Csatlakozz hozzánk Facebook-on!!!

Üdvözöllek a fórumon!
Ahhoz, hogy hozzá tudjál szólni a témákhoz, regisztrálni kell ITT, ez 1percbe telik, és nincs aktiváló e-mail.

Szerző Téma: Codemasters Game - F1 2010  (Megtekintve 61448 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Szeptember 12, 12:38
Válasz #81

Adam Jonas

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1036
    • Profil megtekintése
    • E-mail
A hivatalos közlemény szerint is lesz a játéknak egy ARCADE módja, hogy a lámák is megvegyék a játékot. A vérbeli szimulátorosok csak egy szük réteg, ha csak az ő érdekeiket vennék figyelembe, ez a játék megbukna, csúnyán. Majd meglátjuk, hogy a szimulátor része mire lesz jó.
Meg a Wii verzióból nem lehet messze menő következtetéseket levonni, hiszen pont azért jelenik meg hamarabb, mert kevesebb erőforrást használ, aza nem tudja azt, amit a PS3 vagy a 360. A grafikája elég tré, olyan F1 Challenges.

Érdekes, rFactor, RACE 07, GTR 2, mind mind vérbeli szimulátor, ehhez képest veszik mint a cukrot.

2009. Szeptember 12, 12:33
Válasz #80

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
Nekem egyre gyanúsabb ez az egész...
Érdekes módon nem mutatnak semmi bíztatót csak mindig ezeket a béna grafikájú, vicces fizikájú valamiket.

Ez még az F1 challenge-től is nagyon messze van egyenlőre!

2009. Szeptember 12, 12:02
Válasz #79

Replica

  • Felipe Massa
  • *****
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Hozzászólások: 1526
    • Profil megtekintése
A hivatalos közlemény szerint is lesz a játéknak egy ARCADE módja, hogy a lámák is megvegyék a játékot. A vérbeli szimulátorosok csak egy szük réteg, ha csak az ő érdekeiket vennék figyelembe, ez a játék megbukna, csúnyán. Majd meglátjuk, hogy a szimulátor része mire lesz jó.
Meg a Wii verzióból nem lehet messze menő következtetéseket levonni, hiszen pont azért jelenik meg hamarabb, mert kevesebb erőforrást használ, aza nem tudja azt, amit a PS3 vagy a 360. A grafikája elég tré, olyan F1 Challenges.

2009. Szeptember 12, 12:01
Válasz #78

Adam Jonas

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1036
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Dettó. Ráadásul az RBR-nek és STR-nek Toyota kormánya van. ???

2009. Szeptember 12, 09:13
Válasz #77

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
Szerintem a hivatalos F1 game-nek jóval nagyobb lesz a publicitása, ezért rengetegen meg fogják venni.
: 2009. szeptember 08. - 19:36:04
Nekem erről a videóról megint csak egy 6 betűs szó jut eszembe: ARCADE  :whistle:

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=qGmpMlI8IKo" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=qGmpMlI8IKo</a>

2009. Szeptember 08, 19:19
Válasz #76

Adam Jonas

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1036
    • Profil megtekintése
    • E-mail
A PC-t nem a PSP-vel kell összevetni, hanem az Xbox 360 és PS3 párossal.

Oké, de ez most jelen esetben azért lesz érdekes összehasonlítás, mert a két különböző platformra jön két "nagyágyú". És személy szerint kíváncsi leszek, hogy melyikből fognak tudni többet eladni...

2009. Szeptember 08, 19:09
Válasz #75

Replica

  • Felipe Massa
  • *****
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Hozzászólások: 1526
    • Profil megtekintése
RACE On vs. F1 2009 és PC vs. PSP. Érdekes lesz. :)
A PC-t nem a PSP-vel kell összevetni, hanem az Xbox 360 és PS3 párossal.

2009. Szeptember 08, 18:50
Válasz #74

Adam Jonas

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1036
    • Profil megtekintése
    • E-mail
RACE On vs. F1 2009 és PC vs. PSP. Érdekes lesz. :)

2009. Szeptember 08, 15:55
Válasz #73

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
OK, előre is köszi!  :good:

2009. Szeptember 08, 15:51
Válasz #72

Replica

  • Felipe Massa
  • *****
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Hozzászólások: 1526
    • Profil megtekintése
Egy nagyon részletes tesztet kaptok. :)

2009. Szeptember 08, 15:36
Válasz #71

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
Replica, ha majd meglesz a game jó lenne, ha írnál nekünk egy-két szót az új F1 game-ről! ::-)

2009. Szeptember 08, 12:08
Válasz #70

Replica

  • Felipe Massa
  • *****
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Hozzászólások: 1526
    • Profil megtekintése
Ez nagyon jól hangzik! A KERS használata még jobban megdobja a hangulatot. Na, akkor hamarosan tesztelhetem a PSP-s verziót.

2009. Szeptember 08, 05:15
Válasz #69

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
A hivatalos F1 Shopban már előrendelhető az október 22-én megjelenő Codemasters F1 2009 Nintendo Wii-re, és PSP-re szánt változata. A PSP-s változat jelenleg 25£-ba (kb.7,500 Ft) kerül, míg a Wii-s verzió ára 40£ (kb.12,000 Ft).

A Codemaster F1 2009 az első új generációs Formula 1 játék, mely tartalmazza a teljes idei, 2009-es szezont.


Főbb jellemzők
- A lehető legautentikusabb F1 életérzés átélése.

- A teljes pilótamezőny.

- A 2009-es FIA FORMULA ONE világbajnokságban szereplő összes autó.

