Csatlakozz hozzánk Facebook-on!!!

Üdvözöllek a fórumon!
Ahhoz, hogy hozzá tudjál szólni a témákhoz, regisztrálni kell ITT, ez 1percbe telik, és nincs aktiváló e-mail.

Szerző Téma: Kimi Räikkönen  (Megtekintve 295743 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2011. Március 28, 21:55
Válasz #1075

levi98

  • Fernando Alonso 5
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1545
  • Fernando Alonso 5
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: Ferrari,Lotus Renault,Hispania Racing Team
  • Kedvenc pilótád: Fernando Alonso,Karun Chandhok, Robert Kubica, Heikki Kovalainen,Felipe Massa, Kamikaze Kamui Kobayashi :)
remekül ment
Go Fernando!

2011. Március 28, 17:41
Válasz #1074

Sungirl

  • Kimi fanatic
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • GP2 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 445
  • Eccleston ükje
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Fernando Alonso, Sebastian Vettel
Jól nyomja  :)

2011. Március 28, 08:29
Válasz #1073

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=QMaNWvW2kag" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=QMaNWvW2kag</a>
:)

2011. Március 26, 13:13
Válasz #1072

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
Igaza van.
Végülis hiányzik mindenkinek... annak is aki nem szerette, annak meg mégjobban aki igen.

Sztem meg abszolút nincs igaza! Előbb kellett volna gondolkodni, én nem aggódom, eljön még az idő, hogy visszasírja a Ferrari Őt! Olyan mérhetetlen undorom van még mindig ettől a bandától, hogy kajakra forog a gyomrom, az ilyen és ehhez hasonló ömlengéseiktől!

2011. Március 26, 12:11
Válasz #1071

Sungirl

  • Kimi fanatic
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • GP2 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 445
  • Eccleston ükje
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Fernando Alonso, Sebastian Vettel
Igaza van.
Végülis hiányzik mindenkinek... annak is aki nem szerette, annak meg mégjobban aki igen.

2011. Március 26, 11:57
Válasz #1070

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
Luca di Montezemolo, a Scuderia Ferrari elnöke elárulta, kicsit hiányzik neki a finn pilóta.

Montezemolo szerint nem sok olyan versenyző szerepel és szerepelt a Formula-1-ben, akik hasonló karakterrel rendelkeztek, mint Kimi Räikkönen.

?Kicsit hiányzik, mert egy különleges karakter és nagyon kevesen rendelkeznek hasonlóval az F1-ben, mint ő. Egy kedves fickó és sokat tett a Ferrarinak, ahogy mi is neki. Gyümölcsöző volt a kapcsolat közöttünk.? ? mondta Luca di Montezemolo, a Ferrari elnöke.
________________________________________________________
Mindig is tudtam h egy patkány vagy! :)

