Csatlakozz hozzánk Facebook-on!!!

Üdvözöllek a fórumon!
Ahhoz, hogy hozzá tudjál szólni a témákhoz, regisztrálni kell ITT, ez 1percbe telik, és nincs aktiváló e-mail.

Szerző Téma: Brazília, Interlagos 2009-10-18  (Megtekintve 44380 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Október 18, 22:32
Válasz #92

shedi

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Újonc
  • Hozzászólások: 20
    • Profil megtekintése
Hát a takolócsöves esetnél én is rosszul lettem, szegény Kiminek anélkül is volt elég baja. Azt mondta, hogy még most is ég a szeme az üzemanyagtól.  :'(

Kimi Raikkonen: "What happened on the first lap ruined my race. First I was hit at the first corner, then when trying to pass Webber, I was hit and lost the front wing. At the pit stop, I ended up with some drops of petrol in my eye, from the fuel line stuck on Kovalainen's car and then I was engulfed in flames and blinded: I was going to stop, but luckily the flames soon went out. Even now, my eyes are still burning, but I'm alright. After the restart, I could only try and use the strategy to move up the order and at least I brought home a few points. I am disappointed because today I'm sure we could have made it to the podium. There is one race to go: let's see what we can do in Abu Dhabi to get back that third place."

2009. Október 18, 22:17
Válasz #91

Adam Jonas

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1036
    • Profil megtekintése
    • E-mail
A futam jól indult Kiminek, aztán Webber mindent tönkretett, nem is értem, hogy azt az esetet miért nem vizsgálták. A boxban történű tűzeset még csak rátett egy lapáttal a dologra, szegény Kimi, pedig ma jól ment. Button ma Világbajnokhoz méltóan ment, de összességében akkor sem tartom őt egy nagy pilótának, szerintem az utóbbi évek leggyengébb világbajnoka született ma meg. A futam izgalmas volt, szinte másodpercről másodpercre voltak történések..  :dance_: A Trulli Sutil fight is odavágott.  :clap7:

Sutil vs. Trulli eset meg szintén no comment. Ha annak idején Yamamotónak elvették a licencét 2006-ban, akkor most nyugodtan el lehetne venni Sutiltól is.

2009. Október 18, 21:28
Válasz #90

Chidori

  • ***
  • Információ Nem elérhető
  • Forma 3000 versenyző
  • Hozzászólások: 199
    • Profil megtekintése
    • E-mail
A futam jól indult Kiminek, aztán Webber mindent tönkretett, nem is értem, hogy azt az esetet miért nem vizsgálták. A boxban történű tűzeset még csak rátett egy lapáttal a dologra, szegény Kimi, pedig ma jól ment. Button ma Világbajnokhoz méltóan ment, de összességében akkor sem tartom őt egy nagy pilótának, szerintem az utóbbi évek leggyengébb világbajnoka született ma meg. A futam izgalmas volt, szinte másodpercről másodpercre voltak történések..  :dance_: A Trulli Sutil fight is odavágott.  :clap7:

2009. Október 18, 20:47
Válasz #89

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D

Az újdonsült bajnok! :clap7:

3 esetet vizsgálnak :
-Trulli Sutil baleset
-Kova Fisichella
-Kova boxos esetét
: 2009. október 18. - 20:45:38

Jövő héten pénteken lesz az elnökválasztás.



Akkor jól emlékeztem h mostanában!

Sztetek ki lesz?Sztem Vatanen!De amúgy pártatlan vok!
Ja bocs, ezt nem idevaó téma!

2009. Október 18, 20:42
Válasz #88

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Azért Button nem fogadott szót Berninek, és megnyerte!
Hogy le kellett hajolnia, mikor megölelte! :)

Azért Barri meg a többiek nagyon korrektek voltak, Gratuláltak! :clap1:
Nagyon sajnáltam Barrit azért, nem hiszem h lesz még esélye! :no_1:
Szegény még a defekt is....

Tényleg utálatos egy vb volt, unalmas, egy két kivétellel!
Botrányokkal dúsítva!
Alíg várom h Moslék eltakarodjon!Tényleg mikor is lesz az elnökválasztás?mostanában nem?
Remélem jövőre jobb lesz a vb!Színesebb!


Ilyenkor mindenki gratulál egymásnak, talán ez így illő is. :) Tavaly még Alonso is gratulált Hami-nek.

Azért tényleg jó volt látni, hogy Barri örül a sikerének, de nagyon sajnáltam,h ogy még a dobogója sincs meg. Majd meglátjuk, hogy mi lesz jövőre, de ha ez az év fog megismétlődni, akkor bajok lesznek.

