:

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=whPYqCbkfuI" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=whPYqCbkfuI</a>

2012. Augusztus 28, 19:57
Válasz #3382

DannyBug

  • F1 Bug Team
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 662
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Lotus, Sauber
  • Kedvenc pilótád: Kimi Raikkönen, Robert Kubica, Kamui Kobayashi,
Nos, a fórum tagok nevében is Boldog Születésnapot kívánok Cole-nak!  :6: :clap7: :clap7: O0


2012. Augusztus 21, 20:18
Válasz #3381

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Megpróbálom valami hadműveletet csinálni amivel kicsit föl tudjuk pörgetni a fórumot remélhetőleg! :) Igen most eléggé elfoglaltak az emberek meg ebbe a rohadt melegbe szerintem strandolnak! :D

Mondjuk én is azt tenném, hiszen, ha szünet, akkor legyen a nézőknek is az, dehát a munkás élet nem engedi. :)

Reméljük szeptemberben visszatérnek.

2012. Augusztus 21, 19:30
Válasz #3380

DannyBug

  • F1 Bug Team
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 662
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Lotus, Sauber
  • Kedvenc pilótád: Kimi Raikkönen, Robert Kubica, Kamui Kobayashi,
Szia! DannyBug:wave:

Örülünk, hogy visszatértél, és Te is hozzá járulhatsz ahhoz, hogy újra pörgős és eseménydús legyen a fórum.

Sajnso most a 5 hetes szünet alatt nagyon nagy a pangás, de reméljük, hogy ez hamarosan megváltozik.  :)

Megpróbálom valami hadműveletet csinálni amivel kicsit föl tudjuk pörgetni a fórumot remélhetőleg! :) Igen most eléggé elfoglaltak az emberek meg ebbe a rohadt melegbe szerintem strandolnak! :D


2012. Augusztus 21, 16:53
Válasz #3379

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Szia! DannyBug:wave:

Örülünk, hogy visszatértél, és Te is hozzá járulhatsz ahhoz, hogy újra pörgős és eseménydús legyen a fórum.

Sajnso most a 5 hetes szünet alatt nagyon nagy a pangás, de reméljük, hogy ez hamarosan megváltozik.  :)

2012. Augusztus 20, 18:58
Válasz #3378

DannyBug

  • F1 Bug Team
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 662
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Lotus, Sauber
  • Kedvenc pilótád: Kimi Raikkönen, Robert Kubica, Kamui Kobayashi,
Sziasztok ismét! :)

Sajnos már egyszer hosszabb ídőre elhagytam a fórumot, most sajnos megint sikerült, bár a sok meló meg egyebek miatt mostanában csak a facebookot néztem sajnos!  :-\ De mindig is hiányzott a fórum légkör csak eddig azon voltam, hogy az fb-t meglesem és kész, de most már visszatérek a fórumozáshoz is mert több szabadidőm lett hál istennek. :)


2012. Augusztus 19, 23:08
Válasz #3377

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Boldog Szülinapot levi98!

2012. Június 09, 15:26
Válasz #3376

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Én segítek, ha tudok, viszont vidéken dolgozok, net nincs a közelben (mondjuk idő sem lenne rá, napi 12 óra meló).
De szerintem elég jól össze van rakva a fórum, nem nagyon kell most alakítani. A fórumozókat meg nem lehet irányítani, ha nincs kedvük csak olvasni.  A lényeg, hogy itt vannak, és nem hiába dolgoztok.
Ha megnyerem a lottót, akkor veszek jegyeket a ringre és a hozzászólók között sorsolunk.  :)

 :D :D

Köszi az jó lesz, amúgy ilyenbe már törtem a fejem, hogy nyeremény sorsolást, bár ahhoz nagyobb aktivitás kell.

