Csatlakozz hozzánk Facebook-on!!!

Üdvözöllek a fórumon!
Ahhoz, hogy hozzá tudjál szólni a témákhoz, regisztrálni kell ITT, ez 1percbe telik, és nincs aktiváló e-mail.

Szerző Téma: Felipe Massa  (Megtekintve 91998 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2008. Október 28, 16:27
Válasz #41

Brigike

  • **
  • Információ Nem elérhető
  • Gokart versenyző
  • Hozzászólások: 77
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Tomi23

Nem kell idegeskedni. :) Hamilton azért került fel a f1-be, mert a Mclaren ovis kora óta nevelgette, hogy ő ilyen legyen. Úgy mint Vettelt, aki a Red Bullhoz tartozik. Ezért amikor megnyerte a gp2-öt, akkor döntött Denis bácsi, hogy felviszi az f1-be, mert más pilótát nem tudtak Alonso mellé berakni, pedig Pedro szeretett volna maradni, de nem engedték neki. Mivel Denis bácsi azt hitte, hogy az újonc Hamike tapasztalatlan, ezért Alonsonak sima dolga lesz a bajnokságban, de nem így lett. őket is meglepte a dolog, és Alonsonak nem volt beígérve az első számú státusz, ezt már többször elmondta a kedves Ron Dennis bácsi. Ja és a kommentátorokra nem kell figyelni, csak a hülyeség jön ki belőlük. Ezt csak azért írtam le, mert kell senkit se leírni, hogy ő  milyen rossz pilóta stb.. Massa, Kimi, Alonso és a többiek is végig mentek egy hosszú úton, hogy eljussanak idáig. :)
Így van..mindenki megtett egy bizonyos útat,de valakinek könnyebb volt(lásd.Hamilton) és valakinek nehezebb dolga vol(lásd.Massa).Mégis egy szinten vannak! :yes: :yes:
Forza Felipe!!:)

2008. Október 28, 15:22
Válasz #40

Szabi

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 793
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Tomi23!Te pedig élj abban a hitben, hogy Hamike a legjobb!Csak hogy álomvilágban élsz!

2008. Október 28, 15:16
Válasz #39

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Tomi23

Nem kell idegeskedni. :) Hamilton azért került fel a f1-be, mert a Mclaren ovis kora óta nevelgette, hogy ő ilyen legyen. Úgy mint Vettelt, aki a Red Bullhoz tartozik. Ezért amikor megnyerte a gp2-öt, akkor döntött Denis bácsi, hogy felviszi az f1-be, mert más pilótát nem tudtak Alonso mellé berakni, pedig Pedro szeretett volna maradni, de nem engedték neki. Mivel Denis bácsi azt hitte, hogy az újonc Hamike tapasztalatlan, ezért Alonsonak sima dolga lesz a bajnokságban, de nem így lett. őket is meglepte a dolog, és Alonsonak nem volt beígérve az első számú státusz, ezt már többször elmondta a kedves Ron Dennis bácsi. Ja és a kommentátorokra nem kell figyelni, csak a hülyeség jön ki belőlük. Ezt csak azért írtam le, mert kell senkit se leírni, hogy ő  milyen rossz pilóta stb.. Massa, Kimi, Alonso és a többiek is végig mentek egy hosszú úton, hogy eljussanak idáig. :)

2008. Október 28, 13:45
Válasz #38

Tomi23

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Újonc
  • Hozzászólások: 9
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Szabi

Gondolj amit akarsz. Úgy se tudlak meggyőzni az ellenkezőjéről. Ha te komolyan abban a hitben élsz hogy Hamilton apja lefizette a csapatot akkor hidd csak azt ha ez megnyugtatja a lelki világodat. Ezt biztos könnyebb elhinni mint azt, hogy Hamiltont a tehetsége miatt vette fel a csapata. Immár második éve.

Bagoly igazad van

2008. Október 28, 10:26
Válasz #37

Szabi

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 793
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Kedves Tomi23!Gondolkozz, mielőtt azt mondod valakinek hogy ökörségeket ír!