Jövő héten pénteken lesz az elnökválasztás.


2009. Október 18, 20:34
Válasz #87

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
Azért Button nem fogadott szót Berninek, és megnyerte!
Hogy le kellett hajolnia, mikor megölelte! :)

Azért Barri meg a többiek nagyon korrektek voltak, Gratuláltak! :clap1:
Nagyon sajnáltam Barrit azért, nem hiszem h lesz még esélye! :no_1:
Szegény még a defekt is....

Tényleg utálatos egy vb volt, unalmas, egy két kivétellel!
Botrányokkal dúsítva!
Alíg várom h Moslék eltakarodjon!Tényleg mikor is lesz az elnökválasztás?mostanában nem?
Remélem jövőre jobb lesz a vb!Színesebb!

2009. Október 18, 20:31
Válasz #86

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Persze nem Brawn-t hibáztatom, mert zseni, de ezt az FIA megint jól elqrta.
Pontosan. Az FIA és Bernie. Én remélem, hogy jövőre izgalmasabb évet láthatunk, több előzéssel, kevesebb botránnyal stb...

2009. Október 18, 20:29
Válasz #85

Adam Jonas

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1036
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Igazad van, de szerintem nem Ross Brawn a hibás... Inkább Mosely-t kedzve Bernie-t lehetne hibáztatni, mert ők mondták azt, hogy lesz előzés, izgalom bla, bla, bla. De jövőre már minden más lesz, vagyis reméljük. Ja amúgy ha még éremrendszer is lett volna, akkor még unalmasabb lett volna az év hátralevő része...

Persze nem Brawn-t hibáztatom, mert zseni, de ezt az FIA megint jól elqrta.

2009. Október 18, 20:27
Válasz #84

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
Nem tudom, hogy mennyi ideje nézzed az F1-et, d nagyon sok pilóta sokkal rosszabbul járt, mint Kimi.

Amikor tavaly Kimi elindult, akkor lámpa volt és az teljesen más... Mindegy ezt majd az FIA mint mindig okosan kivizsgálja és kapnak milliós büntetést, amiből Max Mosely búcsú bulijára hívnak egy utca lányt. :D

Pontosan nem tudom régóta, 10 éve kb!
Tudom h voltak, és örülök h most nem lett belőle baj!De azért felhúztam magam a látványon!Még tavaly a Ferraris bakikon is kibuktam!És még így is használták tovább azt a hülye lámpát!
Tudom, írtam is h lámpát nézte be tavaly, mert versenyben volt, és rohant!Ezt itt nem lehet mondani annyira!
Na mindegy..lényegtelen hála az égnek nem lett baj!De azért tombol az idegrendszerem még! :o

Amúgy hülye **** az RTL is, nem adták az interjúkat!Hülye filmek miatt!Áhhhhhh

2009. Október 18, 20:25
Válasz #83

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Hát nem tudom figyelj, van video Youtubon, bakis vidi ahol lent van a nyalóka és elindul, fejbe is vágja vele a szerelő!

Igaz ott nem rántja magával a berendezést!
Tavaly Kimi is előbb indult el, a lámpánál, versenyszellem benne volt!
Tudom h sok ilyen volt, meg lesz is, csakhát nem játék ez, idegbajt kaptam mikor Kimi lángba borult!Ilyesztő volt nézni!

Nem tudom, hogy mennyi ideje nézzed az F1-et, d nagyon sok pilóta sokkal rosszabbul járt, mint Kimi.

Amikor tavaly Kimi elindult, akkor lámpa volt és az teljesen más... Mindegy ezt majd az FIA mint mindig okosan kivizsgálja és kapnak milliós büntetést, amiből Max Mosely búcsú bulijára hívnak egy utca lányt. :D
: 2009. október 18. - 20:22:13
Lehet, hogy már kifejtettem egyszer ezt itt. de anno amikor az RBR télen tervezte a kocsit, rájöttek ők is erre a dupla diffúzoros kiskapura. FIA technikai részlegének írtak levelet, be is mutatták, szabálytalannak minősítették. Erre fel jön a Brawn, dupla diffúzor, szép nagy előnyt szerezve, amire a riválisok csak 6 futam után tudtak válaszolni. Erre fel írtam, hogy íróasztal mögött dőlt el az egész.

