Csatlakozz hozzánk Facebook-on!!!

Üdvözöllek a fórumon!
Ahhoz, hogy hozzá tudjál szólni a témákhoz, regisztrálni kell ITT, ez 1percbe telik, és nincs aktiváló e-mail.

Szerző Téma: Williams módosítana a Hungaroringen  (Megtekintve 995 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Március 24, 19:19
Válasz #4

tapaty

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 554
  • f?szakács
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Szerintem külön romantikus, hogy a búzaföldön keresztül kell megközelíteni a pályát.  ^-^
Egyébként meg, hallottam, már hogy máshol sem sokkal jobb a helyzet. Ezek a pályák mindenhol (na jó, csak majdnem mindenhol) a puszta közepén vannak, ami nehezen megközelíthető. Persze ettől még nem kéne ronda betonkerítéssel körül venni, ez tény, de ez volt a legolcsóbb gondolom.
Meg különben is, tényleg az a lényeg, hogy van.
Ahogy szaporodnak az ázsiai pályák ennek is örülni kell, hogy nálunk még van.
Hungarian Rubens Barrichello Fansite
http://www.barrichello.eu

2009. Március 23, 15:42
Válasz #3

Marti

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Moderátor
  • Hozzászólások: 2650
    • Profil megtekintése
Én már ezen kidühöngtem magam hogy miért építetek ilyen pályát? De mindegy legalább van. Sajnos az átépítés nem fog megvalósulni, mert nincs pénz, bár ha nagyon akarnák megoldható lenne. Például tavaly építették át a boxutcát, idén azt hiszem pár plusz tribün épült. Talán majd jövőre. Meg nem nagyon vagyok megelégedve a külsőségekkel, például az a rohadt csúnya betonkerítés, ami körbeveszi a hungaroringet, és az hogy a pusztában kell parkolnia az embernek , de úgy látszik nincs panasz erre, azért nem építenek rendes parkolót. Meg azért is gondolom mert lehet hogy az valamilyen artos rész, és nem kapnak engedélyt. Kicsit szépíteni bent is a környezetett olyan EU-sra. végülis a lényeg, hogy van magyar nagydij a többi már másodlagos.  ;)


"Nem azoké a siker akik sohasem buknak el, hanem azoké,akik elbuktak,és ismét felálltak belőle" Kimi

2009. Március 23, 14:03
Válasz #2

Laszmen

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 2527
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen
Hát ha tényleg jobb lenne, akkor változtassanak, végül is a pilóták szava is ér valamit..vagy nem?... :-\

2009. Március 23, 13:57
Válasz #1

Marti

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Moderátor
  • Hozzászólások: 2650
    • Profil megtekintése
A Williams istállófőnöke, Frank Williams úgy véli, hogy nemcsak a költségvetés és technika terén kell rendet tenni, hanem egyes versenyhelyszíneken is. A brit csapatvezető szerint több helyszín is alkalmatlan az előzésre.

"Csak két olyan pálya van, ahol szinte lehetetlen az előzés. Monaco és a Hungaroring. Monte Carlóban nem sokat lehet tenni. A magyar pályán lehetne." - idézi az Autosport a szakembert.

"Egy példa. Barcelonában azt a szép jobbos kanyar a célegyenes előtt megváltoztatták, mert nem lehetett szélárnyékban követni az ellenfeleket. Remek kanyarról volt szó, de mégis változtattak rajta. Kis jóakarattal és pénzzel minden lehetséges." - tette hozzá Williams.
formula.hu


"Nem azoké a siker akik sohasem buknak el, hanem azoké,akik elbuktak,és ismét felálltak belőle" Kimi

 


Weblap Olcsón! PC Szaki Most! specitool.hu
Finom17.com
mora, sopron, biorezonancia, homeopatia, colon, akupuntura
starbug -
Tudomány, sztárok, érdekességek