Csatlakozz hozzánk Facebook-on!!!

Üdvözöllek a fórumon!
Ahhoz, hogy hozzá tudjál szólni a témákhoz, regisztrálni kell ITT, ez 1percbe telik, és nincs aktiváló e-mail.

Szerző Téma: Brazília, Interlagos 2009-10-18  (Megtekintve 44371 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Október 17, 16:24
Válasz #32

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Állítólag akkora az eső hogy csúszik az FP3! :o
Aztaa! Most akkor még nem is megy?
: 2009. október 17. - 16:12:45
Jaaa, elég nagy vihar van ott. Szegény nézők...

2009. Október 17, 16:10
Válasz #31

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
Állítólag akkora az eső hogy csúszik az FP3! :o

2009. Október 17, 14:28
Válasz #30

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
Módosítottam! Tina, csak ezt a kód részletet kell a youtube teg közé beilleszteni: aGh6fG6LdRs, de most már majdnem jó volt. Harmadjára sikerülni fog. :)

Multkor is valami hasonlót próbáltam, h nem az egészet csak egy darabot!
De akkor mostmár remélem menni fog :D
Köszönöm! :)

2009. Október 17, 14:22
Válasz #29

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Módosítottam! Tina, csak ezt a kód részletet kell a youtube teg közé beilleszteni: aGh6fG6LdRs, de most már majdnem jó volt. Harmadjára sikerülni fog. :)

2009. Október 17, 14:20
Válasz #28

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=aGh6fG6LdRs" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=aGh6fG6LdRs</a>

Igy készítették a Brazil trófeákat! :)
: 2009. október 17. - 14:19:01
Hát marha jó...ezek szerint sehogy...mert nem indul el!
Feladom!
« Utoljára szerkesztve: 2009. Október 17, 14:21 írta Cole »

2009. Október 17, 12:46
Válasz #27

Ivancia

  • F1 Challenge Fan
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 2509
  • KC23!
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Ferrari
  • Kedvenc pilótád: Karun Chandhok
Péntek:

Red Bull

Mark Webber (1. és 4. helyezés):
"Ennél nem tudtunk volna sokkal többet kihozni a mai napból. A srácok jól dolgoztak, hogy optimális időt tölthessünk a pályán és megbirkózzunk a trükkös körülményekkel. Néhol igyekeznünk kellett az eső miatt a munkával, de amennyire lehetett, mi mindent jól időzítettünk. Hosszú ideje ez volt az egyik legbiztatóbb pénteki kezdésünk, és remélem, hogy mindez szombaton is folytatódik. Láttuk, hogy a dolgok napról-napra változhatnak ebben a bajnokságban, ezért nagyon várom a kvalifikációt, aminek jól kellene alakulnia számunkra."

Sebastian Vettel (3. és 7. helyezés):
"Mindent egybevetve, jól alakult a péntek. Egy újabb edzésnapon vagyunk túl motorhiba nélkül, még úgy is, hogy sok kört tettünk meg, ezért köszönet jár a Renault-nak. Ma végig gyorsak voltunk. Most megnézzük az adatokat, és biztos vagyok abban, hogy tovább javulhatunk, mert elég időnk van a szombati nap előtt arra, hogy még egyet lépjünk előre. Ami az időjárást illeti, szerintem mára jósoltak esőt, és végül nem esett túl sok. Talán ez azt jelenti, hogy vasárnap fog esni? Meglátjuk."

Brawn GP

Rubens Barrichello (2. és 3. helyezés):
"Ma a versenybeállításokra koncentráltunk és miközben az idők talán nem mindig tűntek versenyképesnek, az összegyűjtött adatok nagyon hasznosak lesznek, amikor az este folyamán megvizsgáljuk a lehetőségeket. Az autót jobbnak éreztem lágyabb keverékű gumikkal a nap vége felé, és össze is tudtam rakni egy jó kört. Nagyszerű, hogy ma végre elkezdődhetett a munka a pályán, és elégedett vagyok a fejlődéssel. Boldog vagyok, hogy a mezőny legelején kezdtem a hazai versenyhétvégémet."

