Csatlakozz hozzánk Facebook-on!!!

Üdvözöllek a fórumon!
Ahhoz, hogy hozzá tudjál szólni a témákhoz, regisztrálni kell ITT, ez 1percbe telik, és nincs aktiváló e-mail.

Szerző Téma: Társalgó  (Megtekintve 705873 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2010. Június 30, 20:57
Válasz #2006

Pepee

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1325
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Mclaren-Mercedes
  • Kedvenc pilótád: Lewis Hamilton
Hát ilyen az ha valakiért rajonguk, feltétel nélkül!
Nekem is mondogatták, hogy Kimi milyen flegma stb... nekem fel sem tűnt, mert évek óta olyannak szoktam meg, holott tudat alatt, tudom, hogy hűvös külsőt mutat, de nem egy rideg ember ennek ellenére!Ezt egy rajongónak ugysem magyarázod be :D

Ebből is látszik,hogy nem csak divatból szeretjük a srácokat. :) Engem sose érdekelt,hogy ki mit mond Lewis-ról,mert nekem mindig is ő lesz a kedvencem. :) Jó persze nem esik jól mikor bántják,hol okkal,hol ok nélkül,de az egyik fülemen be a másikon ki. :D


2010. Június 30, 20:44
Válasz #2005

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
El ne hidd,hogy megsértődök. :) Tudom,hogy nem mindenki szereti Lewist. :) Mondjuk még szerencse,hogy nem mindenki érte rajong. :D Nekem nem nagyon tűnik fel,hogy arcoskodik,de ez biztos azért van mert ő a kedvencem és így szerettem meg. :) Mondjuk egy-két nyilatkozatától néha nekem is égne álla a hajam. :D De hát ő ilyen, nem lehet megváltoztatni.  :D Az igaz,mostanában sok mindent elnéznek neki,de nem az ő hibája,nem ő hozza a szabályokat.Ha az FIA meg ilyen,hülye akkor megérdemlik,hogy kijátsszák őket.
A Red Bullokat tényleg nem szeretem,úgy ahogy vannak. :D De így van ez jól,nem szerethetünk mindenkit. :D

Hát ilyen az ha valakiért rajonguk, feltétel nélkül!
Nekem is mondogatták, hogy Kimi milyen flegma stb... nekem fel sem tűnt, mert évek óta olyannak szoktam meg, holott tudat alatt, tudom, hogy hűvös külsőt mutat, de nem egy rideg ember ennek ellenére!Ezt egy rajongónak ugysem magyarázod be :D

2010. Június 30, 19:26
Válasz #2004

Pepee

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1325
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Mclaren-Mercedes
  • Kedvenc pilótád: Lewis Hamilton
Hát igen, nem szeretjük, de azért meg ne sértődj nekem :) Kb 1 évig szinte rossz szót nem ejtettem róla, de most megint kezd kinyílni nála a csipa, és ismét arcoskodik! Meg ez a sok szabálytalanság a részéről(A FIA meg még asszisztál is neki)...igazán ez váltja ki belőlem a rossz gondolatokat róla!És ha 1 esetről lett volna szó, nem is szólok semmit, de idén ez már a sokadik!
De ezért ne te érezd rosszul magad, téged szeretlek :)  :oleles
Látod te sem szereted Red Bullékat! :D De nem is baj!

El ne hidd,hogy megsértődök. :) Tudom,hogy nem mindenki szereti Lewist. :) Mondjuk még szerencse,hogy nem mindenki érte rajong. :D Nekem nem nagyon tűnik fel,hogy arcoskodik,de ez biztos azért van mert ő a kedvencem és így szerettem meg. :) Mondjuk egy-két nyilatkozatától néha nekem is égne álla a hajam. :D De hát ő ilyen, nem lehet megváltoztatni.  :D Az igaz,mostanában sok mindent elnéznek neki,de nem az ő hibája,nem ő hozza a szabályokat.Ha az FIA meg ilyen,hülye akkor megérdemlik,hogy kijátsszák őket.
A Red Bullokat tényleg nem szeretem,úgy ahogy vannak. :D De így van ez jól,nem szerethetünk mindenkit. :D


2010. Június 30, 08:10
Válasz #2003

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
Ejnye,hogy nem szeretitek Lewist... :D most mindjárt megsértődök. :D :D XD
Am én nem sajnáltam volna a Vetteles tortát. :D :D Alig vártam volna,hogy felszeleteljem. :D na jó ez gonosz volt. :D Főleg ha Webberes lenne ,na akk bele sem merek gondolni mit csinálnék vele. :D :D
Na mindegy majd megkérem anyuékat,hogy csináltassanak nekem egy Lewis-os csokitortát. :D

Hát igen, nem szeretjük, de azért meg ne sértődj nekem :) Kb 1 évig szinte rossz szót nem ejtettem róla, de most megint kezd kinyílni nála a csipa, és ismét arcoskodik! Meg ez a sok szabálytalanság a részéről(A FIA meg még asszisztál is neki)...igazán ez váltja ki belőlem a rossz gondolatokat róla!És ha 1 esetről lett volna szó, nem is szólok semmit, de idén ez már a sokadik!
De ezért ne te érezd rosszul magad, téged szeretlek :)  :oleles
Látod te sem szereted Red Bullékat! :D De nem is baj!

