Csatlakozz hozzánk Facebook-on!!!

Üdvözöllek a fórumon!
Ahhoz, hogy hozzá tudjál szólni a témákhoz, regisztrálni kell ITT, ez 1percbe telik, és nincs aktiváló e-mail.

Szerző Téma: Felipe Massa  (Megtekintve 91982 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2009. Október 07, 17:41
Válasz #191

Replica

  • Felipe Massa
  • *****
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Hozzászólások: 1526
    • Profil megtekintése
Én is ezt gondolom, hogy Vettel lesz az új német sztár a Ferrari-nál, tehát a végleges felállás Alonso-Vettel lesz...
Vagy Massa Vettel. Tudod, nekem bejöttek a tippjeim. :)

2009. Október 07, 11:38
Válasz #190

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Massa helye sem a legtutibb Énszerintem...főleg ha nem tud 100%lenni majd!Ez kiderül az első pár futamon!
Én akkor is tartom a véleményem, nem hinném h mostanában Massa képes lesz mégegyszer olyan közel kerülni a vb hez, mint tavaly!
Alonso nagyon erős csapattárs lesz!Vele nem lehet bábozni!

Sztem mindegy h Mass miért kap esélyt..de hogy nei is az utólsó esélyei lesznek az tuti!
Ott a kölyök(Vettel) hamarosan majd rá is kiveti a hálóját a Ferrari!Ebben biztos vok, uh akkor Massanak is helló lesz a csapattól!(Én ugy gondolom rövis időn belül)

Én is ezt gondolom, hogy Vettel lesz az új német sztár a Ferrari-nál, tehát a végleges felállás Alonso-Vettel lesz...

2009. Október 07, 11:10
Válasz #189

Replica

  • Felipe Massa
  • *****
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Hozzászólások: 1526
    • Profil megtekintése
Replica. Most végre belátod, amit már jó ideje mondtunk, hogy nem a teljesítménye miatt kapott még egy esélyt, mert Te folyton azzal jöttél, hogy a teljesítménye így meg úgy, de végre belátod, hogy megsajnálták, és adtak neki még egy esélyt, hogy bizonyítson.


Köszönöm.
Nem a rossz teljesítménye miatt, ugyais az nem volt. :) A jó teljesítményére meg nem kell esélyt adni, nincs miért. A sérülés után jár az esély.
: 2009. október 07. - 11:09:33
Massa helye sem a legtutibb Énszerintem...főleg ha nem tud 100%lenni majd!Ez kiderül az első pár futamon!
Én akkor is tartom a véleményem, nem hinném h mostanában Massa képes lesz mégegyszer olyan közel kerülni a vb hez, mint tavaly!
Alonso nagyon erős csapattárs lesz!Vele nem lehet bábozni!

Sztem mindegy h Mass miért kap esélyt..de hogy nei is az utólsó esélyei lesznek az tuti!
Ott a kölyök(Vettel) hamarosan majd rá is kiveti a hálóját a Ferrari!Ebben biztos vok, uh akkor Massanak is helló lesz a csapattól!(Én ugy gondolom rövis időn belül)
Egyelőre ott tartunk, hogy Massa van, Kimi meg nincs. ;)

2009. Október 07, 09:20
Válasz #188

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
Massa helye sem a legtutibb Énszerintem...főleg ha nem tud 100%lenni majd!Ez kiderül az első pár futamon!
Én akkor is tartom a véleményem, nem hinném h mostanában Massa képes lesz mégegyszer olyan közel kerülni a vb hez, mint tavaly!
Alonso nagyon erős csapattárs lesz!Vele nem lehet bábozni!

Sztem mindegy h Mass miért kap esélyt..de hogy nei is az utólsó esélyei lesznek az tuti!
Ott a kölyök(Vettel) hamarosan majd rá is kiveti a hálóját a Ferrari!Ebben biztos vok, uh akkor Massanak is helló lesz a csapattól!(Én ugy gondolom rövis időn belül)

2009. Október 06, 23:22
Válasz #187

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
A McLarennél is ott volt a pénzintézmény. :) Massa kiválóan teljesített, így ő az esélyt nem a telejsítménye miatt kapta, hanem a sérülése után.

Replica. Most végre belátod, amit már jó ideje mondtunk, hogy nem a teljesítménye miatt kapott még egy esélyt, mert Te folyton azzal jöttél, hogy a teljesítménye így meg úgy, de végre belátod, hogy megsajnálták, és adtak neki még egy esélyt, hogy bizonyítson.


Köszönöm.

