Csatlakozz hozzánk Facebook-on!!!

Üdvözöllek a fórumon!
Ahhoz, hogy hozzá tudjál szólni a témákhoz, regisztrálni kell ITT, ez 1percbe telik, és nincs aktiváló e-mail.

Szerző Téma: Kimi Räikkönen  (Megtekintve 295691 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. április 26, 20:30
Válasz #115

Laszmen

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 2527
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen

2009. április 26, 20:29
Válasz #114

Szabi

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 793
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Ok, kösz de hol a link? :-\

2009. április 26, 20:27
Válasz #113

Laszmen

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 2527
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen

2009. április 26, 20:25
Válasz #112

Szabi

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 793
    • Profil megtekintése
    • E-mail

2009. április 26, 20:25
Válasz #111

Laszmen

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 2527
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen
Laszmen ezek nagyon jók, pláne a második!Honnan szerezted? :)

Ja ja nagyon jópofa!!
Amúgy egy Kimifan oldalról valók...
(ha kell megadom a címet, rengeteg vers van még..)

2009. április 26, 20:17
Válasz #110

Szabi

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 793
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Laszmen ezek nagyon jók, pláne a második!Honnan szerezted? :)

2009. április 25, 22:51
Válasz #109

Laszmen

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 2527
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen
itt egy vers, nagyon tetszett és gondoltam megosztom veletek!!
Íme:

Ferraris szívem egy csapatért dobog,

A kockás zászló számomra két emberért lobog.

Már régóta ennek a csapatnak drukkolok,

Teljes szívemből, Räikkönennek és Massának szurkolok!

Telnek az évek,

Ezek az évek olyan szépek!

Nézem a képeket,

És látok benne életet!

Hatalmas csatákban nyert Ferraris győzelmeket.

Vagy éppen elbukott diadalt,

És rengeteg sok tehetséges fiatalt!

Elküldve: 2009. április 25. - 22:30:16
Íme egy másik is!! :)

Megint reménykedni kezdett,

De ismét pontokat vesztett.

Még egy Kimi mentes év?

NEM! NEM! Ebből ELÉG!

Kimi, ha a sorsod örök vereség a Forma1-ben,

Tudnod kell,

A legnagyobb rajongók sose hagynak cserben!

2009. április 17, 23:12
Válasz #108

Laszmen

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 2527
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen

2009. április 17, 21:58
Válasz #107

Marti

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Moderátor
  • Hozzászólások: 2650
    • Profil megtekintése
Ja én is hallóttam!meg Feri is mondta hogy akkor Kiminek fog szurkolni! Örültem hogy Szujó volt, de Gyula hozta a fórmáját rendesen. Annyi hülyeséget mondott hogy hihetetlen, és cseszegette Rákóczi Ferit, erre meg mondta Feri, hogy reméli halja Palik és majd vasárnap alázza rendesen Gyulát! Tök jó volt hogy f1 storykat meséltek!


"Nem azoké a siker akik sohasem buknak el, hanem azoké,akik elbuktak,és ismét felálltak belőle" Kimi

2009. április 17, 17:23
Válasz #106

Laszmen

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 2527
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen
Egy kis Kimi-sztori

3 évvel ezelőtt, Kimi a Hungaroringi verseny után hatalmas bulizásba csapott. A szórakozóhelyen totál részegen és nem mellesleg négykézláb mászva dobálta a puszikat a magyar csajsziknak. Ó, és, hogy a szórakozóhely beléptető pecsétje hol volt? Nem, nem Kimi kezén, ahol egyébként lennie kellett volna, az túl sablonos. Hanem a homlokán.

Ezt ma reggel mesélte Czollner Gyula, igen, mindenki Gyulája, és Szujó Zoli a Danubius Pirítósban! Gyulánk azt is elmondta, hogy ő ekkor kedvelte meg Kimit!

infó:Danubius

2009. Március 02, 15:46
Válasz #105

fish

  • **
  • Információ Nem elérhető
  • Gokart versenyző
  • Hozzászólások: 53
    • Profil megtekintése
Én remélem Raikkönenek ez az éve hasoló lesz mint a 2007-es.Hogy bár a csapat nem melete állt de mégis az év 2. felében  anyipontot szerzet, hogy esélyes volt a címre és ezmiat a csapat az utolsó pár futamtol kezdvel hagyta kiérvényesülni.Nagyon király lenne ha megnyerné a 2. vb címét.