Jenson Button (7. és 5. helyezés):
"Azzal, hogy csak kisebb záporok voltak, és nem volt nagyobb eső, többet mentünk ma, mint arra eredetileg számítottunk. Úgy tűnik, hogy az autó jól működik a keményebb keverékű gumikon, ami biztató, és a tempó is rendben van. Egy körön a lágyabb keverékű abroncsokon egy kicsit bajlódok az egyensúllyal, de remélem, hogy az éjszaka folyamán megoldást találunk erre a problémára, hogy készen álljunk az időmérőre."

Toro Rosso

Sébastien Buemi: (13. és 2. helyezés)
"Örülök, hogy versenyképesnek mutatkoztunk délután, a szerelők nagyszerűen hozták helyre az autómat a reggeli balesetemet követően. Nagy tempóval haladtam Liuzzi mögött, aki lassan ment az ideális íven, megpróbáltam elkerülni, rámentem a rázókőre, elvesztettem az uralmat és megpördültem. Azt hiszem meg van a kellő sebességünk, még úgy is, hogy most vagyok először ezen a pályán. Jó kis kiindulási alapunk van szombatra. A mai edzés megmutatta, hogy a japán teljesítményünk nem egyszeri eset volt. Bizakodóan várom a hétvégét."

Jaime Alguersuari: (mindkétszer 19. helyezés)
"Élveztem az első napomat ezen a pályán, jó kombinációkat alkotnak a gyors és lassú kanyarok, szórakoztató vezetni rajta, és összességében az edzés is jól ment, habár a hepehupás aszfalt miatt kicsit trükkös volt a nap. Még most is tanulok, próbálok a lehető leggyorsabban menni. Az autó beállításain is lehet még javítani, főképp a lágyabb gumikon."

Renault

Fernando Alonso (16. és 1. helyezés):
"Nem volt egyszerű a mai nap, mivel az időjárási körülmények folyton változtak. Ez megnehezítette, hogy az autó beállításain dolgozzunk, de végül sikerült néhány jó kört futnunk és pozitív eredménnyel zárnunk a napot, úgyhogy remélhetőleg holnap is hasonlóan jó munkát végzünk majd. Azt hiszem, az időjárásnak kulcsszerepe lesz majd ezen a hétvégén, ezért fontos, hogy gyorsan reagáljunk minden apró változásra, és hogy rugalmasak legyünk. Egy rendkívül izgalmas hétvége elé nézünk, és remélhetőleg szombat reggel a lehető legjobban fel tudunk majd készülni az időmérő edzésre."

Romain Grosjean (20. és 11. helyezés):
"Elég jól telt számomra ez a nap, noha igencsak kiszámíthatatlan volt az időjárás. Még ezzel együtt is sikerült jól haladnunk a munkával, és szombaton tovább dolgozom majd a köridőim javításán. A maiak voltak az első köreim Interlagosban, és ez egy ragyogó pálya, igaz, nem könnyű, mivel rengeteg rajta az emelkedő és a lejtő, ami nagy kihívást jelent a pilóták számára. A folytatásban tovább ismerkedem a pályával, és folytatom a felkészülést a kvalifikációra, valamint a vasárnapi versenyre."

Toyota

Jarno Trulli (11. és 6. helyezés):
"Minden rendben ment ma, és elvégeztük a szokásos pénteki tesztprogramunkat. Mindkét edzésen kaptunk egy kis esőt, ami a szokottnál kicsit nehezebbé tette a dolgokat, különösen reggel, amikor még nem volt túl sok tapadás a pályán. Noha az időjárás megzavarta a munkánkat, azért így is elég sok beállítás-variációt ki tudtunk próbálni, és úgy érzem, a nap végén a jó irányba mozdultunk el. Az autó meglehetősen jónak tűnik ezen a pályán, és a komolyabb problémák is elkerültek eddig, úgyhogy remélem, a hétvége hátralevő részében is folytatni tudjuk ezt a pozitív fejlődést. A múltkori remek szuzukai eredmény után nagyon motivált vagyok, és szeretném átmenteni a jó formát, ami hiszem, hogy sikerülhet."

