Csatlakozz hozzánk Facebook-on!!!

Üdvözöllek a fórumon!
Ahhoz, hogy hozzá tudjál szólni a témákhoz, regisztrálni kell ITT, ez 1percbe telik, és nincs aktiváló e-mail.

Szerző Téma: Felipe Massa  (Megtekintve 91984 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Október 08, 12:51
Válasz #206

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
A Santender semmit nem thet, ha a csapat fel akarja bontani a szerződését... így volt ez a Mclarennél is. Alot kirúgták, a Santender semmit nem tehetett.
Egyelőre Massa 2010-ben is versenyezni fog, a többi minden alap nélküli találgatás. Kimi kirúgására már több komoly jel volt, aminek alapja volt.

Mégis milyen jelek...ott is az utólsó pillanatig ugyan ez ment csak papitában!
Mindenki hűségesen tagadott...
Mivel a Santandernek elég sok pénzében van ez..hidd el van véleménye a dologról!
Persze Massa 2010 ben a Ferrari pilótája ezt senki nem is cáfolta!De ha lejár a szerződés...szedheti majd ő is a sátorfáját!

2009. Október 08, 12:37
Válasz #205

Replica

  • Felipe Massa
  • *****
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Hozzászólások: 1526
    • Profil megtekintése
Hát erre a csapatra aztán baromira irígy vagyok....gondolhatod mennyire fog hiányozni...a hátam közepére se..főleg Mr.Hazudj minnél nagyobbat!
Valószínü a Santander majd engedi h felbontsák Nando szerződését!Jaja...valószínünek tartom!Hiába mondják h a Ferrari dönt...úgy diktál a szponzor ahogy akar!
Elhiheted nekünk h Massa sem fog sokáig ott viháncolni!(Vettelt vagy Kubicát ki nem szeretné tudni a saját csapatában?)
És ne felejtsd el h Kimi és Alo esetében is csak sokáig találgatások mentek!
Úh Massat se vedd készpénzre...
A Santender semmit nem thet, ha a csapat fel akarja bontani a szerződését... így volt ez a Mclarennél is. Alot kirúgták, a Santender semmit nem tehetett.
Egyelőre Massa 2010-ben is versenyezni fog, a többi minden alap nélküli találgatás. Kimi kirúgására már több komoly jel volt, aminek alapja volt.

2009. Október 08, 12:28
Válasz #204

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
A 3 éves szerződés bármikor felbontható, mint Kimié. Semmi sem biztos ezt láthattuk. Belöled csak az irigység beszél, mert Kimi ment, Massa meg maradt. ;)
Majd meglátjuk, hogy mi lesz, mert ugye ahhoz, hogy Vettelt áthozzák ide, nem kell hogy lejárjon a szerződése. Ez csak találgatás, semmi több.

Hát erre a csapatra aztán baromira irígy vagyok....gondolhatod mennyire fog hiányozni...a hátam közepére se..főleg Mr.Hazudj minnél nagyobbat!
Valószínü a Santander majd engedi h felbontsák Nando szerződését!Jaja...valószínünek tartom!Hiába mondják h a Ferrari dönt...úgy diktál a szponzor ahogy akar!
Elhiheted nekünk h Massa sem fog sokáig ott viháncolni!(Vettelt vagy Kubicát ki nem szeretné tudni a saját csapatában?)
És ne felejtsd el h Kimi és Alo esetében is csak sokáig találgatások mentek!
Úh Massat se vedd készpénzre...

2009. Október 08, 10:57
Válasz #203

Replica

  • Felipe Massa
  • *****
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Hozzászólások: 1526
    • Profil megtekintése
Csak mert Kinem álhattad eddíg Massa csapattársát..és gözerövel azon szurkoltál h elmenjen a csapattól!
Kizárt h Vettel Massa páros lesz!
Alonak 3 éves szerződése van, Massanak csak 1 asszem(bocs ha tévednék)
Tehát Ha Massa szerződése jövőre lejár...ugy oda viszik Vettelt mint a sz*r!

A 3 éves szerződés bármikor felbontható, mint Kimié. Semmi sem biztos ezt láthattuk. Belöled csak az irigység beszél, mert Kimi ment, Massa meg maradt. ;)
Majd meglátjuk, hogy mi lesz, mert ugye ahhoz, hogy Vettelt áthozzák ide, nem kell hogy lejárjon a szerződése. Ez csak találgatás, semmi több.

2009. Október 08, 09:52
Válasz #202

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
Na akkor most mi a pálya?Fordulni látszik a kocka?
Mondom Én, vagyis Mi h Massa ottléte sem lesz túl hosszú!

Majd jövőre én is mondom, h ezt mr tavaly mi megmontuk! :D

2009. Október 08, 09:34
Válasz #201

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Replica nekünk lesz igazunk, csak nem Vettel érkezik, hanem Kubica. :D

http://f1forum.co.hu/index.php?topic=3031.msg19981#msg19981

2009. Október 08, 09:17
Válasz #200

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
Vagy Massa Vettel. Tudod, nekem bejöttek a tippjeim. :)

Csak mert Kinem álhattad eddíg Massa csapattársát..és gözerövel azon szurkoltál h elmenjen a csapattól!
Kizárt h Vettel Massa páros lesz!
Alonak 3 éves szerződése van, Massanak csak 1 asszem(bocs ha tévednék)
Tehát Ha Massa szerződése jövőre lejár...ugy oda viszik Vettelt mint a sz*r!
ők mindent megadnának egy német pilótáért!Nameg ott van Schumi is!Újabb indok..h ki lesz a következő Ferraris pilóta! ;)
: 2009. október 08. - 09:14:13

húú, akkor biztos nagy tehetség vagy. Egész évben tudtuk, hogy Alonso a ferrari-hoz megy, csak senki nem akarta elhinni, hogy jövőre..  :)


:D
Igen, mindkét szurkolótábor hesegette a gondolatokat!
Sőt már tavaly is....
: 2009. október 08. - 09:16:02
Ti sajnálatról beszéltetek, hogy a Ferrari sajnálatból ad neki egy esélyt. Valójában esélyről sincs szó, mert ez nem az. Egyik csapat sem ad sajnálatból esélyt a versenyzőinek, de egy sérülés után az a minimum, hogy segítik őt. Lásd Mika Hakkinent a súlyos sérülése után a Mclaren segítette, de az sem esély volt, hanem alapvető hozzáállás.