2009. Március 01, 21:50
Válasz #104

Marti

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Moderátor
  • Hozzászólások: 2650
    • Profil megtekintése
Ne szomoríts el!!  :cray_: Sajnos ez benne van a pakliban, sőt, nagyon is. Végülis tavaly sem mondták meg neki, hogy figyú másodhegedűs vagy, hanem ezt szép kis jelekkel jelezték neki, és az a durva hogy ezt már a legelejétől láttuk, az hogy egy polet nem képes megszerezni, ja meg azok a gumik melegítése meg még sorolhatnám! Sajnos Montzika a főnök és domika olyan kis nyuszikának tűnik. Hát ha a Ferka miatt fog viszavonulni, mert nem hagyják érvényesülni, akkor annyira megutálom őket hogy az csak na!
Én sok mindent elképzelek a ferkárol, hogy miért is csinálják ezeket a dolgokat. Hát ez a nagy harmónia meg a szlogenjük csak egy álca. Abban bízok hogy kimi bekeményít és jobb lesz Massanal. És nagyon résen kell lennie ha meg akarja szerezni a vb címet!
Komolyan ez az év is idegtépő lesz elég rendesen, szét fogom izgulni a fejem, jaj már most felzaklatott ez a dolog, hogy most akkor mi lesz a Ferrari háza táján.


"Nem azoké a siker akik sohasem buknak el, hanem azoké,akik elbuktak,és ismét felálltak belőle" Kimi

2009. Március 01, 11:21
Válasz #103

fish

  • **
  • Információ Nem elérhető
  • Gokart versenyző
  • Hozzászólások: 53
    • Profil megtekintése
Sajnos szinte biztos, hogy Kimi idén se kapja meg azt a támogatást mint Massa.Mert ha 2007-ben az utolsó pár futam kivételével nemkapta meg azt a támogatást mint Massa, meg peresze 2008-ban sem, akkor ezeket elnézvel idén is másodhegedűs lesz, persze ezt nemfogják kimondani.Kimi meg nemakar másodhegedűs lenni ő nyerni akar és a vb címért harcolni.Raikkönen meg tavaj pontosan ezmiat nyilatkozta asztat, hogy lehethogy 2009 környékén viszavonul és ha ígyfolytatják akkor sajnos azlesz.Montezemolo meg Schumi helyére Alonsot akarta szerződtetni és nem Raikkönent, ezmiat még össze is vesztek Todtal.Jean Todt pedig Kimit választota.Csakhogy már nem Todt dönti el, hogy ki legyen az 1. számú pilóta mert már nincs it, hanem  Montezemolo aki ügye mostis Alonsot akarja leszerződtetni Kimi helyére.És ha Montezemolo ígyfolytatja továb akkor Kimi ezt nemfogja tűrni inkáb elmegy a raliba és Montezemolo máris szerződteti Alonsot.

2009. Február 28, 22:20
Válasz #102

Marti

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Moderátor
  • Hozzászólások: 2650
    • Profil megtekintése
Hát már az év elejétől Massat támogatták, ezt még a vak is látta. Csak akkor nem értem mit szarakodtak annyit a ferkánál ezekkel a dolgokkal, hogy most akkor bizti Massa. Csóri kimit meg hagyták hadd szenvedjen a gumikkal, legalább így könnyebb őt leszerelni. De ő sem hülye gyerek és ezt már érezte hogy nem rúghat labdába mert úgymond "ellene vannak" Más a kedvenc, meg úgye Montzika akarata is benne volt, mert ő Massat szerette volna vb-nek. megértem valahol, meg persze Massa is megérdemli, de így ilyen húzássokkal lekapcsolni Kimit az kicsit olyan hátba támadós érzés! És itt van a kutya elásva, lehet hogy ezért volt, lehetett hogy Kimi nem önmaga volt, olyan hibákat követett el amit az igazi Kimi soha. Hát igen méghogy neki nincs lelke, dehogynem ezzel a tudattal versenyzett minden egyes futamon hogy ő úgymond másodhegedűs, de ezt persze tagadva a ferka részéről. És tudjuk, hogy Kimi idáig mindig első számú volt, mert a csapattársak közül ő volt a legjobb és őt támogatták, és most szembesült vele hogy milyen amikor másodhegedűs, és úgy hogy ezt nem mondják neki vagy nem tudom, de érzékeltetik, az ilyen elcseszett taktikai húzásokkal. Bár lehet hogy ez az én beképzelt storym, de szerintem van benne valami. Akkor valaki mondja meg nekem Kimi miért volt olyan! Szerintem ő olyan típusú ember aki belül őrlődik és véletlenül sem adja látszatát, és még jó hogy annyiszor belemnet a falba, meg fellökte a fotóst! Egyszer valamikor talán elmondja hogy mi volt vele, talán a könyvében.  :D
Kimi szavaival élve ez már a múlt, és azzal már nem foglalkozunk nem lehet azon változtani. Ami a lényeg az hogy jó formában legyen vagyis a régi és a pályán alázzon! O0 :king: 