2011. Március 16, 16:33
Válasz #1069

Marti

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Moderátor
  • Hozzászólások: 2650
    • Profil megtekintése
DannyBug teljesen egyetértek veled én is! Számomra a 2010 év borzasztó volt nagyon sok mindent elvesztettem, amikor még nem tudtad 2009 októberében hogy Kimi folytatja vagy nem és te reménykedve  jegyet veszel mivel akciós csak október végéig, nagy nehezen össze spórolsz hogy legalább azon a négy napon jól érezd magad a hobbidnak éljél úgymond, nem tudom szavakba önteni mit jelentett nekem a ring az f1 kimi a lényeg mindent, és megtudod novemberben hogy ilyen körülmények között elhagyja az f1, hát padlón voltam, oké valahogyan megbirkóztam a gondolattal a ténnyel. Végre rohadt jó helyem lenne még Tináékkal is talizhatok,erre meg eljött a mindig várva várt száguldó cirkusz, és belépsz a kapun, és összeomlik minden benned amit te nagy nehezen összerakosgattál, h jó lesz ez, elfogadom hogy Kimi nincsen többé, de nem ment és rohadt nevetséges tudom de elkezdtem zokogni, és ez megbélyegezte az egész hétvégét, és az egész f1-es imádatomat. Annyira sz*r volt kint, hogy szégyellem ezt elmondani, mert soha sem gondoltam volna ahol én fantasztikusan éreztem magam, én ott azokon a hétvégéken boldog voltam, nem tudtam betelni azzal hogy én egy kis senki ilyen nagyszerű pilótákat láthatok élőben, hogy nem csak a tévében, hanem rohadt közelről. És e tekintettben szerencsés vagyok hogy én átélhettem ezeket a dolgokat, élményeket. És ezért is rohadt sz*r ezt elmondanom hogy tavaly mennyire de mennyire fájt kint lennem, hogy ennyire megviselt, igaz hozzá teszem hogy nem csak Kimi hiánya más is benne volt, és az a sz*r pont akkor omlottam össze, mikor rohadt jól kellett volna magam éreznem, de nem ment mert fájt, és utálatot éreztem tudjuk kik iránt. A mai napig utálom őket mert bizony ők tehetnek róla, hogy elcseszték azt az évemet,szerintem mindenki tudta már szíve legmélyén hogy 2010 lesz Kimi utolsó éve, de jött a hideg zuhany, és nem hanem előbb.az álmom az volt h személyesen dedikáljon nekem, az én kedvencem akiért annyit szorítottam,aki számomra a legeslegjobb bárki bármit mond Kimi nekem mindörökké a kedvencem marad. Így foszlott széjjel ez az álom, mert elvették tőlem a lehetőséget, persze hibás vagyok én is de mégis 1évet vettek el tőlünk vagyis 1 szezont. mindegy ami elveszett az elveszett.


"Nem azoké a siker akik sohasem buknak el, hanem azoké,akik elbuktak,és ismét felálltak belőle" Kimi

2011. Március 05, 12:51
Válasz #1068

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D

Szerintem álom, mert a legtöbb ember főleg a fiúk, tátott szájjal nézik ha meglátnak egy tűzpiros Ferrarit az utcán, vagy a tévében, fényképen. A legtöbbnek nagy álma egy Ferrari! Én erre értettem, hogy álom. Végül is mindegy nekem soha nem lesz ilyenem, álmomban sem szerepel.

Kiminek jól néz ki a versenyautója, olyan jégemberes  :) Neki már ez az álma.....

Hát akkor én biztos kivétel vagyok, mert az én álmaimban sem szerepelt soha!

2011. Március 05, 10:33
Válasz #1067

Sungirl

  • Kimi fanatic
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • GP2 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 445
  • Eccleston ükje
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Fernando Alonso, Sebastian Vettel
Tudom most lesz 2 éve hogy Kimi nélkül folytatodik a Száguldó Cirkusz milyen hihetetlen nem? Sajnos nehéz ezen túl tennie magát az embernek föleg ha végig követed a pályafutását és szinte azon nősz fel! 2001-2009-ig végig követtem a versenyeit végig neki szurkoltam és 2010-2011 olyan év mikor már nincs! Ez sajnos rossz .De kívánom, hogy legyen olyan boldog  a Rallyban, mint most és további sikereket neki!

KIMI az én szememben mindig te voltál és leszel a Forma-1 legjobbja
KIMI RAIKKÖNEN FOR EVER! O0 :good: :thumbsup: :mml: :koszi: :excl:!

Egyetértek  :)

2011. Március 04, 22:34
Válasz #1066

DannyBug

  • F1 Bug Team
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 662
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Lotus, Sauber
  • Kedvenc pilótád: Kimi Raikkönen, Robert Kubica, Kamui Kobayashi,
Tudom most lesz 2 éve hogy Kimi nélkül folytatodik a Száguldó Cirkusz milyen hihetetlen nem? Sajnos nehéz ezen túl tennie magát az embernek föleg ha végig követed a pályafutását és szinte azon nősz fel! 2001-2009-ig végig követtem a versenyeit végig neki szurkoltam és 2010-2011 olyan év mikor már nincs! Ez sajnos rossz .De kívánom, hogy legyen olyan boldog  a Rallyban, mint most és további sikereket neki!

