Csatlakozz hozzánk Facebook-on!!!

Üdvözöllek a fórumon!
Ahhoz, hogy hozzá tudjál szólni a témákhoz, regisztrálni kell ITT, ez 1percbe telik, és nincs aktiváló e-mail.

Szerző Téma: Csapat info  (Megtekintve 4212 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2011. Január 19, 19:35
Válasz #4

Ivancia

  • F1 Challenge Fan
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 2509
  • KC23!
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Ferrari
  • Kedvenc pilótád: Karun Chandhok
?Minden tiszteletem Chandhok-é, egy kedves srác. Látok annyit benne, ami elég egy világbajnoki címhez? Nos, ezt majd az idő eldönti. Ennek a történetnek még jó vége is lehet, de egyelőre nem tud autóhoz jutni.?
Eddie Jordan

2009. április 04, 20:00
Válasz #3

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
Eddig meggyőzően teljesít a Williams, misem mutatja ez jobban mint az hogy Rosberg az idei 6 szabadedzésből csak ötször az élen végzett. Szerintem idén összejöhet nekik akár 1-2 győzelem is. Nakajima is egész jól terelgeti a Williams-et, még az Ausztrál Crash ellenére is!

2009. Január 29, 19:17
Válasz #2

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
Mostanában több cikkben is olvastam hogy a Williams nagyon meggyőzően teljesített az eddigi teszteken. Elképzelhető hogy visszatérnek az élre, és harcolhatnak akár a bajnoki címért is? Én szívesen látnám őket a győzelemért harcolni!  ::-)

Ezt Pat Symonds mondta, a Renault mérnöke: Symonds kétli, hogy a Williams PR-körökkel ámította a közvéleményt a teszten, szerinte valóban jól sikerült az FW31. A különbséget azonban túlzónak tartja, amely csökkenhet, amint a Renault beveti végleges aerodinamikai csomagját.

"Természetesen nem voltam tisztában az üzemanyagszintekkel, de hosszú etapokat futottak, úgyhogy nem hiszem, hogy ez nagy eltéréseket okozott. Úgy vélem, a Williams jelen pillanatban valószínűleg tényleg gyorsabb nálunk, de nem hiszem, hogy két másodperccel" - fogalmazott.


"Amíg nem szereljük fel a teljes aero-csomagot, nem találhatjuk meg a végleges beállításokat. Nem igazán tudom, hol is állunk a többiekhez képest. A Williams sebessége lenyűgözött, efelől semmi kétség, de várjuk ki, mivel rukkolunk elő az utolsó néhány teszten."


Szerintem az eléggé hízelgő ha egy másik csapat mérnöke dícséri a Williams 2009-es autóját. ^-^

2007. Augusztus 15, 16:07
Válasz #1

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum



Csapat név: Williams F1 Team
Székhely: Grove, Oxfordshire, Egyesült Királyság
Alapító(k): Frank Williams és Patrick Head
Alapítás éve: 1977
Csapatfőnök: Frank Williams
Technikai igazgató: Mike Coughlan
Karosszéria: FW34
Motor: Renault
Bemutatkozás: Argentin, 1978
Nagydíjak: 591
Győzelmek: 114
Pole-ok: 127
Leggyorsabb körök: 130
Konstruktőri pontok: 2748
Konstruktőri vb-címek: 9
Egyéni vb-címek: 7
Honlapjuk: www.williamsf1.co.uk
Tesztpilóták: Susie Wolff
« Utoljára szerkesztve: 2013. Február 27, 13:53 írta Márti »

 


Weblap Olcsón! PC Szaki Most! specitool.hu
Finom17.com
mora, sopron, biorezonancia, homeopatia, colon, akupuntura
starbug -
Tudomány, sztárok, érdekességek