Csatlakozz hozzánk Facebook-on!!!

Üdvözöllek a fórumon!
Ahhoz, hogy hozzá tudjál szólni a témákhoz, regisztrálni kell ITT, ez 1percbe telik, és nincs aktiváló e-mail.

Szerző Téma: Alonso: Schumacher autója elé feküdtem volna  (Megtekintve 2074 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2007. Szeptember 13, 12:32
Válasz #5

kimi344

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Újonc
  • Hozzászólások: 3
    • Profil megtekintése
Hali! jelentkezzetek a ligámba akit érdekel: http://2004rhf1liga.mlap.hu/ köszi:)

2007. Szeptember 12, 20:03
Válasz #4

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
Egy biztos, nagyon átlátszó trükk volt Schumitól Monacoban, mindenki tudja hogy direkt "hibázott"...  :knuppel2: :mad1:

2007. Szeptember 12, 19:10
Válasz #3

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Szerintem átmegy rajta!  :D


De szerintem kizárták volna néháby futamról.

2007. Szeptember 12, 13:52
Válasz #2

Marti

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Moderátor
  • Hozzászólások: 2650
    • Profil megtekintése
Megnéztem volna Alonsot, hogy tényleg lefekszik Schumi kocsija elé! Elég vicces, ez a kijelentése! Én kinézem belőle! Akkor, mit csinált volna Schumi?


"Nem azoké a siker akik sohasem buknak el, hanem azoké,akik elbuktak,és ismét felálltak belőle" Kimi

2007. Szeptember 12, 13:21
Válasz #1

Marti

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Moderátor
  • Hozzászólások: 2650
    • Profil megtekintése
Nyilván sokak emlékezetében elevenen él a 2006-os Monaco Nagydíj időmérő edzése, amikoris a kvalifikáció utolsó másodperceiben a hétszeres világbajnok Michael Schumacher keresztbeállt autójával a Rascasse nevű kanyarban.

Máig nem tisztázott, hogy szándékos, vagy ártatlan manőverről volt-e szó, mindenki saját véleménnyel rendelkezhet a dologról. Az ügyön kár is rágódni, hiszen a monte-carló-i verseny stewardjai úgy határoztak, hogy a Ferrari versenyzőjét a rajtrács végére száműzik, mondván: szándékosan akadályozta vetélytársait abban, hogy felvegyék vele a versenyt a pole-pozícióért.

Egy, a napokban megjelenő könyv azonban érdekes részleteket árul el az akkori hétvégével kapcsolatban. Az író beszámol arról, hogy Schumacher legnagyobb kihívója, a tavalyi esztendő világbajnoka, Fernando Alonso érdekes módon fejezte volna ki nemtetszését, amennyiben a versenybírák nem szankcionálják a német manőverét. A címvédő ugyanis egész egyszerűen lefeküdt volna Schumacher autója elé.

"Le fogok feküdni az autója elé" - mondta Alonso az időmérőt követő este versenytársának, Mark Webbernek. "Meg fogok állni a rajtrácson, kiszállok az autómból és egyszerűen az autója elé fekszem..."

Nos, az akcióra nem került sor, miután a hétszeres világbajnokot a versenybíróság a rajtrács végére sorolta, bár kétség sem férhet hozzá, hogy még színesebbé tette volna a száguldó cirkusz amúgy sem éppen unalmas tavalyi szezonját...
 forrás: formula.hu


"Nem azoké a siker akik sohasem buknak el, hanem azoké,akik elbuktak,és ismét felálltak belőle" Kimi

 


Weblap Olcsón! PC Szaki Most! specitool.hu
Finom17.com
mora, sopron, biorezonancia, homeopatia, colon, akupuntura
starbug -
Tudomány, sztárok, érdekességek