2012. Június 09, 13:55
Válasz #3375

speci

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1032
    • Profil megtekintése
Én segítek, ha tudok, viszont vidéken dolgozok, net nincs a közelben (mondjuk idő sem lenne rá, napi 12 óra meló).
De szerintem elég jól össze van rakva a fórum, nem nagyon kell most alakítani. A fórumozókat meg nem lehet irányítani, ha nincs kedvük csak olvasni.  A lényeg, hogy itt vannak, és nem hiába dolgoztok.
Ha megnyerem a lottót, akkor veszek jegyeket a ringre és a hozzászólók között sorsolunk.  :)

2012. Június 09, 13:16
Válasz #3374

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Ahogy elnézem FormaNet segít a cikkekben, személy szerint ezúton köszönöm is neki. A látogatottság ahhoz képest nem rossz, hosszá szólás kevés igaz. De! Dolgoztál vele, elég jól összeállt a fórum...most hagynád veszni? Ahogy írtad nem nagy pénz a domain hosszabbítás, gondolom a tárhely sem sok azért annyira. Nekem volt saját oldalam, fórum is hozzá (más témában), ott is ez volt a helyzet. Én rosszul döntöttem, megszüntettem az oldalt, már bánom kicsit. Végül is Te neked kell eldönteni, én csak leírtam a véleményem. Esetleg még annyit, hogy más oldalaknál (amik látogatottabbak) sem nagy a hsz dömping.
Dönts okosan.  ;)


Köszi, rendes tőled, hogy válaszoltál rá. Tudod nem akarnám veszni hagyni, mert lehetne még újra sok hozzászólás, csak kéne nekem egy olyan ember, aki segítene az oldal úgymond újraélesztésében. Lennének ötletei, hogy hol lehetne még jobban aktivizálni az embereket, hogy jöjjenek fórumozni.

2012. Június 09, 09:06
Válasz #3373

speci

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1032
    • Profil megtekintése
Már 2 hónap sincs, és lefog járni a f1forum.co.hu domain neve, a hosszabbítás ára elenyésző, de mivel a fórummal foglalkozni kell, energiát, időt fektetni bele, ezért meg kell fontolni, hogy van-e értelme a folytatásnak. Sajnos hiába a sok látogató az emberek nem akarnak írni, és ha regisztráció nélkül lehetne, akkor se írnának, mert nem szeretnek fórumozni nagyon az emberek.  Mióta közösségi életet élünk azóta a fórumok, chatek se látogatottak.

Szóval, ha van ötlet vagy esetleg valaki lát még nagyobb jövőt a fórumnak, akkor írjon ötletet, tippet esetleg tudna valami nagy reklám helyet, ami biztos látogatót hoznak, akik ide szoknának, vagy olyanok is írjanak, akik átvennék úgymond a fórum irányítását, és megpróbálnák újra felvirágoztatni, de persze ebben én is nagyon szívesen segítenék, mert 2 éve ez lenne a célom, csak egyedül ez már így nem buli.

Várom az észrevételeket és az érdeklődőket.

Ahogy elnézem FormaNet segít a cikkekben, személy szerint ezúton köszönöm is neki. A látogatottság ahhoz képest nem rossz, hosszá szólás kevés igaz. De! Dolgoztál vele, elég jól összeállt a fórum...most hagynád veszni? Ahogy írtad nem nagy pénz a domain hosszabbítás, gondolom a tárhely sem sok azért annyira. Nekem volt saját oldalam, fórum is hozzá (más témában), ott is ez volt a helyzet. Én rosszul döntöttem, megszüntettem az oldalt, már bánom kicsit. Végül is Te neked kell eldönteni, én csak leírtam a véleményem. Esetleg még annyit, hogy más oldalaknál (amik látogatottabbak) sem nagy a hsz dömping.
Dönts okosan.  ;)

2012. Június 08, 22:15
Válasz #3372

Ivancia

  • F1 Challenge Fan
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 2509
  • KC23!
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Ferrari
  • Kedvenc pilótád: Karun Chandhok
Foci EB-ről vélemények?

Szvsz Németek nyernek.  :)
?Minden tiszteletem Chandhok-é, egy kedves srác. Látok annyit benne, ami elég egy világbajnoki címhez? Nos, ezt majd az idő eldönti. Ennek a történetnek még jó vége is lehet, de egyelőre nem tud autóhoz jutni.?
Eddie Jordan

 


Weblap Olcsón! PC Szaki Most! specitool.hu
Finom17.com
mora, sopron, biorezonancia, homeopatia, colon, akupuntura
starbug -
Tudomány, sztárok, érdekességek