Igazad van, de szerintem nem Ross Brawn a hibás... Inkább Mosely-t kedzve Bernie-t lehetne hibáztatni, mert ők mondták azt, hogy lesz előzés, izgalom bla, bla, bla. De jövőre már minden más lesz, vagyis reméljük. Ja amúgy ha még éremrendszer is lett volna, akkor még unalmasabb lett volna az év hátralevő része...

2009. Október 18, 20:22
Válasz #82

Adam Jonas

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1036
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Ezt nem értem.

Amúgy nem csak neked volt unalmas... Sok botrány is volt.


: 2009. október 18. - 20:13:01
Webber azért tényleg picit sportszerűtlen volt, de idén nem először.

Lehet, hogy már kifejtettem egyszer ezt itt. de anno amikor az RBR télen tervezte a kocsit, rájöttek ők is erre a dupla diffúzoros kiskapura. FIA technikai részlegének írtak levelet, be is mutatták, szabálytalannak minősítették. Erre fel jön a Brawn, dupla diffúzor, szép nagy előnyt szerezve, amire a riválisok csak 6 futam után tudtak válaszolni. Erre fel írtam, hogy íróasztal mögött dőlt el az egész.

A tankolócsöves dologgal kapcsolatban a Brawn részéről sportszerű dolog volt, hogy ketten odafutottak, s levették Kováról a csövet.  O0

2009. Október 18, 20:16
Válasz #81

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
Nem ismételték úgy vissza, de Te elhiszed egy pilótáról, hogy rajta van a nyalóka és nyomja a gázt? :D Azért ez így nem hihető...
 
Massa-nál elektromos volt, de nem újdonság, hogy valaki elviszi a csövet... :) Nagyon sok ilyen volt.
Hát nem tudom figyelj, van video Youtubon, bakis vidi ahol lent van a nyalóka és elindul, fejbe is vágja vele a szerelő!

Igaz ott nem rántja magával a berendezést!
Tavaly Kimi is előbb indult el, a lámpánál, versenyszellem benne volt!
Tudom h sok ilyen volt, meg lesz is, csakhát nem játék ez, idegbajt kaptam mikor Kimi lángba borult!Ilyesztő volt nézni!

2009. Október 18, 20:16
Válasz #80

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Haláluncsi szezon volt az én szemszögemből, s a bajnoki cím sorsa ismét az íróasztal mögött került eldöntésre, nem a pályán.  ???

Ezt nem értem.

Amúgy nem csak neked volt unalmas... Sok botrány is volt.


: 2009. október 18. - 20:13:01
Webber azért tényleg picit sportszerűtlen volt, de idén nem először.

2009. Október 18, 20:10
Válasz #79

Adam Jonas

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1036
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Haláluncsi szezon volt az én szemszögemből, s a bajnoki cím sorsa ismét az íróasztal mögött került eldöntésre, nem a pályán.  ???

Button meg jó, hogy 17 futam alatt meg tudta mutatni igazi versenyzői énjét. Ha egy futam képe alapján kéne odaítélni a címet, a mai teljesítményéért megérdemelné, de az elmúlt 17 futam képe alapján nem igazán. Sajnos az első 6 futamon dőlt el igazán minden - a Brawn akkori technikai előnye, a csapat és pilótáinak a szerencséje. Kár ezért a szezonért, remélem, hogy a 2010-es szezon nem ilyen lesz, mert akkor végérvényesen át fogok szokni a túraautós-sorozatok és motorversenyek nézésére.

Webbo no comment... nem semmi, hogy idén harmadjára játszotta el ugyanazt. Kubicának örültem, Hamilton is megérdemelte. Remélem, izgis lesz azért a köv. futam. :)

2009. Október 18, 20:08
Válasz #78

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Azt odáig nem ismételték vissza, nem?Csak azt h húzza maga után a tankolócsövet, és h lángol a Ferrari!Nem tudom, sztem ott mindenki hibás volt!
Besokkoltam!Dúrva volt...még jo h nem lett belőle baj!
Csúnyán káromkodtam!
Massa tavaly dettó ezt csinálta, de ott akkor az az elektromos nyalóka volt, nem?
Az is meredek volt, de ott más nem volt!

Nem ismételték úgy vissza, de Te elhiszed egy pilótáról, hogy rajta van a nyalóka és nyomja a gázt? :D Azért ez így nem hihető...
 
Massa-nál elektromos volt, de nem újdonság, hogy valaki elviszi a csövet... :) Nagyon sok ilyen volt.

 


Weblap Olcsón! PC Szaki Most! specitool.hu
Finom17.com
mora, sopron, biorezonancia, homeopatia, colon, akupuntura
starbug -
Tudomány, sztárok, érdekességek