Kobajasi Kamui (18. és 13. helyezés):
"Csodálatos érzés volt megkezdeni életem első Forma-1-es versenyhétvégéjét, ami egyben az első alkalom is volt, amikor Brazíliában vezettem. Úgy találtam, a pálya nagy élményt jelent a versenyzőknek, ugyanakkor hatalmas kihívást is. Jól haladtunk ma a munkával, csak az időjárás nem volt tökéletes a hirtelen záporokkal, ami azt jelentette, hogy a pálya felszínének állapota folyton változott. Ez nehézzé tette a beállítások helyes kiértékelését, valamint azt, hogy az összes kanyart teljesen megtanuljam. A végén így is rátaláltam egy jó ritmusra, az autó pedig versenyképesnek tűnt, úgyhogy ez egy jó nap volt számomra. Persze még vannak dolgok, amikben fejlődnöm kell, és keményen fogok dolgozni a mérnökeimmel azon, hogy megfelelően felkészüljek első Forma-1-es időmérő edzésemre, amit már alig győzök kivárni."

BMW-Sauber

Robert Kubica (14. és 12. helyezés):
"Ma eltérő leszorítóerős beállításokkal próbálkoztunk, és hosszú etapokat futottunk már a vasárnapi versenyre készülve. Ugyanakkor, nagyon nehéz volt megbízható eredményeket produkálni, mivel számtalan alkalommal szemerkélt az eső, és a körülmények folyamatosan változtak a két edzés során."

Nick Heidfeld (12. és 15. helyezés):
"Rengeteget változtattunk a beállításokon az első edzést követően, amikor egyáltalán nem boldogultunk az autóval. Ezek a változtatások határozottan előrelépést jelentettek, de az autó egyensúlya még mindig nem olyan, mint amilyennek lennie kellene, szóval ezzel még lesz egy kis dolgunk. A pálya jobb, mint vártam, úgyhogy a tavalyi év után nem lehet okom a panaszra. Persze még mindig vannak huppanók, de nem vészesek."

McLaren

Lewis Hamilton (5. és 10. helyezés):
"Jól alakult a péntek. Nem mi vagyunk a leggyorsabbak, de a hosszú etapjainkon úgy tűnik, hogy egyenletes teljesítményt tudunk nyújtani. Nem vagyunk annyira gyorsak, mint a Red Bullok, de itt Brazíliában, ahol sosem voltunk különösebben gyorsak, elégedettek vagyunk a mutatott teljesítménnyel. A KERS négy tizedet is hozhat az időmérőn, és körülbelül hatot a versenyen, ezért optimistán várom a szombat délutánt, szerintem meglesz a jutalmunk a futamon."

Heikki Kovalainen (4. és 17. helyezés):
"Eredményes napunk volt. A köridők nem feltétlenül ezt tükrözik, de sokat haladtunk ma. Követtük az eltervezett programot, a versenyteljesítményünk javítására koncentráltunk. A két különböző gumikeverék egyaránt nagyon jónak tűnt, minimális kopás jelentkezett csak, ezért úgy gondolom, hogy jók leszünk a futamon."

Ferrari

Kimi Räikkönen (10. és 18. helyezés):
"Én azt mondanám, hogy ez a péntek sem volt túlságosan más, mint a többi az idei szezonban, és különösen a közelmúltbéli versenyeken. Nagyon szoros az állás, ezért csak egy kis előrelépés kell ahhoz, hogy feljebb kapaszkodjunk, de az biztos, hogy nehéz hétvége vár ránk. A gumik egy kissé szemcsésednek, ami különösen a második szektorban érződött, de úgy vélem, hogy ha egyszer a pálya felgumizódik, javulni fog a helyzet, ez ugyanis elég gyakori itt."

Giancarlo Fisichella (15. és 20. helyezés):
"A második szabadedzésen elért 18. és 20. helyezés nem az az eredmény, amivel elégedettek lehetünk, de hogy egy fociban használatos kifejezéssel éljek, nagyon szorosnak tűnik az állás, mint ahogyan az tény volt a szezon nagy részében is. Ráadásul mi már nagyrészt a 2010-es évre készülünk, ez pedig még inkább megnehezíti azt, hogy pontosan megértsük, hol is állunk a többiekhez képest. A második szektorban, ahol a leginkább számít az aerodinamikai leszorítóerő és ezen a téren nem igazán tűnik ki az F60-as, tényleg szenvedünk. Szombaton alapvető lesz, hogy egyetlen apró hibát se kövessünk el, és jó eredményt érjünk el a kvalifikáción. Itt egy tized vagy még kevesebb is elég ahhoz, hogy már a Q1-ben elbukjon az ember."