2010. Június 29, 23:36
Válasz #2002

Adam Jonas

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1036
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Ejnye,hogy nem szeretitek Lewist... :D most mindjárt megsértődök. :D :D XD
Am én nem sajnáltam volna a Vetteles tortát. :D :D Alig vártam volna,hogy felszeleteljem. :D na jó ez gonosz volt. :D Főleg ha Webberes lenne ,na akk bele sem merek gondolni mit csinálnék vele. :D :D
Na mindegy majd megkérem anyuékat,hogy csináltassanak nekem egy Lewis-os csokitortát. :D

Hát ha Webberes tortát kapnék....ööö...khhhm...nem írom le inkább, hogy mit csinálnék! :D

2010. Június 29, 22:32
Válasz #2001

Pepee

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1325
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Mclaren-Mercedes
  • Kedvenc pilótád: Lewis Hamilton
Gyanítom, hogy aki ismer, az nem sértene meg egy Hamis tortával :D

Én még ezt a Vettelest is sajnáltam megvágni, de amúgy én sem tudom miért nem Kimiset kaptam! Mert attól hogy ő már nincs a F-1-ben attól én még törzsgyökeres Kimis maradok! :)

Ejnye,hogy nem szeretitek Lewist... :D most mindjárt megsértődök. :D :D XD
Am én nem sajnáltam volna a Vetteles tortát. :D :D Alig vártam volna,hogy felszeleteljem. :D na jó ez gonosz volt. :D Főleg ha Webberes lenne ,na akk bele sem merek gondolni mit csinálnék vele. :D :D
Na mindegy majd megkérem anyuékat,hogy csináltassanak nekem egy Lewis-os csokitortát. :D


2010. Június 29, 20:22
Válasz #2000

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
Én a Vettel-es tortába simán belevágok,de a Kimis tortába már nem olyan könnyen, szerintem sokáig csak bámulnám, én soha nem kaptam ilyen tortát, de nekünk mindig van a születésnapunkkor torta nem nagy éppen hogy mindenkinek jusson. Azon gondolkodtam ha mondjuk valaki lewis-os tortát adna nekem, a fejére borítanám az biztos!  :D

Gyanítom, hogy aki ismer, az nem sértene meg egy Hamis tortával :D

Én még ezt a Vettelest is sajnáltam megvágni, de amúgy én sem tudom miért nem Kimiset kaptam! Mert attól hogy ő már nincs a F-1-ben attól én még törzsgyökeres Kimis maradok! :)

2010. Június 29, 17:08
Válasz #1999

Marti

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Moderátor
  • Hozzászólások: 2650
    • Profil megtekintése
Én a Vettel-es tortába simán belevágok,de a Kimis tortába már nem olyan könnyen, szerintem sokáig csak bámulnám, én soha nem kaptam ilyen tortát, de nekünk mindig van a születésnapunkkor torta nem nagy éppen hogy mindenkinek jusson. Azon gondolkodtam ha mondjuk valaki lewis-os tortát adna nekem, a fejére borítanám az biztos!  :D


"Nem azoké a siker akik sohasem buknak el, hanem azoké,akik elbuktak,és ismét felálltak belőle" Kimi

2010. Június 28, 21:35
Válasz #1998

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
Tina nagyon szép a torta. :cheerful_h4h: Remélem majd engem is meglepnek,egy Lewis-os tortával. ::-)  vagy egy jó kis Mclaren-es könyvel. :D

Köszi :) Sajnálnád megvágni, ahogy én :)

2010. Június 28, 20:23
Válasz #1997

Forma1 Girl

  • Michael Schumacher
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 912
  • Kockás Zászló
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Mercedes Gp Petronas
  • Kedvenc pilótád: Michael Schumacher, Kamui Kobayashi, Robert Kubica, Felipe Massa, Vitalij Petrov, Karun Chandhok
Az a torta nagyopn király!

Pepee remélem majd kapsz 1 Lewis-os tortát a szülinapodon!
"Hogy jó győztes légy, még jobb vesztesnek kell lenned." Michael Schumacher
"Mindannyiunk célja legjobbnak lenni a legjobbak között." Michael Shumacher
"Vannak kellemesebb dolgok is, mint 120-szal fék nélkül egy gumifal felé száguldani." Michael Schumacher

2010. Június 28, 20:02
Válasz #1996

Pepee

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1325
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Mclaren-Mercedes
  • Kedvenc pilótád: Lewis Hamilton
Tina nagyon szép a torta. :cheerful_h4h: Remélem majd engem is meglepnek,egy Lewis-os tortával. ::-)  vagy egy jó kis Mclaren-es könyvel. :D


2010. Június 28, 18:36
Válasz #1995

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
Köszi :) És még finom is volt, bár én nem vagyok annyira édes szájú!

2010. Június 28, 18:20
Válasz #1994

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
Tényleg szép kis torta! :D

2010. Június 28, 16:20
Válasz #1993

slack

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Újonc
  • Hozzászólások: 27
    • Profil megtekintése
Köszi DannyBug  , mhh szép torta grat  :6:


"Ha találkozol a sikerrel és a kudarccal, akkor el?bb-utóbb rájössz, hogy a kett? majdnem ugyanaz!"


2010. Június 27, 17:08
Válasz #1992

DannyBug

  • F1 Bug Team
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 662
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Lotus, Sauber
  • Kedvenc pilótád: Kimi Raikkönen, Robert Kubica, Kamui Kobayashi,
a csoki torta az komoly mondjuk a túró krémeseket jobban szeretem! de izlések és pofonok happy :cheerful_h4h:


 


Weblap Olcsón! PC Szaki Most! specitool.hu
Finom17.com
mora, sopron, biorezonancia, homeopatia, colon, akupuntura
starbug -
Tudomány, sztárok, érdekességek