Csatlakozz hozzánk Facebook-on!!!

Üdvözöllek a fórumon!
Ahhoz, hogy hozzá tudjál szólni a témákhoz, regisztrálni kell ITT, ez 1percbe telik, és nincs aktiváló e-mail.

Szerző Téma: Felipe Massa  (Megtekintve 91991 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Október 06, 20:04
Válasz #176

Replica

  • Felipe Massa
  • *****
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Hozzászólások: 1526
    • Profil megtekintése
Ez az cím egy f1-es hírportálon. Szerintem a tartalmát nem kell bemásolni, mert a cím mindent elárul.


:rofl: :rofl: :rofl: :2funny:Massa: Remélem gyorsabb leszek Alonso-nál  :2funny:  :rofl: :rofl: :rofl: :8:
 
Helyes fordításban, nem kiragadva a szövegkörnyezetből: "Jó párost fogunk alkotni, és bízom abban, hogy előtte fogok végezni."

2009. Október 06, 19:43
Válasz #175

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Ez az cím egy f1-es hírportálon. Szerintem a tartalmát nem kell bemásolni, mert a cím mindent elárul.


:rofl: :rofl: :rofl: :2funny:Massa: Remélem gyorsabb leszek Alonso-nál  :2funny:  :rofl: :rofl: :rofl: :8:
 

2009. Október 06, 18:04
Válasz #174

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu

2009. Október 06, 16:53
Válasz #173

Replica

  • Felipe Massa
  • *****
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Hozzászólások: 1526
    • Profil megtekintése
Ergo itt azt mondod, h Kimi meg Massa, nem érdemelt egyenlő bánásmódot!
Hát ezt észre is vettük..elárulom neked!

Na jó én nem off-olok itt tovább...mert már megint elkanyarodtunk kicsit Massatól, és Te inkább Kimire koncentrálsz!
Ehhez már mást nem kívánok hozzászólni!
Hiába próbálod bebeszélni, hogy nem volt egyenlő bánásmód, az volt! Más kérdés, hogy Massa tudott a csapattal dolgozni, míg Kimi nem. Amit mondtak is, hogy Kimi magában tartotta a dolgokat, ami nem szerencsés. Magának köszönheti, előbb is rájöhetett volna, hogy ez így nem megy.

2009. Október 06, 15:21
Válasz #172

Marti

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Moderátor
  • Hozzászólások: 2650
    • Profil megtekintése
Ettől a videótól hányingerem van Domika részről, szóval ennyi! Megyek hányni!


"Nem azoké a siker akik sohasem buknak el, hanem azoké,akik elbuktak,és ismét felálltak belőle" Kimi

2009. Október 06, 13:29
Válasz #171

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
          : 2009. október 06. - 12:49:20
Mondjuk, ha így lenne, meg is érdemelné, hiszen ezt ki kell érdemelni. A csapttal 100%-ig együtt tud dolgozni, kiváló tesztelő és a csapattal "él". Kimiből ez is hiányzott.

Ergo itt azt mondod, h Kimi meg Massa, nem érdemelt egyenlő bánásmódot!
Hát ezt észre is vettük..elárulom neked!

Na jó én nem off-olok itt tovább...mert már megint elkanyarodtunk kicsit Massatól, és Te inkább Kimire koncentrálsz!
Ehhez már mást nem kívánok hozzászólni!

2009. Október 06, 12:51
Válasz #170

Replica

  • Felipe Massa
  • *****
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Hozzászólások: 1526
    • Profil megtekintése
Nem is volt szó arról hogy Kimi társasági ember lenne, meg arról hogy nem az, amit én nyalásnak nevezek, az nyalás, Kimi versenyezni akar, nem papás mamást játszani, Massa diznilendbe érzi magát ott, de van aki csak a versenyzésre akar koncentrálni, nem teadélutánt tartani a csapatnál.
Jah, mutasd már meg nekem, azt a kommentemet, ahol Massát nyalással vádoltam! ;)
Emléxem még Shumi nyilatkozatára, még régebben, asszem 2007-ben, hogy Kimi keveset beszél, de ha mond valamit, az nagyon hasznos, már mint ha a fejlesztésekre értem, mondta hogy sokat segít Kimi a fejlesztésben, csak az a kár, hogy mindenki leszarta..
Azért mert nem tanult meg olaszul, meg nem kért Shumi segítségéből, akkor már le is van írva, ő a kö**ög? Nem már Replica, kinevetteted magadat, Kimi Finn, nem olasz, ennyi..