Williams

Nico Rosberg (mindkétszer 8. helyezés):
"Az első nap a gumik teszteléséről szólt. Nagyjából tisztában vagyunk a helyzettel, de a futammal kapcsolatban még nem teljesen egyértelmű a gumiválasztás. Ez attól függ, hogy a pálya mennyit javul addig. Sok időt fordítottunk a leszorítóerős beállításokra, ami mindig nehéz, és néha kompromisszumokat kell kötnöd, hiszen a lehető leggyorsabb köridőre törekszel, de ugyanakkor óvatosnak kell lenned, nehogy az egyenesekben simán megelőzzenek. Egy kis finomhangolásra még szükségünk van. A pálya egyébként szerintem nem fog túl sokat javulni a folytatásban. Mindent egybevéve jó napunk volt, és ott vagyunk, ahol lenni is szeretnénk."

Nakadzsima Kazuki (6. és 14. helyezés):
"Az időjárás szeszélyes volt, de szerencsére száraz aszfalton is megtehettünk néhány kört. Sokat dolgoztunk, és tisztában vagyunk vele, hogy szombaton milyen irányba kell továbbmennünk. Mindig, amikor friss szett gumi volt az autómon, szemerkélni kezdett az eső, így pénteken nem futhattam igazán jó kört."

Force India

Adrian Sutil (mindkétszer 9. helyezés):
"A pénteki nap során minden rendben zajlott, nem volt jelentősebb problémánk, elvégeztük a szokásos munkát. Az autón nem kellett nagyobb módosításokat végrehajtanunk, így is elégedett voltam az egyensúllyal, és már csak arra várunk, hogy a pálya tapadása feljavuljon. őrült idő volt, és szerintem mindenki jóval több esőt várt, de csak igazán kevés volt. Elégedett vagyok a nap során elért előrelépéssel, remélem a kvalifikáció is jól sikerül majd."

Vitantonio Liuzzi (17. és 16. helyezés):
"Ezen megjósolhatatlan időjárás mellett fontos volt, hogy a megfelelő időben hajtsunk pályára, és a lehető legtöbbet hozzuk ki a kínálkozó lehetőségekből. A végeredmények már csak emiatt sem tükrözik a valós erőviszonyokat. Az egyensúly még nem tökéletes, de az autó jól reagált a módosításokra. Sajnos mindig forgalomba kerültünk, amikor jó kört akartunk futni, de ennek ellenére is elégedett vagyok. Úgy vélem, jó időmérőnk lesz, az ilyen esős körülmények közt ugyanis versenyképesek vagyunk idén."
?Minden tiszteletem Chandhok-é, egy kedves srác. Látok annyit benne, ami elég egy világbajnoki címhez? Nos, ezt majd az idő eldönti. Ennek a történetnek még jó vége is lehet, de egyelőre nem tud autóhoz jutni.?
Eddie Jordan

2009. Október 17, 12:19
Válasz #26

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
A Brazil Nagydíj dobogósai nem a szokásos értékes porcelán- vagy fémtrófeákat kapnak majd vasárnap, hanem a hétvégén a pályán gyűjtött műanyag hulladékból készült darabot tehetnek majd otthon a vitrinbe.

A Brazil Nagydíjon a három dobogós és a győztes csapat képviselője rendhagyó trófeát kap majd. A porcelán- vagy fémremekek helyett a legolcsóbb műanyagból készült darabokkal kell megelégedniük.

Az ok a környezetvédelem, pontosabban az újrahasznosítás népszerűsítése. A Braskem vegyipari cég a pályára kitelepített laborjában a hétvégi szemétből készíti majd a díjakat. Az üdítős palackok eldobott kék kupakjait gyűjtik össze Interlagosban, majd ezeket ledarálják, beolvasztják, és az így újrahasznosított műanyagból faragják ki a trófeákat, amelyeket végül fa talapzatra erősítenek.
: október 17, 2009, 12:10:29
Hát atért ezt nem ebben a sportban kéne! műanyag-trófea?!
Ennyi erővel én is csinálhatnék magamnak hektárra, hogy tele legyen vele a szoba :D

Hát ez mi komoly már :)
Baromi kíváncsi leszek, h fognak kinézni!
Azért remélem Kimi is kap eggyet... ;) :king:

2009. Október 17, 12:13
Válasz #25

Ivancia

  • F1 Challenge Fan
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 2509
  • KC23!
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Ferrari
  • Kedvenc pilótád: Karun Chandhok
A Brazil Nagydíj dobogósai nem a szokásos értékes porcelán- vagy fémtrófeákat kapnak majd vasárnap, hanem a hétvégén a pályán gyűjtött műanyag hulladékból készült darabot tehetnek majd otthon a vitrinbe.