2009. Október 06, 23:00
Válasz #186

Replica

  • Felipe Massa
  • *****
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Hozzászólások: 1526
    • Profil megtekintése
:eusa_naughty:

Alonso mögött egy pénzintézmény van... :) Most nem mondasz igazat, ha a csapatot nem a pénz érdekli, de Alonso jól fog teljesíteni a Ferrari-nál, tehát nem hiszem, hogy elküldik idő előtt. Massa kapott 1 esélyt még, de van jelentkező az ő helyére is. :)
A McLarennél is ott volt a pénzintézmény. :) Massa kiválóan teljesített, így ő az esélyt nem a telejsítménye miatt kapta, hanem a sérülése után.

2009. Október 06, 22:32
Válasz #185

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Aztán nehogy Alonso távozzon idő előtt, mint a mekis idejében, vagy mint Raikkönen a Ferraritól. :)
:eusa_naughty:

Alonso mögött egy pénzintézmény van... :) Most nem mondasz igazat, ha a csapatot nem a pénz érdekli, de Alonso jól fog teljesíteni a Ferrari-nál, tehát nem hiszem, hogy elküldik idő előtt. Massa kapott 1 esélyt még, de van jelentkező az ő helyére is. :)

2009. Október 06, 21:00
Válasz #184

Replica

  • Felipe Massa
  • *****
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Hozzászólások: 1526
    • Profil megtekintése
Én nem hasonlítom őket össze egyenlőre!
Alonso nem véletlenül 2szeres vb!
Massa tavaly elpuskázta a lehetőségét...ami lehet h az utolsó volt!
Nagyot bukott azzal!

Massa semmit nem puskázott el. Azt, hogy az utolsó lehetősége volt, azt kétlem.
: 2009. október 06. - 20:59:20
Így van a csapat, és ahogy nézem a dolgokat Massanak az is volt az egyetlen esélye, szerintem Alo mellett nem lesz az, és a Ferrarinál adok neki egy évet, aztán őt is menesztik, vagy kettőt de többet nem!
Aztán nehogy Alonso távozzon idő előtt, mint a mekis idejében, vagy mint Raikkönen a Ferraritól. :)

2009. Október 06, 20:53
Válasz #183

Marti

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Moderátor
  • Hozzászólások: 2650
    • Profil megtekintése
Így van a csapat, és ahogy nézem a dolgokat Massanak az is volt az egyetlen esélye, szerintem Alo mellett nem lesz az, és a Ferrarinál adok neki egy évet, aztán őt is menesztik, vagy kettőt de többet nem!


"Nem azoké a siker akik sohasem buknak el, hanem azoké,akik elbuktak,és ismét felálltak belőle" Kimi

2009. Október 06, 20:45
Válasz #182

Laszmen

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 2527
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen
Idézet
Massa tavaly elpuskázta a lehetőségét

Ezt cáfolnám ,mert a csapat puskázta el neki.. ;)

2009. Október 06, 20:42
Válasz #181

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
Én nem hasonlítom őket össze egyenlőre!
Alonso nem véletlenül 2szeres vb!
Massa tavaly elpuskázta a lehetőségét...ami lehet h az utolsó volt!
Nagyot bukott azzal!

2009. Október 06, 20:31
Válasz #180

Marti

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Moderátor
  • Hozzászólások: 2650
    • Profil megtekintése
Mindenki mindenkit már legyőzött! Massanak üzenem legyen résen!  ^-^


"Nem azoké a siker akik sohasem buknak el, hanem azoké,akik elbuktak,és ismét felálltak belőle" Kimi

2009. Október 06, 20:11
Válasz #179

Replica

  • Felipe Massa
  • *****
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Hozzászólások: 1526
    • Profil megtekintése
Szerintem az, hogy Massa megverné már nem lenne akkora meglepetés, hiszen legyőzte Raikkönent is. Az utóbbi években bebizonyította, hogy az élmezőnyhöz tartozik.
: 2009. október 06. - 20:11:33
Hát ez nem egészen így hangzott Replica! Legalább ismerd már be, vagy nem bírja a büszkeséged? ::-)
Te hol olvastad? :)

2009. Október 06, 20:10
Válasz #178

Laszmen

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 2527
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen
Hát ez nem egészen így hangzott Replica! Legalább ismerd már be, vagy nem bírja a büszkeséged? ::-)

2009. Október 06, 20:10
Válasz #177

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
Én jelenleg Alonso-t jobb versenyzőnek tartom Massa-nál. De nem tudni mi lesz jövőre..
Egyet biztosra tudok, hogy Alonso-nak vége a nyugis korszakának ahol nyomás és tét nélkül versenyezhetett. Most komoly elvárások lesznek vele szemben és benne van a pakliban az is hogy Massa esetleg meglepetést okoz!

 


Weblap Olcsón! PC Szaki Most! specitool.hu
Finom17.com
mora, sopron, biorezonancia, homeopatia, colon, akupuntura
starbug -
Tudomány, sztárok, érdekességek