KIMI az én szememben mindig te voltál és leszel a Forma-1 legjobbja
KIMI RAIKKÖNEN FOR EVER! O0 :good: :thumbsup: :mml: :koszi: :excl:!


2011. Március 04, 17:00
Válasz #1065

Ivancia

  • F1 Challenge Fan
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 2509
  • KC23!
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Ferrari
  • Kedvenc pilótád: Karun Chandhok

Szerintem álom, mert a legtöbb ember főleg a fiúk, tátott szájjal nézik ha meglátnak egy tűzpiros Ferrarit az utcán, vagy a tévében, fényképen. A legtöbbnek nagy álma egy Ferrari! Én erre értettem, hogy álom. Végül is mindegy nekem soha nem lesz ilyenem, álmomban sem szerepel.

Kiminek jól néz ki a versenyautója, olyan jégemberes  :) Neki már ez az álma.....
Én nem álmodok Ferrarival, mert félek vele jár Montezemolo is...  ;)

Kimi kocsija, nekem a McLaren jutott eszembe róla.  :D
?Minden tiszteletem Chandhok-é, egy kedves srác. Látok annyit benne, ami elég egy világbajnoki címhez? Nos, ezt majd az idő eldönti. Ennek a történetnek még jó vége is lehet, de egyelőre nem tud autóhoz jutni.?
Eddie Jordan

2011. Március 04, 15:58
Válasz #1064

Marti

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Moderátor
  • Hozzászólások: 2650
    • Profil megtekintése
Egy álom!
...egy rossz álom.... (a vb-cím-t?l eltekintve, de akkor még más helyzetek uralkodtak)

(De ez csak az én véleményem) :)


Szerintem álom, mert a legtöbb ember főleg a fiúk, tátott szájjal nézik ha meglátnak egy tűzpiros Ferrarit az utcán, vagy a tévében, fényképen. A legtöbbnek nagy álma egy Ferrari! Én erre értettem, hogy álom. Végül is mindegy nekem soha nem lesz ilyenem, álmomban sem szerepel.

Kiminek jól néz ki a versenyautója, olyan jégemberes  :) Neki már ez az álma.....


"Nem azoké a siker akik sohasem buknak el, hanem azoké,akik elbuktak,és ismét felálltak belőle" Kimi

2011. Március 02, 18:20
Válasz #1063

levi98

  • Fernando Alonso 5
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1545
  • Fernando Alonso 5
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: Ferrari,Lotus Renault,Hispania Racing Team
  • Kedvenc pilótád: Fernando Alonso,Karun Chandhok, Robert Kubica, Heikki Kovalainen,Felipe Massa, Kamikaze Kamui Kobayashi :)
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=8Np5RBdOIEI" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=8Np5RBdOIEI</a>

 :)
nagyon jó videó  :good:
Go Fernando!

2011. Február 28, 09:48
Válasz #1062

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=8Np5RBdOIEI" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=8Np5RBdOIEI</a>

 :)

2011. Február 07, 20:22
Válasz #1061

levi98

  • Fernando Alonso 5
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1545
  • Fernando Alonso 5
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: Ferrari,Lotus Renault,Hispania Racing Team
  • Kedvenc pilótád: Fernando Alonso,Karun Chandhok, Robert Kubica, Heikki Kovalainen,Felipe Massa, Kamikaze Kamui Kobayashi :)
Egy álom!
...egy rossz álom.... (a vb-cím-től eltekintve, de akkor még más helyzetek uralkodtak)

(De ez csak az én véleményem) :)
: 2011. február 01. - 08:16:28




Aki még esetleg nem látta :)
Nem rossz a kocsi
Go Fernando!

 


Weblap Olcsón! PC Szaki Most! specitool.hu
Finom17.com
mora, sopron, biorezonancia, homeopatia, colon, akupuntura
starbug -
Tudomány, sztárok, érdekességek