"Nem azoké a siker akik sohasem buknak el, hanem azoké,akik elbuktak,és ismét felálltak belőle" Kimi

2009. Február 28, 15:29
Válasz #101

fish

  • **
  • Információ Nem elérhető
  • Gokart versenyző
  • Hozzászólások: 53
    • Profil megtekintése
Kiminek a 2008 as gyenkélkedése az azmiat van mert nemkapta meg azt a támogatást mint Massa.Raikkönenbe mindig 3-4 környivel többet tankoltak az időmérőn mint Massába.3-4 kőrnyi  plussz üzemanyag körönként 0,45-0,6 mp-et lessít visza az autón, így Raikkönen jóhogy lassab volt az időmérőkön.A futamelején meg a nagy üzemanyagsúlymiat volt mindig lassabb mint Massa.Kimi az első tankolások előt hiába maradt kint 3-4 környivel tovább a könyű autóval mint Massa aki azalat már teletankalmen, olyankor ugyanis Kimi azt a hátrányát dolgozta le amit a nehezebb autó miat elszenvedet a rajttolkezdvel az 1. boxkiállásig.Azt a hátrányt amit az időmérőn szenvedett el a nehezebb autó miat azt meg nevolt lehetősége ledolgozni.A futamokon pedig mindig a végén futotta meg általában a leggyorsabbkört és az 1. boxkiállás előt a könnyű autóval meg sosem ő volt a leggyorsabb henem akkor általában Massa.Ez azmiatvolt mert Raikkönenek a nagy üzemanyagsulymiat jobban elvoltak kopval a gumijai mint Massának, meg ráadásul 3-4 környivel több volt a gumiaikban.Mivelhogy Kimi mindig teletankal indult így johogy mindig rossz rajtokat vet, na meg persze valamikir ő rontota el a rajtot.2007-ben pedig volt olyan futam amikor Kimi nemcsak teletenkal indult de még ráadásul kemény gumi is volt rajta.A töbiek akik körülötevoltak azok meg könyűautoval és lágykeverékű jobbantapadó gumival indultak, így johogy elmentek melete a rajtnál és bár ezmiat Massa meglógot, de azért a futam végére beérte.2008 ban pedig az egyik időmérőn azt próbálgata a ferrari, hogy melyik a jobb a kemébny vagya lágy gumi és amikor Raikkönen lefutota az utolsókörét a keménygumival, Massát furcsamódo gyorsan behívták felrakták rá a lágyat és sokkal jbbat ment mint a keményel és 1. lett.Érdekes, hogy amikor Kiminek már nemvolt esélye a vb címre attolkezdvel már nem 4 hanem csak 1 környivel tankoltak többet az időmérőn mint Massába, mert így joban tudta támogatni Massát a vb cím megszerzésében mint hogyha teletankolták volna.Amikor meg még esélyesvolt a vb címre Raikkönenek, akkor furcsamódon mindig teletankolták az időmérön.Attolkezdvel, hogy Raikkönenbe csak 1 környivel tankoltak többet az időmérön mint Felípébe, attolkezdvel a brasil időmérőt kivéve mindig Kimi volt a gyorsabb.Egyébként Massa szimpatikus nekem, mert jól megy a brasil, csak nemtetszet, hogy Kiminek nem adják meg az esélyt, hogy vb legyen.

 


Weblap Olcsón! PC Szaki Most! specitool.hu
Finom17.com
mora, sopron, biorezonancia, homeopatia, colon, akupuntura
starbug -
Tudomány, sztárok, érdekességek