2008. Október 28, 10:20
Válasz #36

bagoly701

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 544
    • Profil megtekintése
Tomi23,én szórol szóra ezt írtam volna, csak már belefáradtam.

2008. Október 28, 09:12
Válasz #35

Tomi23

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Újonc
  • Hozzászólások: 9
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Emberek!

Egy kicsit gondolkozni kéne mielőtt ekkora ökörségeket írtok. :uglystupid2: Mi az, hogy az apja lefizette a McLarent? Kis csapatoknál meg lehet ezt csinálni, de nem lehet egy ferrarinál, BMW-nél se pedig a McLarennél. Ezt ti se gondolhatjátok komolyan. Tudtommal tavaly nem Hami volt az első számú pilóta hanem Alonso. Néha a kommentátorokra is oda kéne figyelni. Szerintetek ők is hazudnak? Meg nem a bulvár sajtóban kéne beszerezni az infótokat, mert az egy csöppet túloz. Olvassatok megbízhatóbb újságokat és akkor lesz egy kis realitás abban amit leírtok.  :rtfm: Az meg, hogy Massa mennyi pontot bukott idén az olyan, hogy Hamitől is elvették a helyezését ha jól emlékszem. A szomorú, hogy annyira elvakultak vagytok amikor Massáról van szó, hogy mondhat nektek bárki bármit akkor is a saját hülyeségeteket állítjátok Persze Hamilton apja lefizette a McLaren-t hogyne ehhez a meglátásotokhoz csak gratulálni tudok :clap7:

2008. Október 27, 13:16
Válasz #34

Brigike

  • **
  • Információ Nem elérhető
  • Gokart versenyző
  • Hozzászólások: 77
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Ja, Hamit az apja csak benyomta a mercihez, mert sok pénze van, és lefizeti a csapatot.De Massa csak a tehetségével került a ferrarihoz!
Így van!Hát ezt magyarázom!Már Kova is kibukott Hamika miat és azt mondta bárki kerülne Hamika mellé csapattársnak elnyomnák!Úgyhogy ez van! :ok:
Forza Felipe!!:)

2008. Október 27, 12:54
Válasz #33

Szabi

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 793
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Ja, Hamit az apja csak benyomta a mercihez, mert sok pénze van, és lefizeti a csapatot.De Massa csak a tehetségével került a ferrarihoz!

2008. Október 27, 12:49
Válasz #32

Brigike

  • **
  • Információ Nem elérhető
  • Gokart versenyző
  • Hozzászólások: 77
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Ha már itt tartunk hogy massa mögött mennyi munka van akkor annyit mondok, Hamilton 18 éve versenyzik, de ha a forma1-re gondolsz, hogy Massa mögött több munka van akkor szégyen hogy egy újjonc is jobban versenyzik nálla. Se Sennahoz se pedig Sumihoz nem hasonlítottam. Más korosztály mint michael Senna pedig a forma1 hőse volt, de Massa meg se közelíti a teljesítményét és ha magadba nézel akkor rájössz, hogy igazam van. :wave:
Na hát éppen erröl beszélek,hogy Hamiltonnak nem volt más dolga csak vezetni és kész!Felipének meg kellett küzdenie minden egyes versenyért,hogy ott lehessen!Hamika nevelésében rengeteg pénz van Massáéban pedig semmi!És láss csodát mégis 7pont köztük a különbség és ennyi!Ha egy kicsit utánna számolnátok az ideji évnek akkor kiderül ki is érdemelné meg a címet!Megsugom neked,hogy Massa 33pontott vesztett idén,de legyünk sportszerűek és számoljuk neki bele a plusz pontokat amibe szerencséje volt=19pont és 7pont hátrány==12pont és FELIPE MASSA a világbajnok!ENNYI!
Elküldve: 2008. Október 27. - 12:49:34
Brigike, a falra mászok ha még egyszer meghallom, hogy Hamilton azt mondta ő jobb volna mint Senna. Ha fogalmad sincs arról, hogy az említett hogyan viszonyul Sennához akkor nézz utána. Alaposan gondoltam és nem a szennylapokra.
:clap7: :clap7: :clap7:Kár,hogy kamerák elött mondta és utánna szintén kamerák elött tagata le az egészet!Lehet,hogy még 2007-ben nagyon szerette és tisztelte Sennát és persze most is,csak az a különbség,hogy aztóta már jobbnak hiszi magát! :4:
« Utoljára szerkesztve: 2008. Október 27, 12:57 írta Brigike »
Forza Felipe!!:)

