Csatlakozz hozzánk Facebook-on!!!

Üdvözöllek a fórumon!
Ahhoz, hogy hozzá tudjál szólni a témákhoz, regisztrálni kell ITT, ez 1percbe telik, és nincs aktiváló e-mail.

Szerző Téma: Szingapúr 2009-09-27  (Megtekintve 28864 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Szeptember 27, 23:10
Válasz #95

Replica

  • Felipe Massa
  • *****
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Hozzászólások: 1526
    • Profil megtekintése
Tudom én ezt jól...Éppen ezért váltottam...eleinte csak védtem azt akinek drukkolok, és próbáltam felvilágosítani, h rosszul látja, vagy nem csak úgy lehet nézni!
Aztán én is átváltottam ugyanarra a stílusra..had tudja meg ő is milyen érzés!
Pedig smmi bajom azzal a pilótával akinek ő drukkol!
Ez nem fer.. h eggyesek mindíg oda mondják a frankót..más meg csak halgassa ahogy a kedvencét szapulják...csak mert nem szimpi...hát nekem sem szimpi Ham, és oké h nem vok itt túl rég, de azt nem nagyon olvashattátok h én itt szapultam őt!
Persze az a jó h megbeszéljük a futamokat stb...de ha már túlzottan ráspecializálódunk 1-1 pilótára, az felettébb nyűg és unalmas tud lenni!
Minek kell szapulni ás kedvencét?Sose értettem...főleg ilyen közösségbe, ahol inkább jó hangulatnak kellene lennie, és közös nevezőre jutni, vagy ha nem megy, Stop!
Na, én pont azért replikázok, mert túlzásokba estek vele kapocsolatban. Amikor kifejtitke, hogy lealázza a mezőnyt, holott még életében nem alázta a mezőnyt, akkor azért egy kicst erős. Meg hogy majd Hamit is alázza. Na, az ilyenkre persze, hogy jön a  replika.

2009. Szeptember 27, 20:51
Válasz #94

Marti

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Moderátor
  • Hozzászólások: 2650
    • Profil megtekintése
Nem tetszett ez a futam, kicsit unalmas volt, meg szomorú is vagyok. Nemrég néztem meg felvételről, hát nem örülök amit láttam, meg ami már itt folyik, már nem bírom.
Sajnos amire számítottam az beigazolódott, hogy a Ferrari nem fog pontot szerezni, és ez így lesz egészen a végéig, 3 futamon sehol sem lesznek, ehhez még egyszer gratulálni akarok Domikának! Jó lesz így nézni a futamot, nem elég hogy elmegy a kedvencem még ezt a pár futamot is elcseszik itt. sz*r ez az egész!
Amúgy grat Haminek, Timonak és Alonak. Jó fej volt tőle, hogy Briósank felajánlotta a harmadik helyezést. Sajnáltam Nicket, megszakadt a rekordja is, hát ilyen buta hiba miatt amit Sutil csinált. Hát ilyen ez a sport. 
Nagyon nagyon csalódott és szomorú vagyok. :'(


"Nem azoké a siker akik sohasem buknak el, hanem azoké,akik elbuktak,és ismét felálltak belőle" Kimi

2009. Szeptember 27, 20:50
Válasz #93

Pepee

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1325
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Mclaren-Mercedes
  • Kedvenc pilótád: Lewis Hamilton
Tudom én ezt jól...Éppen ezért váltottam...eleinte csak védtem azt akinek drukkolok, és próbáltam felvilágosítani, h rosszul látja, vagy nem csak úgy lehet nézni!
Aztán én is átváltottam ugyanarra a stílusra..had tudja meg ő is milyen érzés!
Pedig smmi bajom azzal a pilótával akinek ő drukkol!
Ez nem fer.. h eggyesek mindíg oda mondják a frankót..más meg csak halgassa ahogy a kedvencét szapulják...csak mert nem szimpi...hát nekem sem szimpi Ham, és oké h nem vok itt túl rég, de azt nem nagyon olvashattátok h én itt szapultam őt!
Persze az a jó h megbeszéljük a futamokat stb...de ha már túlzottan ráspecializálódunk 1-1 pilótára, az felettébb nyűg és unalmas tud lenni!
Minek kell szapulni ás kedvencét?Sose értettem...főleg ilyen közösségbe, ahol inkább jó hangulatnak kellene lennie, és közös nevezőre jutni, vagy ha nem megy, Stop!