A Brazil Nagydíjon a három dobogós és a győztes csapat képviselője rendhagyó trófeát kap majd. A porcelán- vagy fémremekek helyett a legolcsóbb műanyagból készült darabokkal kell megelégedniük.

Az ok a környezetvédelem, pontosabban az újrahasznosítás népszerűsítése. A Braskem vegyipari cég a pályára kitelepített laborjában a hétvégi szemétből készíti majd a díjakat. Az üdítős palackok eldobott kék kupakjait gyűjtik össze Interlagosban, majd ezeket ledarálják, beolvasztják, és az így újrahasznosított műanyagból faragják ki a trófeákat, amelyeket végül fa talapzatra erősítenek.
: október 17, 2009, 12:10:29
Hát atért ezt nem ebben a sportban kéne! műanyag-trófea?!
Ennyi erővel én is csinálhatnék magamnak hektárra, hogy tele legyen vele a szoba :D
?Minden tiszteletem Chandhok-é, egy kedves srác. Látok annyit benne, ami elég egy világbajnoki címhez? Nos, ezt majd az idő eldönti. Ennek a történetnek még jó vége is lehet, de egyelőre nem tud autóhoz jutni.?
Eddie Jordan

2009. Október 16, 21:11
Válasz #24

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
De Buémi összetörte!
: október 16, 2009, 21:03:59
F1-live.hu ra rámész és ott van hogy pl. Brazil nagydíj 2.szabadedzés{19:00 élő}
ott lesz 1-2 link ahol nézni lehet. de csak Angol és Francia nyelven{én ma ott néztem}


Tudom, ott néztem én is a másodikat!
Elsőt csak azért nem láttam mert du-án elfoglalt voltam!
Van egy pár ilyen link ahol még lehet nézni..csak nem túl jók a minőségeik sajna!
De azért Köszönöm! :)

2009. Október 16, 21:07
Válasz #23

Ivancia

  • F1 Challenge Fan
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 2509
  • KC23!
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Ferrari
  • Kedvenc pilótád: Karun Chandhok
Nem törte össze. Senki nem törte össze, csak csúszkáltak.
: 2009. október 16. - 20:27:03
Alonso állt az élre a második edzésen Brazíliában
De Buémi összetörte!
: október 16, 2009, 21:03:59
Nem láttam az edzést
F1-live.hu ra rámész és ott van hogy pl. Brazil nagydíj 2.szabadedzés{19:00 élő}
ott lesz 1-2 link ahol nézni lehet. de csak Angol és Francia nyelven{én ma ott néztem}
?Minden tiszteletem Chandhok-é, egy kedves srác. Látok annyit benne, ami elég egy világbajnoki címhez? Nos, ezt majd az idő eldönti. Ennek a történetnek még jó vége is lehet, de egyelőre nem tud autóhoz jutni.?
Eddie Jordan

2009. Október 16, 20:46
Válasz #22

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
Fisichella elég hajmeresztő volt....
Kimi végig szunyálta...
Alo nagyot ment a végén!!!

: 2009. október 16. - 20:43:42
Nem törte össze. Senki nem törte össze, csak csúszkáltak.