Nana :)Maga a nagy hős Montezemóló szavai voltak mindezek, h visszavárjuk a brazilt, kap még egy esélyt!Erre nagyon emlékszem!

2009. Október 08, 00:19
Válasz #199

Replica

  • Felipe Massa
  • *****
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Hozzászólások: 1526
    • Profil megtekintése
Hol írtak arról, hogy repül? :) Rossi a Ducatihoz akar menni. Kubica a Renulté. Schumi visszatérése vicc kategória. Vettel még a jövő zenéje.

2009. Október 07, 23:27
Válasz #198

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Hidd el, felmerült a távozása, és fel is fog a közeljövőben. Vettel, Rossi, Kubica, Schumi( :D ), és még fene tudja, hogy ki áll a küszöbön a Ferrari-nál.

2009. Október 07, 22:31
Válasz #197

Replica

  • Felipe Massa
  • *****
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Hozzászólások: 1526
    • Profil megtekintése
Sajnálatból egyiks csapat sem ad esélyt, ezt mondtam. Tartom is. Massa nem is esélyt kap igazándiból, mert esélyt akkor kaphatna, ha felmerült volna a távozása... de erről szó nem volt.

2009. Október 07, 21:14
Válasz #196

Marti

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Moderátor
  • Hozzászólások: 2650
    • Profil megtekintése
Esély... Igen lehet sajnálatból is, de te mondtad, hogy nem adnak a csapatok esélyt mert nem szeretet szolgálat egyik csapat sem főleg a Ferrari. Te mondtad.
Éa azt is mondtam hogyha Kimi sérült volna meg akkor Massat rúgják ki. Vagy akkor is Kimit? Durva dolgok ezek, és csak Montzika meg Domika tudhatja erre a választ, és itt tényleg hagyjuk hogy ki hogyan teljesített, mert mint láthatód ennek semmi köze!
Szerintem le is zárhatjuk mert soha sem fogjuk ezt megtudni, és már nem számít mert ami megtörtént az megtörtént, Massa maradt Kimi ment! Ennyi!


"Nem azoké a siker akik sohasem buknak el, hanem azoké,akik elbuktak,és ismét felálltak belőle" Kimi

2009. Október 07, 20:54
Válasz #195

Replica

  • Felipe Massa
  • *****
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Hozzászólások: 1526
    • Profil megtekintése

Na Replica akkor hogy is van az amit mondtál a Ferrari nem egy szeretet szolgálat. Én ezt mondtam, hogy azért kapta mert megsérült, te meg hogy nem aztán tessék mit látnak szemeim, hogy Massa csak a sérülése miatt kapott esélyt. Köszönöm Replica!
Akkor Kimi miért nem kaphatott volna?
Ti sajnálatról beszéltetek, hogy a Ferrari sajnálatból ad neki egy esélyt. Valójában esélyről sincs szó, mert ez nem az. Egyik csapat sem ad sajnálatból esélyt a versenyzőinek, de egy sérülés után az a minimum, hogy segítik őt. Lásd Mika Hakkinent a súlyos sérülése után a Mclaren segítette, de az sem esély volt, hanem alapvető hozzáállás.

2009. Október 07, 20:18
Válasz #194

Marti

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Moderátor
  • Hozzászólások: 2650
    • Profil megtekintése
A McLarennél is ott volt a pénzintézmény. :) Massa kiválóan teljesített, így ő az esélyt nem a telejsítménye miatt kapta, hanem a sérülése után.


Na Replica akkor hogy is van az amit mondtál a Ferrari nem egy szeretet szolgálat. Én ezt mondtam, hogy azért kapta mert megsérült, te meg hogy nem aztán tessék mit látnak szemeim, hogy Massa csak a sérülése miatt kapott esélyt. Köszönöm Replica!
Akkor Kimi miért nem kaphatott volna?


"Nem azoké a siker akik sohasem buknak el, hanem azoké,akik elbuktak,és ismét felálltak belőle" Kimi

2009. Október 07, 19:56
Válasz #193

Replica

  • Felipe Massa
  • *****
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Hozzászólások: 1526
    • Profil megtekintése
Tavaly hosszabították meg a szerződését, magasabb fizetéssel. :) Majd jövő ilyenkor ráérnek foglalkozni vele, addig felesleges.

2009. Október 07, 17:46
Válasz #192

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum


húú, akkor biztos nagy tehetség vagy. Egész évben tudtuk, hogy Alonso a ferrari-hoz megy, csak senki nem akarta elhinni, hogy jövőre..  :)

Massa szerződése lejár 2010-ben, vajon miért nem hosszabbították meg, már most, ha annyira a csapat első számú pilótája. :D


 


Weblap Olcsón! PC Szaki Most! specitool.hu
Finom17.com
mora, sopron, biorezonancia, homeopatia, colon, akupuntura
starbug -
Tudomány, sztárok, érdekességek