Csatlakozz hozzánk Facebook-on!!!

Üdvözöllek a fórumon!
Ahhoz, hogy hozzá tudjál szólni a témákhoz, regisztrálni kell ITT, ez 1percbe telik, és nincs aktiváló e-mail.

Szavazás

Melyik világbajnokot látnád szívesen a Forma-1 es rajtrácson?

juan manuel fangio
0 (0%)
giuseppe farina
0 (0%)
alberto ascari
0 (0%)
mike hawthorn
0 (0%)
jack brabham
0 (0%)
phil hill
0 (0%)
graham hill
1 (4.2%)
jim clark
0 (0%)
john surtees
0 (0%)
denny hulme
0 (0%)
jackie stewart
0 (0%)
jochen rindt
0 (0%)
emerson fittipldi
0 (0%)
niki lauda
1 (4.2%)
james hunt
1 (4.2%)
mario andretti
1 (4.2%)
jody scheckter
1 (4.2%)
alan jones
1 (4.2%)
nelson piquet
1 (4.2%)
keke rosberg
2 (8.3%)
alain prost
2 (8.3%)
ayrton senna
3 (12.5%)
nigel mansell
2 (8.3%)
michael schumacher
3 (12.5%)
damon hill
2 (8.3%)
jacques villeneuve
2 (8.3%)
mika häikkinen
1 (4.2%)

Összes szavazó: 6

Szavazás lezárva: 2009. április 26, 06:34

Szerző Téma: Melyik világbajnokot látnád szívesen a Forma-1 es rajtrácson?  (Megtekintve 4439 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Augusztus 11, 16:23
Válasz #14

tammasibela

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Újonc
  • Hozzászólások: 3
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Senna-ra mindenféleképpen kíváncsi lennék!

2009. Június 07, 23:53
Válasz #13

Freedom

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • GP2 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 320
    • Profil megtekintése
Basszus, lemaradtam erről a szavazásról, pedig egyértelmű, hogy a KIRÁLY-ra szavaznék  :1:

Schumi az ISTEN, a Világ legnagyobb forma1-es pilótája.
Soha senki nem fogja őt utolérni és utánozni. A legszebb csillag volt az égen és megszakad a szívem, ha csak arra gondolok, hogy többé nem fog versenyezni  :cray_:

Senki nem tudott annyira örülni egy győzelemnek, mint ő.
Hálát adok az égnek, hogy neki szurkolhattam és megéltem, hogy láttam őt versenyezni.
Egy élő legenda, aki a világ leghatalmasabb sportolóivá emelkedett.

A gyorsaság és a győzelem szimbóluma lett.

Minden tiszteletem az övé  :6:

A valaha élt legjobb Forma 1-es pilóta!

2009. Június 07, 12:23
Válasz #12

Ivancia

  • F1 Challenge Fan
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 2509
  • KC23!
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Ferrari
  • Kedvenc pilótád: Karun Chandhok
Prostot azt én is szívesen látnám újra a mostani mezőnyben.Ha a 80-as években a f1 történetének egyik legkeményebb mezőnyében 51 futamot nyert akkor a mai mezőnyben sz*rrá nyerné magát.Meg Jochen Rindet.Negy közönségkedvenc volt.Vakmerő és agreszív és könyörtelen volt.ő mindig a saját és az autó határain túl ment.A mai f1 ben az a baj, hogy az autón és a pilótán kívül még a taktika is számít.Hiába van 1 jó pilóta 1 jó autóban ha rossz a taktika.
ez .osan igy van.
?Minden tiszteletem Chandhok-é, egy kedves srác. Látok annyit benne, ami elég egy világbajnoki címhez? Nos, ezt majd az idő eldönti. Ennek a történetnek még jó vége is lehet, de egyelőre nem tud autóhoz jutni.?
Eddie Jordan

2009. Június 07, 11:41
Válasz #11

fish

  • **
  • Információ Nem elérhető
  • Gokart versenyző
  • Hozzászólások: 53
    • Profil megtekintése
Prostot azt én is szívesen látnám újra a mostani mezőnyben.Ha a 80-as években a f1 történetének egyik legkeményebb mezőnyében 51 futamot nyert akkor a mai mezőnyben szarrá nyerné magát.Meg Jochen Rindet.Negy közönségkedvenc volt.Vakmerő és agreszív és könyörtelen volt.ő mindig a saját és az autó határain túl ment.A mai f1 ben az a baj, hogy az autón és a pilótán kívül még a taktika is számít.Hiába van 1 jó pilóta 1 jó autóban ha rossz a taktika.

2009. Június 06, 20:12
Válasz #10

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
Nem tudom pontosan mi a probléma de ez az F1 már közel sem olyan jó mint a 10 évvel ezelőtti. Utoljára öldöklő test-test elleni küzdelmeket 2001 környékén láttam. Amikor Montoya agya csúnyán elborult és kitaposta a Williams BMW lelkét, és nem ismert kegyelmet. Ami azóta megy az semmi más mint taktikai küzdelem. Gyakorlatilag a mérnökök csatáznak egymással és nem a versenyzők a pályán, ahogy illene...