Köszi :)

2009. Október 16, 20:37
Válasz #21

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Nem törte össze. Senki nem törte össze, csak csúszkáltak.
: 2009. október 16. - 20:27:03
Alonso állt az élre a második edzésen Brazíliában

Brazil Nagydíj, második szabadedzés:


1.  Alonso       Renault               1:12.314            27
 2.  Buemi        Toro Rosso-Ferrari    1:12.357  + 0.043   45
 3.  Barrichello  Brawn-Mercedes        1:12.459  + 0.145   38
 4.  Webber       Red Bull-Renault      1:12.514  + 0.200   41
 5.  Button       Brawn-Mercedes        1:12.523  + 0.209   45
 6.  Trulli       Toyota                1:12.605  + 0.291   37
 7.  Vettel       Red Bull-Renault      1:12.611  + 0.297   45
 8.  Rosberg      Williams-Toyota       1:12.633  + 0.319   42
 9.  Sutil        Force India-Mercedes  1:12.720  + 0.406   35
10.  Hamilton     McLaren-Mercedes      1:12.749  + 0.435   39
11.  Grosjean     Renault               1:12.806  + 0.492   27
12.  Kubica       BMW-Sauber            1:12.862  + 0.548   39
13.  Kobayashi    Toyota                1:12.869  + 0.555   40
14.  Nakajima     Williams-Toyota       1:12.929  + 0.615   41
15.  Heidfeld     BMW-Sauber            1:12.948  + 0.634   38
16.  Liuzzi       Force India-Mercedes  1:12.950  + 0.636   36
17.  Kovalainen   McLaren-Mercedes      1:12.992  + 0.678   39
18.  Raikkonen    Ferrari               1:13.026  + 0.712   42
19.  Alguersuari  Toro Rosso-Ferrari    1:13.041  + 0.727   40
20.  Fisichella   Ferrari               1:13.275  + 0.961   38

2009. Október 16, 19:02
Válasz #20

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
Nem láttam az edzést, de olvastam h többek között Kimi is megcsúszott!
Aki látta, attól kérdezném, h ugye nem tört az autó?Remélem nem, ha nem írták!Grosjean meg kivitt egy reklámtáblát:O
Gondolom mint 2 hete Alguersuari....

Várható akkor végig az eső!Ugy néz ki....
Webber odapakolta ám magát

2009. Október 16, 16:37
Válasz #19

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
A legfrissebb időjárás jelentések szerint nincs esély arra, hogy a mezőny száraz körülmények között guruljon ki a pályára ma az első két szabadedzésen, valamint szombaton az időmérőn, és vasárnap a futam napján Brazíliában.
: 2009. október 16. - 14:16:54
Brazil Nagydíj, első szabadedzés:

1.  Webber       Red Bull-Renault      1:12.463            29
 2.  Barrichello  Brawn-Mercedes        1:12.874  + 0.411   32
 3.  Vettel       Red Bull-Renault      1:12.932  + 0.469   27
 4.  Kovalainen   McLaren-Mercedes      1:12.989  + 0.526   25
 5.  Hamilton     McLaren-Mercedes      1:13.048  + 0.585   25
 6.  Nakajima     Williams-Toyota       1:13.067  + 0.604   21
 7.  Button       Brawn-Mercedes        1:13.141  + 0.678   29
 8.  Rosberg      Williams-Toyota       1:13.147  + 0.684   23
09.  Sutil        Force India-Mercedes  1:13.232  + 0.769   23
10.  Raikkonen    Ferrari               1:13.321  + 0.858   24
11.  Trulli       Toyota                1:13.326  + 0.863   26
12.  Heidfeld     BMW-Sauber            1:13.464  + 1.001   28
13.  Buemi        Toro Rosso-Ferrari    1:13.503  + 1.040   24
14.  Kubica       BMW-Sauber            1:13.563  + 1.100   24
15.  Fisichella   Ferrari               1:13.619  + 1.156   23
16.  Alonso       Renault               1:13.787  + 1.324   28
17.  Liuzzi       Force India-Mercedes  1:13.829  + 1.366   26
18.  Kobayashi    Toyota                1:14.029  + 1.566   27
19.  Alguersuari  Toro Rosso-Ferrari    1:14.040  + 1.577   38
20.  Grosjean     Renault               1:14.173  + 1.710   23

2009. Október 16, 14:15
Válasz #18

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
Hiába van meleg Interlagos-ban, folyamatosan borult az ég, és gyakorta esik az eső. Íme egy kép, amit a Brawn GP brazil pilótája készített.


 


Weblap Olcsón! PC Szaki Most! specitool.hu
Finom17.com
mora, sopron, biorezonancia, homeopatia, colon, akupuntura
starbug -
Tudomány, sztárok, érdekességek