Ez csapat sport, nem egynéni! Az, hogy Kimi magánakvaló, meg hogy csak a versenyzésre akar koncentrálni, az nem elég. A csapttal együtt kell tudni dolgozni, ez hozzátartozik a sikerhez, aki meg nem tud beilleszkedni, az repül. Igen, az, hogy nem képes beilleszkedni, hogy nem tanult meg olaszul, holott eddig minden ferraris versenyző megtanult, az azt mutatja, hogy nem az olaszokhoz való. Ami meg a tesztelői tudást illeti, arról már Coulthard is elmondta a véleményét, és nem volt hízelgő. Nem véletlen, hogy Massára bízták az autó fejlesztését, ahogy az sem, hogy múlt héten Villeneuve is elmondta, Massa nélkül megálltt a fejlődés a csapatnál.
Egy szó mint száz, ez csapatjáték... aki nem tud beileszkedni, az hátrányban lesz.
: 2009. október 06. - 12:49:20
Amúgy ja...Laszmen csak azt mondta, h kinyalják Massa valagát...
Mondjuk, ha így lenne, meg is érdemelné, hiszen ezt ki kell érdemelni. A csapttal 100%-ig együtt tud dolgozni, kiváló tesztelő és a csapattal "él". Kimiből ez is hiányzott.

2009. Október 06, 12:15
Válasz #169

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
Amúgy ja...Laszmen csak azt mondta, h kinyalják Massa valagát...nem azt h Massa nyalizós lenne!Azért van némi különbség!
Ez nem Massara nézve gáz sztem, hanem a csapatra!Dominó szinte nyáladzik!


Diznilend meg teadálután :lol2:

Amúgy kicsit jól néznek ki a gépek a videoban!Én is betenném magam abba a Ferrariba! ::-)

2009. Október 06, 12:05
Válasz #168

Laszmen

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 2527
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen
Nem is volt szó arról hogy Kimi társasági ember lenne, meg arról hogy nem az, amit én nyalásnak nevezek, az nyalás, Kimi versenyezni akar, nem papás mamást játszani, Massa diznilendbe érzi magát ott, de van aki csak a versenyzésre akar koncentrálni, nem teadélutánt tartani a csapatnál.
Jah, mutasd már meg nekem, azt a kommentemet, ahol Massát nyalással vádoltam! ;)
Emléxem még Shumi nyilatkozatára, még régebben, asszem 2007-ben, hogy Kimi keveset beszél, de ha mond valamit, az nagyon hasznos, már mint ha a fejlesztésekre értem, mondta hogy sokat segít Kimi a fejlesztésben, csak az a kár, hogy mindenki leszarta..
Azért mert nem tanult meg olaszul, meg nem kért Shumi segítségéből, akkor már le is van írva, ő a kö**ög? Nem már Replica, kinevetteted magadat, Kimi Finn, nem olasz, ennyi..

2009. Október 06, 11:58
Válasz #167

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
Ne csináljunk úgy, mintha Kimi az a nagy társasági ember lenne, aki a csapatért él. Pont ez volt a baj, hogy nem érdekelte a csapat, még azt is megtette, hogy egy kisése után, rögtön haza ment, ahelyett, hogy a csapattal elemzte volna a helyzetet. Könnyű mindenért Domenicalit pocskondiázni és Massát nyalizással vádolni. Amit te nyalizásnak nevezel, az a csapatta való együttműködés. Kimi csapathoz való hozzállása, nulla. Ezt be kell látni. Olaszul sem tanult meg, Massa megtette, és ezek olyan dolgok, amit egy csapat értékel.

Mindíg ugyanazokat az okokat hozod fel..de mi ugyis mindíg megcáfoljuk! ;)
És ha nem társasági ember?Érdekes ő mindíg azt nyilatkozta, h mennyire jól érzi magát a csapatban!Olyanok mint egy nagy család stb!Kimi olyan ember..aki nem síránkozik, és nem körít!Ezt ennyi idő alatt megszokhattad volna már te is!
Az meg h tud-e olaszul, nevetséges!Könyörgöm :DAngol a világnyelv, nem az olasz!
Én meg ugy hallom, h beszél angolul!
Meg amúgyis lehet h nincs nyelvérzéke, Massanak meg van! ;)Ez a legnagyobb tragédia asszem!
Dominó meg akkoris kétszínű egy ember, és asszem h jogosan "pocskondiázzuk" itt néhányan Domit!Na de Massat nem, szerencsétlen a nem tehet semmiről!
Csak néha síránkozik!ő tipikusan az a típus akit egy vereség után pátyolgatni kell, törékenyebb jellem mint Kimi!(Mindannyian tudjuk h Kimi letolja, és könnyen továbblép)
És asszem ebben a sportban ez így van jól...minek a régmulton rágódni, mert ha ezt teszed lemaradsz a máról és a holnapról! :)