2008. Október 26, 20:28
Válasz #31

bagoly701

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 544
    • Profil megtekintése
Brigike, a falra mászok ha még egyszer meghallom, hogy Hamilton azt mondta ő jobb volna mint Senna. Ha fogalmad sincs arról, hogy az említett hogyan viszonyul Sennához akkor nézz utána. Alaposan gondoltam és nem a szennylapokra.

2008. Október 26, 15:12
Válasz #30

Tomi23

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Újonc
  • Hozzászólások: 9
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Ha már itt tartunk hogy massa mögött mennyi munka van akkor annyit mondok, Hamilton 18 éve versenyzik, de ha a forma1-re gondolsz, hogy Massa mögött több munka van akkor szégyen hogy egy újjonc is jobban versenyzik nálla. Se Sennahoz se pedig Sumihoz nem hasonlítottam. Más korosztály mint michael Senna pedig a forma1 hőse volt, de Massa meg se közelíti a teljesítményét és ha magadba nézel akkor rájössz, hogy igazam van. :wave:

2008. Október 25, 21:47
Válasz #29

Laszmen

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 2527
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen
Itt már a VB a tét emberek :king:!!! Massa nem hiszem hogy ilyen szabálytalanságot csinálna direkt, azért itt nem életre-halálra megy, egyszerűen túl agresszív volt Massa, de ne hídjétek hogy Lewis nem hibázik majd, a rajt lessz a fontos!! :good: Hajrá MASSA :clap1: 

2008. Október 25, 21:08
Válasz #28

Brigike

  • **
  • Információ Nem elérhető
  • Gokart versenyző
  • Hozzászólások: 77
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Lehet, hogy Massa nem egy nagyképű versenyző. Én tudtommal egy szóval sem mondtam, hogy nagyképű lenne, csak azt mondtam középszerű. Egy olyan kocsiban mint a ferrari, hogy nem tudta Kimit tisztességesen megelőzni? Te minek mondanád azt a versenyzőt aki azért, nekimegy a másiknak mert egyébként soha nem tudná megelőzni? Szerencsétlen Hamilton meg folytathatta a versenyt az utolsó helyről... Massa inkább roncsderbizne mint a forma1-ben szerepelne. Ha azon a versenyen nem tolja ki Hamiltont akkor a VB cím már az övé lenne. Egy profi versenyző nem engedhet meg magának ilyen szabálytalanságot.
Szegeény kis Hamika még a végén elkezdem sajnálni! :no_1: :no_1: :no_1:
Hadd ne soroljam,hogy milyen huzásai voltak eddigi pályafutása során!
Aki olyat mer mondani,hogy jobb,mint Senne és,hogy Schumi is miatta vonult vissza,utánna meg letagad mindent az csak fogja be a száját!Utálom,mert azt hiszi,hogy ő a legjobb pedis a közelében sincs!Felipe teljesitménye mögött sokkal több munka van,mint a drága Lewis úr teljesítménye mögött.Csak egy kicsit gondolkozz el.. :thumbsup:
Forza Felipe!!:)

2008. Október 21, 09:55
Válasz #27

bagoly701

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 544
    • Profil megtekintése
Persze értem én, voltak neki is rossz dolgai, de összességében kéne nézni. Kiminek is voltak furcsa húzásai. Az a lényeg kinek volt kevesebb.

 


Weblap Olcsón! PC Szaki Most! specitool.hu
Finom17.com
mora, sopron, biorezonancia, homeopatia, colon, akupuntura
starbug -
Tudomány, sztárok, érdekességek