- A 2009-es versenynaptár összes helyszíne.

- Teljes versenyhétvégék lebonyolítása: Kezdve a szabadedzésektől, az időmérőn át egészen a futamig végig játszhatunk egy-egy versenyhétvégét, de ha úgy tartja kedvünk, azonnal nekilódulhatunk egy gyors versenynek is.

- Osztott képernyős multiplayer mulatság: Akár az egész szezont végig játszhatjátok egymás mellett a haveroddal.

- Törésmodell: Az F1 2009 meglehetősen realisztikus törésmodellel rendelkezik. A koccanások, ütközések komoly hatással lehetnek a vezethetőségre és menetteljesítményre.

- Természetesen helyet kapott a KERS-rendszer használata.
- A teljes mezőny felsorakozik a rajtnál, a bokszutcában interaktív lehetőségek várják a kerékcserére és tankolni érkezőket, ezen kívül pedig mindenki kedvére ki- vagy bekapcsolhatja a vezetési segédleteket.

- Ötféle irányítási lehetőség közül választhatunk, beleértve ebbe a Wii kormányát és a Logitech kormányok támogatottságát.


2009. Szeptember 06, 12:22
Válasz #68

Replica

  • Felipe Massa
  • *****
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Hozzászólások: 1526
    • Profil megtekintése
Kicsit OFF:

Mondjuk ha Baumgartner mondta akkor biztos! :)

Eszembe jutott egy sztori Baumgartnerről!
Úgy emlékszem 2002-ben voltam kint a Ringen, Villeneuve-re vadásztam aztán nem volt ott a lakóbuszánál amikor odamentem, csak a testőre volt ott a környéken, úgy hívták Sven. Mondta, hogy sajnos nincsen itt JV menjünk ki a pályára, és majd este találkozhatunk vele.
Sven-ek valami nagyon dúrva vip belépője volt tehát gyakorlatilag bárhova mehetett, nekem mindössze egy állóbérletem volt, de végül úgy összehaverkodtunk hogy úgy döntött velem jön az állóhelyre. Vasárnap délelőtt a bemelegítőedzés után nagy volt az izgalom a pályán hiszen bejelentették Baumgartner Zsoltot aki vezetheti a Jordan Honda-t 3 kör erejéig. Amikor kijött a pályára kezdtem felvágni Sven-nek, mondtam neki: Öreg, ő a mi fiúnk, Magyar versenyző szuper tehetség (Ungarn Weltmeister), ki az a Schumacher stb...
Ezután nagyon beégtem mert Zsolt olyan pokolian lassú köröket ment a Jordan-el hogy az elképesztő. Éppen előtte volt a warmup és már megszoktuk az F1-es tempót... Zsolti azért visszavett gazdaogon...
Amikor Zsolt odaért a szektorunkhoz Sven hangosan hahotázni kezdett, és Zsoltra mutogatott a kezével én meg lehunyt szemmel lehajtottam a fejem, és utána egész nap ezen röhögtünk...

Bocsi Zsolti, tudom hogy nem könnyű F1-es gépet vezetni de abban a pillanatban olyan vicces volt az egész helyezt! :)

Gondoltam leírom ezt a kis történetet, mert egy szép kis emlékem a ringről! ::-)
Jó sztori ;D
Azért Brumi annyit biztosan meg tud ítélni, hogy azt látja a szimulátorban, amit a versenyautóban, avagy sem. :)

2009. Szeptember 06, 06:10
Válasz #67

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
Kicsit OFF:

Mondjuk ha Baumgartner mondta akkor biztos! :)

Eszembe jutott egy sztori Baumgartnerről!
Úgy emlékszem 2002-ben voltam kint a Ringen, Villeneuve-re vadásztam aztán nem volt ott a lakóbuszánál amikor odamentem, csak a testőre volt ott a környéken, úgy hívták Sven. Mondta, hogy sajnos nincsen itt JV menjünk ki a pályára, és majd este találkozhatunk vele.
Sven-ek valami nagyon dúrva vip belépője volt tehát gyakorlatilag bárhova mehetett, nekem mindössze egy állóbérletem volt, de végül úgy összehaverkodtunk hogy úgy döntött velem jön az állóhelyre. Vasárnap délelőtt a bemelegítőedzés után nagy volt az izgalom a pályán hiszen bejelentették Baumgartner Zsoltot aki vezetheti a Jordan Honda-t 3 kör erejéig. Amikor kijött a pályára kezdtem felvágni Sven-nek, mondtam neki: Öreg, ő a mi fiúnk, Magyar versenyző szuper tehetség (Ungarn Weltmeister), ki az a Schumacher stb...
Ezután nagyon beégtem mert Zsolt olyan pokolian lassú köröket ment a Jordan-el hogy az elképesztő. Éppen előtte volt a warmup és már megszoktuk az F1-es tempót... Zsolti azért visszavett gazdaogon...
Amikor Zsolt odaért a szektorunkhoz Sven hangosan hahotázni kezdett, és Zsoltra mutogatott a kezével én meg lehunyt szemmel lehajtottam a fejem, és utána egész nap ezen röhögtünk...

Bocsi Zsolti, tudom hogy nem könnyű F1-es gépet vezetni de abban a pillanatban olyan vicces volt az egész helyezt! :)

Gondoltam leírom ezt a kis történetet, mert egy szép kis emlékem a ringről! ::-)

 


Weblap Olcsón! PC Szaki Most! specitool.hu
Finom17.com
mora, sopron, biorezonancia, homeopatia, colon, akupuntura
starbug -
Tudomány, sztárok, érdekességek