2009. Október 06, 11:34
Válasz #166

Replica

  • Felipe Massa
  • *****
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Hozzászólások: 1526
    • Profil megtekintése
De egy ripacs ez a Homo Domi...
De Massa "jól néz ki", nem gondoltam volna hogy a balesetében elszenvedett fejsérülése után így láthatom.., de ebből a videóbol is látszik hogy ki van nyalva a s>e Massának, és ezt nem csak erre az alkalomra értem..:)
Kiminek hogy csináltak volna ilyet?...
Ne csináljunk úgy, mintha Kimi az a nagy társasági ember lenne, aki a csapatért él. Pont ez volt a baj, hogy nem érdekelte a csapat, még azt is megtette, hogy egy kisése után, rögtön haza ment, ahelyett, hogy a csapattal elemzte volna a helyzetet. Könnyű mindenért Domenicalit pocskondiázni és Massát nyalizással vádolni. Amit te nyalizásnak nevezel, az a csapatta való együttműködés. Kimi csapathoz való hozzállása, nulla. Ezt be kell látni. Olaszul sem tanult meg, Massa megtette, és ezek olyan dolgok, amit egy csapat értékel.

2009. Október 06, 10:34
Válasz #165

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
Hát igen Öhhhmmmmmmmm :DEz Dominó igazi arca....
Amúgy örülök h Massa jobban van! :mml:

2009. Október 06, 09:58
Válasz #164

Laszmen

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 2527
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen
De egy ripacs ez a Homo Domi...
De Massa "jól néz ki", nem gondoltam volna hogy a balesetében elszenvedett fejsérülése után így láthatom.., de ebből a videóbol is látszik hogy ki van nyalva a s>e Massának, és ezt nem csak erre az alkalomra értem..:)
Kiminek hogy csináltak volna ilyet?...

2009. Október 05, 21:59
Válasz #163

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Felipe Massa Maranello-ban

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=4t516q6BeLc" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=4t516q6BeLc</a>

2009. Október 04, 12:14
Válasz #162

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
Massa egy 2007-es Ferrarit fog tesztelni Fiorano-ban        
Írta: F1-live.hu   
2009. október 04. Vasárnap 11:36

A Ferrari megerősítette, hogy a brazil versenyző az elkövetkezendő hetekben az egyik F2007 volánja mögé fog ülni a csapat privát tesztpályáján, Fiorano-ban.


Felipe Massa már több mint 10 napja edz, fizikai felkészülést végez. Az idei Magyar Nagydíjon súlyos fejsérülést szenvedett brazil legutóbb egy gokartban tette próbára magát Brazíliában.

Massa az időjárás miatt csupán hat kört tette meg a gokartpályán, de elmondása szerint rendben volt, bírta a terhelést.  Ezt később megerősítette személyes orvosa, Dr. Dino Altmann is.

Stefano Domenicali, a Ferrari csapatfőnöke: Egyelőre nem tudom pontosan, hogy mikor lesz a teszt. Ezen a héten el fogjuk dönteni, mert Felipe (Massa) holnap Maranello-ba érkezik.

S.D: Az elkövetkezendő hét napot a csapattal fogja tölteni, és a fizikális felkészülés mellett szimulátorba fog ülni, és folytatja a felkészülést. Mielőtt bármit is tennénk, az FIA elvégzi a szükséges orvosi vizsgálatokat.

S.D: Annyit mondhatok, hogy nem tervezzük azt, hogy Brazíliában autóba ültetjük, és Abu Dhabi pedig nagyon-nagyon valószínűtlen. A fő cél a jövő évi évadnyitó Bahrain Nagydíj.

S.D: Már megkértük a szövetséget, hogy bizonyosodjon meg arról, hogy semmilyen szabályt nem sértünk-e meg azzal, hogy egy 2007-es modellel tesztel Felipe Fiorano-ban. Ez csak egy ügyfél autó, GP2-es abroncsokkal.

S.D:A sisakkal nem lesz problémája. Elmondta nekünk, hogy Granja Viana-i pályán sem akadt gondja ezzel, még akkor is, ha egy vágás van az arcán. Azt mondta nem jelent számára ez problémát, és eggy ilyen nagy baleset után normális dolog, ha sok dolog fáj, de ezt könnyen meg lehet oldani.


Idén augusztusban a hétszeres világbajnok, Michael Schumacher lendült akcióba az F2007-essel. A német legenda a motorbalesetben megsérült nyaka miatt nem tudta vállalni Massa ideiglenes helyettesítését.

 O0

 


Weblap Olcsón! PC Szaki Most! specitool.hu
Finom17.com
mora, sopron, biorezonancia, homeopatia, colon, akupuntura
starbug -
Tudomány, sztárok, érdekességek