Ezt én se értettem sosem,minek kell egymás kedvencét piszkálni.Mindenki mást szeret,és pont ez a lényeg.Én úgy vagyok mindenkinek legyen meg a saját véleménye,de ne szapulja a másik kedvencét.Aki meg csak kritizálni tudja a másik pilótát,az nem is szereti igazán az F1-et.
Visszatérve Szingapúrhoz.... nagyon boldog vagyok,hogy Lewis nyert. :king:  :1: Hihetetlen,hogy egy ilyen pályán hiba nélkül végig tudott menni.Nagyon szépen ment az egész futam alatt...szerintem ;).Csak azt sajnálom,hogy nem a szezon elején járunk.Annyira jó volt látni ahogy megint a dobogón állt. :)
Rosberget sajnálom,mert ha nem lett volna az a hiba a boxkiállást követően akkor befuthatott volna a 2 helyen.
Vettel boxutcai gyorshajtása egyértelműen figyelmetlenség volt....és ilyen figyelmetlenségeken elmehetett  volna az egész futama.De szerencsére vissza tudott jó helyre menni.
Glock 2. helye meglepett...mert míg Trulli a végén tanyázott,ő hozta a 2. helyet.
Nem hiszem el,hogy Buttonak milyen mázlija van...Baricehello előtt végzett és még mindig elegendő előnye van.
Összességébe jó volt a futam...főleg mert Lewis nyert.De a többiek is nagyon jól mentek. :good:


2009. Szeptember 27, 18:16
Válasz #92

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
Nekem nincs bajom azzal, hogy ezeket kitárgyaljuk, csak ha valaki nem kedveli az adott pilótát, akkor rögtön úgy állítja be mintha csak ő lenne a hibás, senki más.

Tudom én ezt jól...Éppen ezért váltottam...eleinte csak védtem azt akinek drukkolok, és próbáltam felvilágosítani, h rosszul látja, vagy nem csak úgy lehet nézni!
Aztán én is átváltottam ugyanarra a stílusra..had tudja meg ő is milyen érzés!
Pedig smmi bajom azzal a pilótával akinek ő drukkol!
Ez nem fer.. h eggyesek mindíg oda mondják a frankót..más meg csak halgassa ahogy a kedvencét szapulják...csak mert nem szimpi...hát nekem sem szimpi Ham, és oké h nem vok itt túl rég, de azt nem nagyon olvashattátok h én itt szapultam őt!
Persze az a jó h megbeszéljük a futamokat stb...de ha már túlzottan ráspecializálódunk 1-1 pilótára, az felettébb nyűg és unalmas tud lenni!
Minek kell szapulni ás kedvencét?Sose értettem...főleg ilyen közösségbe, ahol inkább jó hangulatnak kellene lennie, és közös nevezőre jutni, vagy ha nem megy, Stop!

2009. Szeptember 27, 18:07
Válasz #91

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Na már most mondom h nem lesz egyszerű...Lásd Kimis témák...még mostis tartanak!
1 jó tanács: kezdj el szedni valami nyugtatót ;)Na jó, csak viccelek :2funny:

Nekem nincs bajom azzal, hogy ezeket kitárgyaljuk, csak ha valaki nem kedveli az adott pilótát, akkor rögtön úgy állítja be mintha csak ő lenne a hibás, senki más.

2009. Szeptember 27, 17:38
Válasz #90

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
Én is, de én már azt a témát lezártam, mert ennyi erővel, amikor Alonso valamit csinála  Renault-val, akkor csakc salással tudja elérni. Ezt mindig úgy mondod, szerintem jobb lesz elfelejteni ezt a témát már.