Régi szép idők 900 lóerős V10-es szörnyetegek, huh !

Azt sem értem hogy miért lasssítják folyton őket mesterségesen, okés veszélyes meg minden de a veszély benne van az autosportban... Lassan már a GP2 gyorsabb köröket teljesít mint az F1 ami szégyen.

Az F1-nek pontosan az utolérhetetlenséget, érinthetetlenséget kellene szimbolizálnia szerintem!

2009. Június 06, 19:27
Válasz #9

monsterF1

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Újonc
  • Hozzászólások: 32
    • Profil megtekintése
Szerintem az a gond, hogy nincsenek "igazi" egyéniségek, mint voltak tíz, húsz vagy régebben. Ezért is sincs nekem olyan igazi kedvencem, mint volt anno. És valóban, ahogy mondod, kevesebb az izgulnivalók a hétvégéken.

Meg ugye egy igazi motorsport rajongó nem azon szeretne leginkább izgulni, hogy vajon a boxban fel tudják-e rakni a gumikat gond nélkül, és a tankolás során nem borul lángokba a boxutca. Hanem azért, hogy test-test elleni szabályos csatákat lásson kint a pályán. Mert sajnos mostanra nem e utóbbi van célpontban. Sajnos. :'( 

2009. Június 06, 18:50
Válasz #8

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
Számomra az is fura hogy nem igazán tapasztalható ellentét/feszültség a versenyzők között, mintha mindent tudnának előre, és le lennének osztva a lapok, nagyon érdekes irányt vett az F1, és egyértelműen rosszat tesz a sportnak...

Régebben futamok előtt éreztem a feszültséget, a tétet, de mostanság csak nézem a futamokat semmi "izgalom" ...

2009. Június 06, 18:41
Válasz #7

monsterF1

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Újonc
  • Hozzászólások: 32
    • Profil megtekintése
F1Andris!
Semmi akadálya, azt hiszem kezdődhet is a banzáj, úgy ahogy mondod. Egy kis szint biztos vinnének a mostanra kissé megkopott F1-be. :mml: :clap1:

2009. Június 06, 18:16
Válasz #6

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
Jó ízlésed van MonsterF1, én is kiegyeznék az alábbi 3 pilótával, bár csapjuk még hozzá Hakkinen-t, Irvine-t, és Montoya-t, és már kezdődhetne is a móka! ::-)

2009. Június 06, 18:09
Válasz #5

monsterF1

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Újonc
  • Hozzászólások: 32
    • Profil megtekintése
Én Prost-ot, Hill-t és Villeneuve-t látnám ismét a Formula 1-ben.

2009. Június 04, 23:55
Válasz #4

Marita

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Újonc
  • Hozzászólások: 17
    • Profil megtekintése

2009. április 16, 10:05
Válasz #3

Ivancia

  • F1 Challenge Fan
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 2509
  • KC23!
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Ferrari
  • Kedvenc pilótád: Karun Chandhok
én schumit és häikkinen-t szeretném mert ők nagyjábol ilyen kocsikal
versenyeztek a 90-es években.
?Minden tiszteletem Chandhok-é, egy kedves srác. Látok annyit benne, ami elég egy világbajnoki címhez? Nos, ezt majd az idő eldönti. Ennek a történetnek még jó vége is lehet, de egyelőre nem tud autóhoz jutni.?
Eddie Jordan

2009. április 16, 06:42
Válasz #2

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
Én Villeneuve-öt látnám szívesen újra versenyezni, nemrég megnéztem az 1997-es Jerez-i GP-t. Nagyon jól esett újra átélni világbajnoki győzelmét. Az F1 történetének legnagyobb versenyzőjét győzte le Vileneuve test-test elleni küzdelemben.

Ráadásul Villeneuve igazi egyéniség volt, nem csak egy szürke bábú mint a mai versenyzők 90%-a. Mindenről volt véleménye, és nem csak azt tudta mondani amit a csapat hallani akart!

Az a történet pedig hogy apja tragikus halála után erőt vett magán és elkezdett versenyezni majd legyőzte az egész világot az egészen elképesztő.

Büszke vagyok rá hogy sikerült találkoznom vele, és egy életreszóló élménnyel lettem gazdagabb!  :yes:






2009. április 15, 20:12
Válasz #1

Ivancia

  • F1 Challenge Fan
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 2509
  • KC23!
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Ferrari
  • Kedvenc pilótád: Karun Chandhok
?Minden tiszteletem Chandhok-é, egy kedves srác. Látok annyit benne, ami elég egy világbajnoki címhez? Nos, ezt majd az idő eldönti. Ennek a történetnek még jó vége is lehet, de egyelőre nem tud autóhoz jutni.?
Eddie Jordan

 


Weblap Olcsón! PC Szaki Most! specitool.hu
Finom17.com
mora, sopron, biorezonancia, homeopatia, colon, akupuntura
starbug -
Tudomány, sztárok, érdekességek