Na már most mondom h nem lesz egyszerű...Lásd Kimis témák...még mostis tartanak!
1 jó tanács: kezdj el szedni valami nyugtatót ;)Na jó, csak viccelek :2funny:

2009. Szeptember 27, 17:34
Válasz #89

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Nem próbállak meggyőzni, csak azt mondom, amit gondolok, látok.

Én is, de én már azt a témát lezártam, mert ennyi erővel, amikor Alonso valamit csinála  Renault-val, akkor csakc salással tudja elérni. Ezt mindig úgy mondod, szerintem jobb lesz elfelejteni ezt a témát már.

2009. Szeptember 27, 17:33
Válasz #88

Replica

  • Felipe Massa
  • *****
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Hozzászólások: 1526
    • Profil megtekintése
:2funny: :2funny:

Látod most már érted, hogy mi mit érzünk, amikor Te próbálsz minket meggyőzni. :)
Nem próbállak meggyőzni, csak azt mondom, amit gondolok, látok.

2009. Szeptember 27, 17:31
Válasz #87

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Úristen az egekben!
:2funny: :2funny:

Látod most már érted, hogy mi mit érzünk, amikor Te próbálsz minket meggyőzni. :)

2009. Szeptember 27, 17:24
Válasz #86

Replica

  • Felipe Massa
  • *****
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Hozzászólások: 1526
    • Profil megtekintése
Jól mondod, nem csalással nyert, mert jól ment a Renault. Az egy dolog, hogy előre segítette Piquet, de meg is kell nyerni. Amúgy is nem nyert volna, ha nincs a Rosberg és Kubica bünti.
Úristen az egekben!

2009. Szeptember 27, 17:23
Válasz #85

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Pedig kommentelhetnéd, hogy mi nem tetszik benne. Vagy nem csalással nyert Alonso?

Jól mondod, nem csalással nyert, mert jól ment a Renault. Az egy dolog, hogy előre segítette Piquet, de meg is kell nyerni. Amúgy is nem nyert volna, ha nincs a Rosberg és Kubica bünti.

2009. Szeptember 27, 17:23
Válasz #84

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
Mondjuk azt nem csodálom h Heidfeld fehúzta magát...elég szerencsétlen eset miatt lett vége a versenyének!
: 2009. szeptember 27. - 17:22:25
Pedig kommentelhetnéd, hogy mi nem tetszik benne. Vagy nem csalással nyert Alonso? Fujiban meg nem volt a Hami Kimi affér, amiből Alo jött ki jól? Idén talán Hamilton nem két önerős győzelmet aratott? :)

Tudjuk h Hamilton önerőből nyert...ki vitatja ezt?!

2009. Szeptember 27, 17:21
Válasz #83

Replica

  • Felipe Massa
  • *****
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Hozzászólások: 1526
    • Profil megtekintése

No comment...
Pedig kommentelhetnéd, hogy mi nem tetszik benne. Vagy nem csalással nyert Alonso? Fujiban meg nem volt a Hami Kimi affér, amiből Alo jött ki jól? Idén talán Hamilton nem két önerős győzelmet aratott? :)

2009. Szeptember 27, 17:19
Válasz #82

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Ja és szegény Hei-nek megszakadta a rekordja...
: 2009. szeptember 27. - 17:19:30
Szerintem a tavalyi Alonso győzelmet inkább hagyjuk, még túl friss az ügy. Idén Hamilton két önerős győzelmet aratott, míg Alonso tavaly 1 csalásosat és egy káosz futamost.

No comment...

2009. Szeptember 27, 17:18
Válasz #81

Replica

  • Felipe Massa
  • *****
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Hozzászólások: 1526
    • Profil megtekintése
Tavaly ugyan ezt csinálta Alonso is az évad vége felé. Ez szerintem mindenki meg csinálta volna, ha jó autót kap.
Szerintem a tavalyi Alonso győzelmet inkább hagyjuk, még túl friss az ügy. Idén Hamilton két önerős győzelmet aratott, míg Alonso tavaly 1 csalásosat és egy káosz futamost.

 


Weblap Olcsón! PC Szaki Most! specitool.hu
Finom17.com
mora, sopron, biorezonancia, homeopatia, colon, akupuntura
starbug -
Tudomány